Opinie o Monika Ptaszycka-Żmuda Biuro Podróży Kontynent w Kraków

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Monika Ptaszycka-Żmuda Biuro Podróży Kontynent. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Monika Ptaszycka-Żmuda Biuro Podróży Kontynent o rekrutacji.

Branże: Organizacja podróży służbowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Monika Ptaszycka-Żmuda Biuro Podróży Kontynent w Kraków

Agnieszka Nowy wpis

czy to biuro wg Was jest dobrze zarządzane czy może coś powinno być zmienione ?

kkrzysztofik Nowy wpis

Jedno z lepszych biur podróży-jeśli tylko wiesz czego chcesz Panie znajdą fajne oferty:)

Daria Nowy wpis

Każdy otrzymuje to o co pytał. Rozczarowani swoim wyborem szukają winnych w biurze podróży!

Karolina Nowy wpis

Zaskoczyły mnie negatywne opinie! Panie profesjonalnie doradzają w wyborze wakacji i widać, że starają się dobrać wyjazd do potrzeb klienta nie obiecując Mariotu w cenie namiotu.

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Monika Ptaszycka-Żmuda Biuro Podróży Kontynent odpowiadała Twoim potrzebom? Czego dowiedziałeś się o swoim nowym, potencjalnym miejscu pracy? Twoja opinia jest dla nas ważna.
logo firmy Konsultant medyczny w sklepie medycznym
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy
Luidzi

Zastanawiające jest to , że tak rzadko piszecie na forum? Jaka jest przyczyna?

Dorota

Właśnie zostałam oszukana przez te biuro! Jedno wielkie (usunięte przez administratora)

TZ

Drogeria i totalny brak profesjonalizmu, arogancja właścicielki. Podejście do klienta gorsze niz w najgorszych snach. Wycieczki wciskanie do najgorszych miejsc w Europie opisywane jako cos niesamowitego. Jeśli ktoś chce być oszukany przez te Panie to tylko tam.. Naprawdę jest chcecie mieć udane wakacje omijanie to biuro. Tomasz

magdalena

Oferta biura jak najbardziej wporządku ale obsługa pozostawia wiele do życzenia. Pani stażystka u której kupowałam wycieczke - miła ale siedząca obok pani w blond włosach bez jakiejkolwiek umiejętności podejścia do klienta, czułam się jakbym kozystała z usług NFZ a nie profesjonalnego biura podróży , które ma na celu o ile mi wiadomo przede wszystkim pomoc w wyborze wycieczki a nie robienie komuś łaski. Myśle , że takim podejściem dobre biura traci klientów. Dziekuje.

Zostaw merytoryczną opinię o Monika Ptaszycka-Żmuda Biuro Podróży Kontynent - Kraków

Monika Ptaszycka-Żmuda Biuro Podróży Kontynent
  • Długa 42