Opinie o Atis-Smok Sp. z o.o. w Brzeźnica

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Atis-Smok Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Atis-Smok Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Piekarnie

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Atis-Smok Sp. z o.o. w Brzeźnica

Wiarygodna

Od kilkunastu lat pracuję w cukierni Atis Brzeźnica i kompletnie nie zgadzam się z poniższymi negatywnymi opiniami. Wszyscy mają umowę o pracę, a stawki godzinowe są na poziomie wyższym od minimalnej płacy, zwłaszcza panowie. Jeśli ktoś chce więcej zarobić to zostaje nadgodziny, które są bardzo dobrze opłacane i przychodzi do pracy w soboty. Nie ma żadnego przymusu, kto chce to pracuje więcej, nie ma przymusu. Praca jest głównie na dwie zmiany (ranna i popołudniowa) i każdy weekend, niedziela czy święta są wolne. Urlopy dają kiedy kto chce. Atmosfera również nie jest zła, nikt na nikogo nie wrzeszczy, nie krzyczy. Jeśli byłoby tak źle jak poniższe opinie to już dawno nikt by nie pracował w Atisie Brzeźnica, najlepiej jest nie czytać bzdur tylko przyjść do pracy i na własnej skórze się przekonać jak jest naprawdę.

@Wiarygodna

Atmosfera fatalna. Umowa od najniższej krajowej reszta pod stołem zdarzyły się sytuację gdy szef nie wypłacił reszty tylko minimalna krajowa by pozbyć się pracownika. Nie polecam firmy wyzysk

Czy firma Atis-Smok Sp. z o.o. kieruje się zasadą równości w płacach kobiet i mężczyzn? Chodzi o równorzędne stanowiska.

Wiarygodna

Dhdgd
@Wiarygodna

Czy są przyjęcia na produkcję

Były pracownik Nowy wpis

Łukasz Nowy wpis

Niedawno szukali tu ludzi na produkcję. Jak jest teraz z przyjęciami bo nie widziałem w sieci żadnych aktualnych oferty. W tym kwartale jest szansa na zatrudnienie? Z tego co wiem praca jest na dwie zmiany. Jeśli chodzi o grafik to można elastycznie wybrać sobie np. 6-14 czy kierownik narzuca w jakich godzinach się robi?

W jednym komentarzu spotkałam się z wypowiedzią, że stawki godzinowe są większe niż minimalne, w innym że niskie. Ile w takim razie tak konkretnie wychodzi na tą godzinę? Od razu zatrudniają na umowę o pracę, czy okres próbny na zlecenie? Tu też zdania co do tych umów są podzielone, niestety. Coś ciekawego można dostać, jakieś premie, socjal, jest coś fajnego?

Dhdgd
@Anna

Wybierasz się tam do pracy

Joanna
@Dhdgd

w innym wątku pisałeś, że na produkcję teraz biorą. pracujesz na niej obecnie? napiszesz jak aktualnie praca na niej wygląda i czy kobiety mają ciężko?

Domi
@Anna

Co można dostać? Wypowiedzenie jak się nie będzie potrzebnym

zosia Nowy wpis
@Anna

Zastanawiam sie nad ta praca bo blisko. Czy za te godziny probne jest zaplacone? ile wynosi obeznoe stawka za godzine? po jakim czasie dostaje sie umowe? czy praca jest bardzo ciezka?

Rozmowa kwalifikacyjna to zwykle stresujące wydarzenie. Czy ta w Atis-Smok Sp. z o.o. się do takich zaliczała? A może wręcz przeciwnie? Czekamy na Twoją opinię.

Czy są przyjęcia na produkcję do firmy Atis

Z jakich powodów pracownicy kończą współpracę z Atis-Smok Sp. z o.o.? Czy sami rezygnują ze współpracy, czy są zwalniani?

Roman

Ciężka praca za grosze bez umowy i ubezpiecienia.

E

Atmosfera okropna,(usunięte przez administratora)a płaci grosze.

Sami odchodzą bo wyzysk bez umowy, a atmosfera też straszna

Ukryta kamera

Jeżeli pracownice będą siedzieć cicho i by zarobić więcej brać nadgodziny płatne jak zwykle to nic się nie zmieni, a wyzysk i bogacenie się właściciela będzie trwało, druga sprawa to te tłuste obrzydliwe kierowniczki oraz ploty i donoszenie. Ogólnie krzyki i poganianie za stawki jak w krajach trzeciego świata. Praca ciężka, a zarobki malutkie.NIE POLECAM NAWET WROGOWI PRACY W ATIS

Żenada

Stawka jaką oferuje szef jest śmieszna..

Zajączek322

Nie polecam nie polecam i jeszcze raz nie polecam, śmieszna stawka, awantury co chwile, (usunięte przez administratora) no po prostu żart..

Porażka

Stawka to porażka

Czarna

Ile można tam zarobić? Praca na zmiany?

Nikoś

Jak brakuje podstaw do oskarżeń to pozostają niedomówienia?

byłapracownica

zgadzam sie z przedmówcą rowniez probowalam swoich sił w tej cukierni to jedna wielka pomyłka! (usunięte przez administratora) kto tam pracuje wie o co chodzi...

Zainteresowana
@byłapracownica

Jak wygląda tam praca, właśnie się zastanawiam nad nią. Aż tak źle?

Mowieserio

Nie polecam współpracy z tymi hienami zarobki to okolo 100zl dniówki jednakludzie i atmosfera w pracy straszna każdy na każdego drze morde o byle (usunięte przez administratora) a szef to jeden wielki (usunięte przez administratora) zaprasza ludzi do pracy lub ludzie przychodzą bez wcześniejszej rozmowy z nim wystarczy ze jakis pracownik taka osobe przyprowadzi jednak nie da sie wtej pracy utrzymac dluzej jak 5dni bo temu bucowi nie chce sie opłacać zus-u nie polecam!!! Moze ciastka są w smaku super ale to jak ludzie są tam traktowani to jedna wielka pomyłka!!!!!

admin

Już dzisiaj możesz kreować i zmieniać rynek pracy. Wypowiedz się o firmie Atis-Smok Sp. z o.o. na naszym forum.

Zostaw merytoryczną opinię o Atis-Smok Sp. z o.o. - Brzeźnica

• Jak się pracuje w Atis-Smok Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Atis-Smok Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Atis-Smok Sp. z o.o.?

Atis-Smok Sp. z o.o.
  • Wiślana 43