Opinie o ANDARO INTERNATIONAL TRANSPORT w Szczecin

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie ANDARO INTERNATIONAL TRANSPORT. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie ANDARO INTERNATIONAL TRANSPORT o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ANDARO INTERNATIONAL TRANSPORT w Szczecin

Jerzy

Wcześniej @Marek, pracownicy pisali, że pensja jest na czas, ale to było jakiś rok temu. Na pewno tak jak piszesz przydałby się ogólne informacje na temat atmosfery, premii czy kontaktów z szefostwem. Ktoś wie coś na temat temat?

Maniek

Witam. Jestem początkującym kierowcą i poszukując pracy znalazłem ofertę Andaro. Prosiłbym o jakieś aktualne informację na temat tego jak tam jest, jak wygląda praca i ogólnie. Z góry dziękuję i pozdrawiam.

Afgan

Co tam w Andaro? :)

Zenek

Czy firma potrzebuje aktualnie pracowników?

blabla
@Zenek

Tak, kierowców bez doświadczenia :)

Czy brałeś udział w spotkaniu rekrutacyjnym w firmie ANDARO INTERNATIONAL TRANSPORT? Czy rekruter weryfikował w jakiś sposób Twoje umiejętności? Jak oceniasz stosunek wymogów podanych w ogłoszeniu do rzeczywistych? Czy była to dla Ciebie łatwa, a może trudna rozmowa?
logo firmy Konstruktor
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Szczecin
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Opiekunka osoby starszej w Niemczech
Szczecin
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
Tomasz

Zanim fajerwerki pójdą w ruch, Zanim czuć będzie mocny trunków chuch, Pragnę wam złożyć najlepsze życzenia. Niechaj w Nowym Roku spełnią się wam wszystkie marzenia . Dla wszystkich byłych i obecnych pracowników firmy ANDARO śle Tomasz.C Bawcie się dobrze

Wypłaty na czas ale bardzo często, się nie zgadzają. Zatrudnienie o umowę o pracę ale urlop nie jest wypłacany. Jeździsz w podwójnej obsadzie ale z kierowcą z Ukrainy. Idt. itp.

Dobra zmiana..

Witam. ..byłem. .jeździłem, nawet kilka lat.Niestety zasiedziałem się, zmarnowałem czas...jakieś 3.5 roku.Przekonałem się o tym ,kiedy wpłynęła na moje konto pierwsza wypłata z firmy, w której obecnie jeżdżę już czwarty rok. Do Andaro można przyjść, po doświadczenie. ..przemęczyć te sześć miesięcy. ..i do widzenia. Taka jest moja opinia. ..Pozdrawiam.

Pan Duże G

Firma w której musisz być przygotowany na wyjazd w podwójnej obsadzie z kierowcą z Ukrainy, który nie umie mówić po polsku i dopiero uczy się jeździć! Firma w której musisz liczyć się z tym, że mimo legalnego zatrudnienia nie będzie Ci wypłacany urlop. Firma w której "teoretyczny" system pracy to 2/1 lub 3/1. Jeśli te kwestie Ci nie przeszkadzają to możesz zatrudnić się bo reszta jest spoko a przyjęcia są cały czas.

Rysiek
@Pan Duże G

Dokładnie! Firma ukraińska tylko spedycja polska i szef. Kierowcy większość to z Ukrainy. Nie znam drugiej takiej firmy, która kazałaby jeździć polskim kierowcom z kierowcami z Ukrainy, którzy nie potrafią mówić po polsku. Na duży plus nowi spedytorzy! Reszta to porażka. Nie polecam.

Piter

Moja pierwsza firma :D. Kapitan urlopy ok, jak robisz na zlecenie to jaki urlop, urlop to masz jak siedzisz w domu przez 6-7 dni:P nie mówiąc o świadectwie pracy:P. 45h pauzy w podwójnej? Co najwyżej to 24h według przepisów. A jak robiłeś w pojedynczej w co wątpię to się wydymałeś, nie znając czasu pracy kierowcy hehe. Mandaty za Twoje błędy ma szef płacić? Rozumiem jak by był koniec czasu pracy i masz podjechać, ale nie zgodził bym się chociaż nigdy mi się to nie zdarzyło, zawsze jakiś kierowca się znajdzię w pobliżu jak to u mnie bywało. Płaca i warunki na początek to się zgodzę. Przeginki to się zdarzyły ale ale o 5-10min czasem. ITD i IP pierwsze słyszę hehe. Ukraińce tak jest ich trochę, z jednym jeździłem i tylko on tłumaczy lepiej jak rodak, złoty chłop. Mieszka w Polsce od paru lat :). A on na pewno prawka w czipsach nie znalazł :D. Nie żebym bronił firmy, tylko opisuję moje doświadczenie. Jakoś starzy kierowcy się trzymają tam... :) Chyba że coś się pozmieniało na gorszę, nie wiem, nie jeżdżę już tam:).

remek
@Piter

starych kierowców juz nie ma. Chlopaki pouciekali.

Kapitan
@Piter

Piter na zlecenie to nie jeździ się od w tej firmie od stycznia. Walą na kasie cały czas....

Kapitan.

Dla początkujących może być bo się czegoś nauczą choć nawet teraz jest z tym problem. Ale ogólnie to słaba firma. Nie płacą za urlopy, 45 h nigdy nie zrobisz a właściciel zapewnia, że płaci mandaty. Co z tego jak Ci przerwa przysługuje a on jej nie oddaje. Płaca taka sobie i warunki socjalne też. Przeginki na czasie się zdarzają. Mają zatrudnionych w biurze z ITD i Inspekcji Pracy więc kombinują jak tu obejść prawo...Ponadto zatrudniają Ukrainców. Część z nich prawojazdy kupiła na Ukrainie i jakoś jeżdżą. Ciekawe co na to właściciel. Generalnie można zacząć jeździć przez kilka miesięcy a potem wypad. Konkurencja jest duża i lepiej płacą + warunki socjalne.

Kuzwa

Każdy powinien znać swoją wartość!

Piter

A jak ktoś by chciał naprawdę wporzo firmę to polecam vts h. verdijk chłodnie , też goleniów obok Andaro. Spedycja Holenderska, rozmowa z szefem po angielsku, spedycja kontakt tylko po angielsku sms, rekrutacja początkowa po polsku. Firma wypas ciężko się dostać, ale jak ktoś chce niech próbuje. Polecam.

Piter

No UA swoją drogą. Kierowcy szacun. Tak zwiedzałem i powiem że Walter Koops płaci 6k dla początkujących za 21dni pracy. Firma jak każda nerwy i użeranie się. Pozdro.

Rambo

Kiero z UA nie powinni jeździć z kierowcami z PL tylko razem z tymi od siebie,gdzie tu logika ? Polak z polakiem się dogada ale nie polak z ukraincem gdzie tu logika ...

Koliber

Do Szefa Andaro. Proponuje docenic kierowcow ktorzy jeszcze nie odeszli. Ta stawke ktora doataje kierowca po 2 latach pracy w podwojnej obsadzie, w 95% firm dostaje sie na dzien dobry bez ryzyka jazdy z "kierowcami" z UA.

Salomn

Pół roku szukałem pracy jako kiero bez doświadczenia,trafiłem na Andaro i wszystko było ok ;)

Piter

Dzik sory pomyliło mi sie hehe. Nom 20h godzin mozna raz jechac reszta po 18h:). Ja tam przegięć nie miałem wszystko na styk

Piter

JarekWidmo. Zależy jak Ci wpadną te tygodnie za 21dni w miesiącu masz 3600pln. Zaś jak przerobisz te 2tyg w miesiącu bedziesz miał te 2500+/-. Kasa zawsze na czas po primo a po drugie to zapierdziel tak, 21 godzin w ciągu dnia, nieraz 23 godziny kierowania żeby dolecieć na styk. Czasem postoisz nawet 2dni. Dla początkujących firma ok. Jak by płacili na godziny to by my zarobieni po pachy byly my :D

Dzik
@Piter

Piter, 21 godz to jest maksymalny czas pracy w podwójnej obsadzie, a jazdy to jest 20 godzin. Może czasem jakieś przegięcia są ale żeby jechać 23 godziny to nie słyszałem a trochę tam jeździłem.

JarekWidmo

Witam Właśnie mam okazję podjąć prace w tej firmie w systemie pracy dwutygodniowej w obsadzie dwuosobowej na umowę zlecenie. Pani z biura zaoferowała mi 2500zł ( niby 160zł dniówka) za 2 tyg. gdyż jestem kierowca nie doświadczonym na trasie Dania Włochy na chłodni. Nie ukrywam że zależy mi na zdobyciu doświadczenia a to też mi zaoferowano. Czy ktoś może mi coś podpowiedzieć w tym temacie

Owca

Dlaczego usunąć komentarz ? Może czas załatwić prawnie tych śmiesznych "kierowców",którzy krytykują każdą możliwą firmę na internecie a wylatują głównie za złodziejstwo albo swoją pazerność...

Zostaw merytoryczną opinię o ANDARO INTERNATIONAL TRANSPORT - Szczecin

• Jak się pracuje w ANDARO INTERNATIONAL TRANSPORT?

Zobacz opinie na temat firmy ANDARO INTERNATIONAL TRANSPORT tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ANDARO INTERNATIONAL TRANSPORT?

ANDARO INTERNATIONAL TRANSPORT