Opinie o Orbit One Sp. z o.o. w Prabuty

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Orbit One Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Orbit One Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja narzędzi, elektronarzędzi i osprzętu

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Orbit One Sp. z o.o. w Prabuty

Juli

Zla atmosfera, slabe traktowanie pracownikow

Nie ma sensu iść tam do pracy. (usunięte przez administratora) pełną gębą. Kierowniczka mści się na pracownikach jeśli coś pójdzie nie po jej myśli. Straszenie,szantaże są na porządku dziennym.

Ariel

Każdy kto chce tu pracować niech 2x się dobrze zastanowić. Największy problem leży po stronie kierowniczki. Zgrywa wielką Panią a tak naprawdę jest nikim w życiu prywatnym. Doszło nawet do tego,że interesuje się co pracownicy robią po za pracą i kara ich za to. Chora głowa. Czas już na emeryturę a dalej ją ktos trzyma. Prezes powinien sprawdzić kto psuje opinie całej firmie. Ludzi ma za nic a sama nosi głowe wysoko. Żałosna kreatura.

@Ariel

W jakim sensie o kanapkę za szybą? W czym z nią problem był? Ja już myślałam, że serio coś poważnego tu napiszesz. I ona biedna z tego powodu się zwolniła? Serio

Nick Nowy wpis

Siemka, czy tu czasem do was nie szukano kiedyś Programisty SharePoint? Miałem taka zajawke w przeglądarce ale podejrzewam, że ogłoszenie jest dość dawne, ponieważ nie mogę go uruchomić. w każdym razie mam doświadczenie, dlatego chciałbym się dowiedzieć jak tu taki Programista zarabia. Pod względem finansowym warto pytać o pracę?

Nie widać coś ofert do zakładu, zastanawia mnie przyczyna. pisaliście po prostu kiedyś, że atmosfera jest zła, niby ze dwa lata temu to było więc teraz to ciekawi mnie czy sporo się zmieniło w tym czasie? sądziłam, że są jakieś rotacje. sugerują na stronie jedynie by spontanicznie aplikować czy warto próbować na produkcje?

Juli

Zla atmosfera, slabe traktowanie pracownikow

Halina
@Juli

Co takiego robią i KTO, że twierdzisz, że w tej firmie słabo traktuje się pracowników???

@Halina

Zarzad, reszty mozna sie domyslic

Artur
@Juli

A co konkretnie Ci nie pasuje w jego postępowaniu. Wcześniej pisano również, że i wśród pracowników relacje są nie lepsze, więc jeśli coś nie gra, to chyba działa to w obie strony prawda? Na pewno, na co przełożony ma wpływ, to zarobki, a te są podobno niskie z umowami przedłużanymi na miesiąc czasu...

Mimo wszystko jak ludzie teraz dołączają do firmy? kiedyś jedna pani o to pytała ale stanowczo jej odradzono. Jedyne co widzę na stronie to formularz zgłoszeniowy. A takie czynne nabory to są prowadzone? Gdzie wrzucają ogłoszenia? chce sprawdzić co jest teraz oferowane

Marcin Nowy wpis

Zosia

nie wiem jak to tam od środka konkretnie wygląda ale skoro już tak piszesz to w jaki sposób przy tym rotacja się przedstawia? jaki jest jej poziom względem lat ubiegłych? i jak sama rekrutacja przebiega?

Firma Orbit One Sp. z o.o. w ostatnim czasie przeprowadzała rekrutację na stanowisko REFERENT DS. KSIĘGOWOŚCI. Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej? Jaki rodzaj umowy oferuje pracodawca? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania w sprawie pracy.
Joanna

Jak dostać się do Orbit One

Justyna anders
@Joanna

Ja się już tam przyjmuje setny raz i co w (usunięte przez administratora) mają nic im nie pasuje tam nie warto pracować po opiniach widzę że ta cała kierowniczka to (usunięte przez administratora)

Marian
@Justyna anders

Niech Pani da sobie spokój z tą firmą. Nie dość że kierowniczka jest chora psychicznie i znęca się nad ludźmi to w dodatku ukrywa pedofila.

Azazell

Gdyby nie kierowniczka ten zakład byłby całkiem inny. Ta kobieta ma negatywny wpływ na pracowników. Czas by szefostwo w Szwecji dowiedziało się co ona tam wyprawia. Koniec z poniżaniem ludzi i ochronianiu zb0czeńców.

@Azazell

Nie wiem na ile było w tym prawdy ale zauważyłam że odkąd został wrzucony ten komentarz to się Wszystko urwało na forum, więc jak rozwinęła ta sprawa? faktycznie doszło do jakiś zmian w kierownictwie? albo kadra się cała wymieniła na dole? jak tu teraz się pracuje i jak te kontakty są Szwecją mogą wyglądać, faktycznie interesują się nami?

Justyna anders
@Azazell

Ja do orbitu w Prabutach składalam już kilka razy cb a oni mają to w (usunięte przez administratora) zero przyjmowania osób do pracy nie nawidze tej firmy . Niby chodzisz i się pytasz czy przyjmują a oni do mnie że mnie a non stop jakieś ogłoszenia wystawiają (usunięte przez administratora) jedni ????????????????

@Justyna anders

A tak z ciekawości pochwalisz się swoimi kompetencjami? Mam na myśli te, które są potrzebne, żeby się dostać... Masz może jakiegoś asa w rękawie? Możliwe, że kandydaci są obecnie tak bardzo konkurencyjni czy coś? Ile osób średnio składa papiery na jedno stanowisko?

@Ariel

Za co tak właściwie ich kara związku z tym całym życiem prywatnym? Skoro twierdzisz, że prezes o tym nic nie wie to czemu nikt tego nie zgłasza?

@Danuta

Widuje pracowników po za zakładem a potem przychodząc do pracy obrabia im (usunięte przez administratora) jak się tylko da. A jak coś jej nie pasuje w danej osobie to mści się na niej. Jak nie potrafi rozwiązać problemu między dziewczynami to je po prostu zwalnia. Moja koleżanka też została oskarżona o coś czego nie zrobiła drugiej dziewczynie. Dziś już nie pracuje, bo ,,królowa'' miała taki kaprys. A afera była o kanapkę za szybą samochodu. Tyle dziewczyn co przez nią płakało nie zliczę.

aisa

Bardzo słabe szkolenie i wdrożenie nowego pracownika w zakres jego obowiązków. Można odnieść wrażenie, że osoby odpowiedzialne za szkolenie pracownika spychają te odpowiedzialność na szeregowych pracowników (możliwe że dla własnej wygody). Agencja pracy, która mnie zatrudniała nie wywiązywała się ze swoich obowiązków. No i klasycznie jak to w firmach produkcyjnych w Polsce: minimalna stawka, umowa co miesiąc przedłużana przez pod firmę, bardzo słabo płatne przymusowe nadgodziny, dobra atmosfera wytwarzana przez pracowników jest niszczona przez pseudo brygadzistów.

@aisa

No to słabo w Twoim przypadku wyszło. Z jakich konkretnie tych obowiązków się podobno nie wywiązali wobec Ciebie? Chodzi tylko o to całe szkolenie czy coś jeszcze?

Ciuki

Git Jest

Nadal jest u was tylko minimalna stawka ?

Ewelina
@Michał

Lubie ahhh a czy szanuje to nie wasz problem w waszym poerdolcu... szanuje

~
@Ewelina

One to płaczą jak w ich mniemaniu się żali ... do mnie :P myślą że są jedne :D w firmie a później wychodzą jajca

Acp

Minimalna stawka umowa co miesiąc przedłużana przez pod firmę umowa przez firmę nic lepszego atmosfera straszna same pseudo brygadzistki do okola nie polecam

ciekaw

@Marta Możesz z powiedzieć z czego wynika ta atmosfera? To kwestia pracowników czy kierownictwa?

Paula

Jak dostać się do pracy w Orbit One?

Wiktor

@Marta Szkoda, że zabrakło uzasadnienia to tego wpisu. Trudno nazwać to opinią, firma ma dobre opinie można sprawdzić!!!

Zgadzam się w 100% zakład porażka,atmosfera straszna

Jak się tam pracuje na produkcji czy magazynie , jak wypłaty i umowy ?

czy to orbit czy torpal to jeden ... no wiesz co ... kasa minimum z minimalnego,jedna wielka psychoza i podjebunda kto co itp.kierowniczka wywalona z jabsa za hmmm? wiadomo za co.robi sobie żywcem co chce ze swoimi przydupasami,a że wialnie ma wielką to i pomieści dużo

umowy przez zaje....ste agencje pracy,czyli co miesiąc,no chyba że jesteś jedną z osób która wtyknie kierowniczce w wialnie to i przez zakład karny dostaniesz

Blake666

porażka. Niepłatne nadgodziny(które co chwila są bo oczywiście postoje są z winy pracownika...), niewolnictwo a jak jest cieplej to zdycha się z powodu braku klimy...

admin

Masz doświadczenie na jakimś stanowisku w firmie Orbit One Sp. z o.o.? Jeśli tak napisz nam jak wygląda atmosfera pracy!

Zostaw merytoryczną opinię o Orbit One Sp. z o.o. - Prabuty

• Jak się pracuje w Orbit One Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Orbit One Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Orbit One Sp. z o.o.?

Orbit One Sp. z o.o.
  • Wojska Polskiego 18B