Opinie o Cykoria S.A. w Wierzchosławice

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Cykoria S.A.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Cykoria S.A. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Przemysł spożywczy - produkcja słodyczy i przekąsek

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Cykoria S.A. w Wierzchosławice

klaudia

Ty madralo nie badz taki za madry .Dobrze wiesz ze maszyny sa popsute laske robicie ze je naprawiacie .To gdzie sa pokretla od wagi .DO tej pory sa nie naprawione a pakowaczka musi jakas wage zmniejszyc.

smakosz

ja podejrzewam ze on strzela z ucha melduje o wszystkim i dlatego ma takie uklady na tej myjce

odp

najlepsza fucha w zakładzie pracuje 45 min w ciagu 8 godz najwiekszy leser w tym zakładzie

obserwator zmiana c

Mam pytanie co sądzicie o pracy [usunięte przez moderatora] na myjce

Czy kandydat na stanowisko ELEKTRYK (NR 2000) w firmie Cykoria S.A. ma szansę poznać potencjalną ścieżkę rozwoju zawodowego już na rozmowie kwalifikacyjnej? Jak przebiega rekrutacja? Podziel się swoimi doświadczeniami.
Leszno
Myśląca

MUSIMY SOBIE RADZIĆ SAME BO NA MECHANIKÓW CZEKA SIĘ NIERAZ DWIE GODZINY, A JAK NIE MAJĄ HUMORU TO NIE PRZYJDĄ WCALE .CHYBA ŻE JESTEŚ LASKĄ ALBO MASZ ZNAJOMOŚCI U MECHANIKÓW LUB MECHANIK TO RODZINA.

mechanik

a kto Ci kazał pchać łapy w maszyne ? od tego sa mechanicy! wszystkie pakowaczki wiedza doskonale, ze wszekie ingerencje w prace maszyny naleza do obowiazkow mechanika, nie osoby pakujacej, wiec pretensje mozesz miec tylko do siebie...

klaudia

Przestancie wypisywac bzdury tylko piscie co sie dzieje w zakladzie.Bo sie dzieje bardzo zle coraz wiecej wypadkow maja pakowaczki na tych [usunięte przez moderatora] maszynach .Nikt sie nie interesuje ze maszyny sa popsute nie ma pokretel od wagi ,dopiero jak cos sie stanie to BHPowiec ,kierownictwo i inni zaczynaja sie interesowac.A tak to jechac i tonaze wyrabiac na popsutych maszynach nie nadajacych sie do pracy.

mk

te pakowaczki niech sie lepiej za robotę wezmą, bo tylko każda klepie na drugą albo oczernia wszystkich w koło... ploty na kogoś puszczać umiecie że później ktoś niewinny cierpi na tym... ale żeby była to prawda to gdzie tam... i sklejajcie te kartony porzadnie taśmą bo podczas transportu wszystko sie sypie..

pakowacczki

a pani z góry moze wiecej na pomoście a nie na karteczkach wpisy w internecie czytac widac ze u góry jedna wystarczy jak jest czas na głupoty w internecie

zakoffana

[usunięte przez moderatora] jak ty ślicznie wygladałes w tych białych adidaskach mam prośbe postój dłuzej przed białym busikiem zebym mogła sie napatrzyc i napawac twoim promiennym uśmiechem mój ty przystojniaczku

odp

domysl sie ja wiem mieszka w tym bloku kolo cykorii

poinformowana

no co ty na zmianie mamy jedna majstrowa p.[usunięte przez moderatora] a tamta jest od drukowania karteczek latania z probami tylko od tego wiec napewno nie bedzie majstrowa

pakowaczki

podobno będzie nowa majstrowa na zm D p Emilia .K z hali C czy to prawda ?a p . Renata ? hmmm

pojebka

a co z aferą papryki słodkiej/?

maniu - 2010-09-06 18:17:49 budowalem ten zaklad od podstaw i jestem dobrym mechanikiem i elektrykiem No to gratuluję! Bo niektórzy na stanowiskach kradną ile się da a przy tym zapominają o tych, którzy pracują i zarabiają na pensje tych "lepszych" i na ich samochody, i nie powiem kto jeździ mercedesem sclasse, nowym oplem astrą....itd. Ci wszyscy (usunięte przez administratora) zapomnieli, kto tak naprawdę robi im pieniądze przy maszynach ciężką pracą.

maniu

budowalem ten zaklad od podstaw i jestem dobrym mechanikiem i elektrykiem

Marian.P - 2010-09-05 23:07:16 Najlepszy mechanik to niewątpliwie [usunięte przez moderatora] ze zmiany D. Nie musi się przemeczac, bo ma od tego ludzi tj. jak [usunięte przez moderatora] nie wie To [usunięte przez moderatora] za niego zrobi, a jak trzeba to i [usunięte przez moderatora] z hali A pomorze. Tego nie wie, tamtego też nie wie, po co ma sie meczyc skoro kolega z hali zrobi za niego, a i za swoją super prace jest wynagradzany wolnym na własne żądanie. Nie przyjdzie do pracy i jest dobrze nikt mu nic nie powie bo swietny fachowiec, kierowniczka najwidoczniej nie chce go stracic bo produkcja spadnie, lepsza opcja było przenieśc [usunięte przez moderatora] na zmiane A , niż [usunięte przez moderatora] który jest poprostu niezastapiony... nietety tylko w gadaniu. NIe mówię już o wykształceniu tego kto to pisał, "pomorze" może Gdańskie? Analfabeto?"nietety"

Marian.P

Najlepszy mechanik to niewątpliwie [usunięte przez moderatora] ze zmiany D. Nie musi się przemeczac, bo ma od tego ludzi tj. jak mariusz nie wie To [usunięte przez moderatora] za niego zrobi, a jak trzeba to i [usunięte przez moderatora] z hali A pomorze. Tego nie wie, tamtego też nie wie, po co ma sie meczyc skoro kolega z hali zrobi za niego, a i za swoją super prace jest wynagradzany wolnym na własne żądanie. Nie przyjdzie do pracy i jest dobrze nikt mu nic nie powie bo swietny fachowiec, kierowniczka najwidoczniej nie chce go stracic bo produkcja spadnie, lepsza opcja było przenieśc [usunięte przez moderatora] na zmiane A , niż [usunięte przez moderatora] który jest poprostu niezastapiony... nietety tylko w gadaniu.

odp

A jak ma wygladac?pracuje pilnuje i jest ok

pakowaczki

jak wygląda sytuacja z majstrową na zm d????????

Zostaw merytoryczną opinię o Cykoria S.A. - Wierzchosławice

• Jak się pracuje w Cykoria S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Cykoria S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 63.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Cykoria S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 58, z czego 16 to opinie pozytywne, 14 to opinie negatywne, a 28 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Cykoria S.A.
3.6/5 Na podstawie 352 ocen.
  • 15
    88-140 Wierzchosławice