Opinie o Luks Kolor w Zamość

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Luks Kolor. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Luks Kolor o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Doradcy biznesowi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Luks Kolor w Zamość

?

- 2013-09-21 12:16:34 Witam, na forum (usunięte przez administratora)przeczytałem, że Luks Kolor pomaga w dofinansowaniu, prawda to? Co oni z tego mają?generalnie nic - zadowolonego klienta - któremu oszczędzamy czas na bieganiu po urzędach.

Warunki na początek są takie same. Pozostałe są ustalane indywidualnie w zależności od wykształcenia, posiadanych uprawnień, zaangażowania. Pamiętaj, że liczy się perfekcyjna obsługa klienta. Anonim - sprawdź mój wpis "były pracownik - 2013-09-16 16:34:20". Powiedz czy pracowałeś, pracujesz lub masz taki zamiar? Jeżeli interesuje cię praca, wyślij swoje CV praca(at)lukskolor.pl Powołaj się na ten wpis.

pogubiony - 2013-09-17 09:41:05 były pracownik, no ok, nie będę wiercił dziury w brzuchu, ale możesz podać powód dla którego już nie pracujesz w luks kolor?Były to względy czysto osobiste. W życiu każdego człowieka jest taki moment, że musi robić coś innego niż by chciał. Tak naprawdę byłem zawsze traktowany jak partner, a nie pracownik. Prowadziłem sprzedaż jako samodzielny agent. Wiedziałem zawsze, że za to co robię dostanę pieniądze i rzeczywiście tak było. Wypłaty były robione zawsze po zamontowaniu zestawu. Moim celem była kompleksowa pomoc i doradztwo dla KLIENTA zarówno przed jak i po zamontowaniu zestawu. Było to zawsze zauważane. Moja sprzedaż skupiała się na zestawach dwufunkcyjnych, co oczywiście podnosiło mi statystyki ale nie to było najważniejsze. NAJWAŻNIEJSZY był zadowolony klient. Nigdy nie zostałem oszukany przez firmę. Rozliczyłem się co do grosza.

Wydaje mi się, że to jest raczej podawane na indywidualnej rozmowie. Jeżeli zamierzasz pójść na takie spotkanie otrzymasz wstępnie interesujące ciebie informacje. Dostaniesz odpowiedzi na większość pytań dotyczących warunków zatrudnienia i form płatności. Chyba rozumiesz, że są to informacje niejawne. Na pewno forum internetowe nie jest najlepszym miejscem do rozmowy na temat wynagrodzeń. Jeśli natomiast masz umiejętności lub potencjał na dobrego handlowca na pewno zostanie to zauważone i nie będzie dla ciebie stratą czasu przygoda z LUKS KOLOR.

Pracownik Biurowy

Przyszedłem na umówione spotkanie punktualnie ale w firmie pustki. Zaniepokoił mnie widok pustych przestrzeni - jakby od miesiąca nikt tu nie pracował... i nie sprzątał. ROZMOWA: - NIEPOROZUMIENIE Myślałem, że to ja będę nieprzygotowany i spotkam się ze specjalistą - niestety strata mojego czasu i kosztów dojazdu. Facet przyszedł na rozmowę totalnie nieprzygotowany. Ogłoszenie musiał napisać mu ktoś inny bo gdyby rozumiał treść swojego ogłoszenia "WYMAGANIA: - umiejętność komunikowania oraz przekazywania informacji, - umiejętność analitycznego myślenia, - umiejętność gromadzenia, analizy i systematyzowania wiedzy, - systematyczność i wytrwałość, - skrupulatność, - nastawienie na działanie, - znajomość pakietów biurowych oraz programów do fakturowania - doświadczenie w obsłudze klienta" to potrafiłby odróżnić pracownika biurowego - handlowca od domokrążcy desperata próbującego sprzedać zestaw solarny każdemu kogo spotka ;-) Na pytanie o warunki ew. współpracy nie potrafił nic powiedzieć... !? Poprosiłem o treść proponowanej umowy agencyjnej bo chciałbym wiedzieć jakie zasady rozliczeń i pracy miałbym ew. przyjąć - to nie potrafił znaleźć takowej umowy... ! Na pytanie o pracownika biurowego (bo po to tu przyjechałem)usłyszałem następujące wyjaśnienie: "... Aaa to taka praca raczej dla studencika.. , wprowadzanie danych.. , (jakich danych?!? przecież tam nawet biura nie ma) a wogóle to klienci są zwykle po 16-tej i w sobotę..., a tak to się tylko siedzi i p... w stołek" (sic!) Szkoda było mojego czasu - niepoważne traktowanie rozmówcy!!! NIE POLECAM

Przyjechałem na rozmowę o pracy (zgodnie z umową telefoniczną i treścią ogłoszenia na które aplikowałem) a zaproponowano mi bym został domokrążcą ;-) (bo handlowcem tego nazwać nie można)

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Magazynier
Opacz-Kolonia
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Doradca Techniczny z językiem włoskim lub francuskim
Ochmanów
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.

Zarobki na tym stanowisku w większości przypadków są zdecydowanie prowizyjne. Jeden handlowiec na stu sprawdza się w tej branży, więc na rekrutacji staramy się pozyskać najlepszych spośród zgłaszających się kandydatów. Jeśli odnoszą sukces to potrafią zarobić niemałą kasę. Zasady od samego początku są jasne. Wszystkie niezbędne informacje uzyskasz na indywidualnym spotkaniu.

kulka

Witam zostałem zaproszony na rozmowę kwalifikacyjną w firmie luks-kolor w charakterze przedstawiciela handlowego czy ktoś mi powie na jakie zarobki można liczyć (Warszawa) po opiniach widzę że coś nie halo !

(usunięte przez administratora) do swojego sukcesu doszedł ciezką i uczciwa praca. A jesli ktos nie umie sie zaangazowac i chce tylko firme wykorzystac to niech idzie kopac doly do tej pracy sa potrzebni ludzie ingeligentni.

niby tak niby nie

banbaryła

prowizja kiedys wynosiła 4 % od umowy oczywiscie netto. jak jest teraz nie mam pojęcia

hardkorowy instalator

Jakie macie prowizje za sprzedaż zestawu solarnego ?

banbaryła

(usunięte przez administratora) prezes firmy koles który to wszystko rozkrecil kilkanascie lat temu a zaczynal od sprzedawania zaluzji do okien

gugu, a kto robi te szkolenia dla nich? Czy luks kolor sam je robi? Możesz podać jakieś przykłady tego mijania się z prawdą?

Cóż, co do producenta towarów, jakie luks kolor sprzedaje, to powinni chyba robić jakieś szkolenie, prawda? Robią? Może jeden pracownik był niedouczony lub myli Niemcy z Belgią.

Witam, jak się wiedzie telemarketerom w Luks Kolor? Słyszałem, że sprzedaje się okna i wynagrodzenie jest tylko prowizyjne, prawda to? nie ma żadnej podstawy? Pozdrawiam.

xxx

(usunięte przez administratora) Jak masz jakąś dobrą opinię o luks kolorze to ją napisz, chętnie przeczytam i jestem przekonany, że jeśli nie będzie miała przekleństw, ani innych rzeczy niespełniających regulamin, będzie dotyczyła tylko luks kolor nikt jej nie usunie. Pozdrawiam, xxx

adela111, a Ty ile pracowałaś w luks kolor? dlaczego dokładnie odeszłaś, może nadal pracujesz? Zapłacili Ci? Jakieś konsekwencje wyciągną jak zadzwonię, że mnie dziś nie będzie i przyniosę następnego dnia zwolnienie lekarskie?

to ja, czyli pozytywne opinie to bzdura tak? To znaczy, że w Luks Kolor jest aż tak źle? Co według Was na tym forum to pomówienia? Możecie przecież zawsze odpowiedzieć na dany post, jak to robią inne firmy. Dementować plotki.

(usunięte przez administratora) Dali Chociaż jakieś narzędzia do pracy? Może ktoś został dłużej i jest zadowolony? Ile zaproponowali podstawy na start?

kondziu

Ok, rozumiem, to co Was ludzie tam trzyma? Chociaż dobre na start, by zdobyć doświadczenie? Jak tam w rzeczywistości ze szkoleniami?

kondziu

sada, ale dlaczego? Koszt aparatu to niewiele, 50 zł, byleby dzwonił. Nie mają funduszu na takie sprawy, typu dofinansowanie do okularów, jak mi się zużyją, a korzystam głównie w pracy?

Zostaw merytoryczną opinię o Luks Kolor - Zamość

• Jak się pracuje w Luks Kolor?

Zobacz opinie na temat firmy Luks Kolor tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Luks Kolor?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Luks Kolor?

Kandydaci do pracy w Luks Kolor napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Luks Kolor

Luks Kolor