Opinie o Baltic Hub Container Terminal Sp. z o.o. w Gdańsk

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Baltic Hub Container Terminal Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Baltic Hub Container Terminal Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy transportowe i spedytorzy morscy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Baltic Hub Container Terminal Sp. z o.o. w Gdańsk

Kandydat na kierowce

Mam pytanie ile tam kierowca zarabia ?

Brutto
@Kandydat na kierowce

Brutto jakieś 5500, plus dodatek za godziny nocne, dodatek za pracę w święto, karta paliwowa, premia. Realnie 6000 netto można zarobić.

Nowicjuszz
@Brutto

Jaka jest podstawa kierowcy na start? Czy możesz powiedzieć coś wiecej

Kierowca
@Nowicjuszz

Około 5500 brutto czystej podstawy. Po doliczeniu wszystkich dodatków około 6000 netto

@Nowicjuszz

Pierwszy miesiąc płacą tylko za szkolenie, na rękę wychodzi 3300. Później, przy wyrobieniu nadgodzin, jest to ok 5000 zł. Po otrzymaniu drugiej umowy nie wiem, bo jeszcze jej nie dostałem. Podałem kwoty netto. Sama praca nie jest wymagająca. Atmosfera jest ok. Większość ludzi jest przyjaźnie nastawionych, chociaż zdarzają się buraki.

Sylwia
@Nowy

Buraki? I jak z takimi współpraca tu wygląda, sporo ich aktualnie?

@Kierowca

Haha, chyba ze zrobisz 3 dodatkowe dni w miesiacu do etatu

Ken

Cześć :), Od 5 lat pracuję na statkach kontenerowych (aktualnie w stopniu oficera wachtowego) . O kontenerach, sposobie wyładunku, zakładunku i sposobie planowania wiem absolutnie wszystko. Pracowalem w terminalach m.i.n. takich jak Barcelona czy Las Palmas z jednym szczegółem, od strony statkowej ????. Moje pytanie czy mam możliwość aplikacji na jakies stanowisko w terminalu DCT? Czy pracuje ktos tam kto byl ściśle zwiazany z branżą morską wczesniej :)? Z góry dziękuję bardzo za odpowiedź

kierownik ds.kadr i płac

pojawiło się ogłoszenie na stanowisko kierownika ds.kadr i płac. Czy ktoś może się orientuje jakie są zarobki na tym stanowisku oraz jakie są szanse na dostanie się z zewnątrz?

Interesuje mnie kariera na stanowisku Planista. Czy ktoś mógłby opowiedzieć o pracy w tej branży i podzielić się doświadczeniami z zatrudnienia w firmie DCT Gdańsk S.A.?

Z ulicy

Z ulicy bardzo ciężko się dostać od razu na planistę, najpierw są przeprowadzane rekrutacje wewnętrzne - chętnych zawsze jest masa. Planista zajmuje się rozplanowaniem kontenerów na placu jak i na statku, angielski komunikatywny obowiązkowy do porozumiewania się z załogantami statków

logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy Project Execution Assistant/Asystent ds. realizacji projektu
Sosnowiec
CP Consulting Engineering Services
logo firmy Operator CNC
Żary
Profesjonalny Kierowca Sp. z o.o.

Szukam pracy w mieście Gdańsk. Interesują mnie średnie zarobki w wysokości 6400 PLN. Czy ktoś wie, czy mogę liczyć na takie w firmie DCT Gdańsk S.A.?

Nie masz co liczył na takie zarobki.

Halina

A na jakie zarobki można w tej firmie liczyć?

Z

Jak będziesz robił same nocki, wszystkie święta i komplet nadgodzin to tak.

Nie wiem
@Halina

Nie wiem na jakie stanowisko chcesz aplikować.

Operator suwnicy/kalmara

Witam, jakie doświadczenie jest oczekiwane od kandydatów na stanowisko operator suwnicy/kalmara?

Hdhdhdhd
@Operator suwnicy/kalmara

Obowiązuje ścieżka kariery , w OPS zaczynasz od kontrolera i pniesz się po stanowiskach . Jak już masz zostać operatorem suwnicy - szkolenie i egzamin w TDT.

P.dr
@Operator suwnicy/kalmara

Przyłączam się do pytania Jaki system godzinowy dla operatora kalmara i jakie w jakich okolicach wynagrodzenie

12h
@P.dr

Wszyscy pracujemy w systemie 12h, 6-18,18-6. Możesz zacząć karierę jako kontroler lub kierowca ciągnika siodłowego. Z ulicy nie zatrudniają na operatorów RTG. Obowiązuje ścieżka rozwoju, nawet jeżeli posiadasz już doświadczenie i uprawnienia. Każdy cierpliwie czeka.

Dominika
@12h

Dwa dni pracy - dwa dni wolnego tak ?

Rozliczenia kwartalne
@Dominika

W kwartale ilość godzin musi się zgadzać. Przeważnie jest 2/2, ale zdarzy się i 5 dni wolnego pod rząd, albo trzy dni pracy. Pojedyncze zmiany są rzadkością, zazwyczaj są to dwa dni.

Czy aktualnie trwa rekrutacja w DCT Gdańsk ? Interesuje mnie obsługa suwnicy. Czy ciężko dostać pracę na tym stanowisku? Jak wygląda praca takiej osoby ( praca raz na suwnicy A innego dnia na dole)? Ile h I jakie zmiany. Z góry dziękuję

tak

Z "ulicy" są rekrutacje na kontrolera oraz operatora ciągnika siodłowego(wymagane prawo jazdy kat.C). W firmie jest ścieżka rozwoju, z ulicy nie dostaniesz się na operatora suwnicy, nawet jeśli posiadasz uprawnienia. DCT wymaga doświadczenia na terminalu, 12 lub 18 miesięcy (zależy od konkursu) żeby móc wziąć udział w konkursie na operatora suwnicy placowej. Konkursy są organizowane raz, czasem dwa razy do roku. Realnie pracownicy czekają średnio po 3 lata, żeby się dostać na suwnicę, chętnych zawsze jest więcej niż miejsc. także każdy cierpliwie czeka.

tak

Wszyscy zmiany 12h, 6-18, 18-6, 365 dni w roku. Zazwyczaj grafik 2/2, ale zdarza się i tydzień wolnego w miesiącu, każdy grafik jest inny, rozliczenia są kwartalne i nic nie stoi na przeszkodzie by się z kimś zamienić.

@tak

Czy potrzebują ludzi

@tak

Czy potrzebują ludzi

Hshs

Młodszy operator sprzętu magazynowego, jakie warunki i jaka ścieżka rozwoju?

Czym w DCT Gdańsk S.A. zachęcają przyszłych pracowników? Jakie mają dodatki?

DCT

Karta paliwowa, ubezpieczenie grupowe, multisport, opieka medyczna Medicover, dodatki za pracę w nocy i święta, posiłki regeneracyjne w okresie zimowym, paczki na święta dla dzieci.

miki

Kilka słów o pracy kontrolera, robota jest co więcej niż niewolnicza, ja po szkoleniu wytrzymałem trzy tygodnie i zostawiłem ten bałagan, nie dość że trzeba łazić po statku i uważać na każdym kroku, trzeba pracować na zewnątrz bez względu na to czy jest -20 czy +40, zasuwać z długimi nieporęcznymi i ciężkimi tyczkami i odpinać kontenery, atmosfera jest zła, brygadziści chamscy, zarząd to cwaniaki, rączka rączkę i tak dalej.. jeszcze raz uważać na wszystko by nie wpaść w jakąś dziurę, nie wypaść za burtę, nie zostać przejechany przez ciężarówkę albo inny sprzęt albo żeby kilkanaście ton nie spadło Ci na łeb, za taką kasę to jest po prostu śmieszne. Kasa w Biedrze już sto razy lepsza i cywilizowana praca.

@miki

To prawda większość ludzi z nadzoru traktuje was jak pacynki. Wielki szacunek dla wytrwałych pracowników:)

stefan
@miki

a myślałeś że na czym polega praca kontrolera??? myślałeś, że będziesz w biurze pracował

Ms

No jakiś rozsądny głos

Grzbyk
@miki

Praca portowa nie jest lekka tu niema mamy

Szybki Suwnicowy

Przy założeniu, że mam udokumentowane doświadczenie na suwnicach RTG i STS, to czy mogę liczyć na zatrudnienie w DCT? Parę innych uprawnień portowych też się znajdzie.

Tak
@Szybki Suwnicowy

Możesz liczyć na zatrudnienie jako Młodszy Kontroler lub Operator Ciągnika Siodłowego. W DCT obowiązuje ścieżka rozwoju, z ulicy nie zatrudniają na suwnice. Każdy cierpliwie czeka na swoją kolej zdobycia uprawnień.

motorniczy

dla mnie spoko pracodawca, sa lepsze i gorsze dni jak w kazdej pracy, jednak koniec koncow nie ma na co narzekac. duzo wolnego w miesiacu i fajne widoki - wschody i zachody slonca.

Kriss

Lubię atmosferę w DCT Gdańsk S.A. za: Super pracodawca. Polecam. Kto źle pisze o Dct to niech zmieni pracodawce na prywaciaża. Ciekawe jak szybko zmieni zdanie.

Frytka
@Kriss

A świstak zawija je w te sreberka .Chyba pracujesz w Dct parę dni popracuj min miesiąc to wtedy poczujesz na własnym grzbiecie tą super atmosferę .

gfbfdabaefb
@Frytka

A ja pracuję 8 lat i nie mogę powiedzieć złego słowa na pracę w DCT. Ten kto narzeka widać nie dostał po tyłku od życia ani nie pracował u prywaciarza za michę ryżu.

GD.
@Kriss

To siedz sobie tam do usr...ej śmierci

Lukowy
@gfbfdabaefb

Proszę Cię, chwalisz swojego oprawcę? Pracowałem w DCT i nikomu nie życzę takiej tyrki i bycia (usunięte przez administratora)za byle co bo dzban brygadzista ma zły humor, swoją drogą to oczywiście nie wszyscy byli źli, ale ten kto tam był to wie o kim mowa.

Operator
@Lukowy

Popieram, ja przepracowałem 6 lat. Żadne pieniądze nie przekonają mnie żebym tam wrócił. Nie dajcie sobie wmówić, że DCT to jedyna opcja a wszędzie wokoło jest źle. Ten co potrafi cokolwiek i pracy sie nie boi ma szanse na lepsze życie nic pracownika DCT.

Chetny

Witam jaki jest dzienny limit godzin oraz stawką miesięczną dla konserwatora infrastruktury drogowej oraz wodno ściekowej dzieki za info pozdrawiam

Wit

czy ktoś może coś powiedzieć o pracy MŁODSZY ELEKTRYK INFRASTRUKTURY, albo automatyk, jakie zarobki, godziny pracy?

Czy w DCT Gdańsk S.A. możliwa jest wypłata wynagrodzenia w częściach, częściej niż raz w miesiącu?

Wypłata

Nie ma takiej możliwości. Jedna wypłata na podstawie wyliczenia

pracownik portowy.

z tego co widze po kometarzach to tutaj jest nie za ciekawa atmosfera pomiedzy pracownikami we firmie...

kajkalak

Witam, czy ktoś z Państwa aplikował na stanowisko młodszego automatyka? Warto? Polecacie Państwo czy raczej trzymać się z dala od tego pracodawcy? Czekam na konstruktywne i merytoryczne opinie!

jsssk

Wiadomo coś o wznowieniu rekrutacji na kierowcę w terminalu?

@jsssk

Na chwilę obecną przez COVID od roku jest wstrzymana rekrutacja , jak się uspokoi to może przed wakacjami będą rekrutować .

Dark

Rekrutacje są wznowione

jsssk
@Dark

@Dark Skąd posiadasz takie informacje? Na stronie DCT nie ma takiego ogłoszenia. Na różnych portalach z ofertami pracy również nie widzę ogłoszenia.

Lu
@jsssk

Było ogłoszenie na kierowcę ciągnika siodłowego na stronie DCT

dante

Szkolenie dla checkera to 4 tygodnie, kierowcy mają 2 tygodnie szkolenia. Mogą się wypowiedzieć tylko jak wygląda praca kierowcy. Pierwsze 2 dni to szkolenia bhp hr i ogólnie o tym jak działa DCT. Potem jest szkolenie z instruktorem jazdy. To jest 2 tygodnie po 8 godzin. Przerwy to 3x40 min chyba że dużo osób wzięło chorobowe albo urlop na żądanie. Wtedy przerwy są tylko 2. Premia oscyluje między 0 a 850 zł. Zależy to od jakiegoś wzoru. Zazwyczaj jest 600 albo 850. Praca po początkowym stresie robie się nudna i monotonna. Sprzęt jest zadbany i raczej wygodny,

michal
@dante

dwa tygodnie czyli 14 dni czy 10 dni po 8 godz ? czy czas szkolenia jest ok czy może aż za długi ? orientujesz się ktoś czy szkolenie w firmie zew jest darmowe ?

Stachu
@michal

Szkolenia zawsze po 8h od poniedzialku do piatku. Zalezy od stanowiska - 2 lub 4 tygodnie. Jak potrzebujesz wiecej czasu, to nie ma problemu, przedłuża Ci szkolenie. Umowa 3msc okres próbny, pozniej czas określony. Na czas szkolenia masz czysta „gołą podstawę” po szkoleniu wchodzisz w system 12h, dzien i noc - wtedy dochodzi premia, dodatki za godziny nocne i swieta, nadgodziny.

@michal

W Dct płatne i 10 dni trwa W firmie zewnętrznej tez coś koło Tego i bezpłatne . Ogólnie nie polecam zewnętrznej No chyba ze chcesz dorobić sobie

michal

myślałem żeby dorobić... a jak wygląda ten system komputerowy ?? ciężko ogarnąć ? w firmie zew też praca tylko 12h ? czy jest moze opcja po 8h ?

Neo

Nie ma możliwoścj pracy 8h. Zmiany są dwie 12h

Zostaw merytoryczną opinię o Baltic Hub Container Terminal Sp. z o.o. - Gdańsk

• Jak się pracuje w Baltic Hub Container Terminal Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Baltic Hub Container Terminal Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 69.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Baltic Hub Container Terminal Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 12, z czego 1 to opinie pozytywne, 7 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Baltic Hub Container Terminal Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Baltic Hub Container Terminal Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Baltic Hub Container Terminal Sp. z o.o.
1.4/5 Na podstawie 133 ocen.
  • Kontenerowa 7
    80-601 Gdańsk
  • NIP: 2040000183 REGON: 192967316 KRS: 0000031077

Baltic Hub Container Terminal Sp. z o.o.