Opinie o Warszawski Bank Spółdzielczy w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Warszawski Bank Spółdzielczy. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Warszawski Bank Spółdzielczy o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Doradcy kredytowi
Doradcy kredytowi Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Warszawski Bank Spółdzielczy w Warszawa

Aaaaaa

Kto nowym prezesem?

BezCiebieJużNicNieMaZnaczenia

Tadeusz, co u Ciebie? Jak żyjesz? Gdzie jesteś?

Człowiek z blizną

Ludzie opamiętajcie się z tym jadem. Odejście Prezesa to byłoby nieszczęście. Natomiast każdy w naszym banku wie ile ten facet naruszył interesów różnych cwaniaków. Być może drogi kolego jesteś jednym z nich. Ja w tej instytucji pracowałem za poprzedników i żegnałem ich bez żalu, a za tym człowiekiem wszyscy staną murem. Cynizm który przez Ciebie bije źle o Tobie świadczy i wygląda że nic nie wiesz o naszej firmie.

Aaaaaaa

Czyli zmiana Prezesa?

Jak wypowiecie się na temat związany z wynagrodzeniami w Warszawski Bank Spółdzielczy? Czy od czasu dodania ostatniej opinii zarobki w przedsiębiorstwie zmieniły się?

TAAA w dół

Pracownik wbs

Jest coraz lepiej.Zagonili do solidnej pracy.Kto uczciwie pracuje to zarabia.Koncza się czasy CZY SIE STOI CZY SIE LEZY.TO SIE NALEZY.

Alina

Jeżeli jesteś pracownikiem wbs i tak oczerniasz miejsce które daje ci pracę i nie jesteś zadowolony to co tam robisz,?Wlaśnie tacy jak Ty powinni być natychmiast zwolnieni lub mając trochę honoru sam się zwolnić.Towarzystwo rozbestwione nauczyli się tylko brać.Teraz boli bo wprowadzone są rygory i wymagania.Nie martw się nie splajtuja.Sciagaja ludzi którzy chcą pracować i wiele potrafią bo na takich jak Ty liczyć nie mogą..Styl pisania wskazuje,że to nie pierwszy sfrustrowany twój post.czyzbys był już byłym pracownikiem nas?

Janina

Dziwne są te opinie w zasadzie jakieś pojedyncze głosy frustratów. Ludzi którzy zapewne musieli z banku odejść bo mieli swoje na sumieniu.Owszem pracy jest więcej, szefostwo wymaga więcej ale praca mi zaczyna sprawiać przyjemność. Ci z nas co pamietają historię to wiedzą jak było. W zasadzie od początku tego roku wraz z nowym zarządem to jest zupełnie inna instytucja. Mam już swoje lata i trochę widziałam. Z tego co mi wiadomo to bank ma już niezły wynik. Ja osobiście kibicuję nowemu zarządowi, w szczególności Prezesowi bo to wyjątkowo zdolny młody człowiek.

Człowiek z blizną

Nie wiem czym się podniecasz i siejesz ferment. To przez takich jak z Ty podszywaczy z konkurencji rozsiewane są pseudo sensacyjne informacje. O tym że bank podobnie jak inne w tym kraju spoldzielcze i komercyjne instytucje się sanuje to żadna nowość. Od roku wszyscy to wiedzą. A to że wykupił obligacje to akurat świadczy że go na to stać. Poczytaj sobie opinie maklerskie gdzie jest wlasnie za to chwalony przez rynek. Dlatego jeszcze w tym roku będziesz odszczekiwał ten jad psikuto.

Zadowolony pracownik

Pozdrawiamy wolnych ludzi z TERCETU EGZOTYCZNEGO

Rekruter zaprosił Cię na rozmowę do firmy Warszawski Bank Spółdzielczy? Jakie warunki Ci zaproponowano? Jakie wymagania ma pracodawca względem osoby pracującej na stanowisku Dyrektor oddziału? Podziel się swoimi doświadczeniami.
logo firmy Magazynier
Opacz-Kolonia
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Doradca Techniczny z językiem włoskim lub francuskim
Ochmanów
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.

Też pracownik wbs

Oj nawet nazwiska dobrze nie znasz.To świadczy o inteligencji.Piszac trzeba wiedziec co się pisze .

Piotruś Kundel

Zarobki? Cały czas w dół. O premiach zapomnij. Oczywiście ludzie prezesa w tym gronie są wyróżnieni. Przecież to ponad przeciętni ludzie. (usunięte przez administratora)

AZAZEL

podobno mają KNF

Maryna666
@AZAZEL

ja słyszałam, że już mieli

Warszawski Bank Spółdzielczy to jakaś tragedia. Zmienił się Zarząd po kontroli(usunięte przez administratora)

Pizdi

Opinie moich poprzedników to jakaś sraczka. Banda frustratów podszywających się pod kogoś. "Monika" i pracowałem transwestytów zatrudniali? Ja słyszałem o solidności nie o nowoczesności ale ja wolę solidność. Więc pok...rwy najpierw się czegoś dowiedzcie a później piszcie.

obserwator

A ja słyszałam od obecnego pracownika że wchodzi kontrola KNF. Pewnie niedługo ogłoszą plajtę tak jak BS Nadarzyn.

Warszawski BAnk Spółdzielczy ( wbs ) odłam banku spółdzielczego ( BS ) Chłopki z Fildorfa chcą sie podrasować to se dodały przed nazwą Warszawski TO jeden chłan wiem co mówie pracowałem tam im o to chodzi aby wyruchać klijenta po całosci UWAGA !

hmm
@Monika

cóż, poziom wypowiedzi :"Monika"- czytaj "pracowałem" mizerny o czymś lub o kimś to świadczy....

Zostaw merytoryczną opinię o Warszawski Bank Spółdzielczy - Warszawa

• Jak się pracuje w Warszawski Bank Spółdzielczy?

Zobacz opinie na temat firmy Warszawski Bank Spółdzielczy tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Warszawski Bank Spółdzielczy?

Warszawski Bank Spółdzielczy
  • Fieldorfa 5A