B+M Baustoff + Metall

Wrocław

Opinie o B+M Baustoff + Metall

anonim 2010-05-18 00:13:50
Tragedia - to tak w skrócie. Dużo mówią, mało robią, obiecują gruszki na wierzbie. Firma w rozsypce, mimo, że na rynku dolnośląskim działa stosunkowo krótko. Nieumiejętnie zarządzana, niekompetentni zarządzający i obsługa klienta w biurze.
Wrocławianin 2011-05-20 09:05:25
... No i te ich opowieści co to nie robią i gdzie nie sprzedają. [usunięte przez moderatora] to jakaś tania wersja Zagłoby. Podobno położył całą konkurencję w Polsce, a teraz podbija wschód. Ciekawe w jaki sposób, bo co tydzień zmienia partnerów handlowych.
hahacz 2011-12-05 22:59:35
znowu szukają nowych pracowników we Wrocławiu, kiedyś mieli chyba 4 przedstawicieli handlowych, a na dzisiaj został im się tylko jeden, faktycznie mają niezły potencjał haha
XXX 2012-07-31 14:08:46
Czy oni jeszcze istnieją??? Przecież ponoć bardzo cieniutko im szło. Chyba że kładą konkurencje na łopatki i z tego powodu zapijają się z radości - tak jak [usunięte przez moderatora]
zatrudniony 2013-05-27 08:43:10
płacą regularnie
xyz 2015-02-07 19:26:29
ostatnio szef pokazał wszystkim wyniki ankiety o atmosferze w firmie, wynika z niej ze w firmie mocno się poprawiło, ludzie są zadowoleni z pracy, ogromna większość pracuje z zadowoleniem i zaangażowaniem,ankieta jest na pewno wiarygodna,zresztą ludzie nie chcą zmieniać tej pracy widać płacą tez dobrze już nie ma ryzyka że nas zamkną
konkurencja 2015-02-07 19:31:34
taaa, sami sie zamkniecie bo nie handlujecie a jak juz to na zerowych marzach zeby tylko zrobic cyfre obrotu haha
xyz 2015-02-07 20:29:47
marża jest dobra bo był zysk, ale za to nie sprzedajemy poniżej cen zakupu tak jak wy (oddając bonusy) róbcie tak dalej a będzie więcej miejsca dla nas
king 2015-02-27 22:22:34
Do nas przyszło kilka osób z Baustoffa w tym szef z Poznania więc chyba nie sprzedajemy na zerowych marżach. Za to wy po ich odejściu tak bo broniliście rynku. I z tego co słyszałem to jeszcze dajecie długie terminy płatności. Brawo oby tak dalej i to dla nas będzie więcej miejsca na rynku.
zeus 2015-04-08 17:31:43
Potwierdzam. Jestem co prawda z Warszawy, ale ekipa z naszego oddziału w Poznaniu to byli pracownicy Baustofa. Przeszło do nas 5 osób i na prawdę wymiatają rynek szczególnie w suchej zabudowie.
Mistrz 2016-03-22 14:47:27
Tak dla jasnosci, Baustoff Południe a Baustoff Poznań nie mają z sobą nic wspolnego.
Długie terminy to ich sprawa. Stać ich to fajnie:P
zzas 2016-05-11 17:39:34
Prawdopodobnie @stop na tym stanowisku podpisujesz z firmą umowę o pracę, ręki jednak nie dam sobie uciąć, ale stanowisko ciekawe, oprócz wynagrodzenia podstawowego 2000+ dochodzi Ci także premia od sprzedaży
Zostaw swoją opinię o B+M Baustoff + Metall - Wrocław
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie B+M Baustoff + Metall