Opinie o Majonezy Spółdzielnia Pracy Produkcyjno-Handlowa W Kętrzynie w Kętrzyn

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Majonezy Spółdzielnia Pracy Produkcyjno-Handlowa W Kętrzynie. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Majonezy Spółdzielnia Pracy Produkcyjno-Handlowa W Kętrzynie na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Przemysł spożywczy - produkcja przypraw

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Majonezy Spółdzielnia Pracy Produkcyjno-Handlowa W Kętrzynie w Kętrzyn

Ktoś

Myślę, że czas najwyższy żeby rada poinformowała udziałowców na czym stoimy i jak to wygląda. Przez to że milczycie ludzie piszą głupoty a ci co czytają śmieją się z nas a największy ubaw ma konkurencja. Ja chciałbym wiedzieć czy są jakieś plany zrobienia spółki z naszej spółdzielni kiedy i jak powołacie prezesa i czym będziecie się kierować żeby dobrze wybrać. czy faktycznie są jakieś plany restrukturyzacji. To są bardzo ważne pytania do rady. Odpowiedź na te pytania powinna paść nie tutaj ale na zebraniu w spółdzielni. Nie męczy was to że ludzie tak po was jada a jak czytają to wasi znajomi to się z was śmieją. w tych wpisach jest trochę głupoty ale tez jest dużo prawdy. A na miejscu tymczasowego to bym pomocy lekarza szukał. Niektóre wpisy są głupie ale jak zbierze się wszystko w całość to masz obraz tego jak ludzie cię widzą. Możesz być pewien że 90% tych którzy na codzień z toba rozmawiają i się uśmiechają mają cie za nieudacznika i prostaka. I prośba żebyś się nie obrażał bo to subiektywna opinia na podstawie tego co można tu o tobie przeczytać. A moje subiektywne zdanie jest takie że tez nie bardzo szanuje twój intelekt i kulturę masz spore braki w tym zakresie. Ale to tylko moja subiektywna ocena i mam do niej prawo a jeżeli twierdzisz inaczej to również masz do tego prawo. Zróbcie to zebranie jak najszybciej i zobaczycie że wszelkie głupie wpisy się skończą

@Ktoś

Wreszcie mądry wpis. Oby tak było.

@Ktoś

Jestem za. Czas najwyższy poznać prawdę o dalszych losach naszej spółdzielni

@jakaś

I czy juz ktoś poznał całą prawdę o spółdzielni. Czy wreszcie będzie lepiej i ktoś dovry będzie nas prowadził i zarządzał naszą spółdzielnią ??.

@xxx

Fajnie, że już wzajemnie się nienakręcany, ale nasza spółdzielnia potrzebuje pilnie nowej krwi, która wspomoże naszej spółdzielni i ja uratuje i rozwinie. Tylko tyle, że Rada dalej cicho siedzi i czeka "tatka latka" by coś ważnego zrobić. Nie rozumiem takich postępowań. Do czego dąży Rada. Dlaczego nie podejmuje decyzji w sprawie rozmów z kandydatami ? Jest wiele pytań, na które pewnie długi nie otrzymamy informacji.

@xxx

Mogliby chociaż podać, ilu jest kandydatów i jakie posiadają doświadczenie w spółdzielczości i w zarządzaniu oraz jakie maja dotychczas osiągnięcia w swoich karierach zawodowych.

jakis
@xxx

Mam pewne informacje ale nic oficjalnego. Dowiedziałem się że jest 11 zgłoszeń ale czekają z otwarciem kopert. Pojęcia nie mam dlaczego. Ci najlepsi którzy się zgłosili nie będą czekać aż łaskawie ktoś zadzwoni. Znajdą pracę gdzie indziej. Teraz już nie zdążą ale był czas żeby powołać prezesa jeszcze w tym roku. Może być tak że wszyscy co się nadają będą mieli już inne zajęcie i będą ogłaszać nowy konkurs. Tu nie ma na co czekać tu trzeba działać

Spółdzielca
@xxx

Przewodniczący Rady do wora.Arogancki i nie wie co mówi.Wywalcie tego buraka,jemu już dużo pracy nie zostało zachowanie czereśniaka woła o pomstę do Nieba.Wieśniak TOTALNY.

@Spółdzielca

Tak nie można mówić. Stosujmy szacunek do każdej osoby, ale też wymagajmy od nich uczciwość i szybkie działanie. Spółdzoelnia ma szanse, ale potrzebuje dobrego sternika. Jesli to prawda że jest 11 kandydatów, topewnie można kogoś dobrego wybrać. Zastanawia mnie dlaczego ta opieszałośc ze strony Rady. Szkoda że tak dlugo to trwa. No chyba, że ma to jakieś podloże. !!!!

Zapytaj Przewodniczącego Buraka.

@Przyjaciel

Dlaczego tak mówisz. Masz ku temu powody ??. To postaw wniosek o jego odwolanie a nie pisz tak zle o nim.

@xxx

A co ty taki grzeczny. Pewnie jesteś kandydatem i usilujesz wyciągnąć jakieś informacje. Poza tym w spółdzielni chyba już wszyscy wiedzą ile jest zgłoszeń i dlaczego zwlekają więc wątpię żebyś był jednym z nas.

@jakiś

Nie potrzebuję wyciągać od Was informacje, gdyż sami je tu umieszczacie. A jeśli chodzi o moja grzeczność to zawsze taki jestem, bo trzeba doceniać ludzi pracy i szanować każdego człowieka. Szacunek jest podstawą dobrej pracy i współpracy oraz nie tylko. Dalej czekajcie na wybór a na pewno będzie on dobry. Czym dłużej oczekujecie tym trudniej macie i mieć będziecie. A przecież w Wasze oczy zagląda nie ciekawa sytuacja. Pamiętajcie konkurencja nie śpi. Czuwa co inni robią i się cieszy, że zaraz będzie Wasz koniec. Pozdrawiam

@xxx

Same frazesy a poza tym dużo błędów gramatycznych. Mam nadzieję że nie zostaniesz wybrany. Prostego pisma nie dasz rady napisać.

@ktoś

Jak tak oceniasz ludzi oraz po takich krótkich mailowych wpisach to gratuluje Wam. Wam jak się orientuję, to nie potrzebny jest polonista a manager zarządzający, który wreszcie dźwignie Was z dołka, w którym tkwicie od paru lat. Ja nie jestem kandydatem i mam swoja super pracę. Pochodzę z Kętrzyna i dalej mnie interesuje ta spółdzielnia i byt ludzi tam zatrudnionych. Moi rodzice w tej spółdzielni pracowali. Życzę Wam powodzenia i wiele szczęścia w wyborze kandydata.

ko
@xxx

Owszem menadżer ale takie błędy to wstyd.

@Ktoś

Zablokowali prawdy się bali.

@Ktoś

Kolejny raz powtarzam. Trzeba było szanować Wiśniewskiego. Za jego kadencji był pierwszy raz od wielu lat wzrost sprzedaży, pozyskanie Lidla, rozwój Biedronki, nowe etykiety, opakowania na ciasta, nowe ciasta, rozbiórka starego budynku, podłączenie do sieci ciepłowniczej, nowy samochód dostawczy i wiele innych dobrych pomysłów. Burmistrz powołał go do Rady Biznesu Kętrzyna. Ale my woleliśmy Kaśkę. To teraz mamy. Bankructwo w przyszłym roku murowane.

Małpa z brzytwą
@zwykły pracownik

Zaczyna się wybielanie....Kolega po swoich rządach stwierdza fakt? Czy próbuje od siebie odwrócić uwagę?

@zwykły pracownik

Czemu wróżysz bankructwo? Kolejny po kolosiostwu przyszedł na stołek prezesa? Wybór dyskretny, w sobotę...

@Ktoś

A Kiszczak jeszcze pracuje ?

@Ktoś

Proponuję, by Pan Prezes popracował z ludźmi na produkcji i pozostałych działach. Wystarczy kilka dni i sam zauwazy wiele spraw do nadrobienia, pozna problemy oraz rozwiązania tych problemów, gdyż najczęściej pracownicy sami mają gotowe rozwiązania, tylko nikt nie chce słuchać i pomoc w realizacji. Warto spojrzeć też w zakres obowiązków nader wykształconych biurowców i porównać owy zakres z realnym wypełnianiem obowiązków oraz osiągniętych wyników pracy.

jakiś

No to po weekendzie wszyscy będą mówić tylko o jednymi

klient
@jakiś

Dzień Dobry Tyle pisaliście o Waszych problemach, to ja teraz mam pytanie. Czy udało się już Wam je rozwiązać ?. Czy macie wreszcie Prezesa, na którego tak czekaliście ? Życzę Wam na nadchodzący Nowy Rok dużo zdrowia i szczęścia.

@klient

Dziękujemy za wypowiedzi pełne troski ale kandydatom też dziękujemy. Czekaj cierpliwie może zadzwonią a może już nie masz po co czekać. Tego raczej się nie dowiesz.

klient
@ktoś

Nie jestem kandydatem i nigdy nie miałem zamiaru kandydować na to stanowisko w Waszej spółdzielni. Mam swoja pracę, którą bardzo lubię i ja wykonuję z pełnym zaangażowaniem. Pozdrawiam życząc Wam wszystkiego dobrego w Nadchodzącym Nowym Roku 2022

@klient

Kiedy walne ?

Jakiś
@Przyjaciel

A co już chcesz odwoływać nowego :)

Ukrywać się nie będę

Dzisiaj mówili że tymczasowy będzie prezesem,klękajcie narody,żeby Rada nie zwarjowała teń człowiek nadaje sie do pilnowania interesu żony firmy w reszelu.Dla Spółdzielni w marketingu do dziś nie zrobił nic.Szanowna Rado nie dajcie się zwarjować.

śmiech na sali
@Ukrywać się nie będę

Wierzyć mi się nie chce i przyjmuje to jako plotkę. Najpierw z Kaśką nie wypaliło a teraz ten. Drugi raz ten sam błąd to już conajmbiej brak wyobraźni. Eksperymenty to róbcie w domu prywatnie a nie na naszej spółdzielni. Nie da się tego dalej tak ciągnąć. Chyba że plan jest taki żeby osłabić spółdzielnie i przekształcić ją w spółkę. Tylko na tym zyska bardzo mała grupa ludzi. Ja już nie wiem co o tym wszystkim myśleć

@śmiech na sali

Jak Kiszczak będzie prezesem to będzie Masakra.Przegrał w Sądzie ja ukrywać nie będę.Jego nieróbstwo wyjdzie na światło dzienne.Ja to wszystko ujawnię.

@Ukrywać się nie będę.

Jeżeli to prawda to jestem za tym żeby wspólnie się skrzyknąć i odwołać radę i ewentualnie tymczasowego. Muszę sprawdzić w regulaminie jakie są możliwości bo to co się wyrabia woła o pomstę do nieba. Może być też tak że niektórzy mają tyle za uszami że za wszelką cenę nie chcą żeby ktokolwiek miał dostęp do dokumentów bo boją się że wszystko wyjdzie i polecą. Na pewno nie można tego tak zostawić i trzeba działać legalnie i zgodnie z regulaminem.

nie wiem gdzie jestem
@ktoś

Czy to tak trudno zrozumieć że wśród nas nie ma nikogo kto zna się na zarządzaniu. Gdybyśmy byli w komunie to proszę bardzo ale my potrzebujemy kogoś kto z tej komuny nas wyciągnie. U nas wszystko jest tak jak w latach 80tych a te dawno minęły. Jeżeli chcecie zarabiać tak jak do tej pory to proszę bardzo możemy użalać się nad sobą kolejny rok. My potrzebujemy kogoś kto skutecznie zapewni nam normalne premię. Jesteśmy udziałowcami a nic z tego nie mamy. I jak tymczasowy zostanie prezesem to będzie jak do tej pory bo on pomysłu na spółdzielnie nie ma. Czy on do tej pory czymś się wykazał no chyba słabo

@nie wiem gdzie jestem

Tymczasowy tak się wykazał przez tyle lat,że widać gołym okiem specjalista od marketingu ,ludzie wszyscy się z nas śmieją.Popielniczki z lat 60 na szczytowej ścianie biura,turyści robią zdjęcia i się śmieją.Rada będzie miała trudne zadanie do wykonania.Dobrzy ludzie mają pracę,same niedobitki szukają pracy.

@Ukrywać się nie będę.

Na rynku jest sporo dobrych fachowców ale ci chcą przynajmniej tyle co średnio zarabia prezes czy dyrektor. Uważam że nie możemy teraz sobie pozwolić na błąd a kandydatów powinno się oceniać po tym co chcą zrobić dla spółdzielni i jak chcą to zrobić i to musi być ktoś kto będzie codziennie w pracy.

@Ukrywać się nie będę

Ja cały czas twierdzę że to musi być ktoś z zewnątrz bo my wszyscy tkwimy w komunie i nikt z nas nie wie co to zarządzanie firmą a nowe technologie pomagające zarządzać to już zupełna czarna magia.

Lem
@Ukrywać się nie będę

Jesteście spółdzielnią i niech tak zostanie. Nie dopuszczajcie do przekształceń własnościowych. I gońcie mecenasa Obarę, już jedną spółdzielnię "przekształcał".

Spółdzielca
@Lem

Skąd pomysł przekształcenia? Mecenasa zatrudnił miłościwie panujący co prawda kolega nie raz wspominał o przekształcenia Spółdzielni-jeżeli coś wiesz to napisz. Nie licz,że ktoś się domyśli co autor ma na myśli. Masz informacje pisz otwarcie. A to ,że miłościwie panujący nie raz naciągnął Spółdzielnie to fakt obecna reklama to kpina za nasze pieniądze ale skoro nam się podoba .... dajcie łapkę w górę jak Wam się podoba. Zamiast premii mamy supperrr reklamę.

@Spółdzielca

Jak mam pisać jak są usuwane wpisy.Obar już kiedyś zrobił nam kino bambuko.Ocet kosztuje 2,99zł,A majo 8zł.Reklama woła o pomstę do nieba.Ja domyślam się........

@Ukrywać się nie będę.

Nie ma czegoś takiego jak przekształcenie spółdzielni w spółkę. Trzeba rozwiązać spółdzielnię i dopiero potem powołać spółkę. Żeby rozwiązać potrzebna jest zgoda walnego zgromadzenia chyba że regulamin spółdzielni mówi inaczej ale tu nie mam pewności czy taki regulamin jest zgodny z ustawą. Nowi właściciele muszą spłacić udziałowców. To jest bardzo duża kasa i ciężko będzie tyle zgromadzić kilku osobom. Chyba że mają inwestora. Nie jest to takie proste i sporo kosztuje bo za grosze nikt udziałów nie sprzeda. Poza tym gdyby chcieli coś kombinować nie szukaliby nowego prezesa

Nie pracownik

Ale wy po sobie jedziecie. Niech żyje polska rzeczywistość. Majonez macie dobry ale nie dziwię się że wasz zakład upada. Jeden drugiemu by wbił nóż w plecy gdyby mógł. Przy takich relacjach najlepsza firma upadnie.

@Nie pracownik

Widzę, że dalej oceniacie swoich kolegów poprzez zazdrość. Tak postępując firmy nie uratujecie. Życzę Wam powodzenia. Na na zbliżające się Święta Bożego Narodzenia dużo zdrowia, życzliwości i wszelkiej pomyślności. Dużo łask bożych by wszystko się Wam dobrze poukładało.

Sprzatacz/MPK

Ludzie wam też

jakaś

Po to mamy wybór w sklepie żeby wybrać co kto lubi a gusta ... o nich się nie dyskutuje.

Aplikowałeś na stanowisko osoba do sprzątania oferowane przez firmę Majonezy Spółdzielnia Pracy Produkcyjno-Handlowa W Kętrzynie? Czy zostałeś zaproszony na rozmowę kwalifikacyjną? Czy spotkanie odbyło się w formie online, czy w siedzibie firmy? Opisz swoje wrażenia. Jaki był rezultat rozmowy?
kolo

Uspokójcie emocje. Po otwarciu kopert od razu będzie wiadomo kogo zaprosić a komu podziękować. Na rozmowy potrzeba kilka dni. Potem na spokojnie zastanowić się i wybrać. Myślę że od nowego roku będziemy mieli nowego prezesa

@kolo

Czyżby w końcu ktoś z rady dał znać

@kolo

Ekspert od wyborów się znalazł.Śmiechu warte.Człowieku ogarnij się.Do nowego roku to będzie za późno,tymczasowy robi rewolucję,A my mamy czekać do nowego roku.

@Ukrywać się nie będę.

Ogarnijcie się wszyscy. Przecież tymczasowy ma ciche pozwolenie na przeprowadzenie restrukturyzacji spółdzielni. Jeśli przyjdzie nowy (w co wątpię) to i tak będzie juz po ptokach, czyli za późno. Idziemy na (usunięte przez administratora) lub przekształcenie własnościowe. Spółdzielnia tak czy nie juz prawie jej nie ma.

@xxx

Restrukturyzację niech przeprowadza u siebie w Reszelu.Spółdzielcy nie pozwolą na przekształcenia.Jestem na nie,nie wiem jak inni na pewno pomaga mu mecenas Prado.Dołącz ulotkę. W razie jakichkolwiek wątpliwości związanych z stosowaniem leku należy zwrócić się do lekarza lub farmaceuty.Żałosne ale prawdziwe.

xxx

Jeśli tak myślisz i uwazasz, to dlaczego jest jak jest. Przepisowo mamy glos, ale jego nie wykorzystujemy , a dlaczego? Zadaj sobie to pytanie i odpowiedz na nie sobie sam

Termin zgłoszeń do konkursu minął. Czekamy na jakieś ruchy ze strony rady. Wybierzcie mądrze. Teraz już nie ma miejsca i czasu na błędy. Życzę wam żeby dobro spółdzielni było dla was najważniejsze.

pracownica
@pracownik

Też się obawiam że własne interesiki będą ważniejsze. Obym się myliła. Mogą powiedzieć że nie było dobrych zgłoszeń i miernota będzie prezesem a wtedy nie mamy co liczyć na lepsze pensje. Weźcie kogoś kto ma pomysł jak podnieść sprzedaż i zmienić funkcjonowanie naszej spółdzielni i unowocześnić nasza pracę

zwykły kandydat
@pracownica

A czy już nie ma dokonanego wyboru prezesa, gdyż nikt nie dzwoni ani nie pisze w sprawie naboru na prezesa. Rada pewnie się zastanawia i nie wie co ma zrobić, a czas ucieka. Dokumenty mieliśmy złożyć do 24 listopada, a juz jest 30 listopad i dalej cisza. czyżby był swój kandydat ???

@pracownica

A czy mógłby ktoś powiedzieć ilu kandydatów dostarczyło dokumenty.

@zwykły kandydat

na pewno nie jesteś kandydatem. Przeczytaj uwaznie ogłoszenie zanim coś głupiego napiszesz

Zwykły Kandydat
@jakaś

Czytałem wiele razy. Ale tez czytalem Wasze wpisy i to czego sie boicie, czyli plajty.

Kandydat zewnętrzny
@jakaś

Macie problem i sami nie wiecie czego chcecie. Życzę Wam Powodzenia.

@Zwykły Kandydat

Nie nie jesteś kandydatem i nie umiesz czytać zwykłych ogłoszeń. Obowiązuje data stempla pocztowego. Termin do 25go a ty 30go już cały w stresie. Listy dochodzą do tygodnia więc podejrzewam że na koniec tego lub początek przyszłego tygodnia będą dzwonić do wybranych kandydatów. Jesteś cienias i na prezesa stróżówki się nadajesz a nie na prezesa naszej spółdzielni.

@jakiś

Nie wiem dlaczego ublizasz innym. Tak Ciebie wychowano ???. Szkoda. Zmień się bo tym zachowaniem nic nie uzyskasz.

@jakiś

Jakiś zapytaj Kiszczaka co zrobił na święta w dziale marketingu,Może jest jakaś reklama w radiu i jaka kasa poszła na reklamę?Obareczek śmieje się z nas,A tu głupoty wypisujesz Pokemonie.Zapytaj Rady na co czeka z otwarciem ofert (usunięte przez administratora)

@Przyjaciel

Nie wiem na co czeka i nie interesuje mnie to. Czy koperty otworzą teraz czy za dwa tygodnie to nie ma znaczenia a ci wszyscy co podszywają sie pod kandydatów nie wiem co chcą. To jest ktoś od nas. Dajcie im na spokojnie wybrać. Jak za jakiś czas okaże się że wybrali dobrze to nikt nie będzie przepraszać że głupoty pisał i zapomni o wszystkim. Ja zakładam że radzie też zależy żeby nasza spółdzielnią stanęła na nogi.

zwykły pracownik

Ostatnio mi się przypomniało że w 2020 roku żeby nie pieniądze z tarczy antykryzysowej to by spółdzielnia prawie nic nie zarobiła. Ciekawe czy w tym roku nie zbankrutujemy. Trzeba nam prezesa prawdziwego spółdzielcy. Tylko nie można mu za dużo płacić.

też zwykły pracownik
@zwykły pracownik

W jakim ty świecie żyjesz. To ile ma zarabiać prezes. Jeżeli pojawi się taki co naopowiada bajek i zgodzi się na kilka tysięcy pensji to możesz być pewien że upadniemy. Dobry fachowiec się ceni i nie będzie się angażować za grosze. Prawa rynku są takie a nie inne i nikogo nie interesuje czy firmę na coś stać czy nie. Finansami firmy zaczyna się interesować dopiero po podpisaniu umowy. Zobacz w internecie ile zarabiają prezesi i dyrektorzy zakładów produkcyjnych. Nie można przepłacać z tym się zgadzam ale ceny dyktuje rynek i to że ktoś sobie coś ustali nie ma znaczenia bo poza ustaleniami nic nie osiągnie a jeżeli założenia rady są takie że szukają taniego prezesa to albo będzie słabeusz albo nikogo nie wybiorą a na to rozwiązanie jak na szpilkach czeka tymczasowy czyli też słabeusz.

Kandydat zewnętrzny
@też zwykły pracownik

A czy może ktoś mi powiedzieć, ile osób złożyło dokumenty i kiedy Rada będzie rozpatrywać je. I jeszcze jedno pytanie, czy ktos zna regulamin konkursy. A może w ogóle go nie ma i Rada robi to co się im podoba.

ściema
@Kandydat zewnętrzny

Jak ty jesteś kandydatem to ja jestem ksiądz. Jaki regulamin jest ogłoszenie są warunki i po co do tego regulamin

@też zwykły pracownik

Może faktycznie masz rację. Zobaczymy co będzie.

Na jakie zarobki można liczyć w firmie Majonezy Spółdzielnia Pracy Produkcyjno-Handlowa W Kętrzynie na stanowisku Prezes? Czy pracownicy dostają premie?

ściema

Następny fanatyk urywania się z choinki

ktoś

Wszyscy wiemy za co Wiśniewski poleciał. Nigdy go nie było i nie jeździł ciągle do klientów. Zajmował się głównie sprawami niezwiązanymi ze spółdzielnią. Trochę zrobił ale kompletnie nie zmienił sposobu naszej pracy. Świat idzie do przodu a my dalej tkwimy w epoce liczydeł. Kaśka no cóż nie będę się nad nią znęcać. Totalne zero i wynik na walnym to potwierdził. Potrzebny nam ktoś kto zajmie się sprzedażą i to jest najważniejsze ale też zrobi porządki w spółdzielni. Przez to że tkwimy w liczydlach ucieka nam dużo pieniędzy. Naszą szansą jest automatyzacja tego co się da zautomatyzować.

@ktoś

Tylko na automatyzacje trzeba milionów. I wprowadza się ją jak brakuje mocy produkcyjnych a nie jak ludzie z produkcji siedzą pół roku w domu, bo nie mają co robić. A jak się wprowadzi automatyzację to trzeba mniej ludzi na produkcji. Ciekawe kto da rade to zrobić i ich zwolnić. I po co to w ogóle robić.

@ktoś

Nie zawsze automatyzacja jest antidotum na poprawę w spółdzielni, ale trzeba ja pomału wdrażać. Nowy Prezes powinien bardzo dobrze znać się na spółdzielczości, bo spółdzielnia to my. A to przecież nie łatwy podmiot gospodarczy do zarządzania.

@ktoś

Nie wymieniam,y nazwisk, bo będzie się im za dużo czkało.

kol
@zwykły pracownik

A kto mówi o produkcji. Biuro wytwarza tysiące papierków i mamy masę fikcyjnych miejsc pracy. Automatyzację przede wszystkim poza produkcja trzeba zrobić. Nie wiem czy to są miliony czy tysiące. Jak zaproszą kandydatów na rozmowę to można ich o to zapytać. Może jest na to sposób bez wielkich kosztów. My się na tym nie znamy i chyba nie ma u nas nikogo kto ma o tym pojęcie i jakiś pomysł ale może pojawi się ktoś kto się na tym zna i wie jak to zrobić

paka
@xxx

Firma jak każda inna. Trzeba robić dobry produkt i go sprzedawać. Produkt dobry mamy a sprzedaż kuleje. Ciekawe ile nowych umów podpisali nasi dzielni przedstawiciele. Chyba slabo

Sss
@kol

Fakt, biurka w biurze do wymiany, bo już dziury wytarte od łokci

@kol

Nie trzeba zapraszać kandydatów, żeby wiedzieć ile kosztuje automatyzacja. Wystarczy zobaczyć ile kosztowała kilka lat temu zwykła kartoniarka. A poza tym, co mamy automatyzować ?

@xxx

Albo będą sprawy sądowe. A to duże ryzyko i może sporo kosztować.

@kol

To jak mamy kogoś wybrać, jak się na tym nie znamy ? A jak się nie znamy, to czemu ciągle odwołujemy prezesa ?

@paka

Słaby ten dział zbytu. Nie umie sprzedać dobrego produktu.

jak
@zwykły pracownik

A chociażby skanery w magazynie i automatyczne drukowanie wzetek i faktur i masa innych rzeczy

paka

Wstrzymajcie się z wpisami na jakiś czas. Może ci co podają się za kandydatów to ludzie od nas i to tylko prowokacja. Za miesiąc góra dwa wszystko się wyjaśni i będziemy wiedzieć czy konkurs był prawdziwy czy fałszywy. Mam nadzieję że na prawdę rada chce kogoś z zewnątrz a jak wszystko ukartowane to chyba czas szukać innej pracy albo zostać i łudzić się że może coś się zmieni ale najpierw trzeba odciąć od koryta tych co się bogacą kosztem innych

kandydat
@paka

@paka, ja naprawdę chciałem kandydować, ale Pani z działu Handlowego powiedziała, że po co jeśli juz macie Prezesa. Dodzwoniłem się 23 listopada do działu handlowego, bo sekretariat w ogóle się nie zgłaszał. jest to 100 % prawda. Jeśli mi nie wierzysz pójdź i sprawdź bilingi czy we wtorek był telefon z zewnątrz do działu handlowego około godziny 10.00. POWODZENIA ŻYCZĘ.

Nikt
@kandydat

To dział handlowy przyjmuje zgłoszenia? Jakie ma kompetencje ktokolwiek w tym dziale?

@kandydat

Sekretariat nie ma czasu na odbieranie telefonów. Nigdy nie miał. Jest zajęty ważniejszymi sprawami.

kol

Jak dowiedziałem się o konkursie na prezesa to się ucieszyłem ale jeżeli to ściema i prezesem będzie ten nieudacznik Kuszczak to na najbliższym walnym i rada i prezes są do wywalenia. To korytko już się kończy i czas najwyższy zrobić porządek a Kuszczak co najwyżej zamydli wszystkim oczy i potem będzie zwalał winę na cały świat. Czy wy na prawdę chcecie doprowadzić do upadku spółdzielni.

ciekawski

Czy ktoś wie ile przyszło zgłoszeń na prezesa. Dzisiaj mija termin składania podań

@ciekawski

Słyszałem, że jest 5 kandydatów.

@ciekawski

ale jeszcze do 15 maja kandydaci czas. A najczęściej przynoszą oferty tuż przed końcem dnia.

zatroskany
@xxx

No i zbliża się godzina W. Zobaczymy ilu będzie zgłoszonych kandydatów z zewnątrz. No pewnie Rada będzie debatować co zrobić i kogo zaprosić, by móc namieszać z wyborem. Osoba z zewnątrz chyba nie masz szans do swojego "rady" kandydata.

Ukrywać się nie będę.

Szanowna Rado trzymajcie się,wybierzcie Prezesa,bo Kuszczak aż się gotuje władzy ciemniak,jego koleżanki Mośka,Żyrafka,Dagusia i Pietrek nie mogą się doczekać.

@Ukrywać się nie będę.

Żyrafa z Mośką nie będą decydowały kiedy Szanowna Rada Nadzorcza otworzy koperty

@xxx

Panie i Panowie członkowie spółdzielni. Jako kandydat zadzwoniłem sobie by zapytać się coś na temat spółdzielni i dodzwoniłem się do działu handlu i usłyszałem , że nie udziela informacji, bo tak w zasadzie mają juz Prezesa. Jest to Wasz pracownik. I szkoda bym tracił czas na składanie oferty. GRATULUJĘ WYBORU PRZED KONKURSEM. ŻYCZĘ WAM POWODZENIA.

@Ukrywać się nie będę.

A wiesz ile tych kopert jest

Orzeszko

Jutro dostarczę papiery do spółdzielni. Ciekawe ile będzie kandydatów. Zobaczymy co Rada Nadzorcza zrobi i jak przebiegnie konkurs na Prezesa. Piżyjemy zobaczymy.

@Orzeszko

Człowieku daj spokój,to jest tylko na 2 lata i podziękują Ci i będzie taki finał.Tam jest (usunięte przez administratora) Bella,jak nie jesteś z ich drużyny to wypad.Jak chcesz to Ci powiem kto jest szeryfem tej bandy.Ukrywać nie będę,ujawnię całą prawdę już nie długo.

jsgdue
@Ukrywać się nie będę.

Ty co chwila coś niby ujawniasz. Jak masz coś do powiedzenia to pisz a jak nie to siedź cicho. Wielkimi zapowiedziami nie zawracaj nikomu głowy.

Ukrywać się nie będę.

Tak to tylko Ty masz takie wrażenie.

Orzeszko

Czytam, te wpisy i jestem przerażony. Zastanawiam się czy warto składać papiery na Prezesa. Ale czy to wszystko prawda ?. Oby nie, bo inaczej rzeczywiście może byc po spóldzielni. Szkoda by było. Spóldzielnia ma potencjał i możliwości, tylko mądre zarządzanie ją uratuje. Powinna byc osoba która zna się na spóldzielczości by nic mu do głowy innego nie przychodziło. Ma byc spóldzielca w 100%.

@Orzeszko

Oj głupiutki ty jesteś. To ma być ktoś kto wie jak zarabiać pieniądze i gdzie szukać oszczędności.

Orzeszko

Wszedłem na KRS i zobaczyłem, że co dwa lata zmienia się Prezes. Czy tak ma być dalej, bo tak się nigdy nie da prowadzić biznesu. Prezes powoływany na dwa lata nic dobrego nie wnosi, tylko trzyma sie stolka, a Wy potrzebujecie managera na dłużej. Zyczę Wam powodzenia. Dwa lata mnie nie interesują.

@Orzeszko

Wszyscy będziemy oo tobie płakać. Jak ktoś się nie sprawdza to leci. O tym decyduje walne. Jak ludzie nic z tego nie mają to wiadomo że pogonią że stołka. Jak trafi się teraz ktoś dobry to ludzie sami będą chcieli żeby został. Piszecie głupoty bo nikt potajemnie nie decyduje o tym czy wywalić prezesa czy zostawić. To walne w tajnym głosowaniu czyli wszyscy udziałowcy w równym stopniu

koma

I tak zrobią co zechcą a my i tak będziemy musieli się dopasować. Ale teraz jest okazja co by było inaczej. My sami nie damy rady wygrzebać się z tego a zmian potrzeba i to każdy wie bo jesteśmy w latach osiemdziesiątych i dłużej tak się nie da.

pre
@koma

Nie tak prendko. Jak wybiorom takiego co nic nie zmieni i wciongna go w układ to poleca szybciej niż im się wydaje a bycie w radzie zawsze daje korzyści

Kandydat na Prezesa
@pre

Co to znaczy,jestem w szoku jak czytam wpisy,ludzie ogarnijcie się.Sami nie wiecie czego oczekiwać od kandydata na ogłoszone stanowisko.

@Kandydat na Prezesa

Jak to czego. Większość chce żeby nadal mogła udawać że pracuje a nowy prezes ma być czarodziejem i w cudowny sposób wyciągnie nas z dołka. Przecież to takie proste.

@Kandydat na Prezesa

Jak się nadajesz to wysyłaj papiery. Im większy wybór tym lepiej

To akurat prawda

top

Zawsze łatwo mówić anonimowo i krytykować. Na pewno potrzebujemy zmian na pewno za grosze nikt tutaj nie przyjedzie i na pewno rada też czyta te wpisy i na pewno też im zależy żeby coś u nas zmienić bo to są też ich pieniądze i jak każdy chcą zarabiać jak najwięcej więc dajmy im spokojnie działać. Ale pamiętajcie że potencjalni kandydaci też mogą to czytać

bora
@top

Nareszcie ktoś mądrze napisał bez złośliwości

też pracownik

Ten co niby wprowadził takie zmiany był ciągle nieobecny i nie miał pojęcia co się dzieje w spółdzielni. My potrzebujemy kogoś kto będzie na miejscu potrafi ogarnąć całość i zmieni nasz sposób działania. Liczydła i setki papierków nie świadczą o nas dobrze. Pracuję tu wiele lat a spółdzielnia niewiele się zmieniła a my musimy się zmienić bo nie przetrwamy. Jak ktoś chce dać prezesowi grosze to jak zawsze znajdzie się chętny ale to będzie nieudacznik. Nowy prezes musi być dobrym menadżerem trzeba mu dobrze zapłacić ale też dużo od niego wymagać. Myślę że nie ma innego wyjścia. Jeżeli nowy prezes zmieni zakład tak że będziemy lepiej zarabiać to niech zarabia nawet miliony. Bardzo nas też hamuje rozbudowana administracja. Siedzą za biurkami nudzą się całymi dniami i udają zapracowanych. Wiele osób wśród nas to (usunięte przez administratora) którzy żyją na koszt tych co faktycznie pracują.

Popatrzcie wszyscy na wyniki 2018, 2019, jak prezesem był prawdziwy menedżer i na wyniki 2020. Facet rozebrał stary budynek, przyłączył zakład do sieci ciepłowniczej, kupił nowy samochód dostawczy, wprowadził nowe ciasta i etykiety majonezu, pozyskał Lidla i robił wyniki dwa razy lepsze niż teraz. A jeszcze na siebie zarobił. A co od tego czasu ? Nic.

Sss

Gdyby był takim dobrym zarządcą, to by nie wyleciał.

@Sss

Jak matoły decydują o tym, kto jest prezesem, a kto nie, to nie ma się co dziwić. Karolewskie dojarki krów po podstawówce decydują o losach człowieka z wykształceniem i doświadczeniem dziesięć razy większym.

Zostaw merytoryczną opinię o Majonezy Spółdzielnia Pracy Produkcyjno-Handlowa W Kętrzynie - Kętrzyn

• Jak się pracuje w Majonezy Spółdzielnia Pracy Produkcyjno-Handlowa W Kętrzynie?

Zobacz opinie na temat firmy Majonezy Spółdzielnia Pracy Produkcyjno-Handlowa W Kętrzynie tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 73.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Majonezy Spółdzielnia Pracy Produkcyjno-Handlowa W Kętrzynie?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 68, z czego 8 to opinie pozytywne, 12 to opinie negatywne, a 48 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Majonezy Spółdzielnia Pracy Produkcyjno-Handlowa W Kętrzynie
  • J.Daszyńskiego 11