Opinie o BUDIMEX w Rzeszów

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie BUDIMEX. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie BUDIMEX o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o BUDIMEX w Rzeszów

A jest jakiś pakiet medyczny ?

EmilEmilo

Jeżeli o mnie chodzi, to zrezygnowałem z wyjazdu bo jak w życiu bywa : jest różnie. Jeśli chodzi o biuro i zainteresowanie się pracownikiem jest dobre. Mimo że nie jadę na kontrakt to zadzwonili zapytali się dlaczego nie jadę co było powodem decyzji itp... Jeśli by mieli ludzi w głębokim poważaniu to by się nie interesowali pojedynczą osobą.

Kandydat1
@EmilEmilo

Jaką stawkę zaproponowali Ci na początek i na jaki kontrakt chcieli Cie wysłać?

Arturo

Witam.W poniedziałek jadę do Rzeszowa na rozmowę o pracę jako zbrojarz na prefabrykaty i chciałbym się dowiedzieć jakie są tam warunki mieszkaniowe , jakie są zarobki ,ile godzin się pracuje i jaka jest atmosfera w pracy ? Bo czytając ogłoszenie to wszystko wygląda obiecująco.Prosze kogoś o szczerą odpowiedzi Pozdrawiam

Brysiu250988

Witam. Proszę o opinie na temat pracy w firmie Budimex za granicą w prefabrykacji na stanowisku zbrojarz. Jakie wynagrodzenie, warunki pracy, ile dziennie godzin sie pracuje, warunki mieszkaniowe.

Romek
@Brysiu250988

Cześć, co prawda robię jako cieśla betoniarz ale to (usunięte przez administratora) .Niby miało być po 10 godz A robi się po 12 i więcej A pieniędzy nie ma za to tylko zbiera się godziny i jak będziesz jechał do domu to do wybrania .(usunięte przez administratora)pieniądze.

Brysiu250988
@Brysiu250988

ROMEK a przynajmniej z 1500 Euro na rękę jest możliwe? Jak wyglądają warunki mieszkaniowe?

ROMEK
@Brysiu250988

Romek a ile kasy ma sie na miesiąc mniej-więcej. I co ile zjazdy są?

Romek
@Brysiu250988

Brysiu 1700 ale za 220 godz .warunki mieszkaniowe oky.

Workt
@Brysiu250988

200h=1500€ jako spawacz. Niech sami sobie spawaja.

pracujacy
@Workt

widocznie h.. nie spawacz jestes. spokojnie 2000 netto za 200h

rikitiki
@pracujacy

Ty za to musisz być orzeł ,2000 w w 200godz zarobićtoszczyt marzeń.........hahahahaha

Bartek
@pracujacy

Ale (usunięte przez administratora) tam jakos spawacz wiecej nie zarobisz, co to za firma która w Niemczech zatrudnia na polskiej umowie? Robilem i wiem 100 razy wole sprzątać niz spawac bo za te same pieniądze i mniejsza odpowiedzialnosc, zaoraszam do dupimexu zobaczysz ile "wyciagniesz" jako spawacz a po drugie stawka jest 8,5e a nie 10, za te pieniądze to ja moge elektrody podawać a nie spawac.

siemnako
@Brysiu250988

słuchaj Praca od 6 do 17 kwatera darmowa środki czystosci dostajesz narzędzia do pracy tez jedyne co cie interesuje to wyzywienie

Masz już za sobą rozmowę kwalifikacyjną w firmie BUDIMEX? Zostaw komentarz z opisem swoich doświadczeń. Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie, która wybiera się na rozmowę w tym miejscu?
logo firmy Specjalista / Specjalistka ds. sprzedaży zagranicznej
Europak Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Pracownik Stoiska Mięsnego
Frac Detal Sp. z o.o.
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Rzeszów
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Likwidator szkód rolnych i majątkowych
Rzeszów
MWJ Rzeczoznawcy Sp. z o.o.
Porażka życiowa

Odradzam kontrakt w Hosenie. Śmieszne stawki, cwaniaczek kierownik i majster myśla ze im wszystko wolno. I ten poje...... Diabeł co wszystkich podpier..... a sam na monterce sie nie zna oderwany od kosy w melioracji. A podobno podwyżki były 30 centów ???? czyli jakies 8.20 moze teraz wyjdzie....

jaro
@Porażka życiowa

Sto procent racji w tym co piszesz znam ich wszystkich ????

xxxxx

witam jakie są zarobki w firmie i czy warto tam iść ?

Marcin1
@xxxxx

Nikt nie odpisuje na wiadomości

DkA
@Marcin1

Mannheim cale 1 5 5 0, tyle "wyciagnalem" najwiecej, nie wspomne o nerwach ktore tam stracilem robiac z tymi (usunięte przez administratora)

Pit
@xxxxx

220godzin=1700euro

Szyszka

A trzeba znać język? I jak firma

Skitels

Dokładnie (usunięte przez administratora) biura wystawi ogłoszenie na olx i spoko,pracownik przez tel zostaje poinformowany i jedzie do pracy,a na miejscu wychodzi(usunięte przez administratora) Ci w biurze mają to gdzieś czy Ty normalny człowiek w sobotę i niedzielę odpoczniesz czy będziesz musiał walczyć o zdrowie lub ŻYCIE. Sztuka się liczy i kasa więc Ty nowy pracowniku z rozmowy kwalifikacyjnej przez telefon nawet nie usłyszysz ile Pan pracuje jako cieśla lub zbrojarz, a co dopiero zaświadczenie o nie karalność ,no chyba że po przeczytaniu tej BARDZO WAZNEJ INFORMACJI POWAŻNIE ZACZNIE TRAKTOWAC się SPRAWE.(usunięte przez administratora)

Coś umiem
@Skitels

Idę na rozmowę i mam zamiar wyjechać. Jestem kandydatem na zbrojarnie a doświadczenie mam jakieś (4lata). Gdzie najlepiej zdecydować się aby uniknąć pijanych awanturnikow bo na tym najbardziej mi zależy.

Jak wygląda podstawa wynagrodzenia w BUDIMEX?

Pit

1700euro

Kamlot

Witam panowie mam takie pytanie jak widzi się sprawą operatorów sprzętu budowlanego w firmie Budimex... Warto iść do Budimex?

Spawacz

Ja pracuję jako spawacz . Ogólnie jestem zadowolony ponieważ trafiłem na dobry kontrakt jest dobra praca i bardzo fajny młody kierownik . Co do plusów i minusów nie będę się rozpisywał bo w każdej firmie są plusy i minusy . Wszystko zależy od tego na jaki kontrakt trafisz.

Edward
@Spawacz

Dzięki za opinię. Jednak jeśli możesz dodaj jakie pozytywy widzisz w zatrudnieniu. Szczególnie interesuje mnie poziom wynagrodzenia i możliwość uzyskania dodatkowych benefitów. Czekam na Twój komentarz.

Spawacz
@Edward

Opłacają mieszkanie , zapewniają dojazd do pracy masz nie kombinują z ubezpieczeniem ubezpieczony jesteś i w Polsce i w Niemczech, możesz ubiegać się o zwrot podatku z Niemiec możesz starać się o kindergeld itp, wypłaty zawsze na czas a nawet przed ,

Wojtek

Zostałem przyjęty do pracy w listopadzie.Do tej pory czekam na wyjazd.Mam pytanie do pracowników Budimeksu.Jak długo czekaliście na wyjazd.

bolo
@Wojtek

i jak wyjechałeś w końcu czy czekasz dalej?

Spawacz 135,

Panowie, jakie warunki, placa, kwatery na kontraktach w Niemczech dla spawaczy konstrukcji. A i jak wiecie to co ile zjazdy? Mysle nad nimi ale potrzebuje informacji.

Ex weld

Dokladnie. W Rzeszowie rudy Maciek jeszcze nakłamie jakie to super pieniadze tam sa. (usunięte przez administratora)

Xx

Wyglonda na to że musimy sami sprawdzić szkoda że robią taką tajemnicę albo po robocie są tak wykończeni że nie mają siły odpowiedzieć

Marcin1

Witam czy polecacie ta firmę mam jechać do Niemiec jakie zarobki jakie mieszkanie mam jechać jako spawacz monter

BWilk

Witam mam propozycje pracy w prefabrykatach w niemczech za spawacza czy jakiś dobry człowiek napiszę co to za praca i jak wygląda zakwaterowanie w niemczech pozdrawiam

Gfr

Gdzie pracowales?

Grzesiekkk

Kontrakt Mannheim, jedno wielkie dziadostwo.

Jack88

Witam jak wygląda praca w odlewni w De zarobki +/- oraz zakwaterowanie i ogólnie czy warto ? z góry dziękuję .pozdrawiam

Kroll

Witam, mam propozycję pracy w Bx, w Niemczech prefabr, proszę o konkrety jeśli chodzi o wypłaty, praca, i czy warto...

Jan Kowalski
@Kroll

Jeśli jesteś dobry i znasz fach, to sie ustawisz i bedziesz zadowolony z kasy. Jak jestes tylko wiązaczem, dla kórego rozdzielka, głowny czy mata jest egal, to wyżej cyka nie podskoczysz i dostaniesz te 1600-1700. Co i tak przy moim zarobku 2000 jest za dużo.

Mi
@Kroll

Miro zastanow się co chcesz zrobic za 1700 euro po 11 12 godzin.

Miro
@Mi

Jak lizesz kierownikom wiesz co to może masz wiecej nie obrazaj ludzi z doswiadczeniem.

Henryk

Jakie warunki mieszkaniowe zapewnia firma już na miejscu?

Zostaw merytoryczną opinię o BUDIMEX - Rzeszów

• Jak się pracuje w BUDIMEX?

Zobacz opinie na temat firmy BUDIMEX tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 31.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w BUDIMEX?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 19, z czego 5 to opinie pozytywne, 8 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

BUDIMEX