Opinie o Piątkowscy S. i M. K. S.C. Piekarnia w Bydgoszcz

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Piątkowscy S. i M. K. S.C. Piekarnia. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Piątkowscy S. i M. K. S.C. Piekarnia na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Piątkowscy S. i M. K. S.C. Piekarnia w Bydgoszcz

Gosia

Polecam! Najlepsze pieczywo w Bydgoszczy

@Hanna

Kasjerki zmieniają się co jakiś czas... Bo żadna tam dłużej nie wytrzyma.

Gosia

Polecam! Najlepsze pieczywo w Bydgoszczy

Hanna
@Gosia

A jaka atmosfera na sklepie? kasjerki się fajnie dogadują ze sobą? Jestem ciekawa czy zespół jest zgrany, bo rozmyślam nad rozpoczęciem tam pracy.

Pracownik Nowy wpis
@Hanna

Kasjerki zmieniają się co jakiś czas... Bo żadna tam dłużej nie wytrzyma.

NoName Nowy wpis

Nawet nie muszę się domyślać, kto pisał te wszystkie komentarze. ???? Rodzinka jest spora… Nikomu nie polecam tutaj pracy! (usunięte przez administratora)to mało powiedziane! (usunięte przez administratora)a pracownik tam to…

Małgorzata Nowy wpis

Gratulacje dla firmy za pyszne wyroby cukiernicze. Rogale z makiem i bakaliami przeszły moje oczekiwania smakowe. Pan Krystian widać że dopracowuje najlepiej jak się da. Lepszych nie jadłam w obrębie kujawsko-pomorskiego.

Olek

Pracowałem w tej firmie, niestety sytuacja zmusiła mnie do zmiany pracy. Najlepsza praca, która miałem i ta miła rodzinna atmosfera to był super czas. Polecam tą firmę

Ed Nowy wpis
@Olek

Krystian to ty??????

Firma Piątkowscy S. i M. K. S.C. Piekarnia poszukiwała pracowników. Wziąłeś udział w procesie rekrutacyjnym? Ile etapów obejmował ten proces? Podziel się swoimi przemyśleniami dotyczącymi przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.
logo firmy Doradca Ubezpieczeniowy
Anna Młynarczyk
logo firmy Magazynier
Uno foods
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Bydgoszcz
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Inżynier Serwisu Wtryskarek
Włodzimierz Kobylarz

Czy poszukują państwo kierowcy

Irena
@Włodzimierz Kobylarz

Czy zatrudniani są nowi pracownicy?, troche cicho za forum już od roku, w internecie niestety też nie ma zbyt wiele informacji o rekrutacji.. :(

Janusz

Polecam tą firmę

Hanna
@Janusz

Pracujesz tam? Co dokładnie polecasz? Napisz z czego konkretnie jesteś zadowolony :)

Małgosia W.

Kupuje codziennie rano ciepły chleb bydgoski z makiem. Jedyna piekarnia w Bydgoszczy która nie dodaje do swoich wyrobów ulepszaczy. Polecam każdemu kto nie próbował.

Krystyna
@Małgosia W.

Wow, a skąd jesteś pewny, ze nie dodają?

Pracowałem na stanowisku piekarza praca najlepsza, która miałem. Pierwszy raz chciałem wracać do pracy a to przez super atmosferę, która panowała w firmie. Praca Godna Polecenia

Wiesiek

Bardzo dobrze oceniana firma to najlepsza wizytówka. Praca w takim miejscu sprawia przyjemność dlatego też polecam!

Jacek

Polecam prace na stanowisku piekarza. Super praca w miłej atmosferze, pieniądze na czas.

Gregor

A czy aktualnie firma potrzebuje kierowcy, wiecie coś więcej?

Z czystym sumieniem polecam prace na stanowisku kierowcy. Dobre zarobki, miła atmosfera, pieniądze na czas. Polecam

Kierowca A

Polecam prace w firmie Piątkowskich. Szef to człowiek z którym można się dogadać. Bardzo dobre zarobki. Praca od 4-13. Przyjemna. Dobra atmosfera. Wiadomo jak w każdej Firmie zdążają się opóźnienia z ładunkiem na samochód ale nie trzeba robić nadgodzin. Wszystko dobrze ustalone. Polecam. Nic więcej tylko pracować u Piątkowskich.

Kierowca A

Nie zgodzę się z tą opinią. Pracowałem dla tej firmy prawie rok czasu i była to praca chwilowa gdyż uprzedzałem mojego pracodawcę że za jakiś czas zmieniam prace w swoim zawodzie. Opinia wyżej to jest TOTALNA BZDURA. Pamietam tego pracownika i nie przypominam aby narzekał, wrecz był zadowolony. A został zwolniony za swoje błędy i kłamstwa. Także ja uważam że praca w firmie Piątkowskich jest na najwyższym poziomie. Z pracodawca można się dogadać. Szef wyrozumiały i jest człowiek. Polecam...... pamiętaj! Nie pal za sobą mostów, bo życie się może zmienić

Polecam prace w piekarni Piątkowscy na stanowisku PIEKARZA. Pracowałem tam wiele lat, z pracodawcą nigdy nie miałem problemu, życzliwi ludzie, oby każdy był taki jak ta firma. Pieniądze zawsze na czas. Bardzo dobrze wspominam prace i polecam ją każdemu.

admin

Czy pracownik szeregowy może zajść wysoko w firmie Piątkowscy S. i M. K. S.C. Piekarnia? Czekamy na Twój komentarz.

Zostaw merytoryczną opinię o Piątkowscy S. i M. K. S.C. Piekarnia - Bydgoszcz

• Jak się pracuje w Piątkowscy S. i M. K. S.C. Piekarnia?

Zobacz opinie na temat firmy Piątkowscy S. i M. K. S.C. Piekarnia tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Piątkowscy S. i M. K. S.C. Piekarnia?

Piątkowscy S. i M. K. S.C. Piekarnia

Piątkowscy S. i M. K. S.C. Piekarnia