Opinie o GCB Centrostal w Jarocin

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie GCB Centrostal. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie GCB Centrostal na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi najmu i zarządzania nieruchomości

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o GCB Centrostal w Jarocin

olga

Co za oszczerstwa ! Jezioro to prawy człowiek nie mógłby zdradzić prezyjaciół i wychowanków , przecież przed chwilą był tam Prezesem. Jak to będzie wspomagał produkty ? Jakie ? Szampon odpada więc jakie ?

KRUK

zainteresowana - 2011-07-20 18:29:01 Jeśli tak...to znaczy ,że wszystko wróci do normy i Łódź znów pokarze na co ją stać? "Ja wam pokażę" [usunięte przez moderatora]

KRUK

i nie bójcie się, jeziero do was słabiny nie dotrze, inne Produkty będzie "wspomagał", małość nad małościami, a oni go głupcy nieświadomi "kcą". Biedacy

CHYBA NA GOTÓWKĘ, HA

Brałeś udział w rekrutacji do GCB Centrostal. Jakie warunki Ci zaproponowano? Czy na rozmowie kwalifikacyjnej panowała przyjazna atmosfera? Czy coś Cię zaskoczyło?
logo firmy Agent nieruchomości
Bełchatów
PPHU Batis Sp. z o.o.
zainteresowana

ebu

Jest towar ? ciekawe ale trzeba przyznać że są zmiany . Łódz zaczyna być dobrze oceniana przez ubezpieczycieli . Jak tak dalej chłopaki pojadą to do końca roku odbudują pozycję . Trzymać kciuki to chyba ostatni duży Centrostal.

To witaj Aldonko w załodze GCB Łódź a niedawno karte obiegową generałowi podbijałaś jak latał na delegacje do Bydzi a teraz mały jak generał powodzenia

prezio

Spokojnie , najważniejszy z Ina został w Bydgoszczy choć w Łodzi był pierwszy na rozpoznaniu .

obserwatow

Nie mogę w to wszystko uwierzyć, co czytam.. dorośli ludzie.. a jak dzieci, dajcie sobie po razie i będzie spokój:) Ja też pracowałem w GCB i były lepsze i gorsze dni. Wzajemne wyliczanki i żale w niczym Wam nie pomogą, weźcie lepiej za robote każdy i będzie gites, potem oceniajcie kto jest padłem a kto nie. Niech każdy pracuje sam na swój wizerunek. Każdy z Was, który jest winien lub nie sam niech odpowie przed samym sobą.. Pozdrowienia dla GCB i Wrocławia:)

prezes

co Panowie i Panie juz niedługo [usunięte przez moderatora] z Bydgoszczy u was zagości [usunięte przez moderatora] oraz reszta świty co rozwaliła bydzie. Gratulacje i znowu cała elita juz na legalu w Ino bedzie grasowała. Ciekawe ile teraz zajmie czasu rozwalenie kolejnej firmy .

toja

co racja to racja, a z tego co wiem to kilku co odeszło do Wrocławia razem z łojcem prezesem i jego świtą to już nie pracują, a Ci co zostali żałują że dali się namówić na odejście z łódzkiego Centrostalu, tylko wstyd się przyznać do porażki, albo pójść pracować do męża, to jest rozwiązanie :)

:-P

wszyscy dobrzy są już we wrocławiu hehe

W firmie można dorobić się jedynie garba .Pracują tam sami nieudacznicy .Dobrzy handlowcy pozakładali swoje firmy prywatne i mają się dobrze.Jedynie wazeliniarze ,którzy ukrywając swoją pseudofachowośc podpieprzając innych i wciskając się w pewną część ciała mogą osiągnąć jakieś efekty

toja

jaki [usunięte przez moderatora]...zwykły [usunięte przez moderatora].... a tak poza tym to nie ma tragedii w GCB, praca jak każda inna, tylko jak wszędzie jak jesteś (usunięte przez administratora) to pracuj jak dupa, jak wiesz co zrobić żeby wypracować sobie pozycję i renomę to nikt nie będzie tobą pomiatał, i pieniądze też inne niż mają wszyscy tylko trzeba sobie zasłużyć ciężką pracą i zaangażowaniem. A praca w łódzkim Centrostalu naprawdę może przynosić satysfakcję, wiem dobrze bo sam tam pracuję od kilku lat, a nikt nie jest zwalniany bez powodu, zwalnia się tylko pierdoły i niedorajdy, dobry pracownik ma gwarancję stałej pracy, ogólnie polecam bo warto spróbować kariery w GCB CENTROSTAL-ŁÓDŹ S.A.

Takie czasy... Dawne potęgi muszą się zwijać, konkurencja dusi a to nie komuna że monopol na handel stalą jest. Do tego jeszcze jak ludzie bez predyspozycji ku temu próbują rządzić - efekt widać nader wyraźnie. Pozdrawiam frustratów wszelkich stamtąd.Titanic tonie!

Log

W GCB pracują "dobrzy" i skuteczni (z wynikami!!!) handlowcy i kierownicy i managery a i owszem. Ale tylko dlatego, że mają dostęp do materiału na którym trzymają łapę, reszta nie ma szans konkurować w sprzedaży z wybrańcami ....Jest ich bardzo ścisła grupka ludzi....co się porobiło z tą dawną POTĘGĄ Centrostalu!!!????Kto to [usunięte przez moderatora]........?????

Drogi Panie W (pare nicków Pan tu już zaprezentował). Ponoszą Pana emocje? Nie panuje Pan nad nerwami? Unosi się? To może właśnie Pan powinien odpocząć. Rodzinka już się dorobiła:) TYLKO POKAZAŁ PAN WYŻEJ, JAK PAN SIĘ LICZY Z LUDŹMI!!! A post wcześniej ktoś prosił o racjonalne pozytywne wypowiedzi dla chcących pochwalić. Tylko że takich wypowiedzi chyba udzielić nie sposób:)

Banda frustratów... Nie podoba się ? To zwolnijcie się sami ! Nikt nikogo na siłę nie trzyma. Co, były prezes was nie chce? Nie zabrał do Wrocławia wraz ze swoją sitwą i [usunięte przez moderatora] ? Trudno. Taki wasz los.

Panie "W". Kto Panu broni dać odpór tym którzy "opluwają mateczkę" rzetelnymi, konkretnymi, pozytywnymi informacjami? Fakt, jakoś mało ich tutaj, a Pan powinien to zrobić w imieniu zarządu a nie straszyć i wdawać się w polemiki bez żadnym argumentów.

Zostaw merytoryczną opinię o GCB Centrostal - Jarocin

GCB Centrostal