Opinie o Sedal Sp. z o.o. w Zielona Góra

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Sedal Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Sedal Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Usługi hotelarskie dla firm

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Sedal Sp. z o.o. w Zielona Góra

Ona

Proszę o wyrównanie nam pensji gdyż od stycznia 2019 roku najniższa brutto powinna wynosić 2250 zł u nas zatrzymała się na poziomie 2018 r 2150 zł. To nie zgodne z prawem!!!!! Ile można się prosić o swoje pieniądze??

Anka Nowy wpis
@Ona

Troszkę mylisz pojęcia. Najniższa krajowa 2250 brutto to nie tylko zasadnicza, ale również inne składniki wynagrodzenia. Proponuję poczytać przepisy zamiast wypisywać bzdury.

X Nowy wpis
@Anka

(usunięte przez administratora) się odezwał X

Robol Nowy wpis
@Anka

W skład najniższej krajowej mogą wchodzić: nagrody i premie regulaminowe (czyli wypłacane jako element pensji, a nie wyróżnienia), - wynagrodzenie za urlop wypoczynkowy, - dodatek wyrównawczy wypłacany za obniżenie płacy z powodu wypadku w pracy lub choroby zawodowej.

Czy w firmie Sedal Sp. z o.o. Hurtownia Spożywcza w ostatnim czasie wydarzyło się coś ciekawego?

Były robol

Tak władze przejęła Pani dyrektor i zaczęła swoje "rządy" zrobiła czystke w hurtowni. Akurat to że zdegradowala kierowników jest na plus. Ale przy okazji zlikwidowala tzw jubilatke dla stałych pracowników(nie wiem za co ich ukarała) Nie ma premii uznaniowych oraz porobila tzw progii od "wydanych na hurtowni pozycji". Progi, nie muszę dodawać, że nie do osiągnięcia dla pracowników. Czyli podsumowując pensje poszły w dół i mnóstwo pracowników odeszło, bo nikt za takie marne grosze nie chce tam pracować. Czarno widzę przyszłość hurtowni.

J 23
@Były robol

Omijajcie to miejsce z daleka .

Były pracownik. Nowy wpis
@Były robol

Kierownicy mają lepiej niż wcześniej.Oczywiście nie w tej firmie.A tobie pozostał płacz i narzekanie na warunki panujące w tej firmie.Na razie pozostaje wam się cieszyć że w ogóle macie pracę w tej firmie, bo jak wróble na dachu ćwierkają już niedługo hurtownia zmieni swoją siedzibę.

Justyna

Szkoda, że pracownicy nie doceniają pracy w dobrej firmie. Atmosferę sami sobie psujemy więc nie ma co narzekać!

W tej firmie nikt
@Justyna

Szkoda że nie powiesz o zarobkach w tej firmie Do dziś nie podniesiono najniższej krajowej która jest nadal 2100 tyle co w 2018 roku.

Tom

Bardzo ważna sprawa wgląd do pasków z pensji drukuje kasjerka która niema uprawnień i przekazuje dane osoba postronnym. A gdzie RODO.

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Sedal Sp. z o.o. odpowiadała Twoim potrzebom? Czego dowiedziałeś się o swoim nowym, potencjalnym miejscu pracy? Twoja opinia jest dla nas ważna.
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy
Tom

Czy w państwa firmie ktoś wie co to jest RODO i ochrona danych osobowych chyba nie bo paski od wypłat drukuje kasjerka i ma wgląd do danych. (usunięte przez administratora)

Sąsiadka

Dziewczyny omijajcie sklep Sedal na Traugutta atmosfera w pracy tragiczna .! !!!!

Ona

Prosimy o zmianę kierownika w Widawie to nie będzie zwolneń u nas .Woda sodowa uderzyła do głowy tej osobie .A może kierownik tu wcale nie jest potrzebny i tak jest beznadziejny-beznadziejna.

ssssss
@Ona

Podobnie mamy teraz w dzietrzkowicach, totalna wazelina i woda sodowa w głowie.

Kazimiera

Od jakiegoś czasu w Państwa sklepie na Osiedlu Wyszyńskiego w Wieluniu dzieje się coś dziwnego... Dzisiaj np były otwarte tylko dwie kasy i kolejki sięgały do regału z napojami. Na pytanie czy ktoś przyjdzie na kasę kasjerki odpowiadały, że już dzwoniły i niestety nie doczekałam się tej Pani (blondynki), która miała usiąść na kasie drugiej. Bardzo proszę o skrupulatne przyjrzenia się tej sprawie. Jak tak dalej pójdzie to stracicie stałych klientów... Oczywiście na wędlinach jest ta sama sytuacja- żeby coś kupic trzeba stać w kolejce pół godziny...

@Kazimiera

Twoja wypowiedź jako klienta jest oczywiście ważna, ale w tym wątku szukamy opinii pracowników firmy i ich informacji na temat warunków pracy i zatrudnienia. Czy firma na bieżąco prowadzi rekrutacje i szuka pracowników? Jakie wymagania trzeba spełnić na określonym stanowisku pracy? Piszcie swoje opinie, gdyż Wasze informacje pomogą innym osobom szukającym zatrudnienia.

Goska

Tragedia. Tylko tyle. Na temat kierownika pana nieśmiesznego moźna powiedziec ze to typowy narcyz i tulipan w jednym. A jak to mowia ryba psuje sie od glowy.

byly pracownik

Pracowalem w tej firmie dosc krotki okres ale zgadzam sie z opiniami o atmosferze tam panujacej To prawda ze tak zakompleksionego i chamskiego czlowieka jakim jest tam kiwrownik to nie spotkalem w swoim zyciu.A zarobki to juz oddzielny temat .Szkoda Zycia Marnowac i zdrowia .Wlasciciele firmy powinni naprawde przyjzec sie temu kierownikowi.Nigdy nie znajda dobrych pracownikow. Bo oprocz tego ze jest sie kierownikiem to trzeba tez byc czlowiekiem a ten pan musialby sie wiele nauczyc .

były

Potwierdzam poprzednią opinie totalny wyzysk a na dodatek debilizm intelektualnt głownego kierownika po prostu cham ,KTÓREMU w dziecinstwie ktos musial zrobic wielka krzywde .Nie widzialem drugiegi czlowieka ktory tak nie nawidzi innych.Zero zainteresowania ze strony prezesa losem pracownikow.

Taka prawda.
@były

Firma to nie przymusowy obóz pracy że ktoś na siłę trzyma ludzi.Jeżeli jest mi źle i nie odpowiada mi atmosfera w pracy czy też zarobki to zmieniam sobie miejsce pracy a nie płaczę jak małe skrzywdzone dziecko na forum.

Polak

Totalny wyzysk za glodowe pensje.A do tego chamstwo i arogancja glownego kierownika i jego zmianowego .Bardzo zle traktuja chlopakow pracujacych na wydawce.Do takiego zachowania jest akceptacja prezesa firmy.Nie polecam nikomu.

Taka prawda.
@Polak

Nikt cię na siłę nie trzymał w tej firmie.Jak ci było tak źle to trzeba było sobie poszukać pracy gdzie indziej.Poza tym dlaczego nie powiedziałeś prosto w oczy tego co myślisz tylko tutaj anonimowo udajesz chojraka?Bohaterze z bożej łaski.

Zostaw merytoryczną opinię o Sedal Sp. z o.o. - Zielona Góra

Sedal Sp. z o.o.