Opinie o GCB Centrostal w Jarocin

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie GCB Centrostal. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie GCB Centrostal na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi najmu i zarządzania nieruchomości

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o GCB Centrostal w Jarocin

Skąd my to znamy .... Za chwilę premię będą nam wypłacać w późniejszym terminie lub w ratach....

nn

Coś złego się dzieje ,już nie płacą przewożnikom.

łach

Popracujesz 2-3 miesiące i zrozumiesz, że tutaj jest sama prawda napisana....

mike

Ja właśnie złożyłem na stanowisko handlowca w Olsztynie. Szwagier mi podpowiedział bo współpracuje z tym oddziałem i sobie tą współprace bardzo chwali więc myślę że te opinie są przesadzone....

Brałeś udział w rekrutacji do GCB Centrostal. Jakie warunki Ci zaproponowano? Czy na rozmowie kwalifikacyjnej panowała przyjazna atmosfera? Czy coś Cię zaskoczyło?
logo firmy Agent nieruchomości
logo firmy Portier - Dozorca
Bełchatów
PPHU Batis Sp. z o.o.
FSK

Popracujesz chwilę i uciekniesz tak jak główny księgowy. Jedna wielka manipulacja.

nn

A gdzie złożyłeś?? na jakie stanowisko??

koza

Złozyłem aplikację, czytam to masakra jakaś, oby mnie nie wybrali......

łach

światły zarząd doprowadził już do upadku jedną firmę i teraz robi to samo z kolejną

Maniek

Zwolnienia zaczeli w Bydgoszczy, Inowrocławiu, Koninie i Wrocławiu. Ciekawie zaczyna się dziać.

łach

ale kogo zwalniają? dyrektorów czy kierowników?? bo jeśli szeregowych pracowników to niedługo prezes będzie na magazynie zasuwał

JR

Podobno już zwalniają....

łach

łachy to mało powiedziane... żenada

łoś

same łachy i tyle

nick

xxx - 2012-04-26 12:36:13 A co to bulburator ?Szkoda ludzi ale tylko tych łódzkich . Przyszli z Bydgoszczy i rozwalili firmę. A premia tylko dla dyrektorów:)

nieprzewoźnik

Coś złego się dzieje - płacą przewoźnikom z dużym opóźnieniem.

liko

długo.

Coma Deszczowa piosenka

Już piosenki o Was piszą :) \" Dokąd płynie miasto moich snów? Dokąd płynie niekochana Łódź? Dokąd płynie odrapany wrak? Czy długo tak? \"

niezorientowany

Szkoda ludzi z Łodzi (nie mylić z Bydgoszczą i Inowrocławiem) - ale taki scenariusz jest bardzo prawdopodobny.

gcb

Nowa? Stara, to samo krzyczeli w Bydzi. Spuscili Bydzie, spuszczą i Łódź. Handlowac trzeba umieć. A bożyszcze tłumów [usunięte przez moderatora] niestety umie tylko przypodobywać się szefom. [usunięte przez moderatora] A jak coś nie idzie, to wszystkiemu winni handlowcy. Skończy się koninktura, przyjdą terminy to i Centrostal Łódzki popłynie.

Nowa dyrektywa w centrostalu,sprzedawać co mamy na stanie a nie to co klient potrzebuje.

Zostaw merytoryczną opinię o GCB Centrostal - Jarocin

GCB Centrostal