Opinie o Wonder World Katarzyna Króliszyn w Łódź

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Wonder World Katarzyna Króliszyn. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Wonder World Katarzyna Króliszyn na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Doradcy biznesowi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Wonder World Katarzyna Króliszyn w Łódź

Kacper Nowy wpis

Hej, jak firma radzi sobie z ta cała pandemią?

Anonim Nowy wpis

Boże ,jakie głupoty. Jaka spółka ,jacy wspolwłaściciele? Pracuje tam już od ponad roku. Nie ponosi się żadnej prawnej odpowiedzialności za dzieci na placu. Jest dużo pracy i trzeba się uwijać ale za to płacą i tego wymagają. Nasz plac znajduje się bezpośrednio pod biurem i mamy kontakt bezpośredni z P.Katarzyną i niektóre komentarze to brednie. Dziewczyny na placu są bardzo ogarnięte ,zatrudniane są według kierunku i wykształcenia dlatego mnóstwo u nas studentek pedagogiki wczesnoszkolnej oraz położnictwa. Atmosfera przyjemna i wszystko jest do ugadania z kierowniczką placu,każde wolne lub jakiś problem. Jeżeli jestes dobrym pracownikiem,sumiennym i pracowitym to ta praca jest dla Ciebie

Łucja Nowy wpis

@abcabc, Czy możesz nam bardziej przybliżyć, dlaczego oceniasz pracę w firmie Wonder World jako praca bez perspektyw? Namawiam Cię do dłuższej opinii w tym temacie, piszesz również o zarobkach u tego pracodawcy, czy możesz opisać ten temat ze szczegółami? Twój bardziej opisowy komentarz dotyczący tych zagadnień posłuży każdemu zainteresowanemu pracą w tej firmie. Co nowego słychać w firmie? Coś się zmieniło? Jak wam się obecnie pracuje? Mam nadzieję że są na forum jacyś obecni zatrudnieni pracownicy. Już dawno nie wypowiadaliście się na temat Wonder World - co teraz sądzicie o firmie?

abcabc Nowy wpis

Biorąc pod uwagę ogromną odpowiedzialność zarabia się tu śmieszne pieniądze. Pracownicy nie są doceniani za swoją pracę. Żadno z nich nie ma doświadczenia pedagogicznego (jak zapewnia kadra menadzerska). Mimo wszystko, zeby nie wiem jak się starać i tak wszyscy wrzucani do jednego worka, wszystykie zaslugi przypisuja sobie tzw. "kierownicy", ktorym woda sodowa wpadla do glow i obnosza sie swoim "stanowiskiem" pomiatajac personelem, i przypisując sobie ich zasługi. Warto również wspomnieć o dezorganizacji księgowej, ktora wciaz ma balagan w dokumentach. Jest to praca bez perspektyw w ktorej nikt z was nie zostanie doceniony ;) odradzam :)

Jak oceniasz przebieg rozmowy rekrutacyjnej w firmie Wonder World Katarzyna Króliszyn? Jakich rad mógłbyś udzielić osobie, która rozważa skorzystanie z zaproszenia na spotkanie w tym miejscu? Czy poleciłbyś jej, a może odradził wykorzystanie szansy?
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
Koleżanka

Witam, (usunięte przez administratora) Wymagania ogromne od kierowników poszczególnych placów, prawie jak w koncernach międzynarodowych szkoda że nie idzie to w parze z wynagrodzeniem. Umowy (usunięte przez administratora), pieniądze podobnie, dostępność na każde skinienie, nie ważne czy ma się dzień wolnego należy być 24/h pod telefonem. Słownictwo poszczególnych osób na szczycie tej hierarchii pozostawia dużo do życzenia, zwalnianie pracowników z dnia na dzień z racji (usunięte przez administratora)umowy za pierdoły, ah... Bałagan i jeszcze raz bałagan... nie polecam pracy w tej firmie, powodów jest jeszcze trochę i ciut ciut i znacznie gorszych ale nie zamierzam o nich tu wypisywać ... Jeśli ktoś szuka stałej stabilnej pracy w dobrej atmosferze bez bólów żołądka radzę ominąć tą firmę szerokim łukiem :) Pozdrawiam serdecznie.

Aneta

U nas nie ma kierowników facetów w żadnej placówce:) pracuje tu już 4 lata i polecam -pracy dużo ale atmosfera ok

Katarzyna

Wonder World Katarzyna Kóliszyn nie jest spółką więc coś się komus pomyliło:-)

Edyta

kompletna bzdura z tą uczciwością!!! pracuje z nimi drugi rok i nie planuje zmieniać, pracy dużo i duże wymagania ale zawsze kasa na czas i jasno określone zasady gry...zarówno do jednego jak i do drugiego właściciela zawsze można zadzwonic i zapytać co robić...jak się komuś nie chce pracować to wszędzie będzie mu źle...

???

W dużym skrócie: nie wiem jak było wcześniej ale odkąd jest spółką bałagan w firmie,każdy mówi co innego, brak porozumienia między właścicielami, dużo obiecują(usunięte przez administratora)

Zostaw merytoryczną opinię o Wonder World Katarzyna Króliszyn - Łódź

Wonder World Katarzyna Króliszyn