Opinie o Atlantis Krzysztof Gibki w Chorzów

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Atlantis Krzysztof Gibki. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Atlantis Krzysztof Gibki na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Przemysł spożywczy - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Atlantis Krzysztof Gibki w Chorzów

Pracownik Próbny Nowy wpis

Masakra co za firma , wyzysk płacą 15 zł za godź pracy a co innego obiecują . Wedle ogłoszenia miało być 8 godzin pracy a jest tylko 4 także powodzenia życzę(usunięte przez administratora) firmy Atlantis .

Czy w Atlantis Krzysztof Gibki pracuje się na open space?

Kandydat Nowy wpis

@Pracodawca A więc załapałem się na 3 dni próbne na produkcji żywności , praca ciężka ale krótka bo od 6 do 12 maksymalnie . Płaca niska i to bardzo za próbny okres zapłacono mi tyle co nic a roboty było sporo jak na sześć godzin . W ogóle na początku była mowa że od 6:00 do 14:00 ale okazało się że kierownik produkcji tzw SZEF szuka taniej siły roboczej . Warunki takie sobie , sporo pyłu i brudu , do tego nie raz po zakończeniu tzw produkcji przez około dwie godziny można chodzić po magazynie bez celu . Szczerze odradzam , bo potem po tych trzech dniach próbnych tzw SZEF mówi że mam nie przychodzić i czekać na telefon a wiadomo przyjdzie następna tania siła robocza .

2020 abc

Firma zmienia pracowników jak rękawiczki Jest prowadzony casting na pakowanie wzorów z mieszkaniami cukierniczymi. Jeżeli chcesz zachować swoją godność i mieć stale miejsce pracy nawet tam nie idź szkoda czasu!!!zatrudnia Cię na parę miesięcy A później zwolnią bo jest redukcja etatu ale dalej szukają nowych osób!!! Nie polecam!!!

Pracownik Produkcji

Bez ważnych informacji . praktycznie zero kontaktu z szefem

Żadnych ważnych

Zostaw merytoryczną opinię o Atlantis Krzysztof Gibki - Chorzów

• Jak się pracuje w Atlantis Krzysztof Gibki?

Zobacz opinie na temat firmy Atlantis Krzysztof Gibki tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Atlantis Krzysztof Gibki?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Atlantis Krzysztof Gibki?

Kandydaci do pracy w Atlantis Krzysztof Gibki napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Atlantis Krzysztof Gibki
3.7/5 Na podstawie 6 ocen.
  • Legnicka 73
    41-500 Chorzów