Opinie o Warszawski Bank Spółdzielczy w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Warszawski Bank Spółdzielczy. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Warszawski Bank Spółdzielczy o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Doradcy kredytowi
Doradcy kredytowi Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Warszawski Bank Spółdzielczy w Warszawa

Bleble

WBS to jedno wielkie przedszkole. Trzeba mieć naprawdę zakorzeniony czyn społeczny oraz twardą (usunięte przez administratora) żeby tam pracować. Wszyscy obiecują, ale na tym się kończy. pomimo wielkiej centrali i (teraz nie wiem jak to wygląda, ale za mnie to tak wyglądało) w niej "specjalistów" danego działu w bankowości w większości nikt nic nie wie, nie orientują się, albo porostu się nie znają. Nie ma ujednolicenia po oddziałach, wszyscy robią i interpretują jak chcą. Jest wielka spychologia. Jak nie jesteś osobą asertywną to naprawdę zastanów się czy chcesz tu marnować swój czas, bo to ty będziesz obarczony obowiązkami np. Kierownika, który pracuje x lat i udaje, że coś umie, albo nie, nie ma czasu bo musi myśleć co będzie robić w czasie wolnym po pracy. Grecka tragedia. Kasa marna, premie są wypłacane w zależności od humoru prezesów, ale plany trzeba wyrobić, tylko nie wiadomo na kim ? Do tego banku przychodzą klienci tacy, co nie potrafili załatwić swoich spraw w komercjach... przychodzą tu i krzyczą, że im się należy i koniec albo przyjdą i cię zwyzywają, bo mają gorszy dzień.

Marta Nowy wpis

dzień dobry. widziałam, że jest dostępna oferta dla specjalisty ds. monitoringu kredytów. Tak się składa, że wymagane 2-letnie doświadczenie z opisu spełniam i chciałam się dowiedzieć jak zarobkowo można w tym roku wyjść podczas pracy. Czy może mi ktoś wskazać przedziały placowe dla porównania?

Jest dostępna oferta na wsparcie sprzedaży. wymaga się doświadczenia w (usunięte przez administratora) w bankowości, nie jest natomiast wskazane iluletniego, do tego piszą o znajomości Worda czy też Excela, zastanawiam się czy jest dawane zadanie w nich do wykonania na rozmowie. jak może ona wyglądać?

Na podstawie czego pojawia się takie właśnie stwierdzenie? patrząc po zakresie wykonywanych zadań raczej stale się współpracuje w przygotowaniu różnych projektów i działań. Coś złego dzieje się w trakcie pracy?

A teraz średni staż pracy w banku ile może wynieść? Zastanawiam się po tej opinii która jakiś czas temu tu wleciała odnośnie warunków. ktoś napisał, że jak nie jest się asertywnym, to może być tu ciężko, czyli w druga stronę, jak ktoś jednak jest to jakie warunki może sobie wyrobić? Czy o podwyżkach ktokolwiek coś już pisał? Występują? albo awans?

Krzaczek Nowy wpis

Było już komentowane, to w skrócie jak lubisz być duocony i ci to po większym zastanowieniu nie przeszkadza, zapytaj się o pracę za min.krajowa. i pracuj z WBS ???? Ale lepiej iść do komercji naprawdę, jak już ta chcesz pracować w banku. Awans to chyba na pieczątce... w bankach spółdzielczych jest się od wszystkiego. Ale za kierownika czy tam dyrektora w zastępstwie nie dostaniesz nagrody, dostaniesz wielkie nic.

Bleble

Rekruter zaprosił Cię na rozmowę do firmy Warszawski Bank Spółdzielczy? Jakie warunki Ci zaproponowano? Jakie wymagania ma pracodawca względem osoby pracującej na stanowisku Dyrektor oddziału? Podziel się swoimi doświadczeniami.

Warszawski Bank Spółdzielczy prowadzi rekrutację na stanowisko Analityk Danych. Aplikowałeś na tę ofertę? Napisz, co sądzisz o rozmowie kwalifikacyjnej. Przekazane przez Ciebie informacje mogą okazać się istotną wskazówką dla osób rozważających pracę w firmie.

Piszesz o całości ale nie odnosisz się do stanowiska? rozmowa, rozmową generalnie to trudno jest się dostać? I ile się zarabia na analizie danych obecnie? co do tych złych informacji je chętnie tez przeanalizuję, napiszesz co miałeś na myśli?

Ryki Marcin

Byłem na spotkaniu rekrutacyjnym… Grecka tragedia… Poziom tych ludzi…. Szkoda czasu.

@Ryki Marcin

Hej, teraz to mnie bardzo zaciekawiłeś, co tam się działo? ;) Ja przegapiłem rekrutacje, czyli nie mam czego żałować? Czekam na szczegóły, byloby super:D

Jakie warunki trzeba spełnić, by zostać członkiem zespołu Warszawski Bank Spółdzielczy?

Aleksandra

O kurcze mocne słowa. To jak to jest, że w ogóle ktoś tam pracuje? Chyba nie każdy ma takie samo zdanie lub coś innego ich tam trzyma, pytanie co?

Czyli parę godzin do odbębnienia na szybko i z głowy? Ludzie tak właśnie tu robią? Są pewnie starsze stażem osoby? Ile lat mogą mieć już za sobą?

Gruby Piotrek
@Monika

Tak, pracuje tu banda niekompetentnych cudaków, ale świąteczne filmiki kręcimy (usunięte przez administratora) Jak ci się coś nie podoba to (usunięte przez administratora) dziadu.

Lisek Lizusek

Bogusiu wielkie gratulacje dla wielkiego człowieka jakim niewątpliwie jesteś, teraz twoja kariera nabierze jeszcze większego rozpędu. Jesteśmy z tobą. Twoi ukochani pracownicy.

Zbigniew

Jak długo pracujesz już w Warszawskim Banku Spółdzielczym i co możesz mi powiedzieć o poziomie wynagrodzenia w tym miejscu? Ile zarobi tu początkujący pracownik i jakie są widełki? Liczę że coś mi powiesz. :)

Z deszczu pod....
@Lisek Lizusek

Gratulacje co prawda podszyte ironią ale na wyrost tak samo jak i awans. MRBiMB ad 2017 BSN w płaszczyźnie WBS-u ad 2020!

Do Pani Prezes
@Lisek Lizusek

Wkrotce przyjedziemy po nasze pieniądze Osiedle Hiszpańskie ...

@Lisek Lizusek

Gratuluje Pani Prezes. U nas w Gdańsku 60 rodzin brakuje na życie Pozdrawiam Osiedle Hiszpańskie

Aga
@Lisek Lizusek

oj nabierze...najlepiej dać jej pracę z daleka od ludzi. Taka osoba nigdy nie powinna objąć stanowiska Prezesa.

Krzysiek Współpracownik

Mam pytanie, za mojej kadencji rządziły typy z pod ciemnej gwiazdy, przasnysko- ciechanowskie krętacze, nadal w tym czymś pracują? PS Pani prezes nadal nie grzeszy urodą, czy coś się zmieniło w temacie (np. przeszczep twarzy od pawiana)?

Emilia
@Krzysiek Współpracownik

takie obrażanie w firmie jak z twojej strony to na porządku dziennym tutaj jest? nie za miło ...

Osoby niewtajemniczone mogą się tylko domyślać, że w tym żarcie chodzi o to, że Pani Prezes takie imię nosi? Co nie zmienia faktu, że idzie się zgodzić raczej z poprzedniczką, po co wzajemnie się tak obrażać? Może zamiast tego ktoś w miarę merytorycznie napisałby o aktualnych warunkach pracy? Świerzych opinii za dużo to nie widzę...

obiektywna
@Krzysiek Współpracownik

nic się nie zmieniło. KNF powinno wziąść pod lupę rządząca Panią która (usunięte przez administratora) pracowników .Ten ktory jej nie donosi i się nie podlizuje nie ma szans. Osoba która nigdy nie powinna objąć tak wysokiego stanowiska. Tyle ile ludzi połozyło wypowiedzenie Radzie Nadzorczej powinno dać do myślenia. Omijać szerokim kołem.!!!!

Tarczyniak

Ciechanowska grupa dojarzy pod dowództwem Grubego Piotrka (zwanego na mieście Księciem Złodzieji) i jego lepkorączkiej małżonki Jest gorsza pod każdym względem od ekipy Cześka. On przynajmniej trupa nie okradał.

@Tarczyniak

co Ty w ogóle mówisz? Może zanim coś opowiesz to daj kontekst? Bo nic nie rozumiem

obiektywna
@Tarczyniak

nic się nie zmieniło, ba jest jeszcze gorzej.

@obiektywna

w jakim kontekście coś mogło się pogorszyć? I z jakiego powodu? Opowiesz coś więcej skoro na bieżąco jesteś?

Alicja

Co myslicie o aktualnych warunkach zatrudnienia w Banku? Jak się pracuje? Wiecie może, czy po Nowym Roku planowane sa jakies przyjęcia? szukam ogłoszeń, i nic nie widzę.

Korpulentna Paulinka

Przez całe swoje niekrótkie życie nie spotkałam na swojej drodze osoby tak nieprzyjemnie brzydkiej, rażącej wzrok jak Gorgona swoją zwierzęcą aparycją. Ww. opis dotyczy damskiego herszta tego pożal się Boże przybytku. PRowe zagrywki ocieplające wizerunek tego ku*wi dołka (usunięte przez administratora) z choinką i kolejne imby robiące ozdoby świąteczne) są wyjątkowo tandetne. Weźcie się za poprawę obsługi klienta i wymagajcie wiedzy produktowej od swoich pracowników, a nie kolęda!!!

Hej, jakie benefity oferuje BS? Bony świąteczne? Wczasy pod gruszą?

@Kandydat

A na jakie stanowisko aplikujesz? W ogóle to wiszą gdzieś oferty pracy do tej firmy? Bo chyba nie umiem szukać

@Kandydat

Dodatkowo: czy dają Multisporta i Medicovera i czy zatrudniają spoza rodziny?

@Kandydat

Odnośnie tego ostatniego z rodziną to skąd taka sugestia w ogóle? wiadomo ile osób tu obecnie pracuje? pytam, bo chyba trochę dużo to raczej ciężko żeby każdy z rodziny był?

Złotówkowicze

Informacja dla klientów, którzy zawarli z tym bankiem umowę o kredyt mieszkaniowy lub pożyczkę hipoteczną do mają 2011 roku. Istnieje podejrzenie stosowania przez bank klauzul niedozwolonych w umowach kredytowych. Oprócz tego umowy te zawierają "wielbłąda", który może powodować iż bank Wbs będzie musiał oddać swoim klientom odsetki za 10 lat. Ale o tym tylko na priv na fb. Grupa jak nick.

@Złotówkowicze

Jeśli tak to dobra informacja dla frankowiczów, czy w takiej walucie kredytów tu nie było? Bo hipotekę w złotówkach raczej trzeba spłacać i na podważenie umowy nie ma szans. Przynajmniej nic o tym nie słyszałem.

@Przemysław

Jeżeli chcesz to kontakt na priv a wytłumaczę gdzie jest problem.

@Przemysław

I jak Przemysław czytałeś postanowienie sądu o zabezpieczeniu wydanym do umowy w złotówkach dot. WIBORU???

Zbigniew

A co, źle zarządają niby? Co byś zmienił w takim razie?

Aneta

Ty pewnie lepiej byś zarządzał firmą, no nie?

Zbigniew

Aha, może jednak napiszesz nieco więcej? Co Cię takiego spotkało?

O wielu rzeczach panowie Rządzący wiedzieli a mimo to nadal udzielali.

Tarczyński Misiewicz
@Marek

Mi to kazali podpisywać.

Zenek M

Firma nie warta nawet chwili uwagi. Kadra kierownicza to pomyłka genetyczna szalonego naukowca.

Oleg
@Zenek M

Czemu? Tak zle? Chodzi o dyrekcje w oddziale czy zazad?

Elżbieta
@Zenek M

To czym oni teraz zatrzymują tych ludzi skoro jest aż tak źle?

Bucefał
@Elżbieta

Najwyraźniej tych biednych ludzi zatrzymuje syndrom sztokholmski.

Majcin
@Oleg

Zatrudnij się a się przekonasz

Majcin
@Elżbieta

Bajka kryje się za rogiem… Zatrudnij się a sam przekonasz się o wszystkim na własnej skórze. Tak chyba najlepiej.

@Majcin

Myślałem o zatrudnieniu ale trochę mnie przestraszyłeś. Nawet nie wiadomo ile płacą, więc nie wiem czy kasa mogłaby mnie skusić. Napisałbyś ile się wyciąga na rękę?

Rich Bitch
@Przemysław

Zatrudniaj się śmiało. Nie jest żle, a będzie lepiej - od stycznia 3.030 pln brutto.

Julek

2200-2500 zł góra na czysto

@Rich Bitch

To mało. Tyle dają na początek a potem jest podywżka, czy bez szans? Nie ma premii albo ekstra płatnych nadgodzin. Przecież zwykle jest możliwość żeby dorobić. Tu nie?

@Julek

No właśnie. Kolega już pisał że mało płacą. Dają chociaż dodatkowe benefity? Jest rozwinięty pakiet socjalny, czy z tym też bida?

My

@My

O co chodzi z tym blokowaniem pieniędzy, bo trochę nie rozumiem. Są opóźnienia z wypłatami, czy piszesz o czymś zupełnie innym? Wytłumaczysz?

Przemysław

To przecież właśnie pytam a ty nie chcesz odpowiedzieć. I nikt mi nie płaci za "nierozumienie" niestety. Szkoda, że nie jesteś tak uprzejmy i zamiast podejść ze zrozumieniem to krytykujesz.

@Przemysław

Yt - W Twojej sprawie - odc. 27 - Osiedle Hiszpańskie. I już wiedział a do tego nie będziesz musiał pytać!

Julek
@Przemysław

Krytykowanie to jego drugie imie haha

Nie kasujcie wisów

Dlaczego kasujcie niewygodne wpisy? Ten też skasujecie. Pani Ilona C żona Pana Piotra C zasiada w conajmniej w dwóch radach nadzorczych w tym w WBSsie zajmuje stanowisko dyrektorskie w BPSie a aż takim talentem nie jest. Zastanawiające jak człowiek z tak wąskim zasobem wiedzy znajduje się na tak odpowiedzialnych stanowiskach ???

Mario
@Nie kasujcie wisów

W tym patofolwarku jest główną dojarą wsadzoną przez podciechanowskiego ekonoma.

Mikołaj
@Nie kasujcie wisów

A co kasują? I co ma wspólnego z pracą w firmie to, gdzie pracuje żona prezesa/właściciela? Tutaj raczej pisze się o warunkach pracy ...

Bunia
@Mikołaj

Małe sprostowanie: nie pracuje, tylko jest zatrudniona, ewentualnie - zasiada. O warunkach się nie pisze, bo ich nie ma.

@Mikołaj

@Bunia

Nie pracuje tylko zasiada? O co chodzi? O to, że nic nie robi? Może tylko tobie się tak wydaje, bo nie znasz jej zakresu obowiązków? Jeśli chodzi o warunki to przecież zawsze jakieś są. Co najwyżej mogą być słabe.

wujo
@Przemysław

Są to pewne. Tylko nikt nie wie jakie

Debilwiktorek

Tarczyńskiego skunksa brak na Fieldorfa podobno? Dostał z kalibru 52 KP. Jaka szkoda.

Abebe
@Debilwiktorek

Zajrzyj na jego linkedin. Skunks wstydzi się, że był w zarządzie przez 5 lat?

Mutombo
@Debilwiktorek

Jak to mówią nie ruchliwy ale sprawiedliwy. Jeszcze tylko z pułtuszczanina na trawę

Rdrs
@Debilwiktorek

13.11.2019 14:26 WBS blokuje pieniądze z naszych wplat, rodzin, par, starszych ludzi czekających na spokojną emeryturę. Nie pozwala na dokończenie budowy powolujac się na to, ze dziala w dobrej wierze blokujac nasze pieniadze. Mamy kredyty, odsetki, placimy za wynajem mieszkan, czesc oplaca prawnika. Ogromne koszta, ktore powoduja, ze z trudnoscia zyjemy od wyplaty do wyplaty. Zwolnijcie te pieniadze i pozwolcie nam zyc i zaczac zyc w spokoju! 9 odpowiedzudostępnij

Skrzypaczka
@Debilwiktorek

Jeden tłumok poniósł konsekwencje swojego postępowania ale w poprzednim zarządzie było ich aż 4. Co z resztą tłumoków i co przywódcą tej bandy C S? Oni nie poniosą żadnych konsekwencji?

plutonowy Jurmala

To było czteroosobowe trio: ojciec, wuj i stryjo.

Muka
@Debilwiktorek

I objawił się w glorii chwały w PKO jako specjalista od inwestycji finansowych. *** nie zapomina o swoich wiernych ale miernych poplecznikach. I na koniec ogólnopolskim ***** ***

Zostaw merytoryczną opinię o Warszawski Bank Spółdzielczy - Warszawa

• Jak się pracuje w Warszawski Bank Spółdzielczy?

Zobacz opinie na temat firmy Warszawski Bank Spółdzielczy tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Warszawski Bank Spółdzielczy?

Warszawski Bank Spółdzielczy
  • Fieldorfa 5A