PROMAR

Łomianki

Opinie o PROMAR

pawel 2009-07-22 18:42:36
Firma przyprawowa. Bazująca głównie na starych układach. Przyprawy Van Hess (przestarzałe). Częste wymiany pracowników. Szukają ludzi niekoniecznie z doświadczeniem w branży poprzez agencje rekrutacyjne warszawskie. Dyrektorzy ci sami od lat. Szans rozwoju nie widać. Wykorzystywanie na każdym kroku. Często się wymienia dyrektor handlowy czy jakoś tak. Słuchy chodzą że są ku upadkowi. Bałagan i chałturnictwo w doradztwie dla firm.
spontan 2010-02-23 09:23:57
Niestety. Potwierdzam, że firma dość niepoważna zatrudniająca ludzi którzy nie mają żadnego pojęcia o pracy. Stanowiska kierownicze obsadzane dzięki znajomościom i układom, nie poparte żadną wiedzą.
anonim 2010-10-19 17:31:27
spontan - 2010-02-23 09:23:57

kiepska płaca max [usunięte przez moderatora] dasz z siebie wszystko i tak nikt cię nie doceni
anonim 2011-01-12 16:15:26
1. Wynagrodzenie nierynkowo niskie;
2. Duża rotacja pracowników spowodowana tym, że albo nie dasz się wykorzystac i wylatujesz albo sam odchodzisz, bo gdzie indziej praca jest spokojniejsza i lepiej płatna;
3. Zbyt duże obłożenie pracą - aby wykonac wszystko, co do Ciebie należy często zostajesz po godzinach. O wypłacie za nadgodziny zapomnij;
4. Wszelkie krytyczne uwagi traktowane są jako krnąbrnośc i brak wdzięczności za zatrudnienie;
5. Panuje irracjonalny strach wśród pracowników przed Prezesem;
6. Brak możliwości awansu oraz rozwoju (zarówno w strukturach firmy
, jak i finansowego);
7. Osoby na kierowniczych stanowiskach bywają niekompetentne, markujące pracę
, nie wiadomo skąd się tam wzięły. W razie problemów obwiniają swoich pracowników, pozbywają się ich i zatrudniają nowych;
8. Bałagan spowodowany tym, że większośc pracowników nie wyrabia się ze swoimi zadaniami;
9. Wynagrodznie netto dziwnie niższe niż w innych firmach z tego samego brutto;
10. Znam przypadek (nie mój!) niewypłacenia ekwiwalentu za urlop
wypoczynkowy;

GORĄCO NIEPOLECAM.
Jeśli już jesteś zdesperowany, to potraktuj to jako nisko płatne praktyki po szkole i uciekaj najdalej po roku.
spontan2 2011-01-21 13:04:20
1.Firma [usunięte przez moderatora] pracowników,zatrudnia za grosze,a wymagania dużę......
2.W firmie panuje okropna atmosfera,kierownictwo w poszczególnych działach nie kompetentne,nie chcą brac za nic odpowiedzialności,jeśli coś jest źle za wszystko obwiniają pracowników,
3. Stanowiska dyrektorskie i kierownicze są załatwiane przez znajomości i układy,jednym słowem panuje kumoterstwo i jedna wielka klika....(poza tym to jest klan rodzinny (prezes i dyr.finansowy to dwaj szwagrowie)......
4.Brak możliwości rozwoju i awansu (jak widza,że masz wiedzę i masz własne zdanie-wtedy kierownictwo czuje zagrożenie i albo tak"ci" dopiekają i sam odchodzisz ,albo podkładają ci "świnie" i zwalniają.
5.Dziewczyny,które zachodzą w ciążę,pomimo wcześniejszych ustaleń mówią ,że wracają po macierzyńskim do pracy -słownie się zgadzają na takie ustalenia-twierdzą,że nie będą na ich miejsce zatrudniac nowych pracowników (nawet na zastępstwo) ,tylko rozłożą pracę na pozostały zespół pracowników w dziale. Po macierzyńskim dziewczyna wraca i dostaje na "dzień dobry" wypowiedzenie z tyt. likwidacji stanowiska pracy.
6.Niestety, takie zasady panuja w firmie Promar - to jeszcze oni szczycą sie ,że jest firmą "Fair Play"-to logo widnie na ich papierze firmowym.Na ironię losu- TO ONI - NIE są FAIR PLAY w stosunku do pracownika.Nie wiem dlaczego dostali taką nagrodę.....należałoby w takim wypadku "utrzec im nosa" i pozbawic ich używania tego tytułu.

SERDECZNIE ODRADZAM WSZYSTKIM TAM PRACOWAC, aby uniknąc rozczarowania, szkoda czasu na pracę w tej firmie
Gregor 2012-01-08 21:35:51
Bardzo niskie płace, szczególnie na stanowiskach fizycznych tj.serwis maszyn- dużo poniżej średniej krajowej;
W innych firmach zajmujących się podobnymi sprawami, zarobki są o 100% wyższe.
Można pracować ponad siły, dawać z siebie wszystko a i tak nikt tego nie doceni - w najlepszym przypadku nie dostaniesz ochrzanu od kierownictwa.
Firma bazuje na [usunięte przez moderatora].
anonim 2012-03-06 16:20:50
Jeszcze takiego balaganu nie widziałem w firmie. Na wyższych stanowiskach jest obsadzona rodzina. dużo wymagaja mało płacą. Zbyt wiele minusów żeby je wymieniać. Kompletnie zdezorganizowana firma, w której panuje syf i bałagan. Definitywnie odradzam!!!
kati 2012-06-13 17:52:20
Możecie napisac coś więcej o pensjach w tej firmie w działach administracyjnych?
Prezes 2012-07-11 21:47:38
Pensje,tragedia i cała ekipa też!!! jest tylko parę osób spoko ale reszta to porażka,najlepsi ludzie odeszli dwa lata temu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
dariusz 2014-03-12 10:35:06
Sinor, czy ja wiem, kryzys chyba się już skończył i Polski za bardzo nie dotyczył, Promar nie powinno tłumaczyć się kryzysem, bo to kiepski powód.
muniek 2014-03-17 12:54:45
Zamęcki 2014-04-09 21:25:19
Nazwa na tyle popularna, że sporo firm haha, dobry motyw. Przy okazji, orientuje się ktoś jak sytuacja w firmie wygląda?
czerep 2014-04-15 19:13:27
wystarczyło tylko looknąć na to skąd pochodzą. W tym przypadku mamy do czynienia z Promarem z Łomianek
Darek 2014-04-23 22:24:28
Żeby nie było wątpliwości to ten promar zajmuje sie maszynami do przemysłu spożywczego i ogólnie żywnością.
radek 2014-09-14 12:50:58
[usunięte przez admina słowo niecenzuralne] i oszuści od szefostwa op magazynierów paprykę mieloną potrafią zrobić z kukurydzy mielonej z dodatkiem barwników i aromatów 80% przypraw jest podrobione zarabiają na tym krocie sanepid w kaliszu jest skorumpowany
styś 2014-12-12 11:56:31
Radzio pracowałeś tu że się wypowiadasz??
maxs 2015-03-05 16:14:50
widać że nie ma firmy dobrej w tym mieście same złe . TO nich wymieni taką która jest dobra . chętnie w niej się zatrudnię bo obecnie szukam pracy .anie zadowolonych z firmy może być wielu ale prawda leży zawsze po środku . moim zdaniem nie można tylko narzekać albo chwalić czas obiektywnie popatrzeć że dzisiaj prace jest bardzo trudno .może autor ma 25 -35 lat i wydaje mu się że może wybrzydzać ale kiedy przekroczy 40 zobaczy że nie jest tak łatwo o pracę ...?
ktos 2015-08-17 12:05:50
Cale szczęście koszmar z Promarem się skończył pobudka po długiej nocy skuteczna, jeśli macie ochotę na duży wyzysk bez wdzięczności ,, polecam,,
Janek 2015-08-30 16:42:58
Koleb,a skąd wiesz że "zarobki będą ok takż atmosfera miła i ogólnie miło się pracuje."?
byla 2015-08-31 12:10:22
skostnialy system, czujesz ze wracasz do prl. nie możesz wyjść po 8godz jak nie dostaniesz zgody z góry,ze możesz już skonczyc prace.wyzysk za psie pieniądze.jak mówisz o nadgodzinach,to ci mowia,ze ty sam z siebie siedzisz.
iwo 2015-09-07 09:48:31
skoro samochodami służbowymi jeżdża na wakacje to chyba nie jest najgorzej??
zakwalifikowany 2015-09-25 10:46:19
Wchodząc do siedziby... jedno słowo ciśnie się na usta PRL
........ 2015-10-27 12:35:11
w zupelnosci nie polecam , przyjechaly wieśniaki z kozieglów i wymagaja cudów od ludzi
ooooo 2015-10-27 19:28:36
A ja pracuje i nie żałuje
Normalny 2015-11-02 19:41:43
Czy was [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] o ? wszystko tylko złe , a może coś dobrego napiszecie skoro tam pracowaliście! O bonach się nie pamięta ? o Paczkach dla dzieci! Że komuś się udało coś osiągnąć to od razu trzeba pluć na niego? Może traficie do takich firm że nie wytrzymacie nawet dnia. Żenada. Myślicie że ktoś będzie wam płacił za siedzenie na [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] i nic nie robienie ... Jeśli nie szanujecie tego co macie to i was szanować nie będą.. a co do kozichgłów to nie wiem czego się czepiasz to też są ludzie i też mają rodziny i są tacy jak ty ja czy ktoś inny a sam możesz być leniem który nie ma odwagi stanąć i powiedzieć co boli... tylko [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] głupoty..
Anonim 2016-01-08 15:36:39
Nie polecam pracy w tej firmie szczególnie w oddziale w zawierciu. Praca na produkcji jest bardzo ciężka a zarobki bardzo małe. Człowiek się stara a i tak wszystko wiecznie źle. Odradzam wszystkim prace w tej firmie.
Anonim 2016-02-21 22:28:15
Pracowalem w firmie Promar dosc dlugi okres czasu najpierw w kozieglowach a potem zawierciu. Odkad pojawil sie nowy dyrektor wszystko sie zmienilo na gorsze. Stary dyrektor I kierownik z produkcji dostali wypowiedzenie. Nowe kierownictwo na produkcji prubuje kierowac ale mu to nie wychodzi. Zarobki sa coraz gorsze. Podpisywanie oswiadczen za które obcinania pensja. Im bardziej się starasz tym szybciej ci podziekuja.
fredek 2016-03-23 17:48:30
A jakie są zarobki netto na produkcji i magazynie w POMAR Zawiercie ???
Pracownik 2016-08-15 21:08:17
Tak to suma brutto
Zniesmaczony 2016-09-20 09:41:43
ludzie skąd wy takie informacje macie, w tej Firmie pracowałem 1 miesiąc zarbki oscyluja w graniach 2200 -2500 brutto co za tym idzie ledwo jest 1700zł na ręke przy ciągłych nadgodzinach. Nie wiem kto te informacje tu wypisuje ale są w połowie nie prawdziwe. W Zawierciu co tydzien ktoś nowy jedna osoba doświadczona się zwalnia przychodzą 2 które nie nadawały się do pracy. Powiem tak Większość ludzi ucieka z tej firmy bo można śmiało ją zbliżyć już do Virtu jeżeli chodzi o wyzysk:) Pozdrawiam
jas 2016-09-26 21:59:32
A ja pracuje i jestem zadowolony. Kasa na czas, mogla by byc wieksza ale nie jest zle. Ludzie OK, kawa za fri na przerwie, dmuchac kaza na bramie.
Anonim 2016-10-05 01:49:28
Atmosfera jest fatalna jeśli chodzi o produkcie bo o wszystko się czepiają.:(
Ale 2016-10-05 12:31:08
Wymagają ale płacą na czas i więcej niż inni w Zawierciu. Praca ciezka jest ale morzna się dogadac.
Zawiercianin 2016-10-11 15:23:28
Ja pracowałem w Zawierciańskim Promarze , kierownicy nie chcieli mnie dopuścić do żadnej z maszyn a po dwóch dniach zostałem zwolniony z pracy bo brak mi umiejętności obsługi maszyn w zakładzie

Nie polecam , Nawet nie wiem czy zostanie mi zapłacone za te dwa dni
kjaa 2016-10-11 15:40:49
Dla mnie idealnie jest to, że zapewniona jest prywatna opieka medyczna. W końcu o takie socjale jest dość trudno, a tak przynajmniej nie trzeba się o to martwić, Pewnie do tego i tak dorzucają odpowiednie socjale jeszcze, ale wiadomo coś o benefitach? Pozdrawiam
Xyz 2016-10-27 21:16:13
Co z tego że benefity jak traktują ludzi bez szacunku? Nikt kto szanuje siebie nie będzie tam pracował bo zwyczajnie nie wytrzyma takiego traktowania. Jedyny plus tej roboty to że kasa jest na czas. Niewielka ale jest. Nie polecam. Jak macie wyjście lepiej trzymać się od nich z daleka.
Xyz 2016-10-27 21:16:49
Zostaw swoją opinię o PROMAR - Łomianki
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie PROMAR