Opinie o GCB Centrostal w Jarocin

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie GCB Centrostal. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie GCB Centrostal na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi najmu i zarządzania nieruchomości

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o GCB Centrostal w Jarocin

yyy Nowy wpis

przecież centrostalu już nie ma

coś wiedzący Nowy wpis

Centrostal zamyka działalność ale Kobitki prowadzą sprzedaż na tym terenie tylko,że firma to ATS - mają wszystko i ceny są o.k.i przede wszystkim taniej niż w byłym Centrostalu...

gumiś Nowy wpis

Zbysiu jak sie masz? Jeszcze tam siedzisz? Jak wszystkie autka sprzedaż to czym będziesz jeździł? Hulajnogą czy pks-em?

F Nowy wpis

jesli ktos tam jeszcze siedzi to jacys desperaci co nie potrafia znalezc innej pracy

Brałeś udział w rekrutacji do GCB Centrostal. Jakie warunki Ci zaproponowano? Czy na rozmowie kwalifikacyjnej panowała przyjazna atmosfera? Czy coś Cię zaskoczyło?
logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Agent nieruchomości
Sokółka
Successio Sp. z o.o.

Ludzie o czym wy piszecie. CENTROSTALU-LODZ JUZ NIE MA. Prawdopodobnie bosowie, którzy zostali będą żyli z wynajmu..... jezeli coś wiecej wiecie to napiszcie!!!!!! Trochę ludzi poszło do ATSU- CZY COŚ WIECIE JAK PROSPERUJĄ???

StaloweNerwy

To właśnie ci "najlepsi" położyli firmę…. Medal dla nich Kasa super, mniej to mało kto już płaci na rynku lokalnym no ale cóż 12zł brutto to taki szał pawełku?

gumiś

Z obecnej okrojonej kadry na ciecia trudno wybrać lepszą kandydaturę niż Zbysia. Chłopina do wszystkiego czyli do niczego. Załatwi wszystko czyli nic. Ile nam podwyżek załatwiłeś chłopie?

StaloweNerwy

Czy to prawda ze Centrostal rezygnuje z ochrony obiektu i podjęto decyzje o rekrutowaniu wśród obecnych pracowników. Kto by się nadawał do takiej roboty za ciecia? Może jakieś propozycje?

pi

gdzie jemu życiorys pisać? jemu kury szczać prowadzać nie na dyrektorów sie pchać!! jeszcze mu się bedzie centrostal czkawką odbijał!! niech go żółć zaleje! z pewnością w poszukiwaniu swej "zławy" zajrzy tu i odpowiednio zinterpretuje wpisy... ja mam tylko jeden przekaz dla niego: "Iszkoda zwać człowiekiem, kto bydlęce żyje" cyt. Jan Kochanowski, Pieśń XIX.

gumiś

dyrektorku od koni gdzie ty chłopcze robote znajdziesz? na magazyn brak ci uprawnień, handlować widać jak potrafisz - firma się kładzie, zarządzać nie umiesz niezdaro ofermo losu....... może napiszesz choć jeden życiorys?

StaloweNerwy

Ale co tu pisać do dyrektorów przez duże D jak oni skończyli albo dopiero kończa szkoły lansu i balansu, turystyki i hotelarstwa o zarządzie nie wspominając

gumiś

dyrektory (panie i panowie): ja proponuję wam ze swym pojeciem o handlu i jesli chcecie utopić kilka złotych abyście otworzyli siec solariów w Afryce! biznes dla was. zwroty grzecznościowo celowo z małej literki

StaloweNerwy

Oby ktoś rozliczył ten zarząd i tego dyrektorka handlowego co słoma z butów mu wystaje. Maciuś ty byś nawet sprzątać nie mógł bo nawet tego nie potrafisz a co dopiero mówić o handlu...

Maciuś

Ludzie no co Wy chcecie? pracownicy nie spelniaja wymagań pracodawcy! my nie chcemy takich pracowników bo to same straty, problemy itp. To przez złycxh pracowników firma znalazła się w dołku. oczywiście zarząd jest świetny, uzdolniony i wogóle naj naj naj ze musi jeszcze troche poudawać prace i wycyckac sporo siana. oj sie Duda za was weźmie, oj sie weźmie. PS: podobno konina idzie w góre-kolejnym pomysłem bedzie hodowla śkapy kujawskiej na terenach gdzie kiedys składowano tony stali. nażra sie tej trawy z żelazem to beda miały mase dopiero:-D

StaloweNerwy

To zARZAD i dyrektorek handlowy od koni zostaje? To nowa strategia firemki od pelletu? Zwolnić wszystkich a niech reszta(czyli zarząd i dyrektorek) zarabia po kilkanaście tysi miesięcznie a co nie wolno? GCB Bydgoszcz położyli w 2o11 to Lodz tez można położyć ale w 2015

ojej

Miałem właśnie aplikować ale to chyba pierwszy na świecie Centrostal nie handlujący stalą. Proponuję zmianę nazwy na CentroPellet, chyba że na handel końmi się firma przerzuci - ponoć (baczność) Dyrektor Handlowy (spocznij) jest w tym ekspertem

StaloweNerwy

Zbyniu spakowany juz jestes? Podwyżki daj przed koncem twojej kariery!

@StaloweNerwy

Zbyśiu dlaczego ty zostajesz? zwolniłeś cały magazyn sam będziesz ładował towar pellecik?

PannaAnna

Tak jest Kalisz upadł, ciekawe co nastepne? Bydgoszcz?

Show Must Go On
@PannaAnna

Tak, Bydgoszcz! Dokładnie dzisiaj, poszło oficjalne info do pracowników, żeby się nie martwili... ;)Dział handlowy wycinają, a machina administracyjna ma się dobrze! Chyba ostatnia chwila dla wierzycieli żeby upomnieć się o swoje należności... ;)

kim

kalisz padl

Handel

Pozytywne? To jestes w bledzie, z wyzszym wyksztalceniem i 8 lat pracy w handlu 1750zl, jak odpowiadaja ci takie warunki to mozesz zajac moje miejsce bo ja juz dawno je zwolnilam! PS a bez wyzszego to tylko na portiera mozesz isc, bo na samym starcie odpadasz ze srednim.

Zostaw merytoryczną opinię o GCB Centrostal - Jarocin

GCB Centrostal