Opinie o Halina Wojtasik Sklep Zielarsko Medyczny Zdrowie w Puck

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Halina Wojtasik Sklep Zielarsko Medyczny Zdrowie. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Halina Wojtasik Sklep Zielarsko Medyczny Zdrowie o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja leków, produktów leczniczych i suplementów diety

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Halina Wojtasik Sklep Zielarsko Medyczny Zdrowie w Puck

Ewa M.P. Nowy wpis

Jestem pod dużym wrażeniem obsługi sklepu, ale przede wszystkim jakości i cen artykułów :) Naprawdę warto tam zaglądać, towar jest wysokiej jakości, bardzo różnorodny oraz cenowo na kieszeń zwykłego zjadacza chleba.

Barbara

Dziękujemy Pani Halinie za darowiznę różnych preparatów, witamin, herbatek, soków, produktów zdrowego odżywiania oraz różnych gadżetów na akcję „Zdrowe Walentynki” w ZSP w Mieroszynie, która odbyła się 15 lutego 2021r. "Walentynki” połączone zostały z promowaniem zdrowego stylu życia. Uczniowie rozwiązywali quiz wiedzy o zdrowiu, brali udział w konkursie poetyckim na wiersz o zdrowiu pod hasłem „KOCHAM ZDROWIE!” . Dzieci również brały udział w konkursie na najładniejszą, własnoręcznie zrobioną psią zabawkę oraz w konkursie na najbardziej ekstrawagancką, czarującą obrożę dla psa lub kota. Akcja miała na celu wzmacnianie postaw prozdrowotnych, doskonalenie umiejętności językowych oraz rozwijanie uzdolnień literackich dzieci i młodzieży. Środki pieniężne zebrane w czasie tej Akcji zostały przeznaczone na schronisko dla zwierząt. Dzięki ogromnej ofiarności Pani Haliny możliwa była realizacja naszych celów. Pani Halina zawsze jest życzliwa, chętna do pomocy, służy swoim doświadczeniem i chętnie wspiera innych. Dziękujemy za pomoc, życzliwość i ofiarność. Barbara Cybula Dyrektor ZSP w Mieroszynie

Zostaw merytoryczną opinię o Halina Wojtasik Sklep Zielarsko Medyczny Zdrowie - Puck

Halina Wojtasik Sklep Zielarsko Medyczny Zdrowie
  • Plac Obrońców Wybrzeża 13