Opinie o CLAR SYSTEM w Poznań

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy CLAR SYSTEM. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w CLAR SYSTEM na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy sprzątające
Firmy sprzątające Poznań

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o CLAR SYSTEM w Poznań

Olka

Pracowałam w tej firmie 3 tygodnie na umowę zlecenie zero kontaktu z przełożonym nie odbiera telefonu zero ubrań ochronnych brak potrzebnych rzeczy do pracy. Odeszlam z dnia na dzień. Oczywiście nie dzwoniłam się do nikogo jak szef się dowiedział napisał smsa z pytaniem co się stało? Zastanawiam się czy dostanę pensję za wykonaną pracę. Oczywiście podpisałam umowę zlecenie ale nic nie mam przy sobie wszystko zabrał pseudo kierownik.

M

Mi zniszczyli zdrowie. Mają teraz sprawę w sądzie

Przemo

Pracowalem jako sprzatacz obiektu basen w tej firmie na nockach na termach maltanskich w poznaniu 3000 netto umowa pelen etat super atmosfera wspaniali wspolpracownicy mozliwosc awansu premie kasa zawsze na czas nawet czasem wczesniej !!!

Mopek
@Przemo

Jednym słowy ... nic więcej tylko się zatrudnić ;) .. hehehe ..ŻENADA

Przemo

Pracownik Gospodarczy

miła pani w dziale zatrudnienia. Konkretne pytania i udzielenia jasnych informacji na temat miejsca i pracy do wykonania, jak również wynagrodzenia jakie otrzymam.

przebieg pracy, moje preferencje i możliwości co do godzin pracy.

logo firmy Przedstawiciel Regionalny ds. pozyskiwania gruntów
Katowice
Green Volt Konrad Rakowski
logo firmy Agent nieruchomości
Ełk
Successio Sp. z o.o.
logo firmy Administrator
Spółdzielnia Budowlano-Mieszkaniowa Techniczna
Pracuś

Zastanawiające jest dla mnie dlaczego firma ma tak długa listę ofert pracy? Czyżby jacyś nowi klienci, powiększanie rynku? Napiszcie kilka info w temacie.

Patrycja

@Bulinkamogłabyś zdradzić kilka szczegółów na temat rozmowy kwalifikacyjnej do firmy? Czy jakieś pytania Cię zaskoczyły? A może o coś warto dodatkowo dopytać podczas rozmowy? Takie dodatkowe informacje mogą być bardzo pomocne dla osób, które ten etap procesu rekrutacyjnego mają jeszcze przed sobą.

Bulinka

Przeczytałam wpisy i teraz nie wiem co zrobić.W poniedziałek idę na rozmowę kwalifikacyjną.Aplikowałam na konsultanta telefonicznego,zaprosili na poniedziałek....ale z tego co tutaj wyczytałam to chyba sobie odpuszczę.Proszę o wpis osoby,która pracuje w tej firmie jako konsultant telefoniczny w Poznaniu.Z góry dziękuję.

jagr38@interia.pl

W Jasionce pani majster steierdziła,że skoro ktoś nie ma autobusu na Borga,to przecierz nie musi pracować w tej firmie,a pani kierownik niejaka Mikosz-Polak(z wykrztałcenia fryzerka)stwierdziła ,że to nie onóz pracy i nikogo na siłę nie będą tu trzymać.Ale najlepsze jest ,to , co przeczytałem ostatnio w ogłoszeniu o pracę;zwracają pieniądze za dojazdy i dokładają się do kupna leków.ŚMIECHU WARTE,przez pół roku ,pracowałem we własnym ubraniu i butach.A to tylko kropla w morzu ,co firma Clar,wyprawia z pracownikami.Osobiście pokazałem palec,to chcieli całą ręke,no i jeszcze jedna sprawa,pozwalali kraść pracownikom (palety,aluminium itp,a przy zwróceniu uwagi,usłyszałem odpowiedż ,że praconik jest biedny i jeśli pan chce ma pan również przyzwolenie na kradzież.Tak właśnie wygląda cała prawda o pracy w w/w firmie.Ogólnie firma DNO ,Charakteryzuje ją złodziejstwo,kombinatorstwo i nieróbstwo.A pani Majster,niejaka Marysia -faworyzuje swoich pracowników i tworzy z nimi klikę.Dlatego na koniec zczerze, FIRME CLAR OMIJAJCIE SZEROKIM ŁUKEM.Z tak beznadziejną firmą ,jeszcze się nigdy nie spotkałem.To firma dla ludzi dorabiających do renty,gdzie pracują ludzie ponad siły i tzw;kliki.JEDNYM SŁOWEM FIRMA ZŁODZIEJSKA,KOMBINATORSKAW RZESZOWIE JEST WIELE INNYCH FIRMPOZDRAWIAM

jagr38@interia.pl

Clar serwis to firma dno.Kierowniczka zakręcona9zresztą co można wymagac po byłej fryzjerce),Na stabowisku majstra,kobieta nieogarnięta, mająca problem ze sobąś i swoją głową.Firma niezorganizowana(najniższa krajowa wyzysk i mobbing ludz z grupami,brak środków czyszczących-zakup raz w miesiącu,jak brakuje ,to masz sobie kupić sam).Jedna wielka n-mafia,układy na lini pracownik -majster,a kierowniczka no cóż,byle by kasa się liczyła i dostatnie życie to spa-hotel diamond,to siłownia.Żyć nie umierać.Dlatego ,ktokolwiek będzie miał oferte z borga z firmy Clar , niech ją omija szerokim łukiem.Lepiej być biedny i mieć swój honor ,niż dostawać grosz(najniższa krajowa)i (usunięte przez administratora) jak to powiedział klasyk na wysokości lamperii.Podsumowując firma Clar -jeden wielki bajzel,dno i kupa mułu!!!!!!!!!!

jagr

Clar - firma dno ,stanowiska majstrów zajmują ludzie niekompetentni,ZERO organizaccji , mobbing i wykorzystywanie pracownika.Ludzie chorzy z grupami , nieczęsto pracują ponad własne siły , a kierownictwo nie robi nic.Ma to za przeproszeniem w (usunięte przez administratora) Oszczędność na wszystkim,pracując przez pół roku w/w firma nie zaopatrzyła mnie nawet w ubranie robocze,nie mówiąc o butach.SOCJAL ZERO ,Tylko wyzysk i nastawienie na łatwe pieniądze!Jednym słowem Żenada,DNO i KUPA MUŁU.MOJA RADA OMIJAJCIE TĘ FIRMĘ SZEROKIM ŁUKIEM !!!!!!!

Pacynek

Ja wiem jedno, że Clar system to dobra firma i tyle w temacie.

Jacek

W IKEA Poznań mamy kolesiostwo na maxa. Koordynatorzy ciągle walczą ze sobą myśląc że to ich prywatna firma.Zmieniają się i ciągle to samo. Nawet ekonomia pracy się nie liczy.Coraz więcej osób z Ukrainy i ciągłe zmiany.Sprzeczki,bluznierstwa,bałagan. Dziwi mnie że IKEA się jeszcze na to godzi bo czasami ręce opadają.Kolesiostwo i układy na maxa.Trzeba szukać czegoś normalniejszego i stabilnego.

Dfghjk
@Jacek

Nie koordynatorzy tylko chyba brygadziści! Z resztą trzeba się zgodzić.Myślą ze to ich prywatne i wszystko mogą. Te ciągłe narzekania na kogoś.W kantynie i palarni ciągle wojenki i narzekania.Same bluzganie i presja jeśli nie jesteś akurat w tym obozie.

nikt

Filia w Białymstoku ,NIE polecam innym !! Koordynatorzy to cichociemni ,tak kantują na umowach ,dzisiaj podpisujesz jedną a za dwa tygodnie inną z inną firmą która jest w tak zwanej grupie ,co roku zmieniają umowy o pracę mając 4 firmy w jednej !!! Koordynatorzy nie patrzą na wykonywaną pracę i jak ludzie pracuję i harują, fakt za nędzne wypłacane w terminie pieniądze ,pół etatu ,3/4 etatu itp ,najniższe stawki ,ale to się zmieni jeszcze nie jedna osoba pozwie ich do sądy i wówczas się okaże kto jest górą

Maria
@nikt

Ja pracuje w Białymstoku już ok. 3 lat na jednym z większych obiektów w obsługiwanych przez Clar System, nie miałam nigdy żadnych zastrzeżeń do pracy osób nadzorujących , wypłaty są na czas, praca jest stała, a zarobki jak wszędzie w firmach sprzątających, kwestia negocjacji z kierownikiem. Polecam Maria.

nikt

Patrycja

Z ogłoszeń o pracę wynika, że firma jest otwarta na zatrudnianie osób z orzeczeniem o niepełnosprawności. Na stronie internetowej Clar system oraz w treści oferty nie ma jednak informacji na temat tego na jakie warunki zatrudnienia można liczyć, ani w jakich godzinach i jakim systemie odbywa się praca. Możecie powiedzieć coś więcej na ten temat?

Ignas
@Patrycja

Zależy gdzie chcesz na stanowisko trafić bywa i po 24 po 16 12 i 10 zależy co chcesz robić ja polecam pracowałem nie jest źle

Tymon

Nie ma idealnego pracodawcy, wszędzie mogą zdarzyć się kłopotliwe sytuacje. Może potrzeba więcej spokoju?

Nikt

Witam ,firma cichociemna w niej pełno innych firm ,nie wiadomo do jakiej firmy Cię zatrudnią ,czasami nawet sami nie wiedzą co robią ,nie wiem dlaczego jeszcze za nich nie wzięła się izba skarbowa i przetrzepała im nosa ,Koordynatorzy którzy nie patrzą jak człowiek pracuje za ich marne grosze a to co usłyszy od innych (podpierda,,,,,,,,,, ) pracowników w lużnych z nimi rozmowach jest dla nich najważniejsze ,dziwie się że tacy ludzie którzy wyrwane z kontekstu słowa uważają je za najważniejsze i deklasują tym pracowników ,brak słów ,za sprzęt który się np zepsuł od pracy na nim potrącają z wynagrodzenia ,dziwne ,wciskają ciemnotę że niby samemu się naprawiało gdy nawet do tego po awarii się nie dotykała ,życzę aby ta firma jak najszybciej była na dnie

Olka

Szkoda, że niektóre osoby nie potrafią pogodzić się z pracą jaką wykonują. Żadna praca nie hańbi a ta którą wykonują niektóre osoby jest bardzo potrzebna. Mam wielki szacunek dla osób sprzątających.!

Edek

Witam, w dniu jutrzejszym mam spotkanie rekrutacyjne na Referenta ds. kadr i płac, ale jak czytam te wszystkie wypowiedzi to aż strach mnie obleciał. Czy ktoś pracował w tej firmie na zbliżonym stanowisku i jest w stanie coś na ten temat powiedzieć?

Waldi

Jeśli ktoś nie ma kompetencji do wykonywania bardziej odpowiedzialnych prac to musi pogodzić się z tym co robi. Clar system ułatwia znalezienie pracy dla osób bez wykształcenia, doceniajmy to i pracujmy.

Zostaw merytoryczną opinię o CLAR SYSTEM - Poznań

• Jak się pracuje w CLAR SYSTEM?

Zobacz opinie na temat firmy CLAR SYSTEM tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 81.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w CLAR SYSTEM?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 70, z czego 11 to opinie pozytywne, 48 to opinie negatywne, a 11 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy CLAR SYSTEM?

Kandydaci do pracy w CLAR SYSTEM napisali 6 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

CLAR SYSTEM