Opinie o GCB Centrostal w Jarocin

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie GCB Centrostal. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie GCB Centrostal na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi najmu i zarządzania nieruchomości

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o GCB Centrostal w Jarocin

rrrrrrrr

ulala ale moralizator się znalazł ale chyba kojarzę te teksty, nie powinieneś tak mówić właśnie ty!!! z agencją ochrony wstydź się buuuuuu!!!! czerwony już i tak ze wstydu się bardziej nie zrobisz. Jak dobrze że w porę zostawiłem ten metalowy biznes.

a.j.

Trafiony , zatopiony.

anty k

agent Jarek - 2011-10-31 22:10:31 Sukces kolegów to fakt ,że dali nam pracę idioto .Ty może tego nie rozumiesz atyku i kolaborancie całe życie jechałeś na kosztach w Bydzi i co po sobie zostawiłeś . Grunt to zajmować się w firmie handlowej nie-handlem łatwo wtedy o wielkie osądy .Handel to sztuka , kawał krwistego mięsa zapomniałeś ? Starość płata figle , wątroba nabrzmiała , dziury w głowie , ręka niepewna z kim stajesz w szranki ? mierz siły na zamiary dziadu . Poziom wypowiedzi określa poziom człowieka, zatem nie będę z tobą dyskutował. Coś cię zabolało? Prawda- ta boli najbardziej. Nawet nicku nie potrafisz odczytać:-). Stawanie w szranki??? Chyba żartujesz. Do tego trzeba mieć przeciwnika, a nie bandę rzezimieszków. Tacy potrafią tylko z ukrycia lub czyimiś rękami:-). Co do handlu, musisz się sporo pouczyć. Np. o etyce w biznesie, o kluturze organizacji. Ale mi się zdaję że na wiedzę możesz być odporny, zatem trzymaj się tej "ekipki" (o ile jej nie współtworzysz). Bez odbioru:-)

agent Jarek

Brałeś udział w rekrutacji do GCB Centrostal. Jakie warunki Ci zaproponowano? Czy na rozmowie kwalifikacyjnej panowała przyjazna atmosfera? Czy coś Cię zaskoczyło?
logo firmy Agent nieruchomości
logo firmy Portier - Dozorca
Bełchatów
PPHU Batis Sp. z o.o.
anty k

Haaaa, wilk, coś ty brał??? Sukces przy tej ekipie? Z [usunięte przez moderatora] w sprawach handlu i mikromenadżerkiem [usunięte przez moderatora] ? Przecież oni tylko o własne tyłki dbają, co pokazali już w Bydzi. Ciekawi mnie, czy [usunięte przez moderatora] wybudował chałupkę na zgliszczach Centrostalu, czy budowa chałupki była powodem spuszczenia 100-letniej firmy? Czy ktoś może mi pokazać JAKIKOLWIEK handlowy sukces [usunięte przez moderatora] i jego ekipki przydupasów spod ciemniej gwiazdy? Oby czym prędzej cała ta ekipa przekrętasów z Bydzi ( z panami w.) znalazła swoje miejsce należne im z racji prawa... Czy to porażka Ukraińców, czy celowe działanie.....?

Koniec

Centrostal Łodz to jest ZERO i Bagno kto tam pracuje to jest [usunięte przez moderatora]wart w życiu. Ludzie którzy doprowadzili upadku Bydgoszczy pracują w Łodzi i doprowadzaja do konca tej Firmy. papapapapa z rynku

wilk

HAAAA !! [usunięte przez moderatora] ściska bo jest sukces? Za 6 miesięcy Centrostal 'łódz będzie w pierwszej dziesiątce dystrybutorów .[usunięte przez moderatora] nikogo nie wywalił wręcz przeciwnie , [usunięte przez moderatora] zabral swoje co zrozumiałe , została ekipa zombi na piętrze - handel jest robiony na nowo z szacunkiem dla tych co zostali zapewniam .

generalnie centrostal łódź spada na dno... bydgoska ekipa rozwala wszystko co było zbudowane przez lepszych... bydgoszczaki go home, jedną firmę już rozwaliliście, teraz próbujecie to samo z łódzkim centrostalem, nieładnie Panowie... teraz to wy dostaniecie po łapach... pozdrowienia dla [usunięte przez moderatora], was też wymienią... teraz wyczyścili kadrę kierowniczą, obsadzili swoimi pionkami, potem wezmą się za personel niższego szczebla bo bezrobotni z bydgoszczy tylko czekają na wasze etaty, takie czasy... przykro patrzeć że łódzka firma upada przez ekipę z bydgoszczy, ten statek tonie, a najzabawaniejsze że kasę z tego wraku i tak weźmie [usunięte przez moderatora] i podzieli się z [usunięte przez moderatora] . ups jak mi nie przykro

lolo

Samjesteś dramat :)

Jako informatyk powinieneś mieć spokój. Kiepsko płacą, ale jak trzeba można popracować. Byle z dala od handlu - tam jest dramat

iti

Witam, panie i panowie jestem po lekturze całego wątku, mam pytanie właśnie pojawiło sie ogłoszenie, informatyk - centrostal łódź ( w związku z rozwojem firmy) wiecie może czemu miejsce sie zwolniło czy to dobra podsada w tej firmie? Czy poprzedni odszedł bo "niewyrobił"

Dopóty w Centrostali łódz pracowała ekipa , nie z Bydgoszczy to jako dostawca miałem Pięniądze na czas i żadnych problemów.Jak tylko pojawiło sie cwaniactwo z Bydgoszczy zaczęły sie problemy a to za mało materiału a to opóźnienia w płatnościach i zła opinia o firmie . GCB Bydgoszcz -- to takie typowo polskie , zniszczyć , zmarnotrawić

NJL

Kasę to zawsze ma....góra...a handlowcy do pomiatania! Ktoś tu napisał prawdę oczywistą: jeśli praca w stali to na pewno nie CENTROSTALE!I I strzeżcie się Panów w garniturach z kujawsko-pomorskiego!!!

GCB

W siłe to chyba idą zadłużenia Łodzi :) Powodzenia w realizacji dzikiej taktyki fakturowania klientów z 20-to dniowym wyprzedzeniem

rura

Ha! Ha! w Łodzi wszystko ok. Powoli rośnie w siłę. Boże uchowaj nas od od rekordów Wrocławia . Trochę słychać w rynku o kondycji szanownych kolegów i atmosfera chyba nie jak na balu.. Do pracy rodacy .

anonim - 2011-08-06 13:17:36 No !Jak cała ekipa z GENERAŁEM z Bydzi jest w Łodzi to się [usunięte przez moderatora] po uszy w niezłe bagno....Lepiej szukajcie już roboty! los Łodzi już przesądzony. Weźcie przykład z mądrzejszych kolegów i koleżanek i przyjedźcie do Wrocławia. Zawsze się coś znajdzie. Odnotowujemy właśnie rekordowe obroty i zyski.

jud isk

KRUK - 2011-07-21 22:48:06 i nie bójcie się, jeziero do was słabiny nie dotrze, inne Produkty będzie \ Gorące i udane było lato chłopcy i dziewczyny ale nadchodzi Zachód Słońca , pora zwijać namioty . Przybywa samiec alfa , zabieracie zabawki i do domu ale mi jużż !!!

...

a moze przyjdzie cala bydzia do lodzi? lonia z generalem nam oplaca hotelik, przejazdy, dadzą nowe fury na przejazdy do domciu w weekend :)

....

Ludzie... "starzy doświadczeni"handlowcy czekają naprawdę super oferty z konkurencji. Niech sprzedają tylko kierownicy i dyrektorzy...z Bydgoszczy...

Zostaw merytoryczną opinię o GCB Centrostal - Jarocin

GCB Centrostal