Opinie o Kłodzkodis Sp. z o.o. w Kłodzko

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Kłodzkodis Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Kłodzkodis Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż detaliczna

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kłodzkodis Sp. z o.o. w Kłodzko

Frania Nowy wpis

Zaskoczył mnie ten brak opinii od lat tak szczerze. Planuje sie przenieść z dość chorej atmosfery. czy u was w miarę wszyscy sie teraz dogadują i nie ma większych problemów?

Ala Nowy wpis

Pani na mięsnym masakra

Sylwia Nowy wpis

W jakim systemie pracy pracuje się w Kłodzkodis? Czy również nocki na dostawę?

Alek Nowy wpis

Smród przy ladach z nabiałem, aż się nie dobrze robi, nie wspomnę jak się wchodzi to czuć zepsute mięso, żenada

Rozmowa kwalifikacyjna bywa bardzo stresująca. A jak było w Twoim przypadku? Ilu rekruterów prowadziło rozmowę? Podziel się opinią ze spotkania w firmie Kłodzkodis Sp. z o.o..
logo firmy Specjalista IT
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Senior w Zespole VAT Compliance
MDDP Michalik Dłuska Dziedzic i Partnerzy Spółka Doradztwa Podatkowego S.A.
logo firmy Finance and Administration Manager
SIBELCO POLAND SP. Z O.O.
Radek

@Klientka Ale to jest forum dla pracowników ,więc nie rozumiem skąd pomysł żeby tu akurat zostawiać ten wpis?

Klientka

witam nie polecam tego sklepu. kupiłam zabawkę którą była nieteafionym procentem. nie była otwierana i miałam paragon. przyszłam po 8 dniach i nie mogłam jej wymienić. nie chciałam oddać chciałam tylko wymienić. Panie nie były miłe w punkcie obsługi klienta. odpowiadały bez szacunku. tragedia ten sklep..spadł na psy. nie dziwię się że podupada. W każdym sklepie można oddać lub wymienić przez 30 dni...widzę że ten sklep to niski poziom w tych czasach takie rzeczy.. szok....Panie to jak za czasów komuny...wredne i jak za karę pracuja

Stella

@Szpilak To nie jest forum dla klientów, warto patrzeć gdzie piszemy uwagi!!

Szpilak

Próbowałam znaleźć coś dobrego, o czym mogłabym napisać po zrobieniu zakupów w tym sklepie, ale się nie udało. Obsługa, głównie kas i Biura Obsługi Klienta (co za ironia), nieprzyjemna, oschła, sprawiająca wrażenie zesłanej za karę za popełnione wykroczenia...w toalecie brudno, nieprzyjemny zapach, brak papieru, mydła, niesprawna suszarka do rąk....I cóż z tego, że sklep coraz ładniejszy, kiedy w środku drążą robaki...a szkoda, bo towar ok.

Irek

Sporadyczny przypadek nawet najlepszym może się przydarzyć. Tylko ten kto nic nie robi nie popełnia błędów.

ALBINA

Od lat robie zakupy w tym sklepie ale dzisiaj mmie spotkala niemila obsluga kasjera i jednej z pan z obslugi klienta.Kasjer nie wydal reszty i upomnialam sie o 7 groszy nie mam odpowiedzial wczesniej nie informowal -czy moge byc dluzny wyslal mnie do obslugi klienta jedna z pan pouszyla mnie ze moj obowiazek miec wyliczone pieniadze potraktowala mnie jak smiecia.Druga pani nic nie mowiac dala mi 7 groszy zawsze jest mila dla wszystkich- ja codziennie robie zakupy w tym sklepie.

Co powiecie o pracodawcy, jakim jest Kłodzkodis Supermarket E. Leclerc? Możecie go polecić innym osobom? Jakie dostrzegacie wady i zalety pracy w tej firmie? Każdy wasz komentarz może przydać się tym, którzy obecnie poszukują zatrudnienia.

nik

oszukują na paliwie zatankowałem 22l a w lało 12 i na reklamacji kazali mi się bujać...oszuści

Klient
@nik

Nie tylko na tym dziale oszukują ja miałam dziś taki przypadek kupiłam pasztet Podlaski w opakowaniu 7+1 gratis,przy kasie okazało się że mam zapłacić za 8 szt.Bo oni go nie sprzedają w opakowaniu tylko na sztuki,ale oczywiście na palecie stoją całe opakowania,kierownik paszteciarskiego działu wyjaśnił mi że to jest ich opakowanie (chociaż było firmy produkującej pasztet) i kod z dużego opakowania nie wchodzi więc mam sobie rozpakować. Tak jak bym była wróżką i wiedziała który kod wchodzi na kasę, dowiedziałam się że jak nie chcęrozpakowywac sama to kupować nie muszę i że on nie widzi nic złego w prowadzeniu klientów w błąd. To są oszuści i w tym sklepie trzeba wszystko obserwować a ceny sprawdzać dokładnie

nigdy wiecej e.leclerc klodzko... jak widze tych zabojadow to mi sie niedobrze robi na ich widok

Macieek

Hehe dobre lecz sandra zakończyła na dobre swą kariere w leclerc jak i w media

Macieek

Chyba masz dobrego dilera i bonów ci napychają co miesiąc hehe Moniko na jakim dziale macie tak wspaniale

Zostaw merytoryczną opinię o Kłodzkodis Sp. z o.o. - Kłodzko

Kłodzkodis Sp. z o.o.