Opinie o BUDIMEX w Rzeszów

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie BUDIMEX. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie BUDIMEX o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o BUDIMEX w Rzeszów

Cześć, czy to praca głównie dla mężczyzn ?

Gregu

Czesc niech mi ktoś powie jak jest na prefabrykat betonowych u dojczów chodzi mi o noclegi,czas pobytu ( czyli ile tam ile w domu)

Obcy
@Gregu

Nie polecam ta firma to wielka pomyłka

Praca ciężka ale ja pracuje 3 rok już .Cóż nigdzie nie posadzą człowieka ale kasa niezła tym bardziej że do tego dochodzi mi prawie 600 euro rodzinnego na dzieci.Zwrot podatku i jakoś się ciuła grosz do grosza .Jak traficie na werk z dobrym kierownikiem to ok .

Pan Lusterko
@Paweł

Brawo ty, jeden człowiek co coś napisał (cokolwiek) a nie każdy chejt.

aaa
@Paweł

Napisz co ci daje firma a nie państwo, bo rodzinnym oraz zwrotem podatku, które daje państwo, nie wypada sobie "morali" podnosić!.

Rafał
@Pan Lusterko

Cześć czy dalej tam pracujesz w Budimex. Bo ja mam zamiar . Dostałem umowę na dwa lata proszę o opis

Sewsa

(usunięte przez administratora) Co lepsze są nawet kryci przez Dyrektora Tupaalskieo (wiec żadne żale i prośby we wcześniejszych komentarzach wam nie pomogą ) (usunięte przez administratora) To samo tyczy się drugiego kierownika. Drugi na wcześniejszej budowie kręcił lody na pokątnej sprzedarzy kruszywa i humusu. Ale budimex wszystko wybaczył i zatuszował sobie sprawę. ( No jak to możliwe zeby ktoś był po czymś takim majstrem czy kierownikiem). Więc gnebi ludzi by dalej tu kręcić lody. Szkoda tylko ludzi ze starej kadry którzy nie bali się odezwać, co z biegiem czasu poskutkowało zwolnieniami z pracy i usunięciem ludzi niewygodnych dla nich samych ((usunięte przez administratora) Zastanów się dobrze, czy jesteś normalny, czy jesteś głupkiem i umiesz szybko (usunięte przez administratora) wozidłem lub ośką, będziesz sprzedawał kolegów z którymi pracujesz dla kierownictwa, to może jakieś pieniądze zarobisz i to robota dla Ciebie. 300 godzin w miesiącu wieczna gonitwa a dalej Ciebie poniżają mają Cię za Śmiecia i łaskawie Ciebie zwolnią bo za dużo musieli by ci zapłacić. Co lepsze sami nie potrafią bo są tchórzami. Więc wpada sobie dyrektor i za nich wykonuje wyrok. A kadra kierownicza dalej jest czysta i mydli wam oczy ze to nie ich decyzja. Obiady : jeśli to możesz nazwać obiadem i po nim poświęcisz 10 min w toalecie to jest przepyszny. 100 osób narzeka na obiad a dalej nic z tym nie robią i nic nie zrobią bo mają Cię za zero. Sami zamawiają sobie inne obiadki bo po co jeść coś nie jadalnego. Nadgodziny nigdy nie wypłacone 100 lub 50 za niedziele i sobotę to puste obietnice przed podpisaniem umowy. Tak jak i odbierane dnia wolnego za przepracowaną niedzielę hahaha jak ktoś może Cię zmusić do wypisania takiego dokumentu. Masz na to trzy miesiące i sam podajesz termin. Potrącanie premii lub częściowe potrącenia to też nowe przepisy. Już nawet jest lista kierowców wozideł którzy nie zajeżdżają kolein (jak 40 osobom z premii zabiorą teraz szczelam po 200 zł to już są oszczędności dla siebie lub premie swoich przyjaciół lub rodziny która tam pracuje po gimnazjum )… Co do sprzętu wszystko nowe i serwisowane do obowiązków pozostaje tylko OC. Ha po (usunięte przez administratora) burzy z ankietami Warszawa lub kierownictwo wymyśliło sobie listę obsługi sprzętu. Czyli przychodzisz codziennie 15 min szybciej by nasmarować dany sprzęt za to masz Brutto 500 zł. Ciekawe co będzie jak ktoś po ciemku sobie coś zrobi. Przecież jeszcze nie jest w pracy. A kartę rozpisujesz od 06:00 do 18:00 Takich technik zatykania ludziom gęby jeszcze nigdzie nie widziałem. Jeśli masz czas i chcesz sprawdzić ile masz inteligencji przyjmij sie. Jeśli masz olej w głowie i honor wybij sobie tą robotę z głowy Jak moje wypociny ludziom którzy tam pracują otworzą oczy a choć jedną osobę uchronią przed podpisaniem umowy z tą firmą to naprawdę było warto to napisać.

Rara
@Sewsa

W bzdury na ziemnych są spoko warunki i dobre pieniądze dla pracowitych. Co paliła nie mogłeś doić i wylewasz swoje zale i klamstwa... Obiady nie smaczne, takim jak ty to nic nie pasuje. A obiad to sobie smaczny weź z domu, bo w żadnych przepisach pracodawca nie ma obowiązku ci co kupić, to dobra wola bx. Idź se do prywaciarza i będziesz miał super.. konferencje

mario
@Sewsa

W rejonie poznańskim podnieśli podstawę 50 zł brutto fizycznym [nie wiem jak indziej}. W marcowej wypłacie wszystkim branżowcom, mostowcom, drogowcom nie wypłacili premii za luty. Tylko podstawy i ryczałt. Jeden z kierowników poddał się i powiedział że dyrektor oddziału poznańskiego zabrał. Uważajcie dążą aby ludzie sami się pozwalniali aby odpraw nie wypłacali. Jak chcą zabierać pieniądze to sami sobie niech zabiorą (usunięte przez administratora) i nic więcej taki cały jest budi...

Muchozol
@Sewsa

Witam :) Byłem tam ino przez chwilę i dokładnie jest jak opisałeś. Normalnie kołchoz i nie rozumiem ludzi, którzy tam pracują(chyba że ktoś jest miejscowym :p ). Godziny pisane co do sekundy ale (usunięte przez administratora) że już za 15 min 6 jadą przebrani na budowę. Obiady kiepskie (na różnych kontynentach się jadł zatem mam porównanie ) . Ludzie tam wchodzą w (usunięte przez administratora) i zamiast się postawić i odbierać sobotę za dzień wolny to odbierają niedzielę(za którą są setki). Za soboty nie płacą 100 a 50 dlatego pewnie ich nie każą odbierać. Na początek proponują ok. 3500 brutto i nie ma co patrzeć na ryczałt za nadgodziny ponieważ żeby go dostać trzeba pracować ino po 8h(a tak nigdy nie jest). Zawsze jest więcej godzin przeto trzeba liczyć ino 50siatki. Zatem można zarobić tam pracując przez cały miesiąc po 12h w dzień zjazdowy 10 i odbierając dwie niedziele w miesiącu ok. 4300zl. W delegacji to śmieszne pieniądze. A do tych którzy dalej tam pracują w delegacji panowie liczę że macie dużo większe stawki i temu na to się godzicie :D

Masz już za sobą rozmowę kwalifikacyjną w firmie BUDIMEX? Zostaw komentarz z opisem swoich doświadczeń. Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie, która wybiera się na rozmowę w tym miejscu?
logo firmy Specjalista / Specjalistka ds. sprzedaży zagranicznej
Europak Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Pracownik Stoiska Mięsnego
Frac Detal Sp. z o.o.
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Rzeszów
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Likwidator szkód rolnych i majątkowych
Rzeszów
MWJ Rzeczoznawcy Sp. z o.o.
podwykonawca oszukany

nie opłacają faktur! oszukują jak tylko się da!! odradzam od współpracy!!

an
@podwykonawca oszukany

Nie dziwne, popłyną nieźle na kontrakcie w Tarnowie. Chyba z 10 milionów kar będzie

dach_rypnięty
@an

Jak to mówią, pierwsza sroka wiosny nie czyni... czy jakoś tak?

sky83

Nie ma nowych kontraktów, dlatego w pierwszej kolejności nie przedłuża umów zamiast zwalniać starszych stażem pracowników. Cóż życie.....

@sky83

Turów na zdrowie im nie wyjdzie. W tym roku wynik dobry - bo sprzedali dwie firmy zależne.

Bx

Chyba ciebie zwolnili za nierobstwo

Znajomy

I kolejny kontrakcik padł ha ha oby tak dalej ????

Witam.Mam zamiar wybrać się do Rzeszowa na rozmowe w sprawie pracy na prefabrykatach w Niemczech bo chciałbym z nimi wyjechać,ale mam mieszane uczucia czytając niektóre opinie.Niech ktoś napisze prawde jak tam naprawdę jest,chodzi mi o zarobki,warunki mieszkaniowe,ile godzin dziennie się pracuje,wiem ze zagranica trzeba zapie.....c bo nie raz byłem i zadnej roboty się nie boje.Jakby ktoś mi odpowiedzal będę wdzieczny

Obiektywny
@anonymous

No cóż tu dodać. Ten kto chce pracować znajdzie sobie miejsce w tej firmie. Kokosów nie ma ale jest wypłata na czas. Oczywiście Niedorozwojów umysłowych tu nie brakuje. Przyjeżdza PAN Spawacz na ktr. i mysli, że jest NIEZASTĄPIONY. Fachowiec zadny a aspiracje bardzo wysokie. (usunięte przez administratora) z wiejskiego polskiego zadupia, któremu zapach gnoju powywracał w głowie.

@Obiektywny

I twoja wypowiedz świadczy tylko i wyłącznie o tym jacy ludzie tam pracują. Uważasz że ludzie z zadupia są gorsi ha ha proszę cie kontrakt? Jaki kontrakt niedługo wszystkie padną tego wam życze

@Bartas

(usunięte przez administratora) z wiejskiego zadupia można nauczyć tylko prze kopnięcie w jejo chamski wiejski RYJ. Ktr mają się dobrze bo bydło zostało w PiSojebnej wiejskiej rzeczywistości za 1500 zł i chwali niedorozwojów umysłowych.

@anonymous

Ale ty jesteś upośledzony dość że pisać nie potrafisz to jeszcze językiem majów chyba operujesz???? ale zapewne jestes w budimeksyku jakimś majstrem od miotły albo od (usunięte przez administratora) takich tam potrzebuja właśnie upośledzonych żeby jebali od rana do nocy za 1500 euro ????

Znajomy

Panie Edwardzie Ładnie to tak wypisywać takie rzeczy w Internecie?

@anonymous

Anonymous, Obiektywny, Bartas i pewnie też wielu innych to wypowiedzi jednej osoby znanej dobrze pracownikom kontraktu bielefeld. Wystarczy się tylko przyjrzeć stylowi pisania tego pana i poznać go osobiście

@Znajomy

No chyba sie mylisz. Nie jestem żadnym (usunięte przez administratora)ha ha. Pracowałem w tej (usunięte przez administratora)dalej zwanej budimex.... i nie Bielefeldzie tylko gdzie indziej

Jan

Fajna firma, duże mozliwości rozwoju i ciekawe projekty

aaa
@Jan

Jak jest się biurwą to może i fajnie.

@Jan

Jan, na jakim stanowisku pracujesz? Użytkownik @aaa sugeruje, iż praca w BUDIMEX jest pracą dobrą tylko w przypadku, gdy się pracuje w biurze. Czy inni zgodzą się z tym stwierdzeniem? A może według Was jest to stwierdzenie nad wyrost? Proszę o odpowiedzi osób pracujących w tej firmie zarówno na stanowiskach biurowych jak i fizycznych.

kierrob
@Zuzanna

Zuzanna, praca jako kierownik robót jest też super! Duże możliwości rozwoju, zarządzanie ludźmi, laptop, telefon i samochód służbowy, kasa dobra :) W biurze raczej mniej zarabiają. Pozdrawiam!

@Zuzanna

Wypowiem się za ludzi pracujących fizycznie na kontraktach kubaturowych. Praca nie jest ciężka, są to zazwyczaj drobne roboty pomocnicze (więcej organizowania stanowisk pracy niż samej pracy). W kubaturze siły własne Bx raczej nie pracują przy betonowaniach i zbrojeniach (najcięższe prace). Zarobki coś pomiędzy 3-4 kPLN netto. Dodatkowo zakwaterowanie, posiłek regeneracyjny. Składki oczywiście płatne od całości kwoty wynagrodzenia.

@kierrob

Samochód służbowy nie należy się z automatu dla KR. Dopiero od stanowiska Kierownika Budowy w górę. Reszta to potwierdzam. Sam pracuję na stanowisku KR w Bx i jest OK (wiadomo, pensja zawsze mogła by być większa :-)

@kierrob

Duża różnica finansowa między kierownikiem robót a biurowcem? Tak szacunkowo ile można wziąć na rękę?

Ę
@Tomek

Kierownik robót 10000 brutto + nadgodziny.

Prze ch.j

Haha, ale tak jest, nie wiem (usunięte przez administratora) czego ludzie sie spodziewaja idac do takich firm, ze beda robic po 8h dziennie hahahsh, powiem wam tyle, budimex to jeszcze male, zlo.

@Jan

To, co napisałeś w swoim komentarzu, brzmi bardzo zachęcająco - szczególnie może przekonać te osoby, dla których rozwojowa praca jest niezwykle istotna. Napiszesz proszę jeszcze coś na temat ścieżki rozwoju i awansu w firmie BUDIMEX? Jak wygląda tu ścieżka kariery - można awansować w hierarchii firmy i otrzymać podwyżkę wynagrodzenia? Czy pensja jest zależna od zaangażowania danego pracownika w powierzane mu obowiązki?

Shoki
@Zuzanna

Pracowałaś gdzieś wcześniej? Z tego pytania wynika że masz slabe pojecie o korpo typu budimex, robota jak robota, w przypadku kobiet to najlepiej zdobyc doświadczenie i spier.... Szukac czegoś na lapszych zasadach. Albo "awansować" haha do hierarchii firmy? Co to za pytanie? Jesteś z rodziny kierowników z budimexa? Jesli tak to awansujesz do hierarchii firmy w innym wypadku czego Ci nie życzę.., musisz (usunięte przez administratora) kierownikowi wtedy będziesz w hierarchii firmy... Ale jak to mówią; jak sie przyzwyczaisz to nawet w piekle jest dobrze.

Kacper
@Shoki

Czyli złapać doświadczenie i szukać lepszej firmy? Tak radzisz robić? A realnie jak zarobki w tym miejscu? Można się dla nich pomęczyć dłuższy czas, czy odradzasz?

eduardo

Wyzysk. Na umowie etat a pracujesz 10-13 h na dzień. Kasa bez zmian.

nazario
@eduardo

jakie stanowisko? kierownicze czy fizol?

@nazario

jakiekolwiek.

Patryk121

Panowie może ktos z was powiedzieć jak wyglada robota w Niemczech na prefabrykacji? Na ta chwilę, jakie zarobki, co ile sie zjeżdża, czy daja umowy tzw, kontrakt, wybieram sie do Rzeszowa ale nie chce jechać w ciemno, w różnych robotach robilem także domyślam sie że szału nie ma... Pozdrawiam

robotnik
@Patryk121

Robota dobra, lekka i 8h dziennie. Zarobki od 2500 euro netto. Polecam

Patryk121
@robotnik

Pytać jak człowiek człowieka to nie potrafi normalnie odpowiedzieć.

Robol z bx

Praca od 4do 20 . 7dni w tyg. Gdzie kodeks pracy . Moje sugestie dla BUDIMEX: Więcej płacić

odeszłam z centrali

Jeżeli chodzi o kadrę kierowniczą w Centrali, to wg mnie jest najgorsza w mojej karierze. Nikt z tobą nie rozmawia, kierownicy nawet nie wiedzą czym zajmują się ich pracownicy. Wszystko jest cichociemne. Brakuje np. co miesięcznych spotkań aby omówić/ustalić/poinformować o najważniejszych rzeczach w pionie. Kierownicy pracują po 20 lat w firmie i nie potrafią zarządzać ludźmi. Nie potrafią z nimi rozmawiać. Nie interesują się swoimi podwładnymi. Nie wiem czy kiedykolwiek byli na jakimś szkoleniu miękkim. Rozmowa roczna oceniająca polega jedynie na tłumaczeniu się ze nie mogli dac wyższej oceny bo jakiś dyrektor im zabronił. ZERO merytoryki. Niestety jest to przykre, ponieważ wiele młodych ludzi przez to nie rozwija swojego potencjału. Jeżeli nie zmienicie podejścia do pracowników to nie wróżę dobrego.

Zuzanna

Chciałabym się zwrócić do wszystkich osób, które biorą udział w dzieleniu się swoją opinią na temat pracy w firmie BUDIMEX. Nie jest to forum, na którym można używać tak wulgarnego i obraźliwego dla innych słownictwa. Tego typu komentarze będą po prostu usuwane, więc na co Wasz trud? Odsyłam Wszystkich do regulaminu.

Rafał

Witam serdecznie wszystkich spawaczy i monterow firmy Budimex Mostostal jak wygląda praca na kontraktach w Niemczech jakie stawki proponują jakie kierownictwo ile godzin można zrobić jakie kwatery mają pozdrawiam

Mig
@Rafał

Kwatery ok. Stawka i ilosc godzin to juz inna bajka. Rekruter Macius opowiada jakie to super warunki co nie jest do konca prawdą. I zalezy na jakiego kierownika trafisz. Ja pracowalem w Ahaus. Robota jak robota, konstrukcji sie nie spawało ale całą atmosferę psuł kierownik. Takiego (usunięte przez administratora) to nigdy nie widzialem. Szuka okazji aby tylko kogos ponizyc i jeszcze ma tych swoich (usunięte przez administratora)ktorzy maja dobre stawki za to. Plus za wypłaty na czas ale 1500€ za ok 200h to jest stanowczo za malo. Podwyzki 5-10 centow haha. I to z łaską. Pozdro dla tych co jeszcze tam się kiszą :)

aa

Jak to mówił Janusz W. : Golić frajerów!

Ziom

Zabawna sytuacja przy budowie mieszkaniówki w Krakowie przy ul. Słoneckiego. Wisi tam tablica informująca o liczbie dni bez wypadku. Na jesień 2017 było ok 200 dni bez wypadku, dziś jest ponad 700 ;) Może faktycznie 16h pracy liczą jako 2 dni?

Korpo

Witam chciałbym się dowiedzieć jak wygląda praca na prefabrykatach w Niemczech? Chodzi mi o płace, warunki itd prosiłbym o opinie

Witam, czy mógł by ktoś udzielić informacji na temat pracy w firmie Budimex na stanowisku Inżyniera/Majstra budowy. Mam propozycje przejścia do tej firmy i się zastanawiam czy prawdą jest to co Pani z HR mówiła o możliwości odebrania nadgodzin, weekendów oraz otrzymywanej premii co pół roku. Opinie są różne a i powiedzieć też można wszystko a praktyka okazuje się inna. Pozdrawiam :)

Majster
@Michał

Wszyscy majstrowie/Inżynierowie mają wpisany ryczałt 600 zł brutto i to pokrywa twoje nadgodziny z dni poniedziałek - piątek (Nieważne czy pracujesz 8 czy 14 godzin dziennie - najczęściej 10-12h, w zależności od kontraktu. Nie ma możliwości żeby ktoś ci wypłacił dodatkowe pieniądze). Jeżeli pracowałeś w sobotę to masz 1 dzień do odbioru. Premie są, ale tylko na kontraktach które przynoszą zyski lub poprawiają wyniki. Teraz koszty idą w górę i coraz mniej kontraktów ma jakiekolwiek premie. Czy poleciłbym BX? Zależy na jaki kontrakt trafisz. Jeśli masz stratę na kontakcie, spinę czasową przez harmonogram, korpo kierownika, pracę po 12h + weekendy, to nie warto. Ale jeśli dobrze trafisz czyli praca po 9-10h, w piątki zjazdy po obiedzie, zyski, a przez to premie i fajny zespół, to polecam, bo możesz się dużo nauczyć.

Ludzie nie popieram omijać tą firmę z daleka baa to jakieś zoo

Shokeo
@Marcin

Tzn omijać, gdzie pracowałeś? Jakoś uzsadnij swoją opinię

Ania M

Pojawia się ostatnio oferta pracy na stanowisko specjalisty ds finansowych w Trójmieście, ale też w innych rejonach Polski - rekrutacja w Trójmieście prowadzona jest przez firmę zewnętrzną. Jakie jest Wasze zdanie - warto zdecydować się na pracę do działu finansowego ? Jak jest atmosfera w tym dziale ? Godziny pracy sensowne ? Czy są premie ? Jakie zarobki ?

@Ania M

Godziny pracy aż skończysz bądź wyzioniesz ducha - jak ma być jakaś tabelka zrobiona na już.

Zostaw merytoryczną opinię o BUDIMEX - Rzeszów

• Jak się pracuje w BUDIMEX?

Zobacz opinie na temat firmy BUDIMEX tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 31.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w BUDIMEX?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 19, z czego 5 to opinie pozytywne, 8 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

BUDIMEX