Opinie o BUDIMEX w Rzeszów

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie BUDIMEX. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie BUDIMEX o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o BUDIMEX w Rzeszów

hary

Witam ile może zarobić ślusarz monter w niemczech czy nadgodziny są dodatkowo płatne jakie warunki mieszkaniowe? z góry dzieki za odp. Czy warto bo mam stałą robote i sie wacham

Rambo

Co powiecie o pracy spawacz czy warto wziasc jaka jest prawda i jak z zarobkami powiedcie cala prawde jak to tam wygląda

Juzwa
@Rambo

A na co Ty liczysz. W miesiącach wakacyjnych dwujke dostaniesz a tak to 1800-1900. Zależy czy umisz...

@Juzwa

A podstawa ile jest ile się zarobi

Juzwa
@Rambo

Ja tam sie na tym nie znam ale z rodziinym i kindergeltem wychodze dobrze i nie bende zmienial firmy, a pracuje jusz dobre 10 lat

@Juzwa

W budimexe robisz 10lat

T

Jak jest w Budimexie z zapłatą dla podwykonawców? Czy ktoś z województwa lubelskiego z zakresu instalacji elektrycznych i teletechnicznych może się wypowiedzieć o współpracy z budimexem?

Skrzywdzona

Pracowałam w Budimeksie około 8 miesięcy i uważam to za najgorsza porażkę w swoim życiu. Na stanowisku specjalisty ds ekonomicznych zaproponowano mi wynagrodzenie 2500 netto na okresie próbnym jednak nikt nie poinformował mnie że w tej kwocie będą się zawierały nadgodziny. Umowa jest tak skonstruowana że ryczałt za nadgodziny wkalkulowany jest w wynagrodzenie podstawowe i tym samym można pracować po 24 godziny i nie dostać ani grosza ponad podstawę.Praca na kontraktach to jedno wielkie oszustwo pracy jest dla kilku osób ale dlatego żeby obniżyć koszty kontraktu jest tylko jeden ekonomista na danym kontrakcie który zajmuje się papierologią od A do Z. ( NAWET UMOWAMI PRAWNYMI JEŚLI PRAWNIK NIE MA CZASU - BO AKURAT MA KILKA KONTRAKTÓW POD SOBĄ). Reasumując roboty było tyle że pracowałam minimum 10 godzin ( czasem zdarzało się że byłam w pracy od 8.00 rano do 21.00) dziennie za 2500 netto , po okresie próbnym otrzymałam pensję 2800 netto z tym że musiałam swoim prywatnym samochodem jeździć pomiędzy budowami a także dowozić dokumenty do biura ekonomicznego rejonu.Po odliczeniu paliwa zostawało mi 2200 na rękę za 10-11 godzin pracy dziennie. Nie wspominam o ogromnym stresie wszystkie robione pod napięciem bo miało być na wczoraj , do tego okropna kierowniczka która nigdy nie chwaliła i ciągle miała o coś pretensje - stara panna siedząca od rana do wieczora w robocie i wymagająca tego od innych. Nie wierzcie w to co mówią na rozmowie wstępnej to są wszystko brednie. Praca na kontrakcie jest nie do przejścia dla normalnego człowieka który chce być zdrowy fizycznie i psychicznie. Podczas rozmowy telefonicznej kiedy zaproponowano mi tę prace zapytałam o godziny - odpowiedź brzmiała : pracujemy od 8.30 do 16.30 czasem trzeba zostać ale to sporadycznie - nie wierzcie w te brednie !!! po pół roku pracy w tej firmie byłam już wrakiem człowieka. Podczas mojej obecności w Budimexie tylko z mojego kontraktu zwolniło się 5 osób. Krew człowieka zalewa jak zarobi parę groszy w takich nerwach a Ci u góry zbierają taką kasę za ogromne budowy a ich pensje to kilkadziesiąt tysięcy złotych !!! Nie cenią pracownika jak nie ty to kolejny i tak w kółko. Rotacja jest ogromna. Dlatego przestrzegam wszystkich przed praca w tej firmie - szczególnie tych którym zależy żeby jeszcze pożyć. Można nabrać doświadczenia ale również stracić wiarę w ludzi i sens pracy. Aha i jeszcze jedno - co pół roku wypłacane są premie uznaniowe za pracę którymi strasznie zachęcają na rozmowach wstępnych.Ja po pół roku pracy nie dostałam ani grosza bo okazało się że zabrakło mi tygodnia do pełnych 6 miesięcy pracy !!! Pozdrawiam wszystkich skrzywdzonych przez te korporację.

Łukasz
@Skrzywdzona

Czy startując do pracy w tej firmie miałaś jakieś doświadczenie, czy zaczynałaś zaraz po studiach?? Czy musiałaś pracować też w weekendy? Jakieś obiady na budowie płacone przez pracodawce?? Staram się zrozumieć wysokość tego wynagrodzenia, bo słyszałem, że np. kierownikom budowy czy robót to płacom bardzo dobrze i niby nadgodziny i premie też płacom. Zastanawiam się czy tam aplikować na kierownika bo mam już trochę doświadczenia. Może jest tak, że ekonomistów traktują inaczej???

T
@Łukasz

Wszystkich nie z układu - traktują tak samo, czyli byle jak. Porządne premie budowy mają Ci co mają mieć ...

biskup
@Łukasz

Traktują lepiej bo to zazwyczaj dziewczyny są. :) Posiłki są.

Łukasz
@T

Czyli warto być w układzie :) Co trzeba zatem zrobić, żeby w nim być?? Dostać się do pracy po znajomości z kimś na kierowniczym stanowisku??

Masz już za sobą rozmowę kwalifikacyjną w firmie BUDIMEX? Zostaw komentarz z opisem swoich doświadczeń. Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie, która wybiera się na rozmowę w tym miejscu?
logo firmy Specjalista / Specjalistka ds. sprzedaży zagranicznej
Europak Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Pracownik Stoiska Mięsnego
Frac Detal Sp. z o.o.
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Rzeszów
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Likwidator szkód rolnych i majątkowych
Rzeszów
MWJ Rzeczoznawcy Sp. z o.o.
kierowca

Mam pytanie: Czy nowy kierownik kontraktu w Wangen zrobił już (a może wreszcie) porządek po swoim śp. poprzedniku? Bo to co tam było to wołało o pomstę do nieba!! Czy zarząd Budimexu nie wiedział co się tam działo czy nie chciał wiedzieć? Życzę nowemu kierownikowi aby w pył rozbił tą dawną mafię rodzinno- koleżeńską dawnego kierownika! Wierzę, że obecny kierownik już pozbył się tych jajogłowych chamów , nierobów i podpier............dalaczy! Życzę dużo zdrowia i charyzmy w działaniu nowemu kierownikowi! Myślę, że pod Pana kierownictwem na budowie będą pracownicy znający temat i wykazujący się pracowitością! Wierzę, że raz na zawsze znikną podpierd....cze! I wstyd mi za młodych pracowników z Podkarpacia z okolic Przeworska , którzy tak dzielnie do dawnego kierownika (usunięte przez administratora) wszystkich!! Wstydzę się za was!!

Świętoniowa
@kierowca

Z tymi donosicielami od Przeworska to prawda! Ale oni chyba myśleli, że jak nie będą podpi......alać to nie zarobią na chleb! To przecież młodzi ludzie i tak schamieli.

Praca na budowach 10h dziennie przez cały rok. Większe premie budowy dla wybranych znajomych KK. I nieważne co obieca HR. Branżystów (elektryków, sanitarnych) traktuje się jak piąte koło u wozu. Na kontraktach często KK nie chcą branżystów (bo i tak mają podwykonawców) więc zatrudnienie po 1 kontrakcie niepewne.

Głodny wiedzy

Witam wszystkich w temacie Mam jedno małe pytanie ile zarabia monter konstrukcji stalowych w firmie budimex oddelegowany do Niemiec

Firma nie godna polecenia!

roni

Witam. Tak dla wiadomości tych którzy wybierają się do Rzeszowa i zamierzają pracować w Niemczech wedle informacji z ogłoszenia. Otóż sprawa wygląda tak praca jako zbrojarz betoniarz czy praca na formach to na początek 1500 euro,za 10 godzin co codziennie i 5 godzin w sobotę,nie trzeba być dobrym z matematyki,by wyliczyć ze wyjdzie 6,5 euro za godz.netto,niewiele.Warunki mieszkaniowe mogą być różne od wynajętych domów,przez adaptacje biur po kontenery,wszystko zależy od szczęścia.Dają na busa w obie strony,ubrania .Umowy są dwie jedna Polska na stawkę 20 zł/godz. druga Niemiecka tak aby wyszło 1500 euro ,wygląda to bardzie na delegowanie do pracy tam.Sama osoba pana z którym rozmawiałem sprawiała wrażenie dobre,reszta to zależy kto czego i za ile szuka,mnie ta oferta nie powaliła.

lobos

Witam. Dostałem propozycje pracy w Budimexie na werk remscheid powie mi moze ktos czy warto tam jechac jaka atfosmera zarobki. z gory dzieki

Inżynier

Pracuję w Budimexie od ponad 3 lat i niestety jak w każdej korpo, jak masz plecy i to masz szybko awans. Płaca też jest średnia ale nadrabiają benefitami. Ekipy są w większości młode. Niestety co lepsi inżynierowie i kierownicy uciekają do innych firm. O docenieniu pracownika nie ma co marzyć. Firma dobra na start by złapać doświadczenie i uciekać gdzie indziej :)

Sam jesteś chłopkiem od płóga oderwany i jeżeli Cię stać jeżdzić po polsce i za fri wydawać 250pl to sobie jeżdzij ,,mam 15-letnie doświadczenie w lipcu odnowidęm dokumenty spawalnika a teraz pracuje w Belgi za 12Eu i wuj kładę na RZESZÓw i na pana ródzielca co ściąga pociotków za moje 100pl i nazywa ich spawaczami ...Powodzenia życzę tym za 7.50eu..

ewelinkaw24

Szukam fachowców na budowę. Zabudowa k/g obiekt przemysłowy. Ktoś chętny?? 1600-1700e miesięcznie (w tym mieszkanie) (usunięte przez administratora)

Pracownik Budimexu

(usunięte przez administratora) z podpoznanskich ląk, chyba najwiekszy (usunięte przez administratora) na kontrakcie, gdzie sie pies nie zesra to leci do kierownika. Metr 50 w kapeluszu gówna. Tepic,tepic,tepic

m,ody34

panowie mam oferte pracy jako betoniarz w kolonii. Jak tam jest? atmosfera jaka?

pan

Witam chciałem ,się dowiedzieć jak wygląda praca na stanowisku spawacza czy idzie tam zarobić , czy tylko taka ściema co piszą , jak z mieszkaniem bo szukają spawaczy proszę o informację.

scyzoryk
@pan

Najlepiej nagraj sobie rozmowę z WIERCHUSZKĄ czyli z A lub B. A odnośnie płacy i zakwaterowania to poproś o czyste i jasne ujęcie tych spraw w umowie o pracę!! Czyli wynagrodzenie netto za rzeczywiście przepracowane godziny w miesiącu jak również ujęcie w tejże umowie w jakich warunkach będziesz mieszkał i dojeżdżał do pracy?! czy będzie to normalne mieszkanie i dojazd do pracy firmowym autem, czy też będzie to np. kontener a do pracy będziesz chodził pieszo lub dojeżdżał rowerem o ile będziesz miał pieniądze na zakup tegoż rowerka? Powodzenia:):):)

Zdzich Z.
@scyzoryk

Kolego scyzoryku wypisujesz niedorzeczności. Obrażasz uczciwych ludzi,bo każdy pracownik wyjeżdżający na kontrakt dostaje informację ile zarobi netto, choć z uwagi na wprowadzenie przez Niemców brutto, stało się to dość trudne do określenia w 100 % - nie wiem czy wiesz, ale podatek zależny jest od wielu czynników i właściwie dla kazdego człowieka okreslony jest indywidualnie. Niemniej jednak 99,9% pracowników z 1200 jakich zatrudnia Budimex wie ile zarobi za dany miesiac i chce dalej pracowac z Budimexem. Wydaje mi sie,że Twój post to klasyczne topienie frustracji, napisz o sobie ile usterek zrobiłes, i czy Cie za nie obciązono. Odpowiedz znam, na pewno powiesz zdarzyły się i nie obciazono mnie, bo TAKA jest prawda. Czasem warto sie zastanowic, jak sie o kims pisze i zacząc od siebie, czy samemu jest sie w porządku

premier

W co w końcu wierzyć

mbk

witam gościu z filii budimexu w Rzeszowie dał ogłoszenie o pracę że szuka elektryków i pracowników fizycznych, interesowało mnie raczej to drugie bo elektrykiem nie jestem, dzwonię do niego a on mi mówi że nie ma problemu, że wyśle mnie na kurs i uprawnienia będą, chodzi o podłączanie i rozłączanie jakiś maszyn do przeróbki konkretnych materiałów, pytam się go ile miesięcznie na rękę, a on mi mówi że 3500tys., z tym że podpisując umowę wyraża się zobowiązanie ze jest się do dyspozycji firmy na min rok (w praktyce jakieś pół roku, bo inaczej trzeba zwracać im kasę za kurs), sam nie wiem czy się w to pakować bo wydaje mi się to trochę podejrzane, zbyt piękne żeby było prawdziwe, tym bardziej że przecież elektrykiem nie stanę się z dnia na dzień, jeżeli ktoś wie coś więcej na ten temat to proszę o info.

ptak

wszędzie kłamią a na kontrakcie w Wilburgstetten klan rodzinny ojciec synkowie przyszła synowa no i swat a Krzysio dalej kręci lody panowie z Krakowa mu przytakują ciekawe czy ktoś zrobi z tym porządek może pan jestem albo mnie niema wiemy o kogo chodzi panowie wstyd totalna poraszka tylko kontrole wam ściągnć

andrzej

Przeważnie umowy są czasowe do konca kontraktu a to do konca roku bardzo rzadko na stałe ryczałt za nadgodziny to nie ryczałt poniewaz jest on ruchomym składnikiem wypłat ! Praca dla osób starszych chcących juz doczekać swego na tym łez padole

Zostaw merytoryczną opinię o BUDIMEX - Rzeszów

• Jak się pracuje w BUDIMEX?

Zobacz opinie na temat firmy BUDIMEX tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 31.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w BUDIMEX?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 19, z czego 5 to opinie pozytywne, 8 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

BUDIMEX