Opinie o Baltic Hub Container Terminal Sp. z o.o. w Gdańsk

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Baltic Hub Container Terminal Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Baltic Hub Container Terminal Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy transportowe i spedytorzy morscy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Baltic Hub Container Terminal Sp. z o.o. w Gdańsk

ChetnaDoPracy

Czesc. Moim marzeniem jest pracowac w porcie kontenerowym. W marcu chce złożyć papiery na młodszego kontrolera. Wcześniej nie mogę ze względu na urlop w lutym. Czy ciezko się tam dostać i czy przeszkodą jest renta? Renta jest bo jest, jestem sprawna osoba, pływam, jeżdżę rowerem, ćwiczę. Pracuje na wózkach wysokiego skladowania. Gdyby ktoś chciał napisać na priv to mail (usunięte przez administratora) Pozdrawiam

A młodszy specjalista ds. obrotu kontenerowego? Akurat od wczoraj widnieje oferta i nie wiem czy dobrze widzę ale bezpośrednio o tym stanowisku jeszcze chyba nie pisaliście? Warunki są jak dla każdego „młodszego”? ciekawi mnie możliwość na awans i to jakie podstawy co do niego dają

Witajcie. Jest tu jakiś kierowca C który podzieli się ile teraz dostaje na rękę bez nadgodzin? plus ile premi i karty paliwowej?

Bezpośrednio
@Andrzej

6500 brutto start, 20% dodatek do godzin nocnych, 260zł dodatek świąteczny, 250zł karta paliwowa, nadgodziny płatne 200% - max 36h w miesiącu. Na premię pracują wszyscy, nie ma indywidualnej, max 800zł. Zmiany 6-18, 18-6, umowa o pracę, wypłata zawsze do 10, wszystko na papierze.

Uzumaki

Praca młodszy operator RTG/RST, jak kształtują się zarobki? Czy często pracuje się w takie dni jak; Boże narodzenie, sylwester, nowy rok? Czy jest to w jakiś sposób uregulowane że np. Rok temu pracownik pracował w Sylwestra to w tym roku ma wolne? Czy w miesiącu są wolne jakieś pełne weekendy, czy raczej to rzadkość? Pozdrawiam!

Praca
@Uzumaki

Jak są dwa święta w miesiącu to możesz się liczyć z tym, że jedno z nich spędzisz w pracy. Zazwyczaj jak w jednym roku masz wigilię prace, to za rok masz wolne. Można zawsze się z kimś pozamieniać. Stanowisko startowe w baltic to młodszy kontroler lub operator ciągnika siodłowego. Już realnie nie zatrudniają z ulicy prosto na RS lub RTG. W ostatnich rekrutacjach na powyższe stanowisko została przyjęta tylko jedna osoba. Firma szkoli aktualnie pracowników wewnątrz.

logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy Project Execution Assistant/Asystent ds. realizacji projektu
Sosnowiec
CP Consulting Engineering Services
logo firmy Operator CNC
Żary
Profesjonalny Kierowca Sp. z o.o.
asdf

jako kierowca kat c jest sie zatrudnionym bezposrednio przez BH? w internecie z 5 firm wystawia ogłoszenia równiez na kierowce c/c+e w porcie. jesli od 1,5 msc po wyslaniu cv nadal cisza to mam rozumiec ze jednak nie potrzebują kierowców?

Zew
@asdf

Przez firmy zewnętrzne głownie są przyjęci obcokrajowcy, na umowę zlecenie i za dużo mniejsze pieniądze, bez jakichkolwiek dodatków. Przez baltic hub obowiązują wszystkie benefity

@asdf

Mam to samo. CV złożone półtorej miesiąca temu z polecenia i cisza ale na kontrolera

@Smykała

Moim zdaniem wzięli kogoś innego i tyle. Biorąc swoich ,inni szans nie mają na zatrudnienie. Poza tym firma na rozmowie mówi że nawet jak znajdą inna osobę to zadzwonią a to też ściema bo nie oddzwonili.

Nati

Ja sama zadzwoniłam. Powiedzieli że oddzwonią i w ciągu pół godziny miałam tel. Żeby umówić się na rozmowę a wcześniej czekałam 3 tyg

Mich
@Nati

A jeśli po rozmowie mieli zadz z info czy proponują etat czy nie, a nie dzwonili to już chyba marne szanse na pracę....

@Mich

A możliwe ze to zależy tez od tego kto ma zmianę albo na kogo z obsługi natrafiłeś? Ile osób w biurze pracuje? jak dzwonicie to ta sama osoba zazwyczaj odbiera czy to jednak zależy jak trafisz?

Rekrutacja

Rekrutacją zajmuje się jedna osoba i ona podejmuje decyzje, a nie 10 na raz

@Rekrutacja

Czy jeśli odbyły się etapy rozmowy i mieli oddzwonić z decyzją to warto się łudzić i czekać dalej czy już odpuścić? Jak jest w tej firmie ? Mógłby się ktoś wypowiedzieć...

Bezpośrednio
@asdf

Baltic zatrudnia bezpośrednio jak i przez formy zewnętrzne.

DOMINIK

Wysłałem cv. Jestem z polecenia pani zaprosiła mnie na rozmowę ale powiedziała że jest na zastępstwie i nie może udzielić odpowiedzi czy mnie wezmą i że rozmów kwalifikacyjnych będzie więcej czekam już 3 tygodnie jaka jest szansa że mnie wezmą bo ze strony baltic hub cisza.

Esi
@DOMINIK

Nie zadzwonią już, czekam dłużej a też mieli dać znać nawet gdy znajdą inne osoby. To świadczy i firmie i o tym że ludzi robią w balona

on

to albo nie szukają albo szukaja ale zeby nie znalesc nikogo albo zbieraja cv i robia rozeznanie rynku ilu bedzie cv niech sie palują szukaj czegos innego..

Michel

Czy ktoś może powiedzieć,dlaczego nie dzwonili od ponad miesiąca od złożenia cv ? Potrzebują ludzi,są oferty pracy coraz nowsze dodawane a się nie odzywają.. Już pomijam polecenie..

Jan
@Michel

Od 2 lat wysyłam CV, co miesiąc widzę nowe ogłoszenia o kierowce i cisza nikt nie dzwoni, dziwna polityka

Michel
@Jan

Jan podziwiam. Nie próbowałeś jakoś dzwonić lub dojść od nich dlaczego tak się dzieje ? Myślałem,że tylko ja od września wysyłam CV i cisza mimo,że jestem z polecenia

@Jan

Zaryzykuje tym zapytaniem… spełnione są w tym przypadku dosłownie wszystkie wymagania co trzeba? i tak jak ktoś tu sugeruje kontakt bezpośredni to zastanawiam się właśnie czy występuje na 100% pewność ze dokumenty zostały dostarczone? Jest feedback?

Smykała

Zadzwoniłem w piątek. Odebrała jakaś Pani,która się rzekomo nie zajmuje rekrutacją. Miała przekazać moje dane koleżance,ktora się tym zajmuje. W ciągu tygodnia miała ta koleżanka zadzwonić a jeśli nie to nie są zainteresowani. A i dodatkowo ponoć na finiszu jest na młodszego kontrolera rekrutacja. Trochę się zdziwiłem bo od września wysłałem z 4 cv z polecenia. Dziś jest środa nikt nie dzwonil. Może jeszcze później maila napisze do nich

Witajcie. Czy sprawa o podwyżkach jest wiadoma? Czy kierowca C dostał jakieś podwyżki? I ak z urlopami? Są problemy z wybieraniem lub planowaniem?

Dostał
@Marek

Wszyscy dostali podwyżki, każdemu przysługuje taki sam wymiar urlopu

Czy po drugim etapie rozmowy dzwonią z info czy zostałeś przyjęty czy nie? I jak długo czekać na odpowiedź?

Diana

A cos więcej byś napisał, bo po tym opisie ciężko stwierdzić czego można się spodziewać? Zwłaszcza to bhp mnie zastanawia, chodzi o jakieś standardy, które nie są zachowane czy w czym problem? I tak na marginesie to kto rozlicza osoby z tych stanowisk z ich pracy? gdzie można zgłaszać pewne niezgodności?

Bhp
@Diana

Wręcz przeciwnie, bhp jest bardzo rozliczany, trzeba się pilnować. Jak kto rozlicza osoby ze stanowisk? W jakim sensie rozlicza? Na całym terminalu są kamery, Twoje ruchy i wykonane zadania są śledzone przez system, brygadzista jest Twoim bezpośrednim przełożonym, na każdej zmianie jest ich trzech, więc od razu zgłaszasz, do tego na każdej zmianie jest inspektor bhp, któremu też możesz zgłosić swoje uwagi. A ponadto mamy wewnętrzny system do przekazywania informacji i tam od razu możesz oficjalnie zgłosić.

Kand
@Bhp

Czy jeśli się zdecyduję na pracę w terminalu to czy po podpisaniu umowy od razu dostaje się dodatki za pracę nocne , kartę paliwową i premie? Czy przez pierwsze 3 miesiące nie ma dodatków?

Dodatki
@Kand

Jedynie omija Cie premia w miesiącu, w którym miałeś szkolenie. Cała reszta Cię obowiązuje

@Dodatki

I jeszcze wracając do tego całego szkolenia to jak ono przebiega? mam na myśli atmosferę i właśnie sam czas? Jest dość długie skoro z jego tytułu nie ma szans na premie? ludzie o tym na starcie już wiedza czy to jednak z czasem wychodzi?

on

szkolenie pewnie trwa z 2-3tyg w zaleznosci jak zalapiesz ten caly system no czesto tak jest ze podczas okresu probnego czy szkolenia nie ma sie premii bo niby za co mieli by ja dac

No jak

Jesteś na SZKOLENIU i chcesz premię od razu od pierwszego dnia pracy? Takie firma ma zasady od zawsze, w miesiącu w którym było prowadzone szkolenie, nie dostaje się premii. Za to dodatki za flexy, godziny nocne i święta otrzymujesz wynagrodzenie. Szkolenie trwa dwa tygodnie w chwili obecnej

@No jak

A wiesz czemu nie dzwonią do ludzi po ponad miesiącu od złożenia cv z polecenia ?

Nie zadzwonią do wszystkich
@Smykała

Pewnie nie są w stanie zadzwonić do wszystkich chętnych, w nieskończoność nie będą rekrutować. Zresztą tworzą grupy szkoleniowe, co dwa tygodnie wchodzi kolejna ekipa. Są też ludzie, którzy mieli rozmowy w wakacje np i musieli odczekać okres wypowiedzenia w swojej poprzedniej firmie. Albo osoba która Cię poleciła, sama nie jest godna zaufania..

Smykala
@Nie zadzwonią do wszystkich

Czyli teoretycznie pomimo informacji przy aplikowaniu,że dzwonią do 30 dni jeśli składałem ponad miesiąc temu cv to mogą zadzwonić i w styczniu ?

Janek

Czy może ktoś coś powiedzieć o zarobkach na stanowisku kierowcy kat.c ? Jaka atmosfera w pracy? Nadgodziny płatne extra ?

Czy to jakaś firma zewnętrza prowadzi rekrutację na stanowiska w DCT? można na umowę zlecenie. Dla kierowcy kat c płacą 33 zl/h netto

@Marek

Wgl zadzwonili do Ciebie po złożeniu cv ? Po jakim czasie

Fil
@Smykała

Po miesiącu od złożenia cv

Smykała

Cv wysłane prawie miesiąc temu i cisza . A na stronie cały czas szukają na młodszego kontrolera...

Akcperrrr

Czy ktoś orientuje się jak wygląda tutaj praca jako automatyk?

Hmm
@Akcperrrr

Będziesz latał na początku z mechanikiem i smarował STS albo RTG później może jak się ktoś nad tobą pochyli to może pokaże ci jak wygląda ehaus i zobaczysz trochę od strony elektrycznej , a może być też tak że na rozmowie o pracę będziesz rozmawiał o stanowisku automata a po drodze zostaniesz elektrykiem ????????????????????bo i takie cyrki były

Tomala

Kiedy od złożenia cv dzwonią?

Anka

Czyli szóstka jest jak na razie do wyciagnięcia, skoro nikt wprost nie zaprzecza? Jeśli już o widełkach mowa to czy znane wam są może stawki dla specjalisty od napraw gwarancyjnych? Wiem, że taka oferta widnieje na pewnym portalu. nie ma podanych zarobków są wskazane za to różne benefity. czy na każdym stanowisku są one takie same, niezależnie od pełnionej funkcji?

Pill
@Anka

Ostatnio na 3miescie pisali ze w firmie BH jest strajk włoski, ludzie ponoć marnie zarabiają i opóżnienia w wypłatach? Prawda? Na dniach ma być protest kierowców tirów...

Nigdy
@Pill

Nigdy się nie zdażyło opóźnienie w wypłacie. Zawsze jest do 10tego, a wcześniej każdy dostaje dokładne wyliczenie. W każdej firmie czasem dochodzi do negocjacji o podwyżki, tak i też jest w baltichub. Podwyżki podpisane, od października stawki wzrosły o średnio 1500 w dziale operacyjnym. Czyli dla operatorów i kontrolerów

@Nigdy

A czemu tu każdy ściemnia jeśli chodzi o zarobki? Nie można napisać jak jest? 1500 ale chyba brutto :D

Phil

Czytać ze zrozumieniem ciężka rzecz? Podwyżki jeśli juz niby dali to 1500 brutto a nie netto, więc ktoś kto pisze już coś na temat firmy to niech pisze szczerze a nie takie bzdury a potem każdy dopytuje.

Kandydat KAT C

Witam, Mógłby ktoś napisać o warunkach pracy oraz zarobkach jako kierowca kat.C? Po komentarzach jest rozbieżność 3500-6000zł- od czego to zależy?

On
@Kandydat KAT C

Pewnie od nadgodzin. Ale czlowiek nie żyje po to zeby walic nadgodziny Praca po12h na okreta nie jest chyba warta świeczki. Spróbuj moze zlozyc cc w zakladzie utylizacyjnym

Czy kierowca ciagnika kat c zarobi 6 tys zl na reke miesiecznie w tej firmie?

@Kandydat

raczej nie. z komentarzy wynika ze raczej malo mozliwe. zreszta nawet 6000 za prace we wszystkie dni tyg to slabo,lepiej zarobic mniej a w normalnych godz

Qwerty

Siema. Czy ktoś orientuje się jak wygląda stanowisko jako ,,pracownik bocznicy kolejowej" chodzi o wynagrodzenie i co takiego robi się tam ?

@Qwerty

trzeba miec papiery manewrowego i najlepiej ustawiacza dzialasz w druzynie manewrowej wprowadzadz i wyprowadzasz pociagi na szlak itp.

Zostaw merytoryczną opinię o Baltic Hub Container Terminal Sp. z o.o. - Gdańsk

• Jak się pracuje w Baltic Hub Container Terminal Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Baltic Hub Container Terminal Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 69.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Baltic Hub Container Terminal Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 12, z czego 1 to opinie pozytywne, 7 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Baltic Hub Container Terminal Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Baltic Hub Container Terminal Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Baltic Hub Container Terminal Sp. z o.o.
1.4/5 Na podstawie 133 ocen.
  • Kontenerowa 7
    80-601 Gdańsk
  • NIP: 2040000183 REGON: 192967316 KRS: 0000031077

Baltic Hub Container Terminal Sp. z o.o.