Opinie o Baltic Hub Container Terminal Sp. z o.o. w Gdańsk

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Baltic Hub Container Terminal Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Baltic Hub Container Terminal Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy transportowe i spedytorzy morscy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Baltic Hub Container Terminal Sp. z o.o. w Gdańsk

Hym

Powie ktoś o stanowisku młodszego kontrolera? Zarobki, premie, praca jak wygląda

@Cały terminal

A te premie to realne są co miesiąc czy raz na jakiś czas się uda z premia?

asdf

jako kierowca kat c jest sie zatrudnionym bezposrednio przez BH? w internecie z 5 firm wystawia ogłoszenia równiez na kierowce c/c+e w porcie. jesli od 1,5 msc po wyslaniu cv nadal cisza to mam rozumiec ze jednak nie potrzebują kierowców?

Bezpośrednio
@asdf

Baltic zatrudnia bezpośrednio jak i przez formy zewnętrzne.

Automatyk Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 5 dni.

Wie ktoś jak wygląda praca na stanowisku automatyka (programowanie sterowników PLC, wdrażanie systemów na suwnicach, uruchomienia, konserwacja)? Na jakie zarobki można liczyć na początek, jaka jest charakterystyka pracy - głównie pisanie programów na PLC, uruchomienia?

kaja Nowy wpis

Brałam udział w rekrutacji na stanowisko Specjalisty- w rozmowie brały udział aż 3 osoby. Atmosfera na rozmowie pozostawia la wiele do życzenia bardzo formalna, pytania typowe jakich ogrom w internecie. Młode panie od rekrutacji widać było, że są nowe i dopiero się uczą i nie mają doświadczenia w prowadzeniu tego typu rozmów. Na koniec określono termin odpowiedzi o wyniku rekrutacji i nie dostałam żadnej informacji. Zadzwoniłam, ale żadnych informacji pani udzielić mi nie chciała konsekwentnie mówiła ciągle to samo o innych osobach co nie miało żadnego związku z moim pytaniem, więc określę poziom i samą rekrutację jako najgorszą i najbardziej nieprofesionalną w jakiej brałam udział.

Pracownik Bocznicy Kolejowej

Dzień dobry. Mam pytanie bo chciałbym aplikować na stanowisko Pracownik Bocznicy Kolejowej / Zwrotniczy jak wygląda ta praca i jakie są stawki zarobków , z jakiej opieki medycznej państwo korzystają

Świeży
@Pracownik Bocznicy Kolejowej

Słyszałem że na początek 6,2k brutto podstawy plus inne dodatki typu nocki premie . jak praca wygląda chodzisz po placu z wagonami i sprawdzasz numery kontenera i wiem że chcą żeby kandydat coś umiał na komputerze robisz jakieś excele i inne (usunięte przez administratora) a potem firma wysyła na kurs zwrotniczowego i na rok podpisujesz lojalke.

@Świeży

Byłem na rozmowie pierwszą umowę dostajesz na 3 miesiące bo jest szkolenie i egzaminy Jeśli nie zdasz egzaminów to podziękują ci. I niema 6200 na start Tylko duzo duzo mniej

B

Bez przesady, egzamin jest po szkoleniu od razu przed podjęciem pracy. Ma on na celu sprawdzenie wiedzy, a nie udupienie i trzeba być turbo odpornym na wiedzę by nie zdać podstaw.

Imv Nowy wpis
@Aquaman

Kolego. Jeśli nie zdasz to doszkolenie i ponownie egzamin a na start masz 6500 a nie jak piszesz powyżej 6200

Cześć, chciałbym poczytać kilka słów o samym dziale IT. w ogłoszeniu dla IT Security Administratora jest wprost napisane, że oferowana może być praca pełna wyzwań oraz wsparcie kolegów z działu. U mnie ilu ich będzie o ile się dostane i czy dział jakoś szczególnie rotuje?

logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Operator Wózka Widłowego / Magazynier
Puurs
DSV Services Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)

Faktycznie są trzy szczeble tak jak ktoś napisał? niezależnie od działu? Chce się upewnić względem (usunięte przez administratora) jako młodszy specjalista ds. floty. Od wczoraj maja ofertę wystawiona i jeśli się na nią dostanę to jaka jest późniejsza ścieżka kariery? Nie wynika to bezpośrednio z opisu, ale podkreślają w nim, że istnieje opcja na awans

Tak

Tak jak napisane, trzy szczeble. Zawsze jest możliwość awansu, ale nikt Ci nie powie jak bo nie znamy Twoich wymagań i kwalifikacji.

W jaki sposób mogą wyglądać negocjacje? Tak jak zostało to napisane – kwestie finansowe są wyjaśniane na rozmowie, jaki masz wpływ na początkowa stawkę? Jakie wartości przede wszystkim tu doceniają?

Nie ma

Nie ma negocjacji, wszyscy zarabiają tyle samo na danym stanowisku, są trzy szczeble. Więc nie masz co negocjować

Jakub
@Nie ma

O jakich pieniądzach mówimy? Np stanowisko elektryka

Bartek

Jakie wynagrodzenie czeka na Młodszego plamiste na start ?

Około
@Bartek

8000 brutto, praca w systemie 12h, dzień i noc, przez cały rok.

Bartek
@Około

Jak wyglada grafik pracy ?czy mozna szybko awansowac ? sa przewidziane podwyzki z przejsciem na umowe na stale ?

@Około

Co się dzieje po takim ukończonym już roku? ciekawi mnie to czy wtedy już standardowo można starać się o jakiś konkretny awans lub coś podobnego. opiszecie też ten system tak dla jasności? różne widuje i wole mieć pewność

Awanse

Awanse na każdym stanowisku w lipcu każdego roku. Każdy musi przepracować wymagany okres. Do średniego 12 lub 18msc, do starszego od średniego 18 lub 24 msc, w zależności od stanowiska. Czy szybko awansować, zależy skąd na co.

Awanse
@Bartek

Od początku jest umowa o pracę, według kodeksu przechodzisz na czas nieokreślony. Pracownik się „nie stara” o awans, dostaje każdy kto spełnia wymogi i wszyscy na danym stanowisku, na danym stopniu mają tyle samo na umowie

on

A jak wyglada sprawa z monotonią na IMV ? Czy ciagle jezdzicie w jedno miejsce czy kazdy jeden kontener moze byc transportowany w inne miejsce ? jak wyglada praca w nocy ?? chodzi mi o wytrzymanie 12h

H
@on

Każde pudło idzie z innego miejsca, również w inne miejsce. Nie jeździsz w te same lokalizacje. Do tego dochodzą prace magazynowe, dodatkowe zadania. Rekordziści nic nierobienia potrafią zrobić 10 pudeł na zmianę.

@H

Czyli ogolnie trzeba miec terminal w malym palcu i jezdzic jak maly samochodzik A tak statystycznie ile wyxhodzi pudel na zmiane ? Czy te wyniki sa gdzies zapisywane ??

D
@On

Znajomość placu to podstawa, wszystko jest notowane w systemie - kto, gdzie, ile, skąd dokąd, kto był zalogowany. Nie da się jednoznacznie powiedzieć ile, bo prace są różne i dni również są różne

Wysłałem CV w Styczniu jako kierowca Kat.C - więc czekam na odpowiedz Niestety bez Polecenia

@Nowy

Cześć, a powiedz mi czy masz przy tym pewność, że CV dotarło / zostało przeczytane? Poszło to mailem czy czym innym? Ten dopisek, że bez polecenia wynika z niezadowolenia czy może kolega mógł jeszcze rekomendować?

Wysyłałem po przez formularz ze strony Baltic Hub,więc nie mam pewności czy dotarło czy zostało przeczytane. Dopisek że bez polecenia polegał na tym że nie mam nikogo z znajomych którzy mnie by polecili Pozdrawiam

faf
@Nowy

ja od sierpnia wysyłam co miesiąc i nadal brak odzewu :)

Aquaman

Czy ktoś może wypowiedziec się o pracy na kolei Jest ogłoszenie na zwrotniczego. Chciałbym aplikować,ale najpierw muszę poznać opinię.9

Aquaman

Jak wyglada praca na tym stanowisku I jaka kasa

Bo

Bo jest grudzień, krótszy miesiąc przez święta, koniec roku i kończą obecne szkolenia i nie rozpoczynają nowych. Zresztą nie wiem, czemu wszystkim się wydaje, że biorą każdego. Nie każdy do tej pracy się nadaje i nie każdy spełnia warunki..

@Bo

A co to rekrutacji nie mogą prowadzić bo święta za 3 tygodnie ? Zresztą jak ktoś wysyła cv i ma "dobrego wypada zadzwonić chociaż. A z polecenia to już w ogóle..

Jak
@Michel

Nie wiem z jakiej racji jesteś taki roszczeniowy, jak nie potrafisz nawet zrozumieć polityki firmy. Po tych kilku wypowiedziach, wcale się nie dziwię, że jeszcze nie dostałeś pracy. Tak informacyjnie, nie zatrudniają wszystkich, nie każdy się nadaje.. może warto szukać przyczyny w sobie, albo wziąć telefon, zadzwonić i zapytać. I tak jest koniec roku, 1700 pracowników - firma ma co robić zamykając rok i w grudniu nigdy nie zaczynają nowych szkoleń, więc nie zatrudnią już nikogo w grudniu, skoro szkolenia ruszają od stycznia. Trochę więcej pokory i wyobraźni. Potem przychodzą tacy z polecenia, co na starcie cwaniakują, bo koledzy po fachu naopowiadali niestworzonych historii.

Anżej
@Jak

Zasady zasadami ale jeśli się słowo powie i nie dotrzymuje to tylko świadczy o Paniach z Rekrutacji... a co za tym idzie - skoro już na etapie rekrutacji nie dotrzymają słowa a co dopiero w środku się musi dziać :D nikt nie będzie łaskawie dzwonił i dopytywal- to nie praca życia

Robert
@Anżej

Tak dokładnie, czasy kiedy to pracownik ma latać za pracodawcą w sprawie pracy się skończyły. Rekrutacji się wydaje, że oni tam Bóg wie co sobą reprezentują, a prawda jest taka, że Baltic hub delikatnie mówiąc lekko odstaje od średniej europejskiej jeśli chodzi o jakikolwiek standardy. Każdy, kto nie dostał swojej wymarzonej pracy niech się nie martwi. Nic nie stracił :)

@Robert

No jak przecież jest fajny socjal i premie . Nie wszędzie tak jest

Andriu
@Michel

Żyjemy w świecie gdzie ludzie w większości na swoich stanowiskach- nie ważne jakich, nie są szanowani przez swoich pracodawców. Też jestem z tych osób które miały dostać telwfon po rekrutacji a do dziś nie dostały... i to siedzą tam osoby w młodym wieku które reprezentują firmę. Wiec o czymś to świadczy. Tak jak ktoś tu już pisał, za tak marne pieniądze światki,piątki i niedzielę 24/h nie ma co płakać. Po drugie zatrudniają "swoich".

@Andriu

Z tego co się orientuję to aktualnie najlepsza oferta pracy na rynku w Gdańsku.. No i bonusy,premie..

@Michel

To napisz mistrzu ile oficjalnie na reke mozna zarobic jako koerowca kat C? Ile na rękę Ile premia Ile za godz nocne

IMV rozpoczynamy tankowanie
@On

młodszy imv ma 6501 zł brutto czyli na rękę 4761 zł. Premie są zastępowane nagrodami zarządu :-D za godziny noce masz 20% dodatku oczywiście liczone dopiero od 22:00 -06:00

Imv
@IMV rozpoczynamy tankowanie

Wspomnijmy o nadgodzinach ,na których możesz dodatkowo zarobić ok700 PLN.prawda?

Operator ciągnika siodłowego

Witam. Mam pytanie jak w rzeczywistości wygląda praca młodszego operatora ciągnika siodłowego? W poniedziałek idę na szkolenie i jestem ciekawy jak to wygląda od kuchni. Jak czytam opinie to trochę mnie zszokowały, rzeczywiście jest aż taki kwas w porcie? Może się wypowiedzieć jakieś kierowca?

@Operator ciągnika siodłowego

Jeżeli masz chęci do pracy i lubisz jezdzic to będziesz pracował i będzie się podobać. Jak myślisz o odpoczynku to nie dla Ciebie. W każdej pracy jest jakiś kwas ale to przeważnie dla 20-latkow bo oni pracy we krwi nie mają.

kierowca kat C

Czy BalticHub zatrudnia osoby bez doswiadczenia na kierowce ciągnika z kat C? jestem świezo po zdaniu egzaminu i zastanawiam sie czy warto wysyłać CV do nich w ogóle

@kierowca kat C

Zastanow sie czy pasuja ci godziny i dni pracy. Może warto zarobic mniej ale mieć bormalne godziny

łoperator imv
@kierowca kat C

Tak biorą bez doświadczenia masz szkolenie i tyle żadna filozofia jeśli chodzi o te stanowisko kierowcy kat C jedzisz w kółko i tylko kontenery wozisz nic trudnego praca nie wymagająca wysiłku fizycznego i umysłowego.

@łoperator imv

Czyli przez całą zmianę cały czas jeździsz? To może jednak jakiś tam wysiłek umysłowy jednak jest? kierowca nigdy nie dotyka towaru? Nie dotyka go i nie odpowiada za niego w ten sposób?

On

W komputerze masz wpisane w ktore miejsce zawieźć kontener i tak jezdzisz w kolo macieju

Łoperator imv

Oczywiście są przerwy 2-3 po 40 minut. Ty tylko wozisz kontenery ze statku/kolej na plac i na odwrót z placu na statek/kolej i może być z placu na plac typu waga/skaner są tez inne zadania jak rampy/weterynaria albo pomocnik zawoła na radiu czy ktoś chętny na jaką robótkę i to tyle. Ty nie otwierasz kontenera tylko przemieszczasz go od dotykania jest magazyn CFS Centrum Fitness Sportu

Tylko

Kierowca tylko przewozi kontenery, możesz poznać jedynie wagę, ale nie wiesz co jest w środku i nawet nie otworzysz kontenera

Automatyk

Aplikowałem na stanowisko automatyka - kierownicy działów automatyków (było ich 4) spóźnili się na rozmowę. Od początku można było wyczuć jak plują jadem do potencjalnego pracownika. Wcale nie słuchali tego co mówię, musiałem powtarzać się parę razy, a na koniec usłyszałem "proszę się zastanowić czy na pewno chce pan pracować na tym stanowisku - praca na zewnątrz w zimnie, śniegu [...]". Pytania kompletnie nie na miejscu też miały miejsce - "dlaczego od razu pan nie szukał pracy w Gdańsku?", "to ile ma pan lat?", "to nie jest praca w biurze, po co pan aplikuje na stanowisko automatyka?". Kierownicy próbowali udowodnić swoją "wyższość" nade mną, podważali moją wiedzę i jak już znaleźli punkt zaczepienia na który nie potrafiłem odpowiedzieć - drążyli temat i stwierdzili, że mam braki w wiedzy. Nie mówię, że nie mam, bo niedawno skończyłem studia, ale jeżeli czegoś nie wiem/nie pamiętam, to potrafię znaleźć informację na temat tego co zrobić dalej (na tym polega praca inżynierów). Jedyną osobą do której nie mam zastrzeżeń był pan z HR - miło i po ludzku podszedł do tematu, informacje przekazywał w sposób zrozumiały, a co najważniejsze - słuchał co mam do powiedzenia. Dramat, kierownicy kompletnie niekompetentni.

maciek

cześć, na stronie jest ogłoszenie na młodszego specjalistę ds. magazynowych czy ktoś wie jakie są widełki finansowe na tym stanowisku, w ogłoszeniu zero info na ten temat,

Jamal2

Witam. Na stronie podane że szukają do pracy. W rezultacie brak odpowiedzi. Rekrutacja nie odbiera telefonu. Nie wiadomo czy czekać czy nie czekać., a jestem z polecenia. Szkoda ale z takim podejściem to za jakiś czas ludzi tam może zabraknąć.

@Artur

Czy są szanse po zatrudnieniu się na kierowcę c+e zmienić stanowisko na kierowcę d (autobus)

On

To tez jest albatros. Gdyby dct zatrudnialo to by ogloszenie bylo na ich stronie i nie bylo zlecenie tylko normalna.umowa

Ale
@@Artur

Ale baltic nie zatrudnia kierowców z (usunięte przez administratora) Busy rozwożące pracowników po terminalu to firma zewnętrzna

Angelka
@Ale

To tak dla pełnej już jasności, na jakie stanowiska tu biorą i za jaka kasę? I tutaj w ogóle kierowców nie potrzeba? nawet na inne trasy?

?
@Angelka

Ale jakie trasy? To jest terminal kontenerowy, a nie firma transportowa. Na start - Operator ciągnika siodłowego(prawo jazdy kat.C), kontroler, operator suwnicy placowej(uprawnienia TDT). To są stanowiska startowe w dziale operacyjnym. Oczywiście w różnych innych działach też są poszukiwani pracownicy, wymagania w ogłoszeniach. Praca odbywa się tylko i wyłącznie na terminalu

Merytorycznie

Duch Święty potrzebował 50 dni żeby zawitać na Ziemię, a Pani z rekrutacji potrzebowała jedynie 40 żeby napisać maila (wiadomość zawierała błędy które sugerują, że nawet nie przeczytała tego co zamierza wysłać) odnoszącego się do wyniku rekrutacji. Podobno, zdecydowali się skontaktować z innym kandydatem. "Podobno", gdyż oferta pracy wisiała jeszcze przez miesiąc. Ogólnie proces rekrutacji trwał bardzo długo, więc jeżeli szybko potrzebujesz zmienić pracę to zapomnij. Na moim przykładzie- od momentu wysłania CV do poznania wyniku rekrutacji minęło 67 dni. Może jest to i dobry pracodawca, ale rekrutację ma koszmarną. W ciągu całego procesu rekrutacyjnego, NIKT nie zadał mi nawet jednego pytania czy mam świadomość tego czym mógłbym się zajmować na aplikowanym stanowisku. Nikt również nie mógł mi udzielić informacji ile potencjalnie mógłbym potencjalnie zarabiać (A było to moje ostatnie pytanie na drugim ostatnim spotkaniu xD). Sprawdzenie kwalifikacji z języka angielskiego polegało cos na zasadzie "Do you speak english?" "Ohh, troche I speak my friends". Podsumowując, nie pozdrawiam Rekrutacji Baltic Hub którzy zaniżają średnią korporacyjną i życzę im, żeby ktoś w końcu ich potraktował jak oni sami traktują ludzi. Jak to mówią "In karma we trust"

Izi
@Merytorycznie

Podpisuje się pod opinia. Też byłam na drugim etapie maglowania, czułam się jakbym startowała na stanowisko dyrektora a ro było najniższe w BH. Do dziś nikt nawet nie napisał nic , nie mówiąc o kontakcie telwfoniczym. Pani która rekrutuje pewnie też dostała się po " znajmosci"

Kandydatka
@Merytorycznie

W pełni potwierdzam opinie na Dział Rekrutacji W Baltic Hub. W zeszłym roku byłam na rozmowie kwalifikacyjnej w siedzibie firmy i do tej pory nie otrzymałam żadnej informacji zwrotnej a minął już prawie rok( na na rozmowie zapewniali o informacji zwrotnej w ciągu 30 dni ) Wszelkie próby kontaktu czy mailowo czy też telefoniczne pozostały bez odpowiedzi. Poziom i profesjonalizm Działu Rekrutacji jest grubo poniżej zera. Nie polecam

ChetnaDoPracy

Czesc. Moim marzeniem jest pracowac w porcie kontenerowym. W marcu chce złożyć papiery na młodszego kontrolera. Wcześniej nie mogę ze względu na urlop w lutym. Czy ciezko się tam dostać i czy przeszkodą jest renta? Renta jest bo jest, jestem sprawna osoba, pływam, jeżdżę rowerem, ćwiczę. Pracuje na wózkach wysokiego skladowania. Gdyby ktoś chciał napisać na priv to mail (usunięte przez administratora) Pozdrawiam

A młodszy specjalista ds. obrotu kontenerowego? Akurat od wczoraj widnieje oferta i nie wiem czy dobrze widzę ale bezpośrednio o tym stanowisku jeszcze chyba nie pisaliście? Warunki są jak dla każdego „młodszego”? ciekawi mnie możliwość na awans i to jakie podstawy co do niego dają

Zostaw merytoryczną opinię o Baltic Hub Container Terminal Sp. z o.o. - Gdańsk

• Jak się pracuje w Baltic Hub Container Terminal Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Baltic Hub Container Terminal Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 68.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Baltic Hub Container Terminal Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 12, z czego 1 to opinie pozytywne, 7 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Baltic Hub Container Terminal Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Baltic Hub Container Terminal Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Baltic Hub Container Terminal Sp. z o.o.
1.4/5 Na podstawie 132 ocen.
  • Kontenerowa 7
    80-601 Gdańsk
  • NIP: 2040000183 REGON: 192967316 KRS: 0000031077

Baltic Hub Container Terminal Sp. z o.o.