Opinie o Ożóg Sp. z o.o. w Nienadówka

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Ożóg Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Ożóg Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe firmy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Ożóg Sp. z o.o. w Nienadówka

Wujek Tomasz Nowy wpis

Szefostwo jest chyba ślepe na to co robi supermann Tomasz ,miesza ludzi z błotem, gnoi . Wydaje mu się ze jest najmądrzejszym człowiekiem w firmie. A takich handlowców są miliony .... Powinni go dawno wymienić ale przez powiązania rodzinne tego nie widza. Zamiast jeździć zbierać zamówienia to jeździ do domu . Szefostwo niech w końcu przejrzy na oczy z kim mają do czynienia a wtedy pracowników im nie braknie. A co do warunków w pracy to nie chce tego komentować.....????

Były pracownik Nowy wpis

Czy szefostwo w końcu odpowie na posty byłych pracowników? Pracowałem w tej firmie I wiem że szefostwo zagląda na to forum więc może czas najwyższy wytłumaczyć dlaczego sytuacja na firmie jest tak fatalna? Czy zwalniający się pracownicy co parę miesięcy nie jest dla was znakiem że coś jest nie tak ? Czy mimo tylu skarg i próśb o pracę w zimie w temperaturze 1 stopnia ciężko wam zorganizować ogrzewanie lub chociaż porządne ciuchy robocze? Nie wspominając już o ładowaniu na auto do 3.5 tony towaru który razem z autem waży 8 ton i kazaniu kierowcom jechania taką trumną na kółkach. Czekamy na merytoryczna odpowiedź szefostwa...

Wujek Edward Nowy wpis

Potwierdzam ,że poprzednie wypowiedzi to szczera prawda. Nie jest to jedyny argument żeby tam nie pracować.... Kolejny to pan T. Który pracuje tam od kilkunastu lat. Jego zachowanie względem innych pracowników jest co najmniej karygodne ! Nie istotnym jest jak dobrym pracownikiem jesteś Pan T. przedstawi cie w oczach innych jako osobę nie zdolną do niczego , kompletnego nieudacznika .Przy czym sam jest wyjątkowo miernym pracownikiem. Niestety ze względu na powiązania rodzinne z właścicielem hurtowni, jest on właściwie nie tykalny.

Grześ

Dzień Dobry czy ktoś może coś napisać ,jak aktualnie wygląda sytuacja na tej firmie? Czy zmieniły się warunki pracy i czy na lepsze czy na gorsze? Z góry serdecznie dziękuję

Alladyn Nowy wpis
@Grześ

Tak zmieniły się ....na gorsze niestety... Z całego serca nie polecam tego miejsca które aspiruje do bycia poważna firma, bo po prostu nigdy takową nie będzie. Jedyne co czeka tam na przyszłych kandydatów to niewyobrażalnie ciężka praca za najniższą krajową.

Firma Ożóg Sp. z o.o. poszukiwała pracowników. Wziąłeś udział w procesie rekrutacyjnym? Ile etapów obejmował ten proces? Podziel się swoimi przemyśleniami dotyczącymi przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.
logo firmy Specjalista psychoterapii uzależnień
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Pracownik działu eksportu z językiem niemieckim
Bydgoszcz
AA Euro Recruitment Poland Sp. z o.o.
Magdalena

W maju 2021 doszło do wysypu wielu niekorzystnych dla renomy firmy komentarzy. Jest to efekt jednego niezadowolonego pracownika czy doszło do jakiegoś masowego zwolnienia? Ktoś może by skonkretyzował jak wygląda praca w hurtowni firmy? Faktycznie nie warto oglądać się za miejscem dla siebie czy poniższe opinie to fejk?

Kolega
@Magdalena

Mój kolega tam pracował i konkretnie chodzi o jednego "pseudo kierownika" który gnębi wszystkich psychicznie dlatego nikt tam nie wytrzymuje

@Magdalena

Pracowałem w tej firmie i wszystkie opinie negatywne są prawdziwe. (usunięte przez administratora) na porządku dziennym. Pseudo kierownik krzyczący i mieszający ludzi z błotem, marne pieniądze, praca w bardzo niskiej temp w zimie i ogrom pracy. Jeżeli ktoś szuka pracy na poważnie to odradzam. Takich firm jak ta już nie ma, czas zatrzymał się tutaj 20 lat temu. Prawie wylądowałem na terapi po pracy tutaj tak potrafią zgnoic człowieka.

Edek

Najgorsza praca w moim życiu

TOMEK

Zdecydowanie odradzam wszystkim byłem widziałem nie polecam nikomu

al

Takich firm już nie ma

Pracownik2

Odradzam wszystkim ,zero szacunku dla pracownika

Anet

Firma największa porażka w moim życiu

Slepy

Odradzam wszystkim, nie ma nic gorszego

Stajenny

Stajnia

Nikomu nie polecam, wyzysk na 100 % za 2 tys

admin

Masz doświadczenie w pracy i wiesz więcej niż osoby rekrutujące? Napisz co sądzisz o firmie Ożóg Sp. z o.o. Hurtownia Spożywcza i pomóż potencjalnym pracownikom w podjęciu decyzji o zatrudnieniu!

Golona
@admin

Nie ma wiekszego syfu na Mieleckim rynku. Dwa miesiace umowa zlecenie nawet nie za najnizsza krajowa. Warunki pracy tragiczne, ubranie we wlasnym zakresie. Zero zasad bhp. Szefostwo nie potrafiace rozmawiac z pracownikami o problemach istniejacych w firmie. Nie polecam, kazdy szybko odchodzi. Przez rok odeszlo okolo 10 osob.

Zostaw merytoryczną opinię o Ożóg Sp. z o.o. - Nienadówka

• Jak się pracuje w Ożóg Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Ożóg Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

Ożóg Sp. z o.o.
  • 256