Opinie o GCB Centrostal w Jarocin

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie GCB Centrostal. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie GCB Centrostal na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi najmu i zarządzania nieruchomości

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o GCB Centrostal w Jarocin

kim

jeszcze zwolnia pare osób i z centrostalu zrobi sie centrostalik zamiast chandlowac stala otworza sobie budke z piwem i beda chandlowac może to potrafia(usunięte przez administratora) jedne

gul

noi kolejne zwolnienia w tym tygodniu... idą dobrze. żeby tylko nie zapomnieli siebie zwolnić

lala

Tak-trzymajmy się za rączki-za plecami każdy dużo mowi tylko konfrontacje zawsze są już w okrojonym składzie. Polak to taki typ człowieka, który klepie Cię po plecach a w myślach już liczy na ile można wyślizgać tego łosia co się daje klepać. Nie mam zamiaru obrazać tu ludzi, ale fakt jest taki ze oszukiwani są ludzie z zasadami, ambicjami i honorem a tylko rządni śmierdzącej złotówki ze względu na swą pazerność zdolni są do takich zachowań.

...

Ta strona powstała po to by pomagać przyszłym pracownikom w podjęciu ewentualnej decyzji o pracy w danej firmie...stało się zupełnie inaczej i nic ciekawego oprócz głupich wpisów pracowników jednej i wrogo nastawionej drugiej firmy nie można tu przeczytać.Ani w Łodzi ani we Wrocławiu czy Pabianicach nie jest" za wesoło", lepiej trzymać się razem bo w żadnej branży nie ma teraz kokosów...albo też nie wypisywać bzdur nie wiedząc jak jest na 100 %...

Brałeś udział w rekrutacji do GCB Centrostal. Jakie warunki Ci zaproponowano? Czy na rozmowie kwalifikacyjnej panowała przyjazna atmosfera? Czy coś Cię zaskoczyło?
logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Agent nieruchomości
Sokółka
Successio Sp. z o.o.
logo firmy Starszy Specjalista ds. Komercjalizacji
RWS Investment Group Sp. z o.o.
ktos

Celniej bym tego nie ujął.

Pszczelarz

Ano upada. Schemat działalnosci firmy jest taki sam jak ula: wszystko funkcjonowalo pieknie i dobrze do momentu pojawienia sie (usunięte przez administratora) w zbyt dużej liczbie-czyt. trutni-(dla osob które akurat nie były na tej lekcji biologii przypomnę:truteń-samiec pszczoły, służy do zapładniania a pozatym bezuzyteczne stworzenie co zywi sie i zyje na koszt innych pszczólek, a jeszcze sobie pobzyka...) Piękne życie trutnia. tylko krótkie

kim

zgadzam sie z putinem ta firma sie sypie na pysk

Putin

do Pana zainteresowanego współpracą z "firmom" centrostal łódź: NIE POLECAM!!! chyba ze Panska działalność nosi znamiona instytucji charytatywnej i ma na celu finansowanie takich przybytków jak centrostal to świetnie Pan trafił.

ktoś

Zamów raport w wywiadowni, zanim wpadniesz w kłopoty.

zainteresowany

To jak to jest naprawde z ta firma? Piszecie ze upada a szuka pracownikow? Rozmawialem z prezesem i nie wspomnial ze maja klopoty z plynnoscia finansowa. Czekam na info rzetelne gdyz planuje wspolprace z ta firma.

(usunięte przez administratora)niestety przeprosin się pewnie nie doczekasz. Pan Ja nie zna takiego słowa jemu tylko (usunięte przez administratora) w głowie i poniżanie. Ale z drugiej strony wszystkoego w życiu można się nauczyć. Więc trzeba mieć nadzieję, że tak jak umie koncertowo spartaczyć funkcjonowanie firmy, tak również szybko nauczy się słowa Przepraszam. Jestem o tym przekonany.

(usunięte przez administratora)myślę,że to Ty tak dokładnie śledzisz losy Centrostalu...Szkoda tylko,że nie jesteś całkiem na bieżąco...Daj sobie spokój (usunięte przez administratora) inne gniazdo...

zainteresowana

Chyba to nie żart..ubezpieczenie w sieci nadal funkcjonuje...

kim

ta firma juz naprawde pada na pysk wczoraj byłam u lekrza z dzieckiem dostałam recepte z symbolem /dn; czyli dziecko nieubezpieczone jaki wstd juz nie płaca chyba zus i ubezpieczenia zdrowotnego

@@@

Trzeba mieć materiał żeby obiżyć ceny i trzeba umieć kupować. Poza tym może właściciele chcą aby było tak jak w CB ? Sami zainteresowani milczą chyba mają duzo problemów. Ale jak wcześniej się nie mysli to teraz trzeba odrabiać zaległości.

realista

Pobożne życzenia, ale kto wie...?

WM

WITAM. MYŚLĘ ŻE CŁ NIE PODZIELI LOSU CB. SZKODA BY BYŁO ŻEBY NASTĘPNY CENTROSTAL PADŁ. MAM NADZIEJE ZE WŁAŚCICIELE CŁ OGARNĄ SIĘ I ZATNĄ MYŚLEĆ O SWOICH KLIENTACH I OBNIŻĄ CENY MATERIAŁÓW. THYSSENKRUPP ENERGOSTAL OBNIŻYŁ CENY I TERAZ JEST POTENTATEM W SPRZEDAŻY STALI. MAM NADZIEJE ŻE CŁ PÓJDZIE PO ROZUM DO GŁOWY I ZROBIĄ COŚ W TYM KIERUNKI ŻEBY NIE PODZIELIĆ LOSU CB.

@@

WITAM. WIDZĘ PO WASZYCH WYPOWIEDZIACH ŻE C.ŁÓDŹ IDZIE NA DNO I COŚ MI SIĘ WYDAJE ŻE NIEDŁUGO SPOTKA GO TAKI SAM LOS JAK C. BYDGOSZCZ. TYLKO CZEKAĆ JAK OGŁOSI UPADŁOŚĆ...

kim

w centrobiedze coraz gorzej ponoc znów problemy z płatnosciami u dostawców a przewoznikom ponoc też nie płacom

hehe

a to coś nowego w Centrośmiechu słychać?? bo ostatnio nie jestem na bieżąco

Zostaw merytoryczną opinię o GCB Centrostal - Jarocin

GCB Centrostal