Opinie o BUDIMEX w Rzeszów

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie BUDIMEX. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie BUDIMEX o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o BUDIMEX w Rzeszów

Zuzanna

Witam, na stronie głównej firmy BUDIMEX w zakładce kariera możecie znaleźć informacje o najnowszych rekrutacjach do firmy. Obecnie poszukują między innymi osób na stanowisko: Majster robót drogowych, inżynier robót mostowych, specjalista ds. BHP i wiele innych. Link - http://www.budimex.com.pl/pl/kariera/oferty-pracy . W związku z tym liczę na Wasze opinie odnośnie tego, czy BUDIMEX to dobry pracodawca i warto aplikować, na któreś ze stanowisk?

Był pracownik
@Zuzanna

Jeśli to ma być twoją pierwsza praca to warto aplikować dla samych kontaktów. Po zyskaniu doświadczenia uciekaj z budimex.

KRYSTIAN
@Był pracownik

zgadzam się z @Zuzanna - zdobądź doświadczenie i wiejjjjjjjjjjjjj !!!

Zuzanna

@Nowak Cieszę się, że postanowiłeś wziąć udział w dyskusji na temat firmy BUDIMEX. Pamiętaj jedynie o tym, iż nie wolno tutaj posługiwać się danymi personalnymi swoich współpracowników - dotyczy to także samych imion czy nawet inicjałów. Wnioskuję, że musisz być zatrudniony w tej firmie. Może zatem mógłbyś napisać nam coś o warunkach pracy tam, podając jakieś szczegóły?

Zuzanna

@Bartas Twoja wypowiedź jest bardzo emocjonalna. Czy mógłbyś w sposób spokojny, a przede wszystkim kulturalny wyrazić swoją opinię na temat firmy BUDIMEX? Jesteś ich pracownikiem? Bardzo Cię zachęcam do aktywnego uczestnictwa w dyskusji, bo możesz pomóc osobom, które są szczególnie zainteresowane tym pracodawcą.

Zuzanna

@Isselburg @IsselburgPopieram Rozumiem, że praca w firmie BUDIMEX okazała się daleka od Waszych oczekiwań. Pamiętajcie jednak, iż na forum publicznym nie należy używać danych personalnych swoich współpracowników. Jak długo jesteście pracownikami wyżej wymienionej firmy? Co jeszcze możecie powiedzieć o tym pracodawcy? Zachęcam Was do dyskusji.

Masz już za sobą rozmowę kwalifikacyjną w firmie BUDIMEX? Zostaw komentarz z opisem swoich doświadczeń. Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie, która wybiera się na rozmowę w tym miejscu?
logo firmy Specjalista / Specjalistka ds. sprzedaży zagranicznej
Europak Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Rzeszów
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Pracownik Stoiska Mięsnego
Frac Detal Sp. z o.o.
logo firmy Likwidator szkód rolnych i majątkowych
Rzeszów
MWJ Rzeczoznawcy Sp. z o.o.
IsselburgPopieram

Trzeba przyznac że za panowania kierownika Karola i Jana bardzo dużo dobrych pracowników poprostu odeszło przez chamskie traktowanie ,czasem trzeba nauczyc sie pokory nawet jak jest sie kierownikiem .Naucz sie szacunku do ludzi bo za niedlugo sami tam bedziecie pracowac.

Zuzanna

@Był pracownik Twierdzisz, że sieć kontaktów po pracy w firmie BUDIMEX byłaby później przydatna? Czy ten pracodawca nie może więcej zaoferować swojemu pracownikowi? Jak długo i na jakim stanowisku pracowałeś w tej firmie?

Karol

Witam ,panowie a wiecie może co dzieje się na prefabrykatach w Niemcach z Budimex u ? planuje wyjazd z tamtej firmy

Bol

Podwykonawcy niech uważają http://wgospodarce.pl/informacje/9699-gazeta-finansowa-ekspresowa-kasa-czyli-autostrady-2012 http://katowice.naszemiasto.pl/artykul/widmo-plajty-w-firmie-iwitrans,41699,art,t,id,tm.html https://warszawskagazeta.pl/kraj/item/5423-tylko-u-nas-bezkarna-mafia-autostradowa-prokuratora-apeluje-w-obronie-skazanych-za-oszukanie-przedsiebiorcow http://www.hermes.net.pl/wiadomosci/tarnow/przedsiebiorcy-z-tarnowa-i-debicy-ciagle-czekaja-na-zaplate-za-a4/ http://inwestycje.pl/gospodarka/Najwieksza-afera-za-unijna-kase;192277;0.html http://www.rynekinfrastruktury.pl/wiadomosci/pni-80-procent-zalogi-do-zwolnienia-zwiazkowcy-wystosowali-dramatyczny-apel-21016.html http://www.sejm.gov.pl/sejm7.nsf/wypowiedz.xsp?id=455&data=21-02-2014&nr=2276&posiedzenie=61&symbol=OSWIADCZENIE

PiSk

Takich niedorozwiniętych umysłowo jak Pan Spawalnik NOWAK powinna ta firma wywalać. Niedorozwinięty umysłowo PAN Spawalnik powinien zamiatać halę. Szlifiera dla tego NIEDOROZWOJA umysłowego to szczyt marzeń.

Witam wszystkich interesuje mnie oferta pracy na stanowisku montera konstrukcji stalowych w Niemczech czy ktoś kto tam pracuje bądź pracował mógłby powiedzieć jakie są realne warunki pracy zarobki i jak wygląda sprawa z nadgodzinami i zjazdami do Polski ?? Ogólnie jak to wszystko tam wygląda?? Z góry dziękuję

Domino

Czy moze mi ktos powiedziec jak wyglada praca w Niemczech na prefabrykacji jako betonarz?

Pracownik BUDIMEXU RZESZÓW

Bardzo kiepska firma kadra pracowników nie przeszkolona itd. słabe warunki pracy oraz inne kadra nie przeszkolona bardzo dużo pomocników słabe warunki pracy mała płaca nie polecam firmy bardzo kiepska firma odradzam te BUDIMEXY całe bardzo kiepska firma kierownicy nie mający pojęcia o budownictwie doradzają się pracownikami oraz inne nie polecam odradzam niech się nauczą pracy albo niech książki ze sobą biorą na budowę bardzo kiepska firma!!!!!!! odradzam i niech zmienia auta służbowe na nowe bo te stare klekoty ledwo co ciągną :)

Gut0

Diabeł czy to co napisałeś tyczy się może kontraktu w niemczech jako Zbrojarz na prefabrykacji?? Mam możliwość wyjazdu w styczniu z Budimex z Poznania na prefabrykaty jako Zbrojarz, przez pierwsze 3 miesiące proponują 1500-1600 euro, puzniej mogą coś podnieść. Czy płacą np. te 7 euro za każdą godzinę przepracowana, czy tylko za 8 godzin pracy??

Bolek
@Gut0

Gut a masz doswiadczenie jako zbrojarz,ja tez bylem na rozmowie w Rzeszowie jeszcze w listopadzie,i mam sie odezwac w polowie stycznia a praca niby od lutego

@Gut0

Koleżko daj sobie spokoj z jakim kolwiek kontraktem ktory ma ta firma. I co 7 euro to dla ciebie zarobek w pl wiecej maja.

Oceniacz

Bez pracy nie ma kołaczy, pamiętacie takie powiedzenie. Obijać się nie pozwalają gdyż płacą za pracę!

WiększośćPracowników

Odlewnia Isselburg praca z Budimex oddział w Rzeszowie tak dla jasności nie dajcie się zwieść temu co mówią w biurze na temat tej pracy

Diabeł

Budimex.... Hmmm nie wiem kto pisze te pozytywy ale to na pewno kierownictwo i reszta przydupasów ktorzy pracuja tu po 8 lat polizali (usunięte przez administratora) kierownictwa i zostali hmmm chyba brygadzistami ale zastanowmy sie czy kosząc rowy przez cale swoje zycie w melioracji mozna zostac brygadierem w metalurgii? Wszystkim którzy chca zaczać tu prace mówie otwarcie wiecej jak 8 ełro nie dostaniecie no chyba że bedziecie (usunięte przez administratora) bez opamietania wtedy moze do 9 ełro dobijecie..... Kwatery? Raczej chlewem bym to nazwał w pokojach po 3 osoby . Odradzam z całego serca

Bolek
@Diabeł

To powiedz dlaczego niektórzy pracują już 8 lat a ty tylko narzekasz i napie......sz na innych.Jak by było tak zle to nikt by niewytrzymal tam az 8 lat

@Bolek

Nie wiesz dlaczego? Bo są dziadami nie potrafia po niemiecku ani slowa wypowiedziec tylko łapami machac to raz. A dwa za wiele to oni nie potrafia ale za to najlepiej (usunięte przez administratora) pozdro

bolek
@Diabeł

To rozumiem ze pracowales w budimexie,możesz cos więcej napisac na temat tej pracy,ile godzin dziennie się pracuje,jakie zarobki,jakie kwatery,czy daja ubranie robocze,czy pokrywa się to z prawda z tym co mowia w biurze w Rzeszowie,bo zastanawiam się nad wyjazdem z nimi i twoja opinia będzie mi pomocna

@bolek

Przy 220 godzinach jak wyjdziesz 1650 euro to bedzie dobrze . 10 godzin dziennie pracujesz mozesz w sobote i w niedziele wtedy napijesz 270 godzin i 2 tys zarobisz ale w domu cie nie ma..... Ubranie ci dadza i wszystkie narzedzia razem z kwatera za free. I to jedyny plus osobiscie nie polecam pozdro

wa

moja

jula 79

Witam, Ostatnio pojawiły się oferty na stanowisko Ekonomista. Czy warto wysyłać tam Cv? Jak ocenianie pracę na tym stanowisku ?

grać w otwarte....

Panowie przyjmując się do pracy w Budimexie i będąc na rozmowie w Rzeszowie proszę nagrywać tą swoją rozmowę. To nic nie kosztuje włączyć dyktafon w telefonie! Jest to później bardzo przydatne gdy np. zostaniecie orżnięci przez tą firmę i zapomną o ustaleniach jakie z wami poczyniono. Nagrywać rozmowę wolno gdy to dotyczy was i wy w tym uczestniczycie! I pamiętajcie Panowie, że są na Podkarpaciu firmy które monterom i spawaczom płacą z góry ustaloną kwotę netto za przepracowaną roboczogodzinę! I nie zdarza się,że czym więcej przepracowanych godzin to wypłata jest zaniżana! Nie do pomyślenia jest aby kwota wypłaty 1600 Euro nie mogła być przekroczona przy przepracowaniu 200 godz w miesiącu!

xxx
@grać w otwarte....

8 euro netto to calkiem niezle tym bardziej ze masz zapewne za mieszkanie zaplacone i dupsko dowiezione i odwiezione...:)Jak Najniozsza pewnie jest neto 11-12 euro

Pracowni nie pociotek
@grać w otwarte....

Sama w sobie to firma jest ok. Ale ci kierownicy tak jak ci w Isselburg to tragedia. I jesli chodzi o zarbki to my nie pociotki pracujemy na wszystkich pociotkow. Drugie zmiany trwaja juz od13:30do czesto sie zdaża 23:00:24:00. A czasami trzeba juz na 3:00-4:00 iscpo drugiej zmianie do pracy. Pracujemy w każdą sobote. I za tyle godzin pracy nie pociotki maja od1200-1500euro no pociotki oczywiscie wiecej1700. Czepiac sie nie mozna bo kazdy jeden pociotek jest majstrem. Juz jest chyba wiecej majstrów jak pracownikow. Ludzie zaczynaja uciekac. Niech góra wkoncu zacznie kontrolowac kierownictwo. A zastepca kierownika to chyba jeszcze gorszy. Innym razem opiszę

ZszokowanyLudzkaNaiwnoscia
@xxx

"8 euro duzo"....bez komentarza.

Lajkonik II

Niezależnie pod jakim nickiem piszesz, to czuba z Wybrzeża "czuć" na odległość! Na Podkarpacie nie narzekaj bo chłopaki stąd muszą dopieszczać twoją "drugą połowę" bo ty nie dajesz rady!!:):) Po prostu poza sercem nic ci więcej nie staje:):)Więc szacun dla południowej Polski niedorozwinięty POmiocie!

Cichy
@Lajkonik II

Kto tu dopieszcza moją połowe. Kolejny amator i przereklamowany fachowiec. Kolejny Jaś z Chałupek czyli zadupia podkarpackiego. Fachowcy z podkarpackiego zadupia wracać do kraju i pracować w imię PiSd za 1500 zł.

Też Lajkonik
@Cichy

Zmień lekarza, leki i pampersa! I opuść Tworki jak najszybciej!

Dave

Wiem ze tu sa opinie ale macie jakies dobre namiary na prace zagranice najlepiej zbrojarza potrzebuje pracy zagranica nawet od zaraz dzieki wielkie z góry

aaa
@Dave

w zaleznosci gdzie mieszkasz dzwon albo do Rzeszowa +48 17 850 68 56 - po godz 8.00 albo do Poznania +48 61 861 32 05 po godz 7.00 i popros o polaczenie z rekrutacja. Generalnie jesli cos potrafisz i nie masz lewych rak do roboty to biora wszystkich na wczoraj...

Zostaw merytoryczną opinię o BUDIMEX - Rzeszów

• Jak się pracuje w BUDIMEX?

Zobacz opinie na temat firmy BUDIMEX tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 31.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w BUDIMEX?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 19, z czego 5 to opinie pozytywne, 8 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

BUDIMEX