Opinie o Olczak Zakład Kamieniarski Feliksa Olczak w Lublin

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Olczak Zakład Kamieniarski Feliksa Olczak. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Olczak Zakład Kamieniarski Feliksa Olczak na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Olczak Zakład Kamieniarski Feliksa Olczak w Lublin

Czezary

(usunięte przez administratora) Mowa o właścicielu.zamowilismy pomnik ,już tydzień po terminie wykonania jak pomnika nie ma tak nie było. Właściciel domaga się większej zaliczki wtedy powiedział że postawi pomnik.omijajcie z daleka tego kretacza.sprawa trafi do sądu.

Tomasz

@ten co nic nie wie, czy przed podjęciem pracy w firmie Olczak Zakład Kamieniarski zostały Ci przedstawione warunki umowy? Czy znałeś swoje wynagrodzenie przed podjęciem decyzji o współpracy? Może wraz z upływem czasu i zdobywanym doświadczeniem, zarobki w tej firmie będą systematycznie rosnąć?

UWAGA

to oszust!!!!!!!!!!!!!!

Natalia1512

Niekompetentny i wulgarny Pan. Wyzywa obraża grozi . Nie wykonuje swojej pracy zgodnie z zamówiwniem

Czy pracodawca podczas rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Olczak Zakład Kamieniarski Feliksa Olczak na stanowisko ZATRUDNIĘ DO PRACY PRZY MONTAŻU NAGROBKÓW bardziej zwracał uwagę na Twoje kompetencje twarde, czy miękkie? Jakie odniosłeś wrażenie? Daj znać innym, jakie cechy pracodawca ceni w kandydatach najbardziej.
logo firmy Opiekunka lub opiekun seniorki w Niemczech
Lublin
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
logo firmy Specjalista ds. kontroli obiektów logistycznych
"GWARANT POZNAŃ" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Specjalista / Specjalistka ds. Sprzedaży
Tutlo Sp. z o.o.
oszukana

Także oszukana

także oszukany

Wpadanie w furię, obrażanie ludzi, potworne wulgaryzmy nawet do kobiet,przy próbie zgłoszenia reklamacji na oszukańczo wykonaną pracę - oto zachowanie p. Aleksandra Olczaka. Proponuję omijać firmę szerokim łukiem.

Arczi

Najgorszy typ jaki może być pracowałem u niego to wiem o co tam chodzi w tej całej niby firmie. Dziadostwo, fałsz, obłuda w skrócie, że go jeszcze nie zamkneli za to co robi trochę się dziwię, ale to już nie do mnie należy. Ostrzegam szukasz pracy, lub chcesz postawić nagrobek nie u niego. Ludzie trzymajcie się od niego z daleka.

Oszukany111

Nagrobek wykonany z materiałów, które zawierają dużą ilość skaz, zmatowień, które wyszły już po odbiorze. Przy próbie kontaktu telefonicznego, właściciel nie daje dojść do głosu, wyzywa od upierdliwców i mówi, że i tak poświęcił już dużo czasu na rozmowę (całe 30 sekund). Na prośbę aby zobaczył usterki odpowiada, że nie ma czasu na to i urywa rozmowę. Trzymajcie się z dala od tego zakładu. Ja popełniłem ten błąd i skorzystałem z jego usług. Punkt obsługi mieści się teraz przy Cmentarzu na Majdanku.

Yaro

Też zostałem oszukany przez Pana Olczaka i dzisiaj złożyłem zawiadomienie o popełnieniu przestępstwa.

Oszukana

Szukam ludzi osxukanych przsz ta firme

oszukanaII
@Oszukana

Zostałam również oszukana przez p. Olczaka , nie zwrócił mi zaliczki. Zamierzam podać go do Sądu.

Yaro
@Oszukana

Proszę kontakt ponieważ też zostałem oszukany przez Pana Olczaka.Tomasz.rzeczycki83@interia.pl

nero

Niekompetencja ,arogancja.nowobogackie burki.Brak słów by opisac ich stosunek do ludzi-mijajcie buraków z daleka bo potraktują was tak samo jak mnie.Mozecie popracować tylko nie dostaniecie zapłaty

oszukany

Obecnie zakład prowadzi mężczyzna (usunięte przez administratora)Odradzam!

Zostaw merytoryczną opinię o Olczak Zakład Kamieniarski Feliksa Olczak - Lublin

Olczak Zakład Kamieniarski Feliksa Olczak
2.8/5 Na podstawie 5 ocen.
  • KONCERTOWA 7 lok. 117
    20-843 Lublin