Opinie o Warszawski Bank Spółdzielczy w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Warszawski Bank Spółdzielczy. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Warszawski Bank Spółdzielczy o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Doradcy kredytowi
Doradcy kredytowi Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Warszawski Bank Spółdzielczy w Warszawa

Na jakie benefity można liczyć w Warszawski Bank Spółdzielczy?

Staś Fujara

To zależy od stopnia pokrewieństwa lub zażyłości jaki cie łączy lub będzie łączył z członkami (usunięte przez administratora) zarządu. Dodam, że co niektórzy oprócz rozumu to i urodą też nie grzeszą.

Mikołaj
@Staś Fujara

Rozumiem, że premia albo pakiet socjalny zależą tylko od przyjaźni z tzw. górą? :D Nie można liczyć na żadne dodatki za uczciwą pracę?

Z deszczu pod...

Gratulacje co prawda podszyte ironią ale na wyrost tak samo jak i awans. MRBiMB ad 2017 BSN w płaszczyźnie WBS-u ad 2020!

Halina
@Z deszczu pod...

Que? Znowu jakieś czary-mary o zarządzie. Od Was nie idzie się dowiedzieć o warunkach pracy w WBS-ie, o zarobkach, szkoleniach i świątecznych dodatkach. Lecę wzrokiem po stronie i same ploty o członkach zarządu. Kogo z szukających pracy w banku interesują awanse wierchuszki!

Z deszczu pod....
@Halina

A powinny interesować. Chyba lepiej wiedzieć kto Tobą będzie zarządzał...

Czy w Warszawski Bank Spółdzielczy zatrudniani są obcokrajowcy?

***** ***

Tak z Przasnysza, Pułtuska, Ciechanowa, Tarczyna i jeszcze z kilku egzotycznych miejsc. Natomiast nie ma nikogo z Pcimia.

Marcin z Tarczyna

Tak.

Terenia

Czym się różni praca w WBS Bank od żadnej pracy? ... ... ... Żadna praca nie hańbi.

Rekruter zaprosił Cię na rozmowę do firmy Warszawski Bank Spółdzielczy? Jakie warunki Ci zaproponowano? Jakie wymagania ma pracodawca względem osoby pracującej na stanowisku Dyrektor oddziału? Podziel się swoimi doświadczeniami.
logo firmy Serwisant Rowerowy
logo firmy Pracownik Stoiska Mięsnego
Rzeszów
Frac Detal Sp. z o.o.
logo firmy Młodszy Telefoniczny Doradca Klienta
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Staś Lebiega

To nie prawda, że tatuś to dwulicowy brzydko pachnący (usunięta przez administratora), drugi raz opuszczający tonący statek.

Bardziej angielski biznesowy czy potoczny, podczas rozmowy w Warszawski Bank Spółdzielczy?

Torben

Podczas rozmowy sukces zapewni znajomość gwary ciechanowskiej (z cwaniackim wiejskim zaśpiewem).

Poiuyt

Business english is necessary unfortunately. But language is not important. What matters is your knowledge.

Terenia

Tak czy inaczej, trzeba godnie pożegnać Zenka (po raz drugi).

Kabanos

Nepotyzm Ogrzycy sięga level high. Zatrudnienie gacha to już chyba szczyt.

Rich Bitch
@Kabanos

Osiągnięciami chce przewyższyć niezastąpionego płatnego doradcę - dojarza. Raczej nie da rady.

Kabanos
@Rich Bitch

Piotrek dojarz „doradza”?. W jakim zakresie świadczy te pseudo doradcze usługi?

Rich Bitch
@Kabanos

Jak obsługiwać dojarnię przy pomocy familii bliższej i dalszej.

Hania

Aktualnie desant do rady z SGGW. Kolejni teoretycy tu nic nie pomogą, chyba że w dojeniu trupka.

Maxxx

Pytanie bank ma dobrą ofertę na kredyt hipoteczny, czy warto wziąć kredyt ??? Proszę o opinie

Rdrs

(usunięte przez administratora) rodzin, par, starszych ludzi czekających na spokojną emeryturę. Nie pozwala na dokończenie budowy powolujac się na to, ze dziala w dobrej wierze blokujac nasze pieniadze. Mamy kredyty, odsetki, placimy za wynajem mieszkan, czesc oplaca prawnika. Ogromne koszta, ktore powoduja, ze z trudnoscia zyjemy od wyplaty do wyplaty. Zwolnijcie te pieniadze i pozwolcie nam zyc i zaczac zyc w spokoju!

Do Kuratora z KNF

Zrozpaczeni 13.11.2019 14:26 WBS blokuje pieniądze z naszych wplat, rodzin, par, starszych ludzi czekających na spokojną emeryturę. Nie pozwala na dokończenie budowy powolujac się na to, ze dziala w dobrej wierze blokujac nasze pieniadze. Mamy kredyty, odsetki, placimy za wynajem mieszkan, czesc oplaca prawnika. Ogromne koszta, ktore powoduja, ze z trudnoscia zyjemy od wyplaty do wyplaty. Zwolnijcie te pieniadze i pozwolcie nam zyc i zaczac zyc w spokoju!

Jakie warunki trzeba spełnić, by zostać członkiem waszego teamu w Warszawski Bank Spółdzielczy?

Kurator

Trzeba być szybkim, bo wkrótce może być po ptakach.

Rdrs

Spółdzielczym Komisja Nadzoru Finansowego na piątkowym posiedzeniu jednogłośnie zdecydowała o ustanowieniu od dzisiaj kuratora w Warszawskim Banku Spółdzielczym. Foto: Fotolia Autor Maciej Rudke NAPISZ DO AUTORA KNF powierzyła pełnienie tej funkcji Zbigniewowi Leszkowi Górniakowi. Decyzja o ustanowieniu kuratora podlega natychmiastowemu wykonaniu. Nadzór wyjaśnia, że celem zastosowania tego środka nadzorczego jest poprawa sytuacji finansowej Warszawskiego Banku Spółdzielczego. Kurator ma zapewnić jednocześnie efektywny przepływ informacji między WBS a UKNF oraz stworzyć możliwość bieżącego monitorowania podejmowanych w WBS działań restrukturyzacyjnych. Kurator ustanowiony w WBS nie jest organem banku, a jego działalność nie ogranicza uprawnień organów statutowych. Kurator może brać udział we wszystkich posiedzeniach organów banku. „Ustanowienie kuratora pozostanie bez wpływu na świadczenie przez Warszawski Bank Spółdzielczy usług na rzecz jego klientów" – zaznacza KNF. Na koniec 2018 r. (ostatnie sprawozdanie widniejące na stronach banku) wskazuje, że miał on 1,06 mld zł aktywów, w tym 510 mln zł kredytów dla sektora niefinansowego i 5,4 mln zł dla sektora budżetowego. Depozyty sektora niefinansowego były warte łącznie 945 mln zł, z czego blisko 18 mln zł sektora budżetow

Zibi
@Rdrs

W końcu skończy się prywatny folwark grupki ludzi. Może zaczną skuteczniej szukać przyczyn stanu w jakim znalazł się bank i pociągną do odpowiedzialności zarząd były i obecny i ich kolesi.

On
@Rdrs

Ta uraliście, tak się przechwalaliście a wpie...olili wam kuratora. Jak zawsze do końca banda zakłamanych ciuli.

Placek

Taka firma jaki zarządzik.

Agatka

No to po kolejnej firmie. Piotrek Niszczyciel znów w akcji.

Junior

Też mu zazdroszczę.

Burbon

Był niewidoczny, bo stał w ostrym cieniu mgły

Taras

Od początku było wiadomo, że stolica to dla niego za wysokie progi.

Pułtuski Mabutu

Kto to? Starszy jegomość, cygan nad cyganami, czasami król. Wabi się tak samo jak musztarda, tak samo podłej jakości.

Grucha

Usuwanie wpisów świadczy tylko o tym, że miejscowe kacyki coś ukrywają i boją się, że ktoś się zainteresuje i zacznie grzebać w tym stolcu.

Zozol

Kolej na moją zagadkę, kto to. Blond blachara, szukająca brania na osiedlowych siłkach, słaba psychicznie jednostka.

Maciek

Jak bank radzi sobie z obecna sytuacja ?

Cipek
@Maciek

Podjedź do naszej Centrali na Fieldorfa a udzielimy Ci wszystkich odpowiedzi na twoje pytania.

Fugazi

Była fajna zgadywanka to ją usunęli. Dla reklamy miejsce jest. To kontynuujemy zabawę. Kto to jest, faji tej korzenie Siekluk sięgają?

Sebastian Torbicki
@Fugazi

Reklama dżwignią handlu, ale trupa nie uniesie. Odnośnie pytania, czy chodzi o tęgoryjca dwunastnicy z utraconym poparciem dobrej zmiany?

Fugazi
@Sebastian Torbicki

W dziesiątkę

Zostaw merytoryczną opinię o Warszawski Bank Spółdzielczy - Warszawa

• Jak się pracuje w Warszawski Bank Spółdzielczy?

Zobacz opinie na temat firmy Warszawski Bank Spółdzielczy tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Warszawski Bank Spółdzielczy?

Warszawski Bank Spółdzielczy
  • Fieldorfa 5A