Opinie o BUDIMEX w Rzeszów

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie BUDIMEX. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie BUDIMEX o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o BUDIMEX w Rzeszów

Młodzieżowka

Firma Budimex oddział w Rzeszowie praca na odlewni. Musze przyznać ze to juz przesada ,pracujemy bardzo ciężko i nikt tego nie docenia ,jeszcze dochodzi do tego ze brakuje pracowników za których musimy pracować , no nic czasem tak bywa , powiem jedno jak nie będzie widocznej poprawy w wypłatach to ludzie pojadą do domu i kontrakt padnie . Albo dacie nam lepsze pieniądze albo do widzenia .Pozdrawiam i nie polecam pracy na odlewnia w Isselburg.

Zadowolony
@Młodzieżowka

Jeżeli nie odpowiada szanownemu panu praca to droga wolna. Nikt na nierobow i niedorozwiniętych intelektualnie robił nie będzie. Nie masz ochoty pracować na odlewni to sie ODLEJ na ścianę w swojej wiosce. Masz problem to wracaj do Polski.

michu

ja bym bardzo chciał pracować dla budimexu ale nie da się wytrzymać 12 h w robocie - no ludzie. Dwie godziny dziennie dojazd - godzina na kiblu i nawet na zrobienie prania czasu nie starczy. Co dopiero mówić o zadbaniu o własne dzieci. Których krwa nie mam i od 12 lat nie mam - i nie będę miał bo jestem tylko śmieciem do wyrychania na 3 msc w roku - a potem zwyrodnienia stawów, choroby zawodowe i radź sobie sam. A o takiego wała! Kobiety w bdmx - apelujemy do was - opamiętajta się bo inaczej nic z tego dobrego nie będzie. Kochajta nas roboli, baby z budowlanki bo inaczej same sobie robicie pod górkę.

mich
@michu

i w ogóle - na obwodnicach i gdzie nikomu nie zawadza - tyrać na dwie zmiany roboli 6:00-14:00 14:00-22:00 można wciskać i III zmianę ale w 2/1 - wystarczy kierol przylezie od 9-17 i spoko.

Jacek 78

Dostałem ofertę pracy w Hanowerze jako zbrojarz proszę o opinie.

michu

omijać szerokim łukiem. Każdy powód i wymówka dobra. Wszystko pięknie i gładko - szkoda że tylko wirtualnie. Nie będę tyrał po 31 dniówek w miesiącu!

Masz już za sobą rozmowę kwalifikacyjną w firmie BUDIMEX? Zostaw komentarz z opisem swoich doświadczeń. Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie, która wybiera się na rozmowę w tym miejscu?
logo firmy Specjalista / Specjalistka ds. sprzedaży zagranicznej
Europak Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Pracownik Stoiska Mięsnego
Frac Detal Sp. z o.o.
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Rzeszów
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Likwidator szkód rolnych i majątkowych
Rzeszów
MWJ Rzeczoznawcy Sp. z o.o.
pracownik BUD.RZESZOW

Panowie kieruje tą opinie przedewszystkim do przyszłych pracowników spawaczy i monterów P.od rekrutacji,,,,,wiadomo kto,,, pobrał opłatę za próbki 100pl.i nie dotrzymuje słowa oferty nie aktualne ,,,próbki zdałem czekam już ponad miesiąc i nic,,moje koszta 120pl paliwo +czas jeden dzień urlopu + oczekiwania nie przedłużyłem umowy w firmie której pracowałem i NIC,,,Radzę się zastanowić zanim nawiążecie jakąkolwiek wspólpracę z tą firmą z RZESZOWA>a jeszcze jedno kolega mnie polecił a sam uciekł z tego bagdna inni znajomi też to zrobili

@pracownik BUD.RZESZOW

Chlopie, w tym twoim pracuje 1000 osob, zazwyczaj sa to wieloletni pracownicy i sobie chwala, mamy poczatek roku i z robota jest cienko ale jak wszystko ruszy wiosna roboty bedzie wbrod. Chlopie jak cie nie stac zaplacic 100zl za probki to czego ty szukasz, bardzo dobrze ze wprowadzili oplaty za probki bo czasem rece opadaly jak sie ogladalo spoiny nowych pracownikow, mlodych gniewnych co probki zdali w rzeszowie a 6 polozyc nie potrafili

brawo
@pracownik

Ten post od pracownik to własnie idealnie oddaje kulturę i strategię firmową:) "Chlopie jak cie nie stac zaplacic 100zl za probki to czego ty szukasz?"- ano pracy chłopina szuka i uczciwie zapłacił a tu jeszcze robienie łachy, że niech się koles cieszy że w ogóle mógł zapłacić i spowrotem nie dostać bo on młody i się nie nadaje? Takie pyskówki już do nowych ludzi co nawet jeszcze nie pracują? Rewela:) To nie bierzcie se młodych już od początku niedojdów wcale, korzystajcie z "wieloletnich zadowolonych" i zacznijcie starszych doświadczonych brać, szanować i więcej im płacić:) i tu boli nie?:) pozdro...

@brawo

Bardzo trafne spostrzeżenie .Już na początku podejście że szkoda pisać ..Znajomy pracował 2-lata i stwierdził że nigdy do nich nie wróci..

Lajkonik

Czyżby cham z Trójmiasta zeżarł wiadro anabolików i wypisuje głupoty?! Zapomniał może , że kop w ten świński ryj należy się właśnie jemu!!

Turecki

Trzeba powiedzieć obiektywnie, że byłem na kontrakcie w miejscowości Biele.eld. Kontrakt marzenie, tylko kierownik wymagający i (usunięte przez administratora) konsekwetny. Jesteś chętny do pracy, chcesz zarobić to polecam ten kontraktr Budimeksu. Zjechałem bo nie są tam tolerowani ludzie z uzależnieniem od alkoholu. Praca i płaca bardzo dobra. Atmosfera bardzo dobra, kwatery super. Chcesz się w spawaniu rozwinąć to polecam ten kontrakt. Nieroby i pijaczyny na tym kontrakcie jadą do domu po 1 miesiącu pracy. Trzeba bardzo uważać na kierownika tego kontraktu. Nie daje 2 szansy NIKOMU. Zjechałem z tego kontraktu ale nie mam pretensji. Sam sobie wypracowałem zjazd. Pozdrawiam Akademię w B.

spawacz
@Turecki

Co za debil robi sobie reklamę z kontraktem w Bielefeld? Przecież to wszystko o tym kontrakcie pisze jedna osoba! Trzeba mieć nie tak pod sufitem!!

Rudy ale nie fałszywy

Co tu tak na forum dużo informacji o ktr. w miejscowości Bie....ld. To jest akademia, tylko dla wybranych. Bardzo dobry ktr. Budimexu. Praca bardzo dobrze zaplanowana, od samego początku wiesz na czym stoisz. Praca bez Niemców, trzeba jednak uważać. Kierownik to stary wyjadacz. Nie daje szans pseudofachowcom. Nierobów rozpoznaje od razu. Pijaczyny to nawet kilku dni tu nie są w stanie przetrwać. Polecam ten kontrakt dla ludzi, którzy chcą się czegoś w spawaniu nauczyć. Kierownik bardzo obiektywny, daje szansę na rozwój i podciągnięcie kwalifikacji. Nie toleruje pijaństwa, brakorobów i nieudaczników ale służy pomocą i wie jak nauczyć spawać. Polecam ten kontrakt. Zjechałem z tego kontraktu ale nie mam żadnych pretensji. Kwatery super, płaca i atmosfera też. Panie kierowniku, chętnie wrócę. Na pewno wie pan kto to napisał. Mój nick mówi sam za siebie.

Syryjczyk major

Ten ktr w B nie jest dla uzaleznionych od alkoholu. zjechalem szybko po wpadkach za alkohol. Kierownik nie daje szans dla uzaleznionych.

Jacek Placek
@Syryjczyk major

Budimex nie jest Firmą dla NIEROBÓW i PSEUDOFACHOWCÓW. Panowie spawacze i monterzy. Proponuje zostać w kraju i popierać PiSdy. Dostaniecie 500+ i po co się męczyć pracą w UE. Zostańcie w kraju tam będziecie chodzić srać za stodołę i chwalić PiSojebów za 1500 zł. UE nie jest dla Was. Pracujcie w Polsce za marne grosze. Rząd PiSd da Wam 500+ i możliwość realizacji Waszych szczytnych celów. Wasze cele w Polsce są na miarę Waszych marzeń. Pozdrawiam CIEMNOTĘ z podkarpacia. Dla Was to tylko obornik na polu.

Dzon Americano

Bylem na kilku ktr. w Budimexie, Plauen, Hosena i inne. Ktr. w Bie...ld to inna bajka. Kierownik to wzmagajacy czlowiek. Trzeba przyznac wymagajacy ale obiektywny. Wszystkich traktuje tak samo. Jestes fachowcem lub masz chec do pracy to jestes mile widziany. Pijaczyny i nieroby maja zjazd po 1 miesiacu pracy.

Ważniak

Byłem na ktr. w Bie.. 2 lata. Potwierdzam wpisy poprzedników odnośnie tego ktr. Zasady tu są określone od samego początku. Praca w zespole i dobre zachowanie na kwaterze. Jesteś dobry i chcesz pracować to jesteś mile widziany. Otrzymałem akceptację po 2 latach przepracowanych na kolejne 2 lata po karencji. Na początku mojej pracy zostały jasno określone moje warunki pracy i to co jest oczekiwane. Potwierdzam, że ten ktr. nie jest dla pijaczyn i nierobów. Pseudofachowcy na tym ktr. nie mają racji bytu. Kierownik wymagający ale sprawiedliwy i traktuje WSZYSTKICH jednakowo. Trzeba przyznać, zna się na robocie a niedojebów i nierobów poznaje od razu. Kto chce normalnie pracować i zarabiać to polecam ten ktr. w Bie..feld. Nie jest tu łatwo ale z czystym sumieniem polecam ten ktr.

Pietrasinski scyzor

Na ktr. w Bie... byłem prawie 2 lata. Kierownik wymagający ale fachowiec znający się na rzeczy. Nie ma tu Niemców na hali, a pot po plecach nie płynie. Praca dobrze zorganizowana, dobrze płatna i wiesz na czym stoisz. Warunki mieszkaniowe bardzo dobre. Jeżeli nie jesteś uzależniony od alkoholu to polecam ten ktr. Chcesz zarobić to bardzo polecam ten ktr. Pijaczyny i nieroby nie mają tu miejsca.

Franek W

Byłem na ktr. w miejscowości B. Potwierdzam to co napisali poprzednicy. Kierownik bardzo wymagający, sprawiedliwy i FACHOWIEC. Wszystko tu jest przygotowane, praca bezpieczna, dobrze płatna. Organizacja pracy i warunki BHP na najwyższym poziomie. Na Płacę nie ma co narzekać, fachowcy mile widziani. Jeżeli chcesz pracować polecam ten ktr. Nie ma tu żadnych pociotków a praca jest naprawdę dobrze zorganizowana. Tylko cieniasy i pijaczyny niech tu nawet nie myślą o pracy. Było tu wielu cieniasów. Trzeba przyznać kierownik tego ktr. to znający się na rzeczy fachowiec, organizator pracy i eliminator pseudofachowców. Chcesz pracować w firmie Budimex to polecam ten ktr.

Jaś z ćhałupek
@Franek W

Byłem na tym ktr. w miejscowości B tylko 1 miesiąc. Potwierdzam jednak panujące tam zasady. Kierownik zajebiście wymagający a ludzie nowych traktują z dozą dużej ostrożności. Umiesz wpisać się w pracę zespołową to będziesz szybko akceptowany. Jesteś słaby to nie masz szans na ten ktr. Zjedziesz po okresie próbnym. Obiektywnie przyznam ten ktr. jest dla ludzi, którzy potrafią pracować w zespole i chcą zarobić. Tu liczy się praca zespołowa i dobre zachowanie na kwaterze. Warunki mieszkaniowe są bardzo dobre.

Bulionik

Byłem na kilku ktr. Mostostalu i Budimexu. 2 lata byłem na ktr. w miejscowości B. Kierownik wymagający i traktuje wszystkich jednakowo. PSEDOFACHOWCY niech tam nie jadą. Praca bez Niemców na hali ale niech nikt nie mysli, że będzie lekko. Płaca dobra i traktowani są wszyscy RÓWNO nie ma tu żadnych Pociotków. Jesteś dobry to polecam wszystkim ten ktr. Można tu zarobić i nie jest ciężko. Trzeba jednak wiedzieć, że zachowanie na kwaterze i w pracy ma duży wpływ na ocenę przydatności. Płaca dobra, atmosfera też. Polecam ten ktr. ale niech nikt nie myśli, że będzie łatwo.

Ptak

Byłem na 2 ktr. w Budimexie. 1 trochę ciężki i zrezygnowałem, nie dawałem rady. 2 ktr w miejscowości B. Wymagający KIEROWNIK, traktuje wszystkich jednakowo. Nie ma tu żadnych Pociotków. Praca bez Niemców na hali, ale niech nikogo nie zauroczy , ze będzie lekko. Robisz swoje, umiesz zachować się na kwaterze, będziesz mile widziany. Kierownik wymagający ale daje czas na naukę. Tylko pseudofachowcy odjeżdzają z tego ktr. po 1 miesiącu. PIJACZYNY i PSEUDOFACHOWCY po okresie próbnym jadą do domu. Na tym ktr. jeżeli chcesz pracować to będziesz 2 lata.

pawel

Może ktoś powiedziec jak wyglada praca operatora CNC w odlewniach żeliwa? Czy warto zawracac sobie głowe ta ofrta pracy

Roman

Zarobki owszem fajne ale co się dziwić jak na co dzień robi się po minimum 12 godzin a czasami od świtu do późnej nocy, więc w miesiącu wyrobisz tyle godzin co przez 2 miesiące, no chyba, że trafisz na kierownika który dobrze pisze godziny w zeszyt a wyjść można szybciej:) Warunki mieszkaniowe różne od chlewów do całkiem spoko mieszkań. Atmosfera pracy również, są ludzie na poziomie bydło oraz dresiarze, no ale nie ma się co dziwić na taką ilość zatrudnionych zawsze będzie grupa marginesu. Dojazdy na miejsce pracy we własnym zakresie i własnym środkiem po całym kraju, ale jeśli robisz przy budowie dróg i dobrze żyjesz z ludźmi z wytwórni mas bitumicznych ,to kup starszego diesla jak oni a na ropę już nie będziesz musiał wydawać.:D

nuke

Tomek Z. to na 10 zdałeś ty, a resztę skasowali hahaha.

piokoio

Witam, chciałem się zatrudnić do firmy budimex jako spawacz wysłali mnie na próbki w spawaniu, za które kazali płaci 100 kałci jak nie przejdę próbek to 100 przepada i to ma być firma jęczę na rekrutacji chcą zarabiać to jakie kpiny robiłem dos sporo próbek po innych firmach i jeszcze mi płacili zatok, a nie odwrotnie za próbki się nigdzie nie płaci.

Tomek Z.
@piokoio

mam nadzieję, że ty nie spawasz tak jak piszesz... Ja próbki tez zdawałem, jak zdałem i wyjechałem, pieniądze przyszły na moje konto. Pracuję do dzis i krzywdy nie mam

przemo

Dostłem ofertę pracy z Budimex Poznania na wyjazd do pracy w Niemczech czy ktos moze mi napisac prawde o tej firmie jak jest i czy oplaca sie wyjechac

obiektywny
@przemo

Dla pseudofachowców na pewno nie jest godna polecenia.

dila

Dostałam właśnie propozycję pracy jako młodszy specjalista ds.ekonomicznych w 2800 zł netto + dodatek mieszkaniowy. Czy to dobra oferta jak na te firme? Powiedzcie jak to jest rzeczywiscie z pracą w nadgodzinach, jaka atmosfera? gdzie dają prywatna opieke medyczna? Z gory dziekuję wszytskim, którzy zechca się podzielić swoimi doświadczeniami.

Zostaw merytoryczną opinię o BUDIMEX - Rzeszów

• Jak się pracuje w BUDIMEX?

Zobacz opinie na temat firmy BUDIMEX tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 31.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w BUDIMEX?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 19, z czego 5 to opinie pozytywne, 8 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

BUDIMEX