Opinie o JWJ s.c. Jarosław Jaroń Wojciech Jaroń w Nadarzyn

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy JWJ s.c. Jarosław Jaroń Wojciech Jaroń. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w JWJ s.c. Jarosław Jaroń Wojciech Jaroń o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż detaliczna

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o JWJ s.c. Jarosław Jaroń Wojciech Jaroń w Nadarzyn

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa ważną rolę. Jak wygląda ten aspekt w JWJ s.c. Jarosław Jaroń Wojciech Jaroń?

W jaki sposób rozwiązany jest problem nadgodzin w firmie JWJ s.c. Jarosław Jaroń Wojciech Jaroń? Są one dodatkowo płatne czy może jest możliwość odbioru godzin?

Lila Nowy wpis

Nadgodzin nie wolno robić, ale jeśli są ponieważ koleżanka jest na urlopie i się zrobią to oczywiście odbiera się

Czy w JWJ s.c. Jarosław Jaroń Wojciech Jaroń zaszły jakieś zmiany od momentu pojawienia się ostatnich opinii?

Klara

Ta firma prawie jest zamknięta, a więc nie wiem o jakie zmiany pytasz

Ja x2 Nowy wpis

Nadal wykorzystują pracowników za minimalna krajowa, bez możliwości brania urlopów w wygodym czasie, Niektóre pracownice pracują za te same pieniądze jednoczenie w 5.10.15 oraz w moodo. Dwie marki = jeden franczyzobiorca=minimalna krajowa a wymaga nie nieadekwatne do premii która raz jest, raz nie ma…

Czy w JWJ s.c. Jarosław Jaroń Wojciech Jaroń jest skuteczna reakcja na zgłaszane przez pracowników problemy?

Anonymous

W ogóle nie ma reakcji na zgłaszane problemy…

Wera

Szefowa sobie wymyśla prorteksty pt: a ten miesiąc jest świąteczny to urlopy wykluczone, teraz idzie majówka wiec tez będzie wzmożony ruch, to gdzie tam na urlop; nie potrafi logicznie myśleć i rozłożyć pracownikom nawet po kilka dni urlopu co jakiś czas, nie ma żadnych zasad które byłyby komfortowe i motywacyjne dla pracownika

Klara
@Wera

Kurczę piszesz takie rzeczy, pracujesz w tej firmie? Ja pracuję i nie ma problemu z urlopem, szefowa nie rozkłada nikomu urlopu, ponieważ każdy bierze urlop kiedy ma potrzebę, oczywiście musi się dogadać z kolezanką z pracy, a więc nie rozumiem tego co piszesz. Jeśli pracujesz i masz takie problemy to trzeba zmienić pracę proste

Iza
@Klara

Czy wy pracujecie w tej samej firmie? :D A może po prostu kogoś się lepiej i gorzej traktuje z jakiegoś powodu?

@Klara

Tak pracowałam i znam „szefowa” Emile i „kierowniczkę” Basię i uwierz mi ze wiem co mówię :) może akurat na twoim sklepie tak nie ma ale sklepów jest kilkanaście i w większości brakuje stałych pracowników przez co musza same pracować na różnych sklepach dzień max( bo przecież nie będą dojeżdżać) wiec jak drugi pracownik ma sobie iść na urlop? „ pracować” tez w cudzysłowie, bo przyjadą porabia vm, porządzą się, popisza super obsługa(swoją), popierdola głupoty, a jak realnie wyglada dzień po dniu w danych sklepie nie maja zielonego pojęcia…..

Ilona
@Wera

To słabo z tym urlopem, faktycznie... po jakim czasie w ogole sie zwolniłaś? Wynagrodzenie chociaż było adekwatne do pracy, czy też słabo? :D

Aneta
@Wera

Pracuję w tej firmie od 6 lat, a urlop bez problemu dostaję kiedy mam potrzebę, a więc nie rozumiem tego co piszesz, tym bardziej że znam dziewczyny z innych sklepów

Zostaw swoją opinię o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie JWJ s.c. Jarosław Jaroń Wojciech Jaroń. Jak oceniasz zaangażowanie rekruterów, ich podejście do kandydata, punktualność oraz organizację spotkania? Czy poleciłbyś aplikację innym? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy Specjalista IT
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Stażysta w Dziale Obsługi Klienta
Albéa Poland Sp. z o.o.

Jak się pracuje z ludźmi z JWJ s.c. Jarosław Jaroń Wojciech Jaroń?

Ewelina

Jak dla mnie fatalnie . Nie polecam .

Ilona

Osoby „na gorze” stosują (usunięte przez administratora) wobec potencjalnych nowych pracowników, pytając na rozmowach o prace miedzy innymi to, czy planują dzieci.

@Ilona

Serio? :/ Kurcze to jednak według mnie już trochę zbyt intymna sprawa. No niby się im nie dziwię, bo to firma się potem naraża na koszty, ale skoro mamy niż i chcą, żebyśmy się rozmnażali to powinni do tego właściwie zachęcać. ;p

@Marzena

Chyba myślą tylko w własnym dobru i wykorzystywaniu pracownika maxymalnie. Moja koleżanka była tam na rozmowie kwalifikacyjnej i pani Basia (jeśli się nie mylę)zadawała jej tak (usunięte przez administratora) pytania ze się to w głowie nie mieści.

Marzena

Jakie? Akurat Ci treść zjadło. :/ Masz jakieś przykłady?

Napiszesz coś o warunkach zatrudnienia?

Xxx

U pani Emili???

Olga

Warunki haha .. tu nie ma żadnych warunków..

Krystyna
@Olga

Jak to? Zawsze podejmując pracę w danym miejscu, przystaje się na pewne jej warunki. Nie może ich nie być ;) Możesz napisać coś o formie umowy, widełkach wynagrodzenia, dodatkowych benefitach dla pracowników w JWJ s.c. Jarosław Jaroń Wojciech Jaroń?

Olga
@Krystyna

Słuchaj umowe możesz dostać co najwyżej na pół etatu resztę wolą zapłacić pod stołem.

@Olga

Albo proponują staż a resztę płaca pod stołem. Potem biorą na kilka miesięcy i zwalniają Słyszałam o takiej sytuacji w jednym sklepie

Czy urlop w JWJ s.c. Jarosław Jaroń Wojciech Jaroń jest płatny 100%?

Myślę że takie pytania trzeba składać do pracodawcy, ale tak

Lola

Oczywiście- ale ciężko o urlop w tej firmie….

@Lola

Tak? A starałaś się ostatnio może? Co Ci powiedzieli?

Jaki jest wkład kierownictwa JWJ s.c. Jarosław Jaroń Wojciech Jaroń w budowanie dobrej atmosfery wśród pracowników?

Ewelina

Jeżeli chodzi o kierowniczkę Basie to starała się jak mogła, ale trzeba być szczerym i nie dać się wykorzystywać.. Pracowałam na stażu i miałam dopłacane pieniądze do najniższej krajowej. W czasie zimowym temperatura na sklepie rano wynosiła 12 ° po czym poszłam na chorobowe z przyczyn oczywistych . Po powrocie zostałam potraktowana bardzo nie ładnie . Szef stwierdził, że nie będzie dopłacać do najniższej krajowej . Za takie traktowanie pracowników karma wróci . Pozdrawiam i nie polecam pracy w tej firmie, poniewaz szef nie potrafi zadbać o warunki jak i dotrzymać słowa.

Ryszard

A ja myślę, że konkurencja zainspirowała do takiego wpisu bo firma jest dobrym pracodawcą!

współpracownik

Jak sadzę wszystkie niepochlebne opinie są prawdziwe - nie tylko pracowników ale nawet osoby z którymi próbują "robić interesy" są delikatnie ujmując ignorowani - dodzwonić się do "SZEFÓW" tej spółki graniczy z cudem, próby kontaktu na mail nie doczekują się odpowiedzi ... itp, Nie polecam ani kontaktu, ani pracy ani w ogóle znajomosci z Tymi i takimi ludźmi - szkoda, czasu i energi

Nie polecam tej pracy,(usunięte przez administratora) obiecanych premii, nie daja umow.

Candy Barbi

Witam, jako że miałam okazje "pracować " w tej firmie chciałabym wyrazić swoją opinie. Chce powiedzieć że podejście i przejęcie się właścicieli pracownikami oraz ich warunkami pracy jest równe 0... Pracodawcy wysługują się osobami 3 w załatwianiu ważnych spraw. Zarobki jak na dzisiejszą sytuacje naszego kraju są żałosne. Nawet przy najniższej krajowej żeby człowiek bez umowy nie zarabiał 9 złotych?? To szczyt chamstwa. Przysłowiowa "premia" to pic na wodę. Nawet jeśli człowiek wypracuje ją to może zapomnieć że jeśli odejdzie z pracy to ją dostanie. Nie polecam komuś tam pracować no chyba, że ktoś przez swoją sytuacje jest do tego zmuszony. Myślę, że to iż odeszłam było najlepsze czym mogłam zrobić. Przestrzegam innych przed bycia naiwnym. Ludzie zanim zaczniecie tam pracować postawcie jasne warunki i nie dajcie się zmieszać z błotem. Najważniejsze... Myślałam że to co słyszałam o tej firmie to tylko plotki jednak naprawdę są oni zwykłymi bandytami którzy żerują na ludzkiej krzywdzie i głupocie. Długo zastanawiałam się czy pisać ten komentarz jednak nie żałuje. Mam nadzieję , że w końcu dosięgnie ich sprawiedliwość i życie potraktuje ich tak jak oni traktują swoich pracowników.. Pozdrawiam ;)

Danuta

@Lilly Dziękuje Ci za Twój głos w sprawie pracodawcy, jakim jest firma JWJ S.C. Niezykle istotną kwestią jest posiadanie umowy - dobrze, że ją zatem masz. Czy warunki oferowane przez tego pracodawcę całkowicie odpowiadają Twoim wymaganiom? A może jest coś nad czym powinien popracować?

Danuta

@lilly Serdecznie Ci dziękuję za Twoją obiektywną ocenę pracy w firmie JWJ S.C. Jarosław i Wojciech Jaroń. Z pewnością pomoże ona osobom najvardziej zainteresowanym tym pracodawcą. Jednocześnie cieszę się, że praca w tej firmie spełnia Twoje oczekiwania. Może zatem orientujesz się, czy poszukują aktualnie nowych pracowników?

Xxxx
@Danuta

Dziewczyno o czym Ty mówisz? Niektórzy pracowali bez umowy... NA CZARNO w takim sklepie to aż żenada.

Lilly
@Xxxx

Ja z koleżanka mamy umowy od samego poczatku. Nie rozumiem skoro bylo Ci tak zle w tej firmie to trzeba bylo od razu sie zwolnic a nie dalej tak "pracowac"..nie pasuja mi warunki pracy to odchodze. A jak niby nie miałaś umowy to było Ci łatwiej..

Danuta

@Xxxx Rozumiem, to faktycznie nie jest zgodne z prawem. Czy coś jeszcze mógłbyś nam napisać na temat pracodawcy, jakim jest firma JWJ S.C. Jarosław i Wojciech Jaroń? Jeśli posiadasz jakieś aktualne informacje o warunkach pracy w tym miejscu, to zachęcam do podzielenia się nimi.

lilly

Pracuje od samego początku w jednym ze sklepów JWJ i jak czytam poniższe opinie to aż brak słów. Jak na razie ja i koleżanka nie możemy złego słowa powiedzieć o firmie. Jesteśmy we dwie w sklepie, 1-2- razy w tygodniu przyjeżdża szefowa. Firma pozostawia dużo swobody pracownikom, nie stoi ciągle "nad głową" i nie wytyka co chwila, że coś robimy żle. Sklepy 51015 czy Moodo są sieciówkami a nie osiedlowym sklepem z ubraniami. Są tu Regionalni, którzy muszą pilnować "parametrów" bo to jest część ich pracy. Na pierwszej rozmowie dokładnie było mówione, że stawiają na pracę z klientem, jak i wysokość pensji i możliwość premii. Organizują też konkursy między swoimi sklepami i w ten sposób również można dorobić sobie do pensji . Wiadomo, że na początku nikt nie dostanie umowy na stałe tylko wszystko w swoim czasie : najpierw jest okres próbny. potem umowa na rok a potem na stałe. Ja mam umowę na cały etat. Poniższe komentarze pisały osoby, które nie widzą, żadnej winy w swoim zachowaniu ( m.in. brud i bałagan w sklepie, ignorowanie klientów, braki w kasie, duże braki towaru itp.). są słynne na całą miejscowość w której pracowały.

Ksanti

Brak słów na tę firmę nie polecam. W pracy Moobing liczy sie wyrobiona norma traktują czlowieka jak śmiecia. Na początku rozmowy kwalifikacyjnej Pani Emila K mało po palcu w (usunięte przez administratora) nie wejdzie bo chce złapać kolejna naiwną. Popracujesz pół roku rok a pozniej oskarżają ze brak towaru i potrafia na koniec dnia pracy bez wypowiedzenia ani informacji wcześniejszej wyrzucic czlowieka i to bez pensji.Firma zlodziejska to oni sa zlodziejami nie my. Dziewczyny strzeżcie się. Podlegają także pod sieć sklepów 5 10 15 gdzie nie mniej jednak postępują tak samo. Życzę im jak najlepiej ale karma wraca. Banda złodziei. A sztuczna Pani E jeszcze za to wszystko odpokutuje...

xxx
@Ksanti

Czy komuś juz wyplacili mnie tak załatwili zabrali premie nie wyplacili wynagrodzenia ze niby brak towaru a ja tylko tam od listopada pracowalam a przedemna 30 innych dziewczyn . JAK TO ROZWIĄZAĆ ???

To nie jest firma to jest dno brak jakichkolwiek ludzkich odruchów zero kultury , ktokolwiek kto Bedzie chciał iść tam do pracy niech się trzy razy zastanowi no to nie jest praca tylko (usunięte przez administratora) brak normalnych warunków do pracy brak zaplecza i ciągle słychać tylko tabelki tabelki i tabelki. A niby szefowa uważa że jest najmądrzejsza . Ludzie uważajcie na nich to (usunięte przez administratora)

Wiolini
@ja

Z tego co wiadomo również i mi dają umowy na pół etatu a pracuje się na cały, więc gdzie tu sens gdzie logika w tych czasach jest więcej pracy niż pracowników. zachęcają ludzi premiami tylko że premie raz sobie wyrobisz raz nie różnie to bywa, Średniowiecze dawno minęło i pracownik tak samo ma swoje prawa żeby się bronić miałam tam składać CV lecz tego nie zrobię. P.S słuszna uwaga na temat szefowej

Olala

Tragedia. Wymagania mają niewiadomą jakie ale to ze w miejscu pracy niema cieplej wody ani światła w łazience o ile można to nazwać łazienka. I wielce przemadrzala e......nie pozdrawiam szczęście ze odeszłam

@Olala

Popieram opinie tej pani przestrzegam kogokolwiek kto chce iść do ich sklepów totalne dno a szefostwo Tragedia uciekajcoe od nich jak najdalej

admin

Na jakim stanowisku w firmie JWJ S.C. Jarosław i Wojciech Jaroń pracowałeś? Podziel się z innymi swoimi doświadczeniami na naszym forum.

Zostaw merytoryczną opinię o JWJ s.c. Jarosław Jaroń Wojciech Jaroń - Nadarzyn

JWJ s.c. Jarosław Jaroń Wojciech Jaroń
1.7/5 Na podstawie 6 ocen.
  • Lipowa 15
    05-830 Nadarzyn