Opinie o Przedsiębiorstwo Usługowo Handlowe Gazol Wincenty Wysokiński Mirosław Wysokiński sp.j. w Międzyrzec Podlaski

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Przedsiębiorstwo Usługowo Handlowe Gazol Wincenty Wysokiński Mirosław Wysokiński sp.j.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Przedsiębiorstwo Usługowo Handlowe Gazol Wincenty Wysokiński Mirosław Wysokiński sp.j. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Paliwa - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Przedsiębiorstwo Usługowo Handlowe Gazol Wincenty Wysokiński Mirosław Wysokiński sp.j. w Międzyrzec Podlaski

Jasiek

Od dawna nikt z pracowników nie korzystał z forum ? Czyżby wakacje odciągnęły?

Gazol Nowy wpis
@Jasiek

Niektórzy nawet zwolnienia biorą żeby się bawić albo się przedobrzylo. Spoko firma .

Nico Nowy wpis

W gazolu pełne zbiorniki a jak dzwonisz po gaz to czekają na dostawe bo teraz aby klijenta zrobić w (usunięte przez administratora) bo codziennie wyższa cena. Mam nadzeje że sie ktoś tym zajmie i dostani kokretno kare za take podejście,

Luko Nowy wpis
@Nico

Poziom wypowiedzi żenujący....klijenta....konkretno....zachęcam do zapoznania się ze słownikiem ortograficznym, a następnie do wyrażania swoich poglądów publicznie.

Tomasz Nowy wpis

Czytam, że jak ma się układy z kierownikami to można drugą wypłatę dorobić. O jakich układach mowa?

czarna 8326

Jestem byłym pracownikiem tej Firmy. Wspominam współpracę bardzo pozytywnie. Bardzo zgrana ekipa i super Szefowie. Pozdrawiam

Czym zaskoczyła Cię rozmowa kwalifikacyjna w Przedsiębiorstwo Usługowo Handlowe Gazol Wincenty Wysokiński Mirosław Wysokiński sp.j. na stanowisko Pracownika do serwisu opon? Daj znać innym kandydatom, co sądzisz o procesie rekrutacyjnym.
logo firmy Elektromonter ds. pomiarów elektroenergetycznych
Przedsiębiorstwo Portowe Sieć Sp. z o.o.
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
Agata

Można w firmie dostać prace od zaraz ?

Makaron@150

Używam ich butli od bardzo dawna i jestem bardzo z nich zadowolony.Co do jakości gazu też nie mam zastrzeżeń.Obecnie korzystam z dwóch butli równocześnie . Planuję zakup od nich zbiornika na gaz do ogrzewania domu bo proponują korzystne dla mnie warunki.

Koralgol

Bardzo dobra firma a narzekają osoby, których zainteresowanie pracą odbiega od wymagań firmy!

NoName

Ja słyszałem o sytuacji kiedy pracownik zawalił w robocie a szefostwo wyżyło się na jego żonie malo profesjonalne podejście Pracodawca-Pracownik. Zastanawiałem się o złożeniu CV do Firmy Gazol ale słuchając i czytając tego wszystkiego z wielkim żalem będę musiał zrezygnować z tego czynu

Admin

Firma jak każda jedna praca na akord ale jak ma się układy z kierownikami to miesięcznie można "dorobić" druga wypłatę :-) trzeba tylko wiedzieć z którym dobrze trzymać :-) pozdrawiam.

Zbigniew

@anonymous, rozumiem, że możesz być niezadowolony z takiego obrotu sprawy, ale czy dostałeś jakieś wyjaśnienie od firmy, dlaczego tak się stało? Chciałbym również nadmienić, że forum GoWork.pl służy wymianie opinii o pracodawcach - komentarze o oferowanych przez nich usługach i ich poziomie na pewno można zamieszczać w innych miejscach w Internecie. Czy ktoś z Was pracuje obecnie bądź też był związany w przeszłości z Przedsiębiorstwem Usługowo Handlowym Gazol Wincenty Wysokiński Mirosław Wysokiński?

Firma nierzetelna. 40 dni po zamówieniu gazu grzewczego odmówiła dostawy. Wcześniej zapewniali że pamiętają. Przypominałem kilka razy. Stanisław

Ramzes

Nie będę się wypowiadał na temat jakości samego gazu, nie wiem czy jest "chrzczony" czy nie ponieważ po zakupie butli z oznaczeniem GASPOL zorientowałem się że plomba (ta folia na zaworze) pomimo pomarszczenia da się odczytać i że... ma oznaczenie Gazol. Więc wymieniłem podróbę. Na dole butli też niby był naklejony wąski pasek z napisem że to GAZOL, tyle że napis był przybrudzony przez co niezbyt czytelny i w tym samym kolorze i czcionką podobną do tej używanej przez Gaspol. Zgodziłbym się z twierdzeniem że sam jestem sobie winien tego że dałem się nabrać na tani chwyt marketingowy, zgodziłbym się gdyby na tej podróbie nie znajdowało się logo markowego produktu. Stosowanie przez Gazol butli z podwójnym oznaczeniem, tj. Gaspol i Gazol - gazol swoje "logo" dokleja jako niezbyt czytelne - nie jest uczciwą praktyką.

GAZOL.

Przestrzegam przed pracą w GAZOLU, praca na akord ponad siły za lekko ponad tysiaka. Obiecują złote góry a wszystko to ściema. jedna gwiazdka...

Sprawiedliwy
@GAZOL.

Witaj. Widocznie ty się nadajesz do pchania karuzeli albo do drylowania wiśni. Powodzenia

KLIENT

Kupuje gaz w Firmie GAZOL od wielu lat. Nie było do tej pory problemów, z jakością. Celowo mówię do tej pory, bo w dniu dzisiejszym po wymianie butli moja kuchenka odmówiła współpracy. Gaz palił się bardzo słabo sam płomień był słaby po prostu gasł tak, że nie dało się zagotować wody na herbatę w dodatku przy spalaniu czuć było wyraźnie dziwny zapach tak jakby paliwo nie spalało się do końca uznałem to zawadę towaru, jaki zakupiłem a nawet pomyślałem o niebezpieczeństwie gdyż niespalony do końca produkt ulatniał się w powietrzu. Zadzwoniłem, więc do Firmy GAZOL pod numer podany na ich stronie internetowej, czyli +48 83 371 52 90 Trzeba wybrać numer wewnętrzny 4 Jest to, bowiem numer do rozlewni gdzie przyjmują reklamacje. Przedstawiłem się poinformowałem, że rozmowa jest nagrywana, ponieważ mam taką opcję w swoim telefonie, co zapewniam jest bardzo przydatne w dzisiejszych czasach. Pan Paweł, który odebrał telefon był bardzo miły i udzielił niezbędnych informacji zapraszając do siedziby Firmy GAZOL ul. Radzyńska 14, 21-560 Międzyrzec Podlaski do reklamacji. Tak jak się umówiliśmy zajechałem za jakieś 15 minut zakupiłem przy okazji kolejna butlę, bo miałem okazji pustą szkoda tak jeździć na pusto mam do nich parę kilometrów. Reklamacja przebiegła sprawnie wymieniono mi butle musiałem tylko podpisać jakiś kwit na okoliczność reklamacji i tyle. Trochę jestem niezadowolony, bo musiałem przejechać 14 km by załatwić sprawę no, ale na zakupionych przeze mnie przez szereg lat około 270 butli jedna trefna to niewielki odsetek. Czy państwu przytrafiło się coś podobnego? Piszcie proszę…

Tomala

Firma gazol sprzedaje butle 11kg po pierwsze brakuje w nich około 1kg gazu a po drugie jest tak złej jakości że okopca garki i słabo się pali

szczery

Firma została przyłapana z lewym gazem przez UOKI

Zostaw merytoryczną opinię o Przedsiębiorstwo Usługowo Handlowe Gazol Wincenty Wysokiński Mirosław Wysokiński sp.j. - Międzyrzec Podlaski

• Jak się pracuje w Przedsiębiorstwo Usługowo Handlowe Gazol Wincenty Wysokiński Mirosław Wysokiński sp.j.?

Zobacz opinie na temat firmy Przedsiębiorstwo Usługowo Handlowe Gazol Wincenty Wysokiński Mirosław Wysokiński sp.j. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Przedsiębiorstwo Usługowo Handlowe Gazol Wincenty Wysokiński Mirosław Wysokiński sp.j.?

3.7/5 Na podstawie 3 ocen.
  • Radzyńska 14
    21-560 Międzyrzec Podlaski