Eltap Sp. z o.o. sp.k.

Opinie o Eltap Sp. z o.o. sp.k.

Aktualność
Dziękujemy bardzo za każdą konstruktywną opinię na temat naszej firmy. Wszystkie informacje są dla nas cenne. Mamy zamiar stale się rozwijać i poprawiać warunki pracy w firmie ELTAP, dlatego zachęcamy do wyrażania swojej opinii oraz do bezpośredniego kontaktu z nami poprzez adres praca@eltap.com. Jesteśmy otwarci na wszystkie sugestie dotyczące pracy w naszej firmie.

Będziemy brać czynny udział w wątkach poruszanych na tej stronie. Chcemy zaznaczyć, że nie pozwolimy na publikowanie nieprawdy lub bezpodstawne oczernianie firmy oraz naszych pracowników.
Jeśli jesteś zainteresowany podjęciem pracy w firmie ELTAP zapraszam na stronę kariera.eltap.pl. Znajdziesz tam wszystkie wolne stanowiska pracy. Zachęcamy do przyjemnej i szybkiej aplikacji.
Zapraszamy również do odwiedzenia naszej strony eltap.pl gdzie znajdziesz naszą bogatą ofertę produktową. Odmień swoje wnętrze z ELTAP!

Praca w Eltap bardzo na plus. Wszystko sprawnie załatwione, pensja zawsze na czas. Można dogadać się z przełożonymi i omówić szczegóły obowiązków czy jakieś zmiany. Nie mogę narzekać na pracę w tej firmie. Polecam

xyz
@Kesja

mamy styczeń 2023 XD

odp
@karol

Praca od poniedziałku do piątku plus ewentualnie dwie soboty. Jedna zmiana. Wypłaty na czas, atmosfera jak ok

Człowiek Nowy wpis

Czytając forum w poszukiwaniu info na temat pracy przedstawicieli handlowych widziałem, że ktoś napisał o widełkach podanych w ofercie na to stanowisko, że to średnia z wynagrodzeń PH, którzy utrzymują się tam już dość długo. No dobra a ja np w ogóle nie mam doświadczenia, jako taki swieżaczyna ile realnie mógłbym na początek zarabiać?

Jakie narzędzia pracy zapewnia Eltap Sp. z o.o. sp.k.? Można liczyć na telefon? Czy można z niego korzystać również poza godzinami pracy?

Dziękujemy za pytanie, nie na wszystkich stanowiskach jest potrzebny telefon służbowy. Jeśli na danym stanowisku będzie potrzebny, to jak najbardziej pracownik otrzyma telefon.

Kaja Nowy wpis

Telefon, ale korzystam poza nie mozesz

Miecio Nowy wpis

Od czego może zależeć, czy jako Specjalista ds. fakturowania i reklamacji otrzymam 6116 zł brutto wynagrodzenia, czy też 6777 zł brutto? Bo taki zakres znalazłem na firmowej stronie.

Pracodawca Nowy wpis
@Miecio

Wynagrodzenie zależne jest od doświadczenia na danym stanowisku.

Ja na stronie poczytałem sobie trochę ofertę dla magazyniera i chciałbym złożyć cv, tylko mam pytanie odnośnie umowy. Oferują stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę i chciałbym wiedzieć na jaki czas można ją dostać jako doświadczony magazynier. Ta stawka 36,40 brutto to jest stała czy wraz z czasem mógłbym starać się o podwyżkę?

Pierwsza umowa jest na okres próbny. Oczywiście jest taka możliwość, aby ubiegał się Pan w późniejszym czasie o podwyżkę.

Czym zaskoczyła Cię rozmowa kwalifikacyjna w Eltap Sp. z o.o. sp.k. na stanowisko Konstruktorów mebli tapicerowanych? Daj znać innym kandydatom, co sądzisz o procesie rekrutacyjnym.
kandydat

Nie polecam. Firma bez spotkania omawiającego stanowisko oraz jego obowiązków i przywilejów, daje do zrealizowania zadanie rekrutacyjne, które jest naprawdę obszerne. Wiele rzeczy do zrealizowania w dość krótkim czasie. Po oddaniu zadania, żadnego feedbacku od strony firmy. Nie chodzi o to, żeby każdy przechodził pozytywnie rekrutacje, ale skoro został poświęcony czas na jego realizacje (kosztem swojego czasu prywatnego) to miło by było otrzymać jakikolwiek feedback od firmy, a nie takie zignorowanie. Podsumowując, jeśli ktokolwiek otrzyma zadanie do zrealizowania, to nie polecam jego wykonywania, bo nie otrzymacie żadnej informacji zwrotnej. Ani mówiącej o statusie rekrutacji ani o ocenie rozwiązania.

@kandydat

W naszej firmie staramy się zapewnić jak najbardziej profesjonalną obsługę kandydatów, co obejmuje także udzielanie informacji zwrotnej po zakończeniu każdej rekrutacji. Przepraszamy za wszelkie pominięcia w komunikacji podczas procesu rekrutacyjnego. Będziemy pracować nad poprawą naszych procedur, aby zapewnić lepszą komunikację w przyszłości. Twoje uwagi są dla nas bardzo cenne i pomogą nam doskonalić nasze działania w obszarze rekrutacji.

Sławek

Mam pytanie odnośnie do ogłoszenia o (usunięte przez administratora) dla pakowacza mebli. Czy chodzi tu faktycznie o samo pakowanie, czy w grę wchodzą jeszcze dostawy czy montaż u klienta? Niby nie było o tym wzmianki w ogłoszeniu, ale lepiej zapytać.

@Sławek

Witam, chodzi o samo pakowanie mebli.

Witam, może orientujecie się jaka jest rotacja na staownisku przedstawiciela handlowego w firmie? Szukają teraz takiej osoby do pracy, tak widzę na olx. Dolne widełki zaczynają się niby od ok. 6000 pln, czyli tyle sama podstawa wynosi? I czy oprócz ubezpieczenia grupowego są jakieś inne benefity jeszcze?

Wuwu

Rotacja na tym stanowisku jest ogromna. W przeciągu mojej pracy w tym miejscu 3 przedstawicieli zwolniło się samoistnie . Brak konkretnego przeszkolenia(usunięte przez administratora)Co do stawki nie licz na kwotę podaną w ofercie- jest raczej średnia z wypłat z premiami pracowników, którzy utrzymują się tam w miarę dłużej (usunięte przez administratora)

@Wuwu

Ale to co jest głównym powodem tej rotacji? Brak konkretnego przeszkolenia? Czy to mniejsze wynagrodzenie? Możesz je w ogóle przybliżyć? Bo tak nie orientuje się jaka jest średnia z wypłat z premiami pracowników... No i o co chodzi z tym toksycznym środowiskiem? Jakieś konkretne wytłumaczenie, przykład?

A przedstawiciel handlowy, czy osoba z tego działu sprzedażowego, ma znać jakieś języki obce? I jaka jest pomoc firmy we wdrożeniu, czy na dalszych etapach, by zdobywać nowe kompetencje, uczyć się języków, poprawiać umiejętności sprzedażowe, no i by osiągać wyższe premie?

Majka

Hej, a jakie wsparcie sprzedaży byłoby potrzebne dla pracowników? Chodzi o to, że nie ma szkoleń i kursów sprzedażowych, czy np. nie ma do kogo zwrócić się z pytaniem i z jakimś problemem? A i co do rotacji, to odchodzą głównie nowo przyjęte osoby, czy ci, co mają dłuższy staż pracy w firmie??

Abcde

Pracuję w dziale sprzedazy/handlowym prawie 3 lata i bardzo cenię sobie to miejsce pracy a szczególnie panią kierownik, ktora jest wymagajaca ale zawsze służy wsparciem i pomocą. Wynagrodzenie - jeśli jesteś zaangażowanym pracownikiem myślę, że będziesz usatysfakcjonowany. Może nie w pierwszych 2 miesiącach ale z odpowiednim podejściem dużo można osiągnąć. Przez pracę w ELTAP bardzo dużo się nauczyłam, możliwości szkoleń również są - zarówno wewnętrzne i organizowane przez firmy zewnętrzne. Zespół handlowy ogólnie bardzo pomocny i wspierajacy. Dobre miejsce jeśli chcesz się rozwijać.

Xyz

A tak BTW chaos piszemy przez CH :) widzę, że z polskim również masz pewne kłopoty

AM

Po dwóch latach pracy w dziale sprzedaży zupełnie nie zgadzam się z opinią o pani kierownik. Drzwi do jej biura są zawsze otwarte i można liczyć na wsparcie. Stanowisko jest wymagające, to fakt, ale przekłada się to też na wypłacane premię. Niestety ale nie każda osoba nada się do takiej pracy, bo osoby które nie radzą sobie z konstruktywną krytyką lub mają problem asertywnością szybko zaczną narzekać na specyfikę obowiazkow i szukać winnych swoich niepowodzeń . Ja to stanowisko polecam osobą zawziętym i ambitnym. A atomosfere w biurze oceniam na bardzo miłą :)

Xoxo
@Abcde

W takim razie co jest powodem rotacji pracowników w dziale sprzedażowym skoro wynagrodzenie zadowalające a kierowniczka taka „wspierająca” :D ?

@Xoxo

W ostatnim czasie daliśmy szansę osobom bez branżowego doświadczenia wierząc iż nasze wsparcie przyczyni się do rozwoju danej osoby i finalnie znajdziemy pracownika chętnego do długoterminowej współpracy. Zatrudniając kogoś niestety nie jesteśmy w stanie przewidzieć, czy dana osoba po 2 tygodniach nie stwierdzi, że jednak nie chce pracować w takim zawodzie. Zapraszamy na rozmowę kwalifikacyjną, gdzie będzie możliwość osobistego zapoznania się z kierownictwem.

Te 6000 pln to niby średnia wraz z premiami. A tu piszesz, że są one zabierane w sumie bez większego powodu. Czyli rozumiem, że nie chodzi o to, że po prostu ktoś nie wyrobił planu? Ile tej podstawy z umowy w takim razie zostałoby bez premii?

Podstawa to 6110zł brutto plus dodatkowo dochodzą premię do wynagrodzenia

@Eltap Sp. z o.o. sp.k.

Premia jest powiązana osiąganymi wynikami czy uznaniowa? Jakich kwot się spodziewać i w jaki sposób pomagają Państwo nowym handlowcą zaaklimatyzować się u Was?

Premia jest powiązana z osiąganymi wynikami. Zarobki wynoszą między 6110zł-10000zł brutto. Zachęcamy do złożenia CV i kontaktu z nami.

Czy poziom wynagrodzeń w Eltap Sp. z o.o. sp.k. uległ zmianie od czasu dodania ostatnich opinii? Pojawiły się nowe ogłoszenia na GoWork.pl 3 lipca.

A dlaczego firma podaje inne stawki niż w rzeczywistości? Co takiego trzeba zrobić żeby dostać premię, to jakieś targety do osiągnięcia? Skoro nie ma ogrzewania to firma daje jakąś cieplejszą odzież roboczą w sezonie zimowym?

Magazynier

Dzień dobry. Pojawiła się oferta na stanowisko magazynier. Stawka wynosi 32 brutto i więcej. Stawka jest realna, czy jest to tylko chwyt, żeby znaleźć ludzi do pracy? Praca po ile godzin/ w jakich godzinach? Soboty pracujące?

@Magazynier

Dzień dobry, stawka 32zł brutto jest jak najbardziej realna, praca jest na godzinę 6, soboty są dla chętnych.

Magazynier

Od 6 do 16 czy 14?

Xx
@Eltap Sp. z o.o. sp.k.

Jakby takie stawki były to by się ludzie nie zwalniali.

Czy szwaczka, podobnie jak tapicer (niżej tu było napisane) pracuje na akord? Chciałabym wiedzieć, jak wyliczają tu wynagrodzenie, żeby sobie porównać z innymi ofertami. Gdyby ktoś mógł przybliżyć mi jeszcze zarobki to już w ogóle by było super.

Tak, szwaczka pracuje na akord. Oferta z kwotą dostępna jest na OLX https://www.olx.pl/oferta/praca/szwaczka-w-branzy-meblowej-CID4-IDBCbFR.html?bs=olx_pro_listing Zapraszam też do kontaktu telefonicznego.

Ttt

Czy firma zapewnia zakwaterowanie lub pomaga w znalezieniu . Na jaką wypłatę może liczyć Tapicer i ile narożników na dzień musi otapicerowac ?

@Ttt

Pomagamy w znalezieniu zakwaterowania. Tapicer pracuje na akord, więc wszystko zależy od jego możliwości. Pod linkiem dostępna jest oferta wraz z widełkami stawki https://www.olx.pl/oferta/praca/praca-tapicer-w-branzy-meblowej-CID4-IDBiqcu.html?bs=olx_pro_listing

Ttt
@Eltap Sp. z o.o. sp.k.

Jaka stawka w okresie próbnym ?

Człowiek
@Eltap Sp. z o.o. sp.k.

Witam. Jak ten akord jest liczony i jak Państwo pomagają, by uzyskać jak najbardziej zadowalające zarobki? W wystawionej niedawno ofercie dla pomocnika tapicera jest podana stawka 25 zł / godz, a do tego umowa o pracę. Czy więc na tym stanowisku nie ma akordu, albo dotyczy on samej premii?

@Eltap Sp. z o.o. sp.k.

Na przyuczenie 25zl brutto czy netto ?

@Ttt

Na początek jest to stawka 38zł brutto

@Człowiek

Stawka 25zł/h jest to stawka na początek, później przechodzi się na akord

@Andrzej

Jest to stawka brutto

Honorka
@Eltap Sp. z o.o. sp.k.

Można prosić jakieś detale o tych kwaterach? Czy to sa mieszkania? Czy raczej miejsce w pokoju w wieloosobowym mieszkaniu? Jak to wygląda i ile taka kwatera kosztuje pracownika? Jakie są te ceny?

CV można przesłać przez stronę kariera.eltap.pl lub na maila praca@eltap.com

Larysa

Witam. Zastanawiam się nad ofertą szwaczki. Czy często trzeba zostawać tu po godzinach? Czy nie ma tu problemu ze wzięciem urlopu? Czy jest szansa na podwyżkę?

Iga

Wczoraj wstawili ofertę na szwaczkę maszynową, potrzebuję się paru rzeczy dowiedzieć, zanim się zdecyduje, czy wyślę CV. Ile godzin trwa zmiana tutaj, bo tylko napisali, że jest jedna i to wszystko?

Roxa

Cześć. Nie ma nic w ofercie Magazynier, żeby jakaś wielka krzepa fizyczna była potrzebna. Jaki jest procent kobiet w zakładzie mniej więcej, dużo tam pracuje? Dają radę?

@Roxa

Jeśli chodzi o stanowisko magazynier, to na tym stanowisku w naszej firmie pracują mężczyźni.

Eltap Sp. z o.o. sp.k. poszukuje osoby na stanowisko Kontroler jakości. Czy ktoś z Was brał udział w rekrutacji? Napiszcie, jak wyglądało spotkanie z przedstawicielem firmy!

Czy w Eltap jest możliwość odbycia rozmowy rekrutacyjnej w formie zdalnej?

Tak, na wybranych stanowiskach istnieje taka możliwość.

Dorota
@Eltap Sp. z o.o. sp.k.

Jakie są to stanowiska, jest to jeden etap rozmowy czy więcej? Skoro są rekrutacje zdalne to pracować można też w domu, w ogóle nie pojawiając się w biurze, zapewniacie niezbędne narzędzia do tego?

Ola

Wie ktoś może czy przy pracy zdalnej są odgórnie narzucone stałe godziny czy raczej są elastyczne? I jakie stawki - najniższa krajowa czy można liczyć na więcej?

@Ola

Praca zdalna jest w stałych godzinach 8-16. Dostępne ogłoszenia wraz ze stawkami są widoczne na naszym OLX https://www.olx.pl/oferty/q-eltap/

Irena
@Pracodawca

Interesuje mnie stanowisko SEO Content Specialist. Czy jest to oferta skierowana do ludzi z całej Polski? Oferujecie liczne szkolenia - na jakie na tym stanowisku można liczyć?

@Irena

Oferta skierowana jest do osób z całej Polski. Oferujemy szkolenia rozwijające i poszerzające umiejętności z danej dziedziny.

@Eltap Sp. z o.o. sp.k.

Czy specjalista ds zakupów pracuje 100% z biura czy może jest szansa na pracę hybrydową? W ogłoszeniu które widziałam nie ma o tym nic, nie ma też widełek finansowych. Jest szansa uzyskać informacje o zarobkach?

@Jolanta

Specjalista ds. zakupów pracuje stacjonarnie. Widełki cenowo znajdują się na naszym OLX https://www.olx.pl/oferta/praca/specjalista-ds-zakupow-CID4-IDTPkHK.html

Alina

Czy praca jako przedstawiciel handlowy jest możliwa również w formie hybrydowej ? I pytanie czy częściowo zwrot kosztów za dojazdy do pracy zapewnia pracodawca ? Może ktoś z tego stanowiska po krotce napisze swoją opinię i podzieli się doświadczeniami ????

Jolanta

Znalazłam ofertę pracy na business managera. Wszystko wygląda fajnie, ale nie ma w ogłoszeniu informacji odnośnie sprzętu do pracy. Czy firma zapewnia na tym stanowisku samochód służbowy?

@Jolanta

Zapewniamy samochód na wyjazdy służbowe.

@Eltap Sp. z o.o. sp.k.

Samochód pod dom czy codziennie trzeba odstawiać na parking pod firmę? Jeden samochód jest dla jednego pracownika czy jakoś trzeba się dzielić z innymi?

@Jolanta

Praca na stanowisku New Business Manager w naszej firmie nie polega na codziennych wyjazdach, w związku z tym samochody są dostępne także dla innych pracowników.

Zostaw merytoryczną opinię o Eltap Sp. z o.o. sp.k. - Baranów

• Jak się pracuje w Eltap Sp. z o.o. sp.k.?

Zobacz opinie na temat firmy Eltap Sp. z o.o. sp.k. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 16.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Eltap Sp. z o.o. sp.k.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 6, z czego 2 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Eltap Sp. z o.o. sp.k.