Opinie o GCB Centrostal w Jarocin

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie GCB Centrostal. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie GCB Centrostal na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi najmu i zarządzania nieruchomości

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o GCB Centrostal w Jarocin

dp

W bydgoszczy od 2 lat nie ma towaru... Praktycznie plajta tam juz jest... Sam ochroniarz mowil ze wszyscy uciekaja z tego bałaganu.. I bardzo dobrze jak stal bez atestu sprzedaja z ukrainy (usunięte przez administratora)jakis... Niemcy nie chcieli mi odebrac produktu (usunięte przez administratora)

@@

WCALE SIĘ NIE DZIWIE ŻE BĘDĄ ZAMYKAĆ ODDZIAŁY W POLSCE. OTWORZYLI ODDZIAŁ NA UKRAINIE WIĘC PO CO TRZYMAĆ COŚ CO NIE PRZYNOSI DOCHODÓW.JESZCZE TROCHĘ I C.ŁÓDŹ PODZIELI LOS TAK JAK C.BYDGOSZCZ A PIENIĄDZE ZOSTANĄ WYWIEZIONE NA UKRAINIE NO BO PO CO ZOSTAŁ OTWARTY TAM ODDZIAŁ. ŻEBY BYŁO GDZIE ULOKOWAĆ KASĘ ZA ZLIKWIDOWANIE ODDZIAŁÓW W POLSCE.

MM

nasze tabelki szumnie zwane biznes planem 2014 nie spodobały się na Ukrainie ( na żartach się chyba nie znają) w związku z tym aby utrzymać dynamiczny rozwój firmy zlikwidujemy sobie kilka oddziałów , nie będą darmozjady z naszej michy konsumować swoich nędznych pensji , a i grunty pod oddziały się sprzeda to i rok 2014 będzie pod względem zysku rekordowy co na koniec roku się między swoich w postaci różnych premii rozdzieli , a sam handel stalą , opinie i przywiązanie klientów to nie są istotne sprawy , ważne jest abyśmy MY i nasze Bigwynagrodzenia trwały jak najdłużej , no i żeby kolesie z Ukrainy szybko się nie połapali ze coś z zarządzaniem jest nie tak.Żegnajcie zatem koleżanki i koledzy z Inowrocławia , Płocka , Sieradza i Piotrkowa śmiało zasilajcie szeregi konkurencji , my się nie boimy mamy jeszcze do sprzedania Kalisz Pleszew Bydgoszcz i Brukową amen

hg
@MM

prorok

@@

Witam. co nowego się dzieje w C.ŁÓDŹ. Słyszałem że brygada z Chojnic się zwolniła. długo nie wytrzymali hahaha.

Brałeś udział w rekrutacji do GCB Centrostal. Jakie warunki Ci zaproponowano? Czy na rozmowie kwalifikacyjnej panowała przyjazna atmosfera? Czy coś Cię zaskoczyło?
logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Agent nieruchomości
Sokółka
Successio Sp. z o.o.
hehe

i co tam w centrosmiechu dobrego slychac??

jak dla mnie to jedna wielka hurtownia bez towaru

szeryf

Anonim - 2013-07-07 11:15:06 Dobrze w GCB Centrostal-Łódź S.A. Łódź z kasą?A JAK SIE NAZYWA KIEROWNIK MARKETINGU ?

ibez

Zgadzam się w pełni,konkurencja jest szczęśliwa,że przejmuje klientów, bo tutaj już nic do sprzedaży nie pozostało.Odwidziłem ostatnio niegdyś prężny Centrostal i jakie było moje zaskoczenie,kiedy z niewielkiej listy nic nie otrzymałem zaś kazano mi czekać 7 dni na realizacje.To chyba żarty.Firma się sypie, szkoda, bo kiedyś była potęgą.Kiedyś?jak rządzili inni...

Były

Rządzący nie mają pojęcia o handlu i realiach. Do handlu nie wystarczy nosić mundurku i(usunięte przez administratora)

Windykator

W związku z zamieszczoną ofertą pracy mam pytanie jak wygląda w Centrostalu praca w dziale windykacji? Czy są dobre warunki do rozwoju, pensja? Fajny zespół, szefostwo?

informatyk

Żenada.....za 2 tys ..to niech wezmą kogoś z produkcji na kierownika dz. informatyki. Dziekuje za informacje.

hehe

kolego mysle ze wiecej niz 2 tysiace nie dostaniesz... nie ma na co liczyc... poza tym ta firma to jedno wielkie (usunięte przez administratora) takze ile by nie placili to nie warto...

informatyk

Dam sobie spokój jak mówisz, mam całkiem dobrą pracę. Przy okazji masz jakieś pomysły ile dają na tym stanowisku ? z czystej ciekawości

hehe

Kolego daj sobie spokój.... Ta firma bankrutuje.... Szkoda Twojego czasu...

informatyk

Pokazało się ogłoszenie na kier. dz. Informatyki Czy ktoś może powiedzieć więcej na ten temat ? Jakie warunki , wynagrodzenie, atmosfera , jaki zespół etc. Skąd decyzja o zatrudnieniu kierownika. Pozdrawiam

Co do kandydatury do działu informatyki to nie wiem, ale kierownik (usunięte przez administratora). Tylko na obietnicy się kończy.

?

Masz rację...

agent

A jak tam chłopaki w Kielcach???zstał ktoś jeszcze???

Bebe

Dużo tych zwolnień? A kto z "mocarnych" w Łodzi jeszcze pracuje? * hmm... mam na myśli te wyższe stanowiska

xyz

kilce padły to co teraz wielki dyrektor będzie robił koledzy z Bydgoszczy go nie przegarneli a takie inspiracje były.

Zostaw merytoryczną opinię o GCB Centrostal - Jarocin

GCB Centrostal