Opinie o Ontex Polska Sp. z o.o. w Radomsko

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Ontex Polska Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Ontex Polska Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Tektura i produkty celulozowe - Produkcja papieru i tektury

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Ontex Polska Sp. z o.o. w Radomsko

Papa

Witam. Firma mało profesjonalna, byłem na rozmowie ciągu tygodnia miałem miec odp. Po telefonie do nich, pani od rekrutacji skojarzyła mnie i mieli o dzwonić ciągu 15 minut i nastała cisza ????. Rozumiem wszystko ale szanujmy swój czas, tym bardziej jak ktoś sam o to pyta. Nie wiem jak to wygląda w samej firmie. Ale pani od rekrutacji wykazuje na brak szacunku dla drugiej osoby.. Może dlatego wisi ogłoszenie na upadającym płocie. Pozd

@Hanna

Ja się dostałem na magazyn, uprawnienia na wózki i doświadczenie.

Marco

Hmm, wysłałem cv odpowiedz błyskawiczna, szybko doszło do fizycznej rozmowy. Szanowna Pani umówiła mnie na 12, finalnie zjawiła 12:10, dużo już to mówi o podejściu do pracownika, jedziemy dalej rozmowa około 40 minut. Przyjemna rozmowa z ową Panią i kierownikiem, czar prysł kiedy zaczęła się kwestia wynagrodzenia. Mówiąc swoją stawkę, już po oczach wyżej wymienionych osób wiedziałem, że nic z tego nie będzie ;) Odezwali się kilka dni później, ze mnie nie zatrudnia ale w przyszłości to mnie nie przekreśla, czy jakoś tak. Bieda jednym słowem, z drugiej strony dziwie się, że ludzie w takim systemie pracuje za tak słabe wynagrodzenie. A na rozmowę poszedłem tak dla sportu w zasadzie. Pozdrawiam

Jozin z Bazin
@Lulu13

Z Doświadczeniem 6150 nie 7150. Swoja drogą jeśli ktoś pracuje od początku istnienia zakładu i dostaje 350 zl brutto więcej niż nowy to gratuluje tych "równych szans"

Paulina

Nie wiecie czasem jak zarabia Lider Linii Produkcyjnej? Od paru dni jest widoczna oferta. zastanawiam się z jakiej podstawy się rusza jeśli wymagają 2 lat doświadczenia ale ogólnie z firmy produkcyjnej. Nie trzeba byłoby być wcześniej Liderem?

@kandydat

7k z nadgodzinami systemowymi i premią kwartalną

Grażyna Nowy wpis

Pracownik Magazynu podczas pracy na pełnym etacie przy umowie o pracę ma wpisaną kwotę 5 600 zł brutto jako podstawę wynagrodzenia. należy do tego dodać jeszcze te premie kwartalna z opisu czy może coś jeszcze składa się na wynagrodzenie? Czy samemu można dodatkowo coś dorobić?

Gd Nowy wpis
@Grażyna

Premia kwartalna to jedna wielka ściema.

Gff Nowy wpis
@Gd

Jak nie pasuje ci 1000 zł na kwartał to nikt nie każe ci jej brać możesz oddać na WOŚP na przykład

Porażka

Juz tu pisali i tez potwierdze, (usunięte przez administratora) kiła i mogiła. Kiedys owszem bylo miło ale firma nie skupiała sie na budowaniu fundamentów tylko radosnie tam u gory kaske brali a produkować byleby jechało teraz jak sie okazało że fundamentów praktycznie nie ma, to na zesr@nie chcą nas zajechać i regularnie wmawiają że to nasza wina że fabryka nie zarabia. Dawniej można było polecić, a teraz? Omijać szerokim łukiem !!! Nie bez powodu masa pracowników i nawet kierownicy linii myślą o zmianie pracy.

byly pracownik Nowy wpis
@Porażka

POTWIERDZAM. w dodatku ten tragiczny system. wiecej przebywasz z ludzmi z pracy, niz z rodziną.

Paulina

@Paulina

Łapią wszystkich jak popadnie. Brak chętnych. Zarobki marne. Atmosfera tragiczna. Wyzysk, wyzysk i jeszcze raz wyzysk.

Młody

Witam czy są przyjęcia na wózku widłowy

kandydat

marne to znaczy? bo to bardzo pojęcie względne, które nie daje żadnej odpowiedzi na pytanie? można jakiś przedział netto za miesiąc? czy 7k na rękę jest okey ?

@Paulina

Jak tam pracowałem rok temu, to liderami byli nawet murarze.

@kandydat

7k z nadgodzinami systemowymi i premią kwartalną

Użytkownicy czekają na odpowiedź 12 dni.

Witam Jak wygląda praca w dziale logistyki? Jak z atmosferą?

Operator Maszyn

Potrzebna praca od zaraz

Operatywny w systemie windows 10 nowoczesnym windows 11

Kat.
Użytkownicy czekają na odpowiedź 22 dni.

Czy jeśli ktoś został przypisany do danej zmiany to może ja zmienić czy tak już zostaje ?

YYYYY

Jesteście w stanie mi napisać po pierwsze ile zarabia Specjalista ds. Utrzymania Danych? Druga sprawa to kwestia rozmowy rekrutacyjnej, co na niej będzie sprawdzane? Wiem ze za atut uznaje się doświadczenie na podobnym stanowisku, którego nie mam. Chce się dobrze przygotować

To co to za jakaś zmyłka delikatna w tytule? Zastanawiam się czy od zmiany też zależne może być to czy coś częściej się psuje lub nie? ma ktoś sprawdzony ten temat? zastanawiam się też co zlecają mechanikom jak przez dłuższy czas nic się nie psuje

Witam .O co chodzi z tymi ogłoszeniami w internecie na mechanika , automatyka ?! Nie ma chętnych , taka rotacja ludzi czy aż tak dużo osób firma potrzebuje do pracy?

@Kandydat

Po miesiącu rozstrzygnąłeś może już ten wątek? Weryfikuje temat, bo mam przed sobą także ofertę dla mechanika z tym, że już w nagłówku piszą o „nowej linii produkcyjnej”, czy po tym można myśleć o rozwoju? Dodatkowo ciekawią mnie początki, skoro wszystko jest nowe to będzie mało do ogarniania na start? za jakie pieniądze?

Od tamtego roku się utrzymuje? co jest do teraz głównym powodem? W tym momencie nie widzę ofert na to stanowisko, jedynie do biura szukają przez taki portal. a ta nowa linia produkcyjna? Lepiej się na niej robi?

Cytrynka

Nie nowe, wiekszasc maszyn bylo sprowadzanych uzywanych z inych fabryk grupy, a bedac mechanikiem nie bedziesz przydzielony do maszyny tylko do zmiany, takze ten

Xyz
Użytkownicy czekają na odpowiedź 58 dni.

Czy dostaliście odpowiedź z tej firmy? Bo ja już wysłałam z 4 raz cv i żadnej odpowiedzi...

Kat.

Ostatnio była oferta pracy na stanowisko pakowacz i mam pytanie czy nowi pracownicy już zostali wybrani bo słyszałam ze cały czas jest rotacja i ze niby potrzeba pracowników a jak przychodzi co do czego to nie ma odpowiedzi to kogo oni szukają ?

Czy pracuje jeszcze A .G były kierownik działu mechanicznego w UR .Pytam bo pojawiają się ogłoszenia do Działu utrzymania ruchu a słyszałem , że ten człowiek nie cieszył się dobrą opinią?!

ooo
@Zainteresowany

Ktoś chyba w sierpniu pisał, że został zdegradowany do niższego stanowiska ale ja tutaj nie pracuje, więc nie wiem. Dopiero rozważam pracę w tym miejscu. I tak z ciekawości - skoro mogą zdegradować do niższego stanowiska to i awanse są tutaj możliwe? Czy raczej wyższe stanowiska obsadzane są w rekrutacjach zewnętrznych?

Zbysio

Ktoś napisał ,że trzymają Andrzeja Grzyba bo ,,ma spore doświadczenie,, W czym ma doświadczenie ?! W robieniu (usunięte przez administratora)wymądrzaniu się ?! Niektórzy pracowali z pracujących tu w ontexie pracowali z nim w poprzednich firmach w Częstochowie to opowiadali jaki z niego ,, fachowiec,, Jak się wziął za spawanie to ,,pożal się Boże,, albo wiele razy jak coś rozkręcił i nie umiał złożyć to brał przepustkę i zostawiał robotę kolegom.Ale tu wyczuł sytuację i widzi ,że można istnieć mając dobra gadkę i dobry bajer i być (usunięte przez administratora). Świadczy to też o ilorazie inteligencji osób na górze , że go słuchają i dają się wkręcać .(usunięte przez administratora) to jego drugie imię

Na tego multisporta nikt nie udzielił odpowiedzi, bo wynika on jasno z treści aktualnych ofert? mam na myśli wzmiankę o dofinansowanie do zajęć sportowych. Są też inicjatywy dobroczynne, jaki jest akceptowalny ich zakres? I co z programem rekomendacji pracowników? Jakie zasasdy?

Czy Ontex Polska Sp. z o.o. zapewnia kartę multisportu?

Witam jakie startowe wynagrodzenie netto na stanowisku pakowacz?

Ktoś
@Kandydat

Najnizsza krajowa a robisz w 4 brygadowce i teraz pakowacze maja akiegoś śmiesznego koordynatora który rzuca ich po wszystkich liniach. Także szukaj gdzie indziej bo dostaniesz to samo za 5 dni.

@Ktoś

A co wychodzi dalej z tego rzucania po innych liniach? Przytaczasz to jako wadę z tego co widzę. praca nie jest wtedy mniej monotonna? Wpływa to na zarobki, że ludzie są przenoszeni? I tak piszesz o tej minimalnej chyba ze są premie wynikowe?

Czyli ktoś w grudniu uznał, że nie ma sensu podsyłać dokumentów skoro oferta dla audytora jakości wczoraj ponownie została dodana? Przyznam, że pewności nie mam czy to nie jakiś rozwój albo odrębne stanowisko. naprostuje mnie ktoś? okres próbny ile może trwać?

O koordynatorze zmiany na produkcji ktoś już pisał? Widnieje oferta teraz na takim portalu. nie ma podanych stawek, wiec to pierwsza kwestia, która by mnie interesowała. Kolejna to ogólnie sytuacja na produkcji od strony organizacyjnej, jak oceniacie jej koordynację? Praca adekwatna do zarobków?

Na tamten magazyn już ktoś się znalazł? Widziałem poprzednie zapytanie o warunki, tylko czemu w tamtej ofercie podali stawkę a jak teraz szukają procesowego audytora jakości to już nie widać za ile będzie się pracować? znacie widełki żeby mi podać? chce wiedzieć czy jest sens podesłać dokumenty

Witam czy jest mi ktoś w stanie powiedzieć ile mógłbym zarobić w firmie ontex jako operator wózka widłowego posiadam wymagane uprawnienia. Z góry dziękuję za odpowiedź.

Jak wygląda praca w charakterze mechanika są ogłoszenia w Internecie więc proszę opisać jak to wygląda w praktyce . Czy maszyny są nowe , czy są dokumentacje do maszyn , czy można liczyć na wsparcie/pomoc kolegów itd.

BBC
@Kandydat

(usunięte przez administratora) Jeśli chodzi o maszyny to nie są jakieś stare buble tylko kilkuletnie ale non stop się coś dzieje ogólnie jest co robić. Nie jesteś zdany sam na siebie zawsze na zmianie jest kilka osób w brygadzie w razie czego zawsze Ci ktoś pomoże !!!! (usunięte przez administratora). Poza tym pracuje się fajnie jako mechanik.

Zastanawia mnie to dlaczego nikt ostatnio o pracy w magazynie nie pisał? Ofertę obserwuje od jakiegoś czasu za jakiś tydzień wygaśnie. Możecie opisać jakie warunki są na miejscu? i tak dla jasności ta kwota 5,150 zł która teraz widnieje w ofercie to stała kwota i będzie taka obowiązywać od nowego roku czy może będzie nieco wyższa z czasem?

Zostaw merytoryczną opinię o Ontex Polska Sp. z o.o. - Radomsko

• Jak się pracuje w Ontex Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Ontex Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 79.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Ontex Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 28, z czego 4 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 14 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Ontex Polska Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Ontex Polska Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Ontex Polska Sp. z o.o.
4.4/5 Na podstawie 60 ocen.
  • Okulickiego 4
    95-200 Radomsko