Opinie o Cykoria S.A. w Wierzchosławice

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Cykoria S.A.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Cykoria S.A. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Przemysł spożywczy - produkcja słodyczy i przekąsek

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Cykoria S.A. w Wierzchosławice

konsument

mam pytanie dlaczego pieprz czarny mielony stracil na ostrosci???prosze o odpowiedz

MECHANICY ZMIANA D

do mechanikow zmiana b zacznijcie w koncu robic porzadnie te datowniki bo kase bierzecie a wszystko ro...zjeb ane

pakowaczki

prosze o napisenie waszych opini na temat mechanikow zmiana b

kucharz pascal brodnicki

mam zapytanie mozna w waszej firmie kupic przyprawe do zabich udek?pilnie prosze o odpowiedz

Czy kandydat na stanowisko ELEKTRYK (NR 2000) w firmie Cykoria S.A. ma szansę poznać potencjalną ścieżkę rozwoju zawodowego już na rozmowie kwalifikacyjnej? Jak przebiega rekrutacja? Podziel się swoimi doświadczeniami.
Leszno
seba

a ja teraz rozwoze chleb i mam was w [usunięte przez administratora] seba zmiana b

xxx

pozdrawiam cala zmiane b a w szczegolnosci kaczorka naszego mieszalnikowego doszly mnie sluchy ze kupili ci kubek metalowy i nie musisz juz pic w sloiku najserdeczniejsze zyczenia dla patryka zmieniles stan cywilny pozdrawiam raz jeszcze marycha

zapracowana

dzieki ci panie ze mam prace w cykorii zarabiam w miare dobrze akordy wypracowuje i ciesze sie ze mam prace narzekaja te ktorym nie chce sie pracowac pozdrawiam cala zmiane a

renia

renatko rozchorowalas sie???? przypomnij sobie jak do nas mowilas ze nie rozumiesz jak mozna chorowac....a sama na chorobowym,?papiery z akordami oddalas?co to za wynoszenie naszych akordow poza zaklad a ochrona danych osobowych do sadu cie podamy ale najpierw napiszemy do prezesa ps,w zeromoe od wrzesnia mozna zapisac sie do zawodowki

do anonima

masz racje same pasztety na tej zmianie normalnie jak sie na nie patrzy to pasztet zajeczy hahahha

panie ze zmiany d wezcie sie za robote a nie za oczernianie naszego majstra zal wam lampucery ze was nikt nie chce??/

pakowaczki

zgadzamy się jak najbardziej z wymienioną ku wyżej opinią !

poinformowany

Kto powiedzial ze w cykorii są złe zarobki . Wystarczy przyjrzeć sie brygadziście ze zmiany " D" .Ten człowieczek ma na utrzymaniu żone z synem ,kochanke [usunięte przez administratora] z córeczką i całe stadko kochanek i to wszystko z pensji w cykorii .

xxx

I tu się akurat koleżanko mylisz bo tego nie napisał nikt z ochrony. Bardzo dobrze,że wam te torebki pozabierali bynajmniej był ubaw po pachy :)

,bn

o odezwal sie jakis ochroniarz sorki obrazilabym ochrone wy to jestescie zwykle ciecie od podnoszenia szlabanu wezcie jeszcze raz nam torebki to wtedy napewno policje powiadomimy i wam pseudo-licencje odbiora

xxx

co za mądrość ciekawe ile zapłaciłyście prawnikowi żeby wam to zanlazł bo aż tak inteligentne to napewno nie jesteście a pyski macie bardziej niewyparzone niż M.....a z ochrony. Najlepiej zacznijcie do pracy z torbami podróżnymi przyjeżdżać - frajerki ;p

do straznikow za przywlaszczanie naszych torebek p

(art. 278 kk) to zabór cudzej rzeczy w celu przywłaszczenia. Pod pojęciem zaboru rozumie się fizyczne wyjęcie rzeczy spod władztwa właściciela. Dotyczy to również przedmiotu pozostawionego przez niego w znanym mu miejscu w zamiarze późniejszego jej zabrania. Wymóg dokonania zaboru oznacza, że nie jest możliwa kradzież rzeczy znalezionej przez sprawcę lub jemu powierzonej. Nie wyklucza to odpowiedzialności za inne przestępstwo, a mianowicie za przywłaszczenie. Przedmiotem wykonawczym przestępstwa kradzieży może być tylko rzecz o wartości majątkowej. Powinna być ona nadto dla sprawcy cudza (czyli mieć właściciela, którym jest kto inny, niż sprawca). Nie jest możliwa kradzież nieruchomości, ponieważ przepis dotyczy rzeczy ruchomej. Natomiast możliwa jest kradzież części składowej, co uzasadnione jest tym, że odłączając ją od rzeczy głównej sprawca tworzy nową rzecz ruchomą, którą kradnie. Przepisy o kradzieży rzeczy stosuje się także do zaboru w celu przywłaszczenia cudzego zwierzęcia. Istnieją trudności w zakwalifikowaniu zaboru rzeczy wspólnej przez jednego z uprawnionych. Jest tak np. w wypadku, kiedy jeden z małżonków zabiera rzecz wchodzącą w skład majątku wspólnego małżonków. Orzecznictwo Sądu Najwyższego skłania się do poglądu, że w zależności od tego, który z uprawnionych władał fizycznie rzeczą, zachodzi kradzież lub przywłaszczenie. Przedmiotem kradzieży może być również, obok rzeczy ruchomej, karta bankomatowa, program komputerowy, a także energia poprzez nielegalne podłączenie do sieci ciepłowniczej lub elektrycznej. W przypadku programu komputerowego kradzież polega na bezprawnym uzyskaniu go w jakikolwiek sposób, niekoniecznie połączony z zaborem nośnika. Dodatkowo sprawca musi działać w celu osiągnięcia korzyści majątkowej. Kradzież może polegać tylko na aktywnym działaniu. Nie jest możliwe popełnienie jej przez zaniechanie. Przestępstwo może zostać popełnione tylko umyślnie, w zamiarze bezpośrednim, przy czym konieczne jest, by sprawca działał w celu przywłaszczenia rzeczy, tzn., by chciał postępować z nią tak, jak właściciel, uzyskać nad nią trwałe władztwo. Niekoniecznie musi dążyć do tego, by włączyć rzecz do swojego majątku. Kradzież jest popełniona także wtedy, kiedy sprawca pragnie ukradzioną rzecz np. podarować innej osobie. Kradzież zachodzi także wtedy, kiedy sprawca zabiera cudzą rzecz z zamiarem niezwłocznego jej porzucenia. Czyniąc tak postępuje bowiem z rzeczą tak, jak właściciel, a zatem przywłaszcza ją sobie. Kradzież rzeczy ruchomej o wartości nieprzekraczającej 250 zł stanowi wykroczenie (art. 119 k.w.). Ograniczenie to nie dotyczy kradzieży broni, amunicji i materiałów lub przyrządów wybuchowych. Kradzież tych przedmiotów jest zawsze przestępstwem, niezależnie od ich wartości. Wartość przedmiotu przestępstwa nie ma również znaczenia przy zaborze karty bankomatowej albo energii. Wykroczeniem pozostaje również zabór w celu przywłaszczenia cudzej rzeczy ruchomej przedstawiającej wartość niemajątkową, np. pamiątkowy dyplom dla właściciela lub zdjęcie osoby najbliższej (art. 126 § 1 k.w.

zk hahaha

czarny chleb i czarna kawa i jeszcze kroma chleba suchego i kubek metalowy ps.uwazaj bo mozna nim leb rozkur...wic temu bezmozgowi ktory to wymyslil

magister

ja być czarnym murzynem i iść na zmiane *d* tam lekko pracować za małe pieniądze ? bo po co mi więcej ja kochać tą zmiane bo są tam sam murzyni ha ha

Wron - 2010-08-12 20:31:57 ZK taaak... ciekawe co za omega wymyślił to kubanami i samarami. fajnie byłoby gdyby jeszcze tak wszyscy nauczyli się szpącić. I Będezie git Pozdrawiam moją zmianę " A" [usunięte przez administratora]

Wron

Zostaw merytoryczną opinię o Cykoria S.A. - Wierzchosławice

• Jak się pracuje w Cykoria S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Cykoria S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 67.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Cykoria S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 62, z czego 17 to opinie pozytywne, 16 to opinie negatywne, a 29 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Cykoria S.A.
3.6/5 Na podstawie 352 ocen.
  • 15
    88-140 Wierzchosławice