Opinie o Sony Pictures w Gdynia

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników na temat pracodawcy Sony Pictures, jak również Klientów firmy. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Sony Pictures na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Sony Pictures w Gdynia

Marta Nowy wpis

Podpowiedzcie czy są w ogóle szanse na pracę w firmie? Jak przebiega rekrutacja?

Michał Nowy wpis

@abc a możesz rozszerzyć Twoja opinie ? Było tak dobrze bo..... ?Czekam na konkrety ;)

Abc Nowy wpis
@Michał

Management, ludzie w zespole, atmosfera w biurze i benefity, a zwłaszcza przerwa między świętami Bożego Narodzenia, a Nowym Rokiem, która nie schodzi z urlopu ;)

Grzegorz Nowy wpis
@Abc

Takie gratisowe wolne, o którym wspominasz to duże udogodnienie dla pracowników. Napisz co wchodzi w skład benefitów, żeby osoby zainteresowane pracą mogły lepiej poznać rzeczywiste warunki zatrudnienia.

Abc

Najlepsza firma w jakiej pracowałam. Żadna już jej nie dorówna.

Ktoś z Was obecnie pracuje w sony pictures? Na jakie warunki zatrudnienia można liczyć? Co możecie doradzić osobom zainteresowanym pracą w tej firmie?

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

dumbo

jak tam zarobki w Gdyni wygladaja? jakis dobry pakiet benefitow tez jest?

yy

Pracuje w sony Pictures w Uk zarabiam 30 tys funtow rocznie

pppp

Kuba co to znaczy zarobki nieźle? Może by ktoś napisał jakieś minimum, podstawę, kurdę wielka tajemnica! W UK, Norwegii piszą jak byk TYLE/h, jak nie pasuje, to nie aplikuj. To jak? Ile płacą? Na rękę(netto) 3000zł?

tak

jestem ciekawe ile się zarabia?? w tej firmie, czy ma ktoś jakieś dane?? ludzie zacznijcie pisać. pewnie tylko swoich zatrudniają.

Zostaw merytoryczną opinię o Sony Pictures - Gdynia

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Sony Pictures