Opinie o Brad & Brad Usługi Transportowo-Spedycyjne Kazimierz Szubski w Łódź

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Brad & Brad Usługi Transportowo-Spedycyjne Kazimierz Szubski. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Brad & Brad Usługi Transportowo-Spedycyjne Kazimierz Szubski o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Brad & Brad Usługi Transportowo-Spedycyjne Kazimierz Szubski w Łódź

Artur

@nienormalny, a ile czasu Ty pracujesz w Brad & Brad? Jak oceniasz warunki zatrudnienia w tej firmie? Czy pracodawca oferuje jakieś benefity pozapłacowe? Zachęcam również innych pracowników do dyskusji na forum. Informacje, które podajecie będą pomocne dla osób zainteresowanych pracą w Brad & Brad.

nienormalny
@Artur

pracuje kilka lat. benefity pozaplacowe? nie ma czegos takiego, a malo tego bo na chwile obecna zdazaja sie opoznienia z wyplacaniem wynagrodzeń.

Wiktoria
@nienormalny

Czy widzisz jakiekolwiek zalety pracy w Brad & Brad? Czy pracodawca organizuje szkolenia lub kursy dla swoich pracowników tak, aby mogli oni poszerzać swoje kwalifikacje? A może imprezy integracyjne, dzięki którym pracownicy mogliby się rozerwać i odpocząć od codziennych obowiązków?

R 560 Nowy wpis
@nienormalny

Pracujesz kilka lat i czekasz na wypłaty? Jakby tak było to już dawno byś zmienił pracodawcę. Ja byłem na rozmowie. Szef bardzo spokojny,sprzęt zadbany i w miarę nowy. I jutro zaczynam jazde

nienormalny Nowy wpis
@R 560

czytaj ze zrozumieniem. na chwile obecna, czyli od jakiegos czasu. sprzet masz nowy, owszem ale co z tego skoro trzeba w nim po jakims czasie wymienic opony, klocki, tarcze itp. szef spokojny?! haha... z kim rozmawiales? zapytaj kierowców jeżdżących pod Rossmannem w Gliwicach u kogo teraz jezdza i dlaczego. powodzenia zyczę.

ocochodzi Nowy wpis

O nowe opony do samochodu ( który jest tu narzędziem pracy! ) trzeba się prosić? A co, szefów tutaj nie obowiązują normy związane ze stanem technicznym pojazdów?

Czy rozmowa kwalifikacyjna odbywa się w siedzibie firmy Brad & Brad Usługi Transportowo-Spedycyjne Kazimierz Szubski?

kiero

Tak ale nie polecam byłam ostatnio, prowadzi ją gbur, ogólnie ciągle ktoś tam krzyczy, atmosfera nie jest przyjemna.

Donat Nowy wpis
@kiero

Czy możesz szerzej opisać proces rekrutacji ? Kto ją prowadzi i jaką jest osobą ? Miałaś przedstawione warunki zatrudnienia?

Monster

Oficjalnie praca minimalna - resztę płacą pod stołem - często nie dopłacają przy tym.

Mikołaj
@Monster

Sytuacje, które opisujesz nie powinny mieć miejsca w pracy. Czy do postawy wynagrodzenia można uzyskać benefity takie jak świadczenia socjalne lub premie?

Czy w trakcie rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Brad & Brad Usługi Transportowo-Spedycyjne Kazimierz Szubski padły pytania dotyczące Twojego poprzedniego zatrudnienia? Jeśli tak, to jakie? Podziel się swoimi wrażeniami z rekrutacji na stanowisko Dam prace.
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Opiekunka seniorki w Niemczech
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
logo firmy Konsultant Microsoft Dynamics 365 SCM
MS POS Poland Sp. z o.o.
Karol

Jaką macie atmosferę w firmie? Podpowie ktoś czy w ogóle warto starać się o pracę?

nienormalny

Rotacja kierowcow w firmie non stop. Co chwile ktos przychodzi nowy, Odchodzi. O nowe opony trzeba sie prosic. Z tachem roznie, szukaja jeleni ktorzy beda pracowac na pauzie, albo przeginac czas pracy czy jazdy. Sa tacy co sie na to nie godza,sa tacy co sie godza. Kasa raz na czas a raz opoznienia. Trzeba pilnowac ile kasy masz zarobic bo co chwile sie nie zgadza. Z szefem ciezko sie rozmawia bo sie w Pyskowicach nie pojawia. Przez telefon sie z nim nie dogadasz.

Artur

Już dużo czasu upłynęło od ostatniej Waszej opinii w tym wątku dedykowanym Brad & Brad Usługi Transportowo-Spedycyjne Kazimierz Szubski jako pracodawcy. Warto jednak aktualizować informacje dotyczące zatrudnienia u tego pracodawcy i samych jego warunków. Czy ktoś z Was się zdecyduje na wznowienie dyskusji na tym forum?

Kola21

Praca ciężka, wózki do pchania, praca głównie nocą, ale zarobki ok jak chce się pracować to ponad piątkę można spoko wyciągnąć. Wypłata zawsze zawsze ba czas. Pauzę robi się w domu, wiec jak daleko się mieszka od Pyskowic to lipa bo z dziewiątki mali zostaje.

driver123

Witam. Jak wyglada praca u Szubskiego w Pyskowicach na Rossmanie. Slyszalem ze jeden z wiekszych przewoznikow. Jak tam wyglada praca? Jak z placeniem?

Oleq

Ja dostawalem wyplate na czas i bylo oki. Samochody kupowane tylko nowe wiec raczej nie zlomy. Odszedlem bo musialem wycjechac z kraju.

JAA

FIRMA KRZAK.NIE WARTO NAWET POŚWIĘCIĆ IM MINUTY.PRACA 300 GODZIN W MIESIĄCU.ZMUSZAJĄ DO ŁAMANIA PRZEPISÓW.SAMOCHODY ZŁOM.OKRADAJĄ KIEROWCÓW NIE WYPŁACAJĄC CIĘŻKO ZAROBIONYCH PIENIĘDZY.ODRADZAM TYCH OSZUSTÓW!!!!!

życzliwy

Jeśli szanujesz siebie jako człowieka to szczerze odradzam pracy w tej firmie, praca niewolnicza po ponad 20 godzin dziennie, okradają nawet z czasu jaki przysługuje na pauzę bo w tym czasie musisz wykonać jeszcze wiele innych obowiązków. Po prostu obóz pracy. Przepracowałem tam dwa miesiące i przy ostatniej wypłacie zostałem orżnięty na 1000 zł. Tylko mnie utwierdzili w przekonaniu że nie warto dla takich złodziei pracować. Jedna wielka ŻENADA !!!! Nie polecam , Najlepiej od tej firmy stronić jak najdalej.

Zostaw merytoryczną opinię o Brad & Brad Usługi Transportowo-Spedycyjne Kazimierz Szubski - Łódź

Brad & Brad Usługi Transportowo-Spedycyjne Kazimierz Szubski
  • Strykowska 257