Opinie o Małgorzata Dobrowolska Lux Firma Sprzątająca I Budowlana w Gdynia

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Małgorzata Dobrowolska Lux Firma Sprzątająca I Budowlana. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Małgorzata Dobrowolska Lux Firma Sprzątająca I Budowlana na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Małgorzata Dobrowolska Lux Firma Sprzątająca I Budowlana w Gdynia

Damian Nowy wpis

widziałem kilka komentarzy, że firma płaci nawet poniżej najniższej krajowej... to prawda? na jakiej umowie was zatrudniają że coś takiego przechodzi?

Anna Nowy wpis
@Damian

Żadnej umowy nie ma,12 zł na godzinę tak.pani Malgorzata płaci pracownikom

Anna Nowy wpis

z tego co tutaj widze co sami wielcy znawcy tematu sie rozpisuja :( Jestescie zalosnymi leniami, ktorzy tylko uwazaja, ze im sie "nalezy" a sami od siebie nic nie dajecie :( Znam firme Lux Dobrowolskiej, bo pracowalam przez kilka lat. Zacznijcie sami prowadzic firmy to zobaczymy jacy z was pracodawcy ! Owszem, pracy nie raz bylo az nadto, terminy gonily i trzeba bylo tylki spinac ale uczciwa umowiona zaplata tez byla a jak ktos myslal, ze pijany albo na kacu przyjdzie i postoi i za to kaske wezmie to niech spada na polityka :( albo na ksiedza :( Ja tam wystawiam dobra opinie firmie Lux, owszem pot z czola lecial ale i szmal konkretny byl !

Gość Nowy wpis
@Anna

Nie trzeba być znawca tego tematu, po prostu wystarczy w tej firmie popracować, chyba bardzo dawno pani tam pracowała ze uważa że SZMAL KONKRETNY BYŁ? To jest wyzysk człowiek i zakrawa na paranoje, szmal konkretny jest dla p. Dobrowolskiej ale nie dla pracowników którzy chcą uczciwie zarobić, czas powiadomić odpowiednie instytucje o oszustwie pani. Dobrowolskiej i nie podniesieniu stawki dla pracowników gdyż jak (usunięte przez administratora) pracują za kwotę 12 zł na /1h. A tym bardziej wykonywanie pracy wysokościowej bez żadnych uprawnień.

Iza

Szkoda, że mało osób pisze o tym, jak się pracuje w Lux. Interesuje mnie praca przy sprzątaniu. W jakich godzinach się tam pracuje, wiecie?

assassin

totalny (usunięte przez administratora) i sama patola tam pracuje gorszsego (usunięte przez administratora) nie widzialem i te stawki gorsze od ciecia pilnujacego sklepu

Rozmowa kwalifikacyjna to zwykle stresujące wydarzenie. Czy ta w Małgorzata Dobrowolska Lux Firma Sprzątająca I Budowlana się do takich zaliczała? A może wręcz przeciwnie? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy Elektromonter ds. pomiarów elektroenergetycznych
Przedsiębiorstwo Portowe Sieć Sp. z o.o.
logo firmy Inżynier budowy
Gryfbud Sp. z o.o.
logo firmy Specjalista Ds. Marketingu
Service Jobs Sp. z o.o.
Pedro

Idealnych firm nie ma ale wystarczy dobrze pracować i z całą pewnością nie trzeba będzie narzekać! Od nas dużo zależy

Hejka

Nikomu sie nie pomyliło,zatrudnia ludzi niby na umowe a jakoś dziwne ze jej jeszcze sie nie dostało

Obrońca

Wierzyć się nie chce, że firma płaci poniżej najniższej krajowej? Może się komuś coś pomyliło?

Hejka

Tylko naslac na nia prawnika i państwową inspekcje pracy,oszukuje zus i skarbowke

Hejka

Naprawde totalne dno.Dlamnie nie powinny istniec takie firmy co oszukują pracowników,a dziwie sie ze ludzie nic z tym nie robią,sa duzo lepszych firm wyplacalnych,

Hejka

Firma co w konia robi ludzi i obiecuje duzo a nie dotrzymuje danego slowa,oszukuje na wyplatach których nie potrafi dobrze wyplacic

metyl
@Hejka

tam chyba sa zapomogi nie wyplaty ..jeszcze jest 7 zl na godzine ?zal totalne dno

Zostaw merytoryczną opinię o Małgorzata Dobrowolska Lux Firma Sprzątająca I Budowlana - Gdynia

• Jak się pracuje w Małgorzata Dobrowolska Lux Firma Sprzątająca I Budowlana?

Zobacz opinie na temat firmy Małgorzata Dobrowolska Lux Firma Sprzątająca I Budowlana tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Małgorzata Dobrowolska Lux Firma Sprzątająca I Budowlana
  • Konwaliowa 4 lok. 45