Opinie o Womir-Spa Sp. z o.o. w Rzeniszów

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Womir-Spa Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Womir-Spa Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Przemysł spożywczy - produkcja napojów bezalkoholowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Womir-Spa Sp. z o.o. w Rzeniszów

Fiu fiu

Co się dzieje że tyłu ludzi się zwolniło w jednym czasie ?

Ktosiek
@Fiu fiu

Okręt tonie to szczury uciekają wiadomo . Tylko zostały dinozaury .....

Dariusz
@Ktosiek

A ile osób poleciało ostatnio? Mniej więcej oczywiście :D

O.N.A
@Dariusz

3 kierowników ,automatyk , typ z DT , ano i słyszy się, że więcej osób odejdzie w tym ten fajny z DT... a no i ostatnio nabombiony wózkowy :D

Ihaaaaa
@Dariusz

Dyra szaleje !!!teraz czas na produkcję czy jakość żeby statystyka się zgadzała. Tylko kto tu robić przyjdzie - bo ten kierowniczek co zatrudniony ostatnio to jakaś masakra haha chyba z urzędu pracy go wzięli

@Ihaaaaa

Dyra fajna jest, tyle tylko że pojęcia nie ma o robocie i tyle, zresztą jak cała reszta.

He

Jak cała reszta?

Ciekawe

Fajna ? To czemu ludzie uciekają?

Irena
@Ciekawe

A to przez to uciekają? Czy sa jakieś inne powody?

Yyy

Czemu kasujecie opinie???

Ewelina
@Yyy

Jeśli jakaś opinia została skasowana to pewnie nie spełniała regulaminu portalu. A co, to była jakaś Twoja opinia? Może się nią podzielisz, tylko w bardziej przystępny sposób? :D

Rudy
@Ewelina

Nie moja ale jestem na bierzaco i tylko kasujecie na tym go work wszystko tylko dlaczego? Czemu??? Opinie to kłamstwo??

Hahahahahaha

Zniżam się do poziomu magazynu

Magdalena
@Rudy

Nie no zależy kto opinię daje, przecież tutaj każdy może kłamać ile mu się podoba, dlatego nie warto we wszystko aż tak wierzyć tak szczerze. Najgorzej jak ktoś się odpali i wyzwiskami zaczyna lecieć to już grubo się robi niestety. Czyli ostatecznie Twoje zdanie jakie jest o tym wszystkim?

hihihehe
@Magdalena

magdaleno zadna z Ciebie magdalena :)

Magdalena
@hihihehe

W sensie?Xd To imię jest w Twoim mniemaniu jakoś dziwnie nacechowane, że chcesz mi je odebrać? ;p

Maga

Brak jakiej kolwiek kultury na produkcji. Zwykłe (usunięte przez administratora) prostackie. Nie polecam tam pracy. Nie masz znajomosci to jestes nikim.

@Maga

I tak ma być!!! Stara gwardia rządziła, rządzi i będzie rządzić. To my tutaj ustawiamy gore i dół. Chcesz mieć spokój to lepiej nie skacz na tym forum bo kalibracja juz wkrótce. Praca i ludzie są wspaniali, byle tak dalej

Stara gwardia to pół mózgi i ćwierćwałki którzy są tylko silni przez niekompetencję kierownictwa oraz zgodę na trzymanie świętych krów. Ten zakład należy zamknąć lub przeprowadzić czystkę totalną. Po tym gdy gosc który poniża i zastrasza pracowników dostaje ocenę powyżej wszyscy kierownicy powinni zostac dyscyplinarnie zwolnieni. Tutaj władza jest tylko dla lansu na wynikach, gdy przychodzą poważne problemy to milczą. Praca jest męczarnią, ludzie są okropni, nie ma współpracy tylko wyzysk i udowadnianie ze jestes zerem. Zapytajcie kiedyś indywidualnie pracowników jak wyglądają szkolenia ludzi na hali, jakie to jest poniżające gdy stoja i się z ciebie śmieją. Pracuje bo mam rodzinę na utrzymaniu, ale jak znajdę inna prace to tutaj opiszę szczegółowo co się dzieje, a do Damona zgłosze z imienia i nazwiska wszystkich, którzy nie szanują innych. Od operatorów do kierownikow. Nie polecam pracy w Rzeniszowie. Zresztą ocena 1,3 na forum mowi wszystko o tej chorej fabryce

100% racji Praca jest w miarę, natomiast klimat jest katastrofalny, ludzie a okropni, a o szkoleniach nowych chodzą juz legendy. 100% traktowania z góry i ubliżanie przy każdej możliwej okazji Nie polecam pracy w rzeniszowie

Jak widzę co tutaj się dzieje to jestem pewny, że będzie tylko gorzej. Kadra, dzięki której są wyniki juz dawno grzeje stołki gdzie indziej. Kadra ktora jest i która przychodzi spija śmietankę i ma czelność przypisywać sobie zasługi poprzedniej władzy. Ciekaw jestem kiedy ta banka pęknie i wszystko szlag trafił,a później cala prawda ujrzy światło dzienne. DT to święte krowy, którym czym prędzej trzeba zamontować kamery bo tylko śpią na nockach DP należy zrobić anonimowa ankietę nt traktowania ludzi na produkcji przez kz, liderów ,otl i niektórych z dt DJ zamontować kamery w labo - ze względów bezpieczeństwa bo często są sami a pracują przy chemii (oczy trzeba im chronić najbardziej bo przeglądanie stron na tel szlodzi) Biuro na gorze - zamontować system rejestracji czasu pracy, bo to jest kpina, że pracują jak chcą i kiedy chcą

czytajacy

Nie no ale z Ciebie "KOZAK". Sam pokazałeś teraz na jakim poziomie jest "STARA GWARDIA " :D. . Zgadzam się całkowicie z negatywnymi ocenami. Tu nie warto pracować !!!!

Moze bedzie lepiej

i prawie rok trzeba bylo czekac zeby zweryfikowac czy cos sie zmieni :) no i co .... wielkie G :D jest gorzej niz bylo, marudziliscie na areczka a teraz kazdy by go po nogach calowal zeby zostal ...... przyszedl nowy od kung fu i juz pokazal kazdemu odwaznie gdzie ich ma i ile go obchodzą Linio Rozlewnicza rzeniszowa - pracowniku produkcyjny teraz bedzie tylko gorzej :) teraz kazdy liniowec dostanie po (usunięte przez administratora) za byle co a nawet za nic ..... hmmmm .... ale chyba kogos takiego szukala dyrekcja :D pozdrawia kumpel z zaplecza :D

@Moze bedzie lepiej

Kung fu?

AA

Pytanie, które skasowali było o pani A. z góry. Co robi ,czym się zajmuje oprócz siedzenia i powtarzania ,że nie wie i musi się dowiedzieć ,zadzwonić. No i o mięsie, które rzuca na lewo i prawo...no chyba ,że przy dyr... to już nie haha

Wąsik
@AA

Wpis był mocny to i go administracja zgłosiła

Aplikowałeś do firmy Womir-Spa Sp. z o.o.? Czy jej przedstawiciel się z Tobą skontaktował? Czy udało Ci się przejść do kolejnego etapu rekrutacji? Jeśli tak: jak przebiegała rozmowa kwalifikacyjna?
Ryszard

Glupie narzekanie tych ktorym sie nie chce robic. Dobra firma! A jesli cos nie gra to mozna przeciez zglosic do kierownictwa.

Dariusz
@Ryszard

To dziwne, bo większość pisze coś innego. Co w takim razie tak ci odpowiada w tej firmie że ją polecasz?

Damn

I teraz ciszA :D

Ktoś

Widzę często przewijający się temat kultury i zgadzam się ze jest z tym problem a szczególnie u Pana P.W KZta który czuje sie chyba zbyt pewnie na stołku ponieważ to co czasem wychodzi z jego ust to zakrawa o (usunięte przez administratora) Zwyczajne prostactwo i zero postawy godnej kierownika. Oczywiście nie ma zakładów idealnych ale w tej firmie atmosfera jest naprawdę popie.....

skoda
@Ktoś

Żeby chociaż góra porozmawiała z KazeTami na temat ich podejścia i trochę ich ogarnęła to już by był sukces Ale wątpię żeby Góra wogole ruszyła któregoś z tych dwóch "Paniczów". .... oceny są jakie są ... pogratulowac podejscia naszych KazeTow do podopiecznych niedlugo wszyscy zmienia firme !!!

Pracowity
@Ktoś

Zgadzam się w 100%

Pracowity
@skoda

Cała prawda, prawie wszyscy juz szukają pracy. Gratuluje kierownictwu, zaklad idzie na (usunięte przez administratora) studni

Ciekawy

czy tak powinna wyglądać nasza inwestycja?

Czy rozmowa kwalifikacyjna do Womir-Spa Sp. z o.o. odbywa się w siedzibie firmy?

Tak

Niema już dawno firmy womir-spa . Jeśli tu piszesz to dobrze o tym wiesz .

Quality departament

Czytam juz czwarty raz cały ten materiał, który opisuje rzeczywistość w naszej puszce Pandory. Cieszę się, że powoli ktoś ma odwagę ją otworzyć i mocno mu kibicuje. Ludzie na produkcji zostali wpuszczeni w (usunięte przez administratora) z którego trudno coś zrobić bo władza jest zatruta juz od najniższego szczebla. Wszyscy liczyliśmy, że zmianą najwyższego wreszcie coś zmieni, ale szybko udowodniła nam, że to tylko krok w karierze, a nie chęć zbudowania rzetelnego, uczciwie działającego zespołu. Czy można w takiej sytuacji coś zrobić, czy można na coś jeszcze liczyć? To pytanie niestety obecnie zostaje bez odpowiedzi. Może w ankietach coś uda się przemycić...

WodaŹródlana

Dzień dobry, proszę o merytoryczne info odnośnie pracy w Dziale Kontroli Jakości. Znalazłam ogłoszenie Kierownik Zapewnienia Jakości, tylko że to ogłoszenie wisi kolejny raz. Czyżby z poprzedniej rekrutacji nikogo nie znaleziono? A możne ktoś zrezygnował po miesiącu pracy? Koleżanki i koledzy dajcie proszę znać czy warto wysyłać CV do fabryki w Rzeniszowie.

Czytam i z przykrością potwierdza, że wszystko co jest tutaj napisane to prawda. Czytam i z radością napiszę, że już mnie to nie dotyczy. Nie polecam pracy w tej (usunięte przez administratora)

(usunięte przez administratora)to idealne określenie tego co się tutaj zadziało od roku czasu. Obecna władza nie robi nic dla zespołu, a jedynie dla lansu. Zle sie tutaj pracuje

Karottka

Pracowałem z wami kilka lat, poznałem wielu ludzi, którzy w większości to fałszywe (usunięte przez administratora) które bez korzyści dla siebie nie zrobią nic. Pomoc? Nigdy Wsparcie? Nigdy Nie polecam. Zmiany B i D po za Kasią to katastrofa kulturalna Nie polecam

DamCiDobrąRadęPrzyszlyPracowni

Witam Czytelników portalu. moze ja tez sie wypowiem jak wygladala moja kariera w Z Z Nie bede nikogo zniechecac do pracy tam bo tak jak w kazdej firmie sa rozni ludzie. Ale faktem jest ze Otl Liderzy i Kazeci niestety nie zawsze maja poprawne podejscie do ludzi z produkcji. Czesto bywaja sytuacje nieprzyjemne z ich strony. Nie wiem moze mysla ze sa kims wiecej ... moze ktos ich kiedy z gory obudzi. Ludzie mowcie smialo na gorze co sie dzieje co jest grane nawet jesli efekt nie bedzie natychmiastowy. Fakt sama proba kontaktu z gora zeby powiedziec co sie dzieje juz sieje strach w pracownikach prod bo msciwi KZci i Liderzy nie maja zamiaru psuc sobie "pracy". Ale jest podobno nowa Pani Dyrektor i moze to jest najlepszy moment zeby ktos ich ustawil. NAPRAWDE ! A do pszyszlych nowych pracownikow jesli tacy beda ..... Zaczynajac prace na linii prod ABSOLUTNIE omijaj zmiane "D" Na tej zmianie niczego nie osiagniesz niczego sie nie nauczysz oceny ze strony Pana B.K. - KZ zawsze bedziesz mial takie zeby nie uciec z firmy ale zapomnij zeby z jego dostac awans ... tam sie liczy tylko to czego Pan B.K. chce i tylko to zeby on dobrze na tym wyszedl. Ponadto Lider i OTl .... hmmm w sumie co tu duzo o nich pisac przychodzi druga lub trzecia zmiana to ich nie uswiadczych. Wiec jesli nie chcesz sobie zniszczyc zdrowia psychicznego po pierwszym tygodniu pracy ABSOLUTNIE ODRADZAM zmiane D. Nie bede proponowal innej bo zaraz beda myslec kim moge byc a nie mam zamiaru potem dostawac wiadomosci od co poniektorych. Tak wiec reasumujac praca tam wyglada prktycznie jak wszedzie ale trzeba BARDZo trzeba uwazac nie niektore osoby

Miku fiku
@DamCiDobrąRadęPrzyszlyPracowni

Brawo, brawo, brawo Przecież cala,tzw stara kadra to jedna banda. Minimum wkładu, a maximum wymagań. Jak kier. Był Marcin to byli krótko trzymani i ze wszystkiego rozliczani. Nie było ściemy. Teraz? Areczek z Piotrusiami nie dbają o nic po za słupkami. Maszyny zdewastowane, w ciągu roku w ogóle nie serwisowane. Zaangażowanie dt zerowe. Otlowie to wielcy panowie i bez kija nie podchodź. Wszystko to, co Marcin wdrożył to działa i od dwóch lat przynosi wyniki. Oni teraz zaniedbują wszystko czerpiąc tylko profity za czyjaś ciezka prace. Kadra, jej poziom, od otl do managera jest bardzo niski. A teraz najniższy od czasów przed przejęciem przez Żywca. Pani Anno Machalica, wróć proszę, tutaj naprawdę źle się dzieje

Angela-Srangela

Widzę że ktoś tutaj szaleje i usuwa posty. No brawo,brawo. Z ankietami na temat pracy tez tak robicie? Prawda boli, bardzo boli. Jesteście śmieszni, bardzo (usunięte przez administratora) Usuwając posty nt tego co się tutaj dzieje myślicie ze nas uciszycie? NIE cały powiat myszkowski juz o was wie,a już wkrótce cały Śląsk. Wasze rodziny tez sie dowiedzą jakimi jestescie ludźmi i co tutaj robicie

Słabo to wygląda... Ocena firmy spadła do poziomu jaki reprezentuje areczek Jeszcze kilka ocen i osiągniemy poziom obu piotrusiów Nie mieści mi się w głowie, jak w ciągu zaledwie roku doprowadzić fabrykę do takiego stanu. Przecież tutaj zostanie tyle co PGRach, ludzie, co wy zrobiliście z tego zakładu...

Słabo? To już zakrawa na tragedie... Jeszcze trochę i osiągniemy poziom koordynatorki. Teraz zwolniła się przed ostatnia osoba, która coś sobą reprezentowała. Został tylko Krzysiu, ale on sam nic juz nie zdziała. Smutek i żal

Możesz rozwinąć ? Chciałabym aplikować do tej firmy

Po tym pytaniu od razu widać że idealnie bedziesz pasowała do naszej firmy. Zapraszamy, potrzebujemy Ciebie w naszym zespole. Mam nadzieję że lubisz kręgle, bo często gramy

Nie rozumiem. Czy ktoś może udzielić bardziej konstruktywnej odpowiedzi ?

Aplikuj i popracuj u nas to zrozumiesz. Po tych dwóch pytaniach wnioskuję że bystrość nie jest twoim atutem ale może już podczas rozmowy rekrutacyjnej zrozumiesz jaki poziom reprezentuje nasza kadra

Alcalia

To nie tchórzliwa zwierzyna, a już śmierdząca padlina... Kierowniczki są na tym samym poziomie co ocena tego forum... Gdy siedzę na przerwie i patrzę na te fałszywe gęby to od razu mi się jeść odechciewa... Kiedyś ta praca mnie cieszyła, teraz to tylko przykry obowiązek... Panowie, jesteście na poziomie naszej studni. Przyznajcie to i odejdźcie z resztka honoru, bo ciągnięcie za sobą cały nasz zakład

@Alcalia

Anonim, czy naprawdę nie dało się tego napisać w kulturalny sposób? Teraz nie ma nic, a warto dać sygnał ze jest sie po którejś ze stron tego balaganu

Znowu wolne, I znowu wolne, Za chwile znowu wolne. Robia z nami co chcą, a związki cisza. Wg kodeksu pracy w takiej sytuacji pracodawca ma obowiązek wypłacić postojowe a nie zmuszać do urlopu. Gdzie ten Danon, który tak dba o pracowników, czy ktoś może w końcu cis zrobic z tym wyzyskiem?

Czasy się zmieniły. Z firmy dbającej o pracownika, firmy dla której dobro pracownika jest na pierwszym miejscu zrobili maszynkę do pieniędzy. Kiedyś to było nie do pomyślenia. Teraz pracownik to tylko liczba w Excelu. Nie polecam pracy w tym balaganie

Muszynianka

Studnia nie sięga tak głęboko dna jak poziom naszego dowództwa. Od lidera do managera, poziom daleko w głąb mułu naszej studni. Porażka na całej linii. Nie polecam pracy w tym bagnie

Don Stanislaw

1,4 na 5 punktów jakie moze zdobyć firma w ocenie na forum. Niżej oceniane są chyba tylko obozy pracy na wschodzie kraju. Ta ocena jest miernikiem waszej pracy, drodzy pseudo menadżerowie. menadżerowie DT, DP, DJ sprowadziliście ten zakład na (usunięte przez administratora) naszej studni. Macie wyniki we wszystkich kategoriach ale to w żaden sposób nie jest waszą zasługą, nie dołożyliście do tego nawet jednej cegiełki. To my, ludzie na to ciężko pracujemy, a wy nad nie szanujecie i kiedyś karma wróci (usunięte przez administratora)

@Don Stanislaw

Juz tylko 1,3 pkt. Lecimy na łeb, na szyję aż skręcimy kark. Ludzie którzy do tego doprowadzili powinni zostać zwolnieni lub mieć odwagę samemu sie zwolnić. Niekompetencja i spychologia szerzy się jak covid19. Czy zarząd z Warszawy jest świadomy tego co tutaj sie wyprawia? Ankieta, dlaczego w zeszłym i w tym roku nie robimy ankiet - to co się tutaj wyprawia musi być nagłośnione

Ochrona moralności

Ja bym zamontował rejestrator czasu pracy. Jak widzę o ktorej sie wchodzi i wychodzi z pracy to co niektórzy mieli by co odpracować. To też było by dobre usprawnienie pracy.

Zostaw merytoryczną opinię o Womir-Spa Sp. z o.o. - Rzeniszów

• Jak się pracuje w Womir-Spa Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Womir-Spa Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 39.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Womir-Spa Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 29, z czego 0 to opinie pozytywne, 8 to opinie negatywne, a 21 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Womir-Spa Sp. z o.o.
1.2/5 Na podstawie 44 ocen.
  • Spółdzielcza 77
    42-350 Rzeniszów