Opinie o PGB Human Resources Sp. z o.o. w Poznań

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy PGB Human Resources Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie PGB Human Resources Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy rekrutacyjne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o PGB Human Resources Sp. z o.o. w Poznań

Konsultant w zespole

Chyba to nie zupełnie tak jest jak piszecie o Marysi, Macieju i Ani. Marysia zawsze dobrze wypowiadała się o firmie i ma dobre relacje ze wszystkimi, łącznie z Zarządem, bo ... jest zwyczajnie super osobą. Maciej robi dobrą robotę na portalach, nie tylko dla PGB, ale ogólnie dla branży HR-owej, wyszukując i pisząc ciekawe teksty. To gość z pasją a nie chęcią szukania poklasku w Zarządzie. Ani ostatnio nie widać, więc nie wiem co się dzieje.

Gal_A
@Konsultant w zespole

Znam wymienionych ludzi i szczególnie jedną bardzo sobie cenię. Myślę, że nie powinno się mówić personalnie o osobach i ich wynikach na forum. Zapewne także nie chciałbyś/chciałabyś, aby nagle ludzie, którymi się otaczasz, zaczęli pisać o Tobie w necie. A tak poza tym, to podłączam się pod weekendowe życzenia.

Ania K.

"a poznański oddział.." - czyli wiemy, że napisał to jakiś złośliwy "Czempiniak" heheh, sami lepiej powiedźcie ile osób Wam ostatnio odeszło. Jeszcze chwila i "wielka klucha" odejdzie i kto oddział pociągnie ? No ale "czempniaki" słyną z takiej postawy. Tyle w temacie. Pozdrawiam

Czempiń
@Ania K.

pudło Aniu, Czempiń nie ma czasu i ochoty na wylewanie żali na forach.

Poznań
@Ania K.

Strasznie to niskie i słabe Aniu.

mała mi

u nas w oddziale też była głupia sytuacja, przyszła młoda laska na płatne praktyki, za pierwszy miesiąc dziewczyna postała 1200 netto, była "przyzwoita" robiła dobrze tele, robiła HH, po czym PGB stwierdziło że drugi miesiąc ma pracować za darmo ;D takie rzeczy tylko w PGB

Maciej Mazurek

kocur Po pierwsze chyba jednej cyferki zapomniałeś przy kwocie. Po drugie takie obowiązki, że masakra? Każdy ma takie same i proszę Cię, ludzie tęsknią za luzem z PGB ;) Po trzecie, zapomniałeś napisać, że po korytarzach latają smoki :)

kocur
@Maciej Mazurek

no i tu się mylisz. Mogłabym z imienia i nazwiska podać osoby którym PGB zaproponowało 600zł netto na miesiąc przy 8 godzinnej pracy - nazywane przez Huberta pół etatu.

tak, będziesz robił te wszystkie fajne rzeczy, nawet się sporo nauczysz ;) ale nic nie zarobisz. Najlepsze rozwiązanie iść do PGB na dwa miesiące, zdobyć wiedze i spadać do innej agencji za normalną kasę. Ja tak zrobiłem i teraz zarabiam ok i umowe mam o pracę. Warto było się przemęczyć dwa miechy

kocur
@kocur

Maciej Mazurek lepiej powiedź, że promowanie PGB i robienie dobrego "piaru" masz w obowiązkach ;P kto Ci zlecił tak promować ? Paweł? Ania? czy Hubert?

@kocur

Chlopak zaczal prace 5mcy temu, musi sie jakoś przypodobać.Niestety jeszcze pracuje Ania.

Trener
@Marek

W moim cv mam wpisane kilka miejsc pracy, w tym PGB. Każde miało plusy i minusy ale dzięki tym firmom, mogłam dostawać coraz lepsze oferty. Jak mawiał mój coach i przyjaciel: "To co mówimy o naszych byłych miejscach pracy - tworzy dla nas wartość w cv i tworzy nasz wizerunek". Pozdrawiam wszystkich młodych, gniewnych i utalentowanych:)

Praktykant
@Trener

Utalentowany i skromny wita. Dla mnie praktyka była spoko. Uczelnia nie pozwoliła mi zostać, ale ogólnie 2 miechy były użyteczne. Temat czępinia pominę zgodnie z zaleceniem pani Trener:)

Czarnula

Można podać firmę do Państwowej Inspekcji Pracy. W Polsce obowiązuje płaca minimalna, dwa razy większa niż 600zł. Łamią więc prawo i dostaną karę.

Poszukuję praktyki, zainteresowała mnie firma PGB, ale mam takie sobie doświadczenia z poprzedniej dużej międzynarodowej agencji, gdzie musiałem przez trzy miesiące zajmować się kserowaniem, drukowaniem i układaniem cv-ek w segregatorze. Nie było żadnej opcji, żeby tam zostać ale nie mam pretensji, bo kserowanie nie jest dla mnie. Proszę o podpowiedź, czy na praktyce w PGB można uczestniczyć w rozmowach z klientami o rekrutacjach, head-huntingu poprzez portale społecznościowe, o których dużo się teraz pisze itp.

xyz
@Kandydat

Oczywiście, że tak. W PGB nie będziesz parzył kawy, kserował dokumentów itp. Będziesz prowadził rozmowy telefoniczne z Firmami/Kandydatami, będziesz przeprowadzał Head-Hunting, umieszczał ogłoszenia, szukał Kandydatów na portalach społecznościowych, jeździł na spotkania do Klientów ze swoim Koordynatorem i dużo, dużo więcej. Na pewno się nie będziesz nudził i wiele się nauczysz :-)

Firma PGB Human Resources Sp. z o.o. w ostatnim czasie przeprowadzała rekrutację na stanowisko Project Manager (instalacje elektryczne, teletechniczne). Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej? Jaki rodzaj umowy oferuje pracodawca? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania w sprawie pracy.
logo firmy Konsultant medyczny w sklepie medycznym
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.

Zauważyłem, że na Fejsbukowym profilu PGB dużo się dzieje..

Tom

Fejs nie jest powszechnym narzędziem dla rekruterów w całej branży. W PGB chyba tylko niektórzy używają. Golden i Linked są lepsze.

HMM
@Tom

nie wiem czy Golden jest lepszy niż Face. Poczekajmy jeszcze kilka miesięcy.

Eli

Polecam kontakt z wybranym rekruterem poprzez LinkedIn lub Goldenline (na priv). Czasem można dostać nieformalne informacje na temat rekrutacji.

Rysio
@Eli

Zgadza się, lepiej na privie na GL

Lars
@Rysio

jak nieformalnie to może lepiej na FB?

Hunter

Xeno, to jest zapewne oferta pracy dla jednego z klientów PGB Human Resources. PGB przeprowadza dla tego klienta proces rekrutacji, po tym procesie jesteś zatrudniony bezpośrednio w tej firmie i to od tej firmy zależą warunki pracy. Jeśli chciałbyś dowiedzieć się czegoś nieformalnymi kanałami to jest to możliwe dopiero po rozmowie w firmie. Mam nadzieję, że trochę pomogłem rozjaśnić sytuację. Powodzenia!

Konsultant

Zgodnie z filmikiem, dołączam się do życzeń - inspirujących pomysłów, trafnych wyborów, dynamicznego rozwoju i wszystkiego najlepszego w NoWYM ROkU ... życzy PGB-owiec :))))

Urlopowicz nr 2

Dobry pomysł z filmikiem z życzeniami na (usunięte przez administratora) Pozdrawiam PGBowiczów i PGBowców i świątecznych urlopowiczów.

Youtuber
@Urlopowicz nr 2

To prawda, wyszło oryginalnie! Gratulejszyn za pomysła.

Dori
@Urlopowicz nr 2

Właśnie widziałam. Całkiem nieźle! Optymistycznie i zabawnie...

Mariolka
@Youtuber

HA, pierwsze życzenia, które z zainteresowaniem obejrzałam do końca :]] Hepi Nju Jer

Urlopowiczka

A ja już rozpoczynam urlopowanie p) Wesołych Świąt dla Pgbowiczow o)

Hi

zmęczenie ludzka rzecz:)) Wesołych..

@Hi

Urlopy sa zmęczenia ... Wesołych :)

Teraz prace kończy sie o 15:30 i przychodzi o 8:30.... Prawda pani aniu ;) i jest sie wielce zmęczonym nic nie robieniem :(

DŻOANA

Była PGB-owczyni wita. Z perspektywy czasu mam duży sentyment do ludzi, których tam poznałam i celów, które wtedy wydawały mi się raczej trudne. To były czasy kiedy kończyło się o ... 16:05:)) Dla wszystkich byłych i obecnych PGB-owców, tych którym się podobało i tym, którzy troszkę narzekali, składam życzenia spokojnych, ciepłych i radosnych Świąt i pełnego wspaniałych chwil Nowego Roku!

yoman

Kto na bro po imprze?

love
@yoman

A co takie nudy? To gdzie ?

Człowiek

A kogo to obchodzi gdzie jest impreza i kto będzie, to nie portal społecznościowy. P.s. Nudni ludzie i nudna impreza :) :) :)

Stanisław
@Człowiek

Zgadzam się. Imprezy firmowe to wątek poboczny, podobnie jak tajemny audyt.

Psycholog

Chodzą wieści że impreza firmowa na Malcie? Rozumiem że wszyscy byli PGB-owcy są zaproszeni? Będą Menedżerowie HR z innych firm jak w tamtym roku?

Koordynator PGB

Fakty: Posiadam umowę o prace. W moim zespole Młodsi Konsultanci mają umowy cywilno-prawne z nfz i 24 dni urlopu w ciągu roku. Normalnie przysługuje 20dni. Mity: Kończąc studia wszystko mi się należy. Mogę się poopierd..ć i sianko wpłynie na konto. Mity: W PGB jest łatwo, miło i przyjemnie. Fakty: To jest robota z ludźmi, kandydatami, klientami, konsultantami z innych oddziałów - a relacje interpersonalne to duży kawał ciekawej i perspektywicznej ale jednak ciężkiej pracy. Na marginesie: Dzieci jeszcze nie mam, ale cukierki poproszę.

Jupi

Chyba w poniedziałek powiedzą gdzie będzie. W Mercure było już dwa razy.

Gwiazdor

Gdzie w tym roku jest ta impra? Planuje wpaść. Tak jak rok temu Mercure?

Zostaw merytoryczną opinię o PGB Human Resources Sp. z o.o. - Poznań

• Jak się pracuje w PGB Human Resources Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy PGB Human Resources Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 30.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w PGB Human Resources Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 26, z czego 8 to opinie pozytywne, 15 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

PGB Human Resources Sp. z o.o.