Opinie o Bellako Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Bellako Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Bellako Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Przemysł spożywczy - produkcja przypraw

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Bellako Sp. z o.o. w Warszawa

Bogdan Nowy wpis

Czy w bellako sa spotkania integracyjne.

Czy Bellako Sp. z o.o. Zakład Produkcji Spożywczej praktykuje "luźne piątki"?

Mag Nowy wpis

Nie

Olga

Opine zróżnicowane. Prosze pracowników o informacje na temat pracy w firmie

Mag Nowy wpis
@Olga

Co Cię interesuje Warszawa czy Zabrze?

Mag

Coraz gorsza sytuacja i atmosfera w Warszawie. Nie polecam pracy

Edward

@lol, czy oprócz wspomnianego przez Ciebie wynagrodzenia firma oferuje pozapłacowe benefity? Pracodawcy często zapewniają różne dofinansowania, na przykład do karty sportowej lub dojazdy do pracy. Czy pracownicy Bellako mogą liczyć na pakiet socjalny? Co go obejmuje?

lol

Praca w Bellako Warszawa, ludzie życzliwi, niektórzy pracownicy specyficzni ale i tak zawsze pomogą mimo, że wcześniej dużo się nagadają. Płace nie są powalające i małe szanse na jakieś podwyżki ale jak nie trzeba opłacać mieszkania i wydaje się ja tylko na własne życie to jakoś da radę (ale bez szału). Duży minus to to, że firma chce się rozwijać, a tnie koszty na banalne i podstawowe rzeczy. Ogólnie w skali 1-10 pracę oceniam na 7.

Edward

@Zabrze Czy mogłabyś napisać, co najbardziej przydało Ci się w nowej pracy, pracując wcześniej w firmie Bellako Sp. z o.o. Zakład Produkcji Spożywczej? Dlaczego wybrałaś właśnie tę firmę? Jak odniesiesz się do opisu atmosfery w firmie przez użytkowniczkę @Joanna? Warto o tym porozmawiać, ponieważ wielu kandydatów poszukuje właśnie takich informacji.

Zabrze

Pracowała w Bellako, była to moja pierwsza praca zaraz po studiach i osobiście bardzo sobie ją chwalę, nauczyła mnie odpowiedzialności, organizowania, planowania i przede wszystkim samodzielności co później się przydaje i docenia. Oczywiście zdarzają się osoby, które przychodząc do nowej pracy ciągle wymagają czegoś na co jeszcze sobie nie zapracowali także przydaje się również umiejętność korzystania z tego co się ma i pomnażania tego samemu. Co do "zatrudnionych starych, zdesperowanych bab" wspominam je wspaniale, zawsze pomocne i uśmiechnięte. Będę miło wspominała prace w Bellako a doświadczenie i nauki jakie z niej wyniosłam zostaną ze mną na zawsze.

Kowal

Aż tak zle w tym bellako co sie tam dzieje .Może ktoś jeszcze napisze co.

Nie polecam

Praca na magazynie w Warszawie Niestety nie polecam!!! NA plus Można czasem szybciej wyjść Czasem udostępnia auto Pracy za dużo nie ma Wypłata na czas MINUSY Duża rotacja młodszych magazynierów Praca przy ciężkich przyprawach Ciężko doprosić się o pomoc. Bardzo uciążliwa - zapachy alergeny Niskie zarobki I niestety ustrój rodem z prl Więcej kierowników szefów, księgowych niż pracowników , w dodatku najstarsi pracownicy często uprzykrzają życie. Szefostwo często stoi po stronie nawet najbardziej absurdalnych zachowań "starej kadry". Przymyka oko na palenie w biurze . Wyzwiska ,pomówienia i wulgaryzmy w stosunku do młodszego magazyniera to standard . Absolutnie nie liczy sie jakość i wydajność pracownika magazynu. Tylko odporność na pomiatanie. Brak profesjonalnych szkoleń nie zwalnia z odpowiedzialności materialnej fakturowej .. Jednym słowem najgorsza firma w jakiej kiedykolwiek pracowałem . Obecnie pracuje w innej firmie na tym samym stanowisku i naprawdę doceniam nowe miejsce pracy po przejściach z bellako.

admin

Chcesz dowiedzieć się więcej o firmie Bellako Sp. z o.o. Zakład Produkcji Spożywczej? Komentuj na naszym forum i uzyskaj odpowiedź od innych użytkowników.

Zostaw merytoryczną opinię o Bellako Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Bellako Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Bellako Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Bellako Sp. z o.o.
1.5/5 Na podstawie 4 ocen.
  • Gocławska 11
    03-810 Warszawa