Eltap Sp. z o.o. sp.k.

Opinie o Eltap Sp. z o.o. sp.k.

Czy w Eltap jest możliwość odbycia rozmowy rekrutacyjnej w formie zdalnej?

Tak, na wybranych stanowiskach istnieje taka możliwość.

Dorota
@Eltap Sp. z o.o. sp.k.

Jakie są to stanowiska, jest to jeden etap rozmowy czy więcej? Skoro są rekrutacje zdalne to pracować można też w domu, w ogóle nie pojawiając się w biurze, zapewniacie niezbędne narzędzia do tego?

Ola

Wie ktoś może czy przy pracy zdalnej są odgórnie narzucone stałe godziny czy raczej są elastyczne? I jakie stawki - najniższa krajowa czy można liczyć na więcej?

@Ola

Praca zdalna jest w stałych godzinach 8-16. Dostępne ogłoszenia wraz ze stawkami są widoczne na naszym OLX https://www.olx.pl/oferty/q-eltap/

Irena
@Pracodawca

Interesuje mnie stanowisko SEO Content Specialist. Czy jest to oferta skierowana do ludzi z całej Polski? Oferujecie liczne szkolenia - na jakie na tym stanowisku można liczyć?

@Irena

Oferta skierowana jest do osób z całej Polski. Oferujemy szkolenia rozwijające i poszerzające umiejętności z danej dziedziny.

@Eltap Sp. z o.o. sp.k.

Czy specjalista ds zakupów pracuje 100% z biura czy może jest szansa na pracę hybrydową? W ogłoszeniu które widziałam nie ma o tym nic, nie ma też widełek finansowych. Jest szansa uzyskać informacje o zarobkach?

@Jolanta

Specjalista ds. zakupów pracuje stacjonarnie. Widełki cenowo znajdują się na naszym OLX https://www.olx.pl/oferta/praca/specjalista-ds-zakupow-CID4-IDTPkHK.html

Alina

Czy praca jako przedstawiciel handlowy jest możliwa również w formie hybrydowej ? I pytanie czy częściowo zwrot kosztów za dojazdy do pracy zapewnia pracodawca ? Może ktoś z tego stanowiska po krotce napisze swoją opinię i podzieli się doświadczeniami ????

Jolanta

Znalazłam ofertę pracy na business managera. Wszystko wygląda fajnie, ale nie ma w ogłoszeniu informacji odnośnie sprzętu do pracy. Czy firma zapewnia na tym stanowisku samochód służbowy?

@Jolanta

Zapewniamy samochód na wyjazdy służbowe.

@Eltap Sp. z o.o. sp.k.

Samochód pod dom czy codziennie trzeba odstawiać na parking pod firmę? Jeden samochód jest dla jednego pracownika czy jakoś trzeba się dzielić z innymi?

@Jolanta

Praca na stanowisku New Business Manager w naszej firmie nie polega na codziennych wyjazdach, w związku z tym samochody są dostępne także dla innych pracowników.

Czym zaskoczyła Cię rozmowa kwalifikacyjna w Eltap Sp. z o.o. sp.k. na stanowisko Konstruktorów mebli tapicerowanych? Daj znać innym kandydatom, co sądzisz o procesie rekrutacyjnym.
Ola

Czy są oferowane jakieś benefity?

Jest jeszcze szansa, żeby dostać się do firmy? W tamtym roku było tyle ofert, zainteresowałam się specjalistą ds. reklamacji, ale już chyba po rekrutacji? A nawet nie zdążyłam się dowiedzieć, czy w ogóle warto. Można było wynegocjować dobrą stawkę?

Janusz

O jakiej stawce mowa o ile to nie tajemnica, ale bardziej można wziąć to za przestroge dla innych

Tapicer.
@Janusz

Na temat stawki i ubezpieczenia może niech się wypowie firma przecież śledzą wpisy. Chyba że to tajemnica

Czy Eltap Sp. z o.o. sp.k. organizuje swoim pracownikom szkolenia podnoszące ich kompetencje?

Dzień dobry, jak najbardziej takie szkolenia są organizowane.

Praca w Eltap bardzo na plus. Wszystko sprawnie załatwione, pensja zawsze na czas. Można dogadać się z przełożonymi i omówić szczegóły obowiązków czy jakieś zmiany. Nie mogę narzekać na pracę w tej firmie. Polecam

@Marta

Dziękujemy za podzielenie się swoją opinią. Cieszymy się, że jest Pani zadowolona z pracy w firmie ELTAP.

Kesja
@Marta

Chyba przesadziłaś opinia z kwietnia 2022? Mamy dopiero styczeń 2022!!!!

xyz
@Kesja

mamy styczeń 2023 XD

Rekru

Mało profesjonalna kadra zarządzającą rekrutacją. Dziwne zasady oraz standardy z lat 90.

@Rekru

Dziękujemy za opinię. Muszę zapewnić iż kadra zarządzająca rekrutacją nie ma pojęcia jakie były zasady i standardy rekrutacji w latach 90.

Random
@Eltap Sp. z o.o. sp.k.

To że nie wiedzą, nie znaczy ze ich nie stosują…

Osoba już nie pracująca

Zakład okej atmosfera pracy dobra, wypłaty na czas. Względny spokój od kierowników, przez co jest ogólny haos na zakładzie i między działami, dodatkowo kierowników tyle, że połowa jest niepotrzebna. Całością zakłady rządzi dyrektor, kierownik bez jego zgody nie może podjąć sam decyzji przez co nieraz błahe rzeczy czekają bardzo długo na odpowiedź. Ja magazynach brak ogrzewania magazyny namiotowe więc niestety temperatura panuje tam podobna jak zimą. Szefostwo ( lub kierownictwo) próbuje zrobic z zakładu korporacje, co za tym idzie, wszystko musi być na papier bez papieru nie można nic przepchnąć a to rodzi problemy w produkcji. Wypłaty raczej bez szału trochę ponad najniższa i to razem z premią ( mowię o stanowiskach pomocnik magazyniera/tapicera) Pracownik z Ukrainy jest traktowany lepiej jak Polak. Gdy zakład zmieni nieco politykę to będzie okej.

Dziękujemy za pytanie. Oczywiście udostępniamy niezbędny sprzęt do pracy zdalnej.

Jestem podwykonawcą w Eltapie i nie mogę narzekać. Mam stałe zlecenia i kaska na czas.

Aktualność
Dziękujemy bardzo za każdą konstruktywną opinię na temat naszej firmy. Wszystkie informacje są dla nas cenne. Mamy zamiar stale się rozwijać i poprawiać warunki pracy w firmie ELTAP, dlatego zachęcamy do wyrażania swojej opinii oraz do bezpośredniego kontaktu z nami poprzez adres praca@eltap.com. Jesteśmy otwarci na wszystkie sugestie dotyczące pracy w naszej firmie.

Będziemy brać czynny udział w wątkach poruszanych na tej stronie. Chcemy zaznaczyć, że nie pozwolimy na publikowanie nieprawdy lub bezpodstawne oczernianie firmy oraz naszych pracowników.
Jeśli jesteś zainteresowany podjęciem pracy w firmie ELTAP zapraszam na stronę kariera.eltap.pl. Znajdziesz tam wszystkie wolne stanowiska pracy. Zachęcamy do przyjemnej i szybkiej aplikacji.
Zapraszamy również do odwiedzenia naszej strony eltap.pl gdzie znajdziesz naszą bogatą ofertę produktową. Odmień swoje wnętrze z ELTAP!
Dziś

Na klejeniu żądza ukraski, trochę wstyd opanowali zakład nawet Polacy którzy są kierownikami lub kontrolą jakości ufają obcokrajowcowi niż polaczkowi, wychodzi na to że szefostwo nie wie co się dzieje na zakładzie. Wstyd

Ktos
@Dziś

Zgadza sie

@Dziś

Dziękujemy za przekazanie swojej opinii. W żadnym stopniu nie kryjemy się z tym, iż pracują u nas obcokrajowcy. Jesteśmy firmą otwartą i pozbawioną uprzedzeń. Cenimy dobrze wykonaną pracę a nie pochodzenie. Zarząd firmy jest na bieżąco informowany o sytuacji jaka panuje na produkcji. Wszystkie problemy produkcyjne rozwiązywane są systematycznie. Ufamy swoim wieloletnim pracownikom, gdyż to oni są filarem tej firmy.

karol

Warto się zatrudnić? Praca od Poniedziałku do Piątku? jak z wypłatami i atmosferą?

odp
@karol

Praca od poniedziałku do piątku plus ewentualnie dwie soboty. Jedna zmiana. Wypłaty na czas, atmosfera jak ok

Praca po ile godz dziennie i jakie stawki, ktoś się wypowie ?

Sommer
@Andrzej

Też chciałbym znać odpowiedzieć na te pytania, jeśli dowiesz się czegoś na ten temat z innego źródła to koniecznie daj znać!

Jozek
@Andrzej

Praca po 10 godzin

@Jozek

A mógłbyś powiedzieć jak jest z płacą i atmosferą w tej firmie?? Bo widzę, że jest dużo ogłoszeń praktycznie na każde stanowisko mnie interesuje stanowisko magazyniera możesz coś napisać więcej o warunkach itd w firmie???? Pozdrawiam

Mariuss
@Jozek

Jakie stawki ?

Stary pracownik
@Kandydat

Płaca to kwestia indywidualna. Ile sobie wywalczysz tyle dostaniesz. Atmosfera jest moim zdaniem fajna..nie ma gburowatych kierowników którzy trują życie każdego dnia, niestety przekłada się to na fatalną organizację pracy.

Radek

Dużo pytań i brak informacji. Mam nadzieję, że firma normalnie działa mimo pandemii?

@Radek

Tak firma normalnie działa i pracuje na wysokich obrotach.

Mateusz
@Marcin

Mógłby Pan podać trochę więcej informacji na temat pracy? Czy każda sobota jest pracująca oraz jaka jest atmosfera? Itp?

michu

Witam. Widziałem ogłoszenie pracy na stanowisko kierownik serwisu. Może mi ktoś powiedzieć czy na tym stanowisku jest duża rotacja i jak z wynagrodzeniem ?

Mumineek

Widzę cały czas ogłoszenie na technologa, nie ma chętnych, taka rotacja czy może jeszcze coś innego.?

Ktoś
@Mumineek

Pracuję na dziale wdrożeń w firmie która produkuje fotele dla dużych sieci handlowych na całym świecie, i wiem jak bardzo jest to nie wdzięczny dział, więc nie dziwie się że nie ma chętnych

Zostaw merytoryczną opinię o Eltap Sp. z o.o. sp.k. - Baranów

• Jak się pracuje w Eltap Sp. z o.o. sp.k.?

Zobacz opinie na temat firmy Eltap Sp. z o.o. sp.k. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 19.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Eltap Sp. z o.o. sp.k.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 7, z czego 2 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Eltap Sp. z o.o. sp.k.