Opinie o Progress Consulting sp. z o.o. w Wrocław

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Progress Consulting sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Progress Consulting sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Doradcy biznesowi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Progress Consulting sp. z o.o. w Wrocław

xoxo

Pewnie, że firma działa prężnie, a doskonały dowód na to jest taki, ze atmosfera opiera się na przyjacielskich relacjach.

oN

@fiakio polecam po prostu wysłać swoje dokumenty na adres podany na stronie internetowej firmy.

oN

Polecam pracę w Progress Consulting Sp. z o.o. mimo stresującej pracy, atmosfera jest bardzo w porządku :)

firmę tworzę ludzie. A jak się ludzi nie szanują to oni uciekają. I tak jest właśnie w przypadku tego przedsiębiorstwa.

Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej na stanowisko Praca w Ubezpieczeniach w firmie Progress Consulting sp. z o.o.? Jakie masz odczucia po spotkaniu z rekruterem? Podziel się swoimi wrażeniami i opisz pozytywne oraz negatywne aspekty rozmowy.
logo firmy Serwisant rowerowy
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
lewant44

Czy oferta jest jeszcze aktualna? PROSZĘ O KONTAKT NA NUMER (usunięte przez administratora)LUB MAIL lewant44@wp.pl

qqq

aż tak źle się tam pracuje? Co w szczególności najbardziej Wam przeszkadzało? Prezes źle traktuje pracowników ?

Trybik

Pracy dużo (czasem bardzo dużo), stresująco, czasem w nadgodzinach. Ale nadgodziny są odbierane albo płatne i to nie 1:1 ale 1:1,5, co praktycznie się nie zdarza w prywatnych firmach. Bardzo istotne dla mnie jest to, że zawsze wypłata jest na czas, więc opinia o niewypłacaniu wynagrodzenia - szok! Nigdy nikt się akurat na to nie skarżył. Ogólnie ok.

@Trybik

a świstak siedział ....

były pracowniik

Zdecydowanie nie polecam pracy w tej firmie.

Bez wątpienia powyższy post (konsultanta) pisany był przez samego pracodawcę... żenujące.

konsultant

Jak tak to czytam, to mam wrażanie jakbyśmy pracowali w trochę innej firmie. Przez wiele miesięcy pracy w tej firmie nie miałam problemów z wynagrodzeniem, a jeszcze dostawałam wynagrodzenie za nadgodziny. No dobra pamiętam, że kilka razy wypłata przyszła na moje konto dzień czy dwa po terminie. Regularnej pracy do późnych godzin wieczornych nie pamiętam. Przy większej ilości pracy, jak kończyły się nabory czasami siedziało się dłużej, niż normalnie, ale to też zależało od indywidualnej organizacji pracy i mogło być dla niektórych męczące, ale tak się pracuje z projektami. Oczywiście praca jest trudna a pracodawca super wymagający, ale mój kolejny nie był inny, i nie wiem, czego się spodziewacie po pracy w tej branży. Spięcia w firmie też się zdarzały, czasami było dosyć nerwowo, ale ja robiłam swoje i stosowałam się do reguł, co nie zdarzało się wszystkim pracownikom np. zakaz dorabiania na boku był przez część pracowników nagminnie łamany. I jak znam moich byłych kolegów, nadal jest i zapewne, jako kolejni zasilą to forum, jak zostaną złapani i/lub potraktowani bez poszanowania:)). Generalnie wiele się nauczyłam i to jest niezaprzeczalny atut firmy. Każdy sam powinien zdecydować, bo fora takie jak to w większości pokazują tylko negatywną stronę i są niestety mało obiektywne.

pp

Praça sama w sobie ok. Gdybym nie czekal Po 2 miesiace na wyplata. Rzetelnosc i poszanowanie u pracodawcy zerowe. Nie polecam

Zdecydowanie nie polecam pracy u tego pracodawcy. (usunięte przez administratora) Pomimo starań i oddania (praca do późnych godzin wieczornych) zero pochwał i uznania. Kto może ten stamtąd ucieka.

P.

dostatecznie - bo praca jest stresująca sama w sobie jak, odpowiada się za czyjeś miliony...

Zostaw merytoryczną opinię o Progress Consulting sp. z o.o. - Wrocław

• Jak się pracuje w Progress Consulting sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Progress Consulting sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

Progress Consulting sp. z o.o.
2.9/5 Na podstawie 66 ocen.
  • Prosta 36
    53-508 Wrocław

Progress Consulting sp. z o.o.