TURKA INVEST Sp. z o.o.

Opinie o TURKA INVEST Sp. z o.o.

Aktualność
Turka Invest Sp. z o.o. niniejszym informuje, iż w ostatnim czasie miały miejsce zmiany w dziale księgowości Spółki związane z nowym sposobem organizacji pracy i podziału obowiązków. Nieoczekiwanie dla Spółki, część pracowników działu w sposób niezrozumiały dla nas zaczęła bojkotować nową organizację pracy. Mimo podjętych przez Spółkę prób mających na celu polubowne rozwiązanie tego konfliktu, nie udało się dojść do porozumienia. Dlatego rozstanie się z niektórymi pracownikami stało się koniecznością. Jest to zawsze trudny proces i rzadko przebiega bez emocji. Ze zrozumieniem przyjmujemy więc emocjonalne wpisy i komentarze na forum, pochodzące od osób, z którymi w ostatnich dniach musieliśmy się rozstać. Informujemy jednakże, że moderowane będą wpisy i komentarze, które mają charakter obraźliwy lub naruszający nasze dobra osobiste, w tym dobre imię spółki Turka Invest Sp. z o.o. lub osób działających w jej imieniu
Praca zdalna Nowy wpis

Ile razy w tyg. przysługuje pracownikowi biurowemu prawo do pracy zdalnej w tej firmie?

Nowy wpis

@Praca zdalna

Dzień dobry, dziękujemy za zadanie pytania. Nasza firma nie oferuje jeszcze pracy w systemie zdalnym na stałe. Zdarzają się indywidualne przypadki, kiedy wyrażana jest zgoda na pracę zdalną na wniosek pracownika i w sytuacjach przewidzianych w kodeksie pracy. Takie przypadki zdarzają się jednak okazjonalnie i są rozwiązaniem tymczasowym. Pozdrawiamy

@TURKA INVEST Sp. z o.o.

Napisaliście, że nie oferujecie jeszcze pracy w systemie zdalnym. Czy macie plany, żeby wprowadzić w przyszłości stanowiska zdalne? Jest taka szansa? W jakich przypadkach zezwalacie pracownikowi na tymczasową pracę z domu?

Nowy wpis

Dzień dobry, nie mamy jeszcze takich planów na najbliższą przyszłość. Ale zapewniamy, że będziemy bacznie obserwować rynek. W okazjonalnych przypadkach zgody na pracę zdalną staramy się brać pod uwagę różne sytuacje życiowe pracowników. Pozdrawiamy

Ciekawy

Czy atmosfera w firmie uległa poprawie? Warto starać się o stanowisko ?

Estera
@Ciekawy

Hej i co, starałaś się już może? jak tak patrzę to równo czwarty miesiąc mija odkąd zadałaś tutaj to pytanie. raczej rekrutacja dobiegłaby końca i byłoby już po okresie próbnym? Ile on może trwać 3 miesiące czy krócej? Występuje? Mnie interesuje praca na jakości, jest jeszcze dostępna oferta dla kontrolera, chyba podeślę cv. wiecie jakie są teraz stawki? Czy jak przyjmę się teraz to będę mieć już te które mogą wejść w styczniu? Będą podwyżki?

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa kluczową rolę w osiąganiu wyników. Jak wygląda ten aspekt w TURKA INVEST Sp. z o.o.?

O

Z własnego doświadczenia wiem, że jeśli szukasz pracy do której chcesz chodzić to odradzam współpracę z tą firmą. Początki super, ale jak każdy zdejmie maskę to okazuje się inaczej.

Ilona

Będzie jeszcze jakaś rekrutacja na specjalistę ds sprzedaży internetowej? Widzę że kiedyś szukali. Może chcą powiększyć zespół? Znalazłam informację że zatrudniają zarówno na UoP jak i B2B i zlecenie. To jest taka dowolność czy to zależy od stanowiska?

@Ilona

Dzień dobry Aktualnie nasza firma nie posiada stanowisk związanych ze sprzedażą internetową. Poszukujemy osób ze znajomością języków obcych (angielski, francuski) do pracy związanej z prowadzeniem obsługi klienta (praca stacjonarna). Jeśli chodzi o formę zatrudnienia na stanowiskach biurowych, jest to umowa o pracę. Jesteśmy też elastyczni, jeśli kandydaci maja inne oczekiwania. Dziękujemy za pytanie i pozdrawiamy!

@TURKA INVEST Sp. z o.o.

Praca biurowa została podkreślona jako stacjonarna na obsłudze. A na których stanowiskach obecnie można nastawiać się na tryb zdalny lub hybrydę?

@Elżbieta

Dziękujemy za pytanie. Aktualnie nie mamy w ofercie stanowisk w trybie zdalnym lub hybrydowym. Pozdrawiamy

Czy zechciałbyś podzielić się wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej w firmie TURKA INVEST Sp. z o.o.? Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego? Jaką umowę proponuje firma na stanowisku Grafik komputerowy?

Jak mogę się skontaktować, aby dowiedzieć jakie są wakaty w firmie?

@Anna

Dzień dobry, dziękujemy za zadanie pytania. Aktualnie poszukujemy kandydatów z doświadczeniem do pracy w dziale księgowości, obsługi klienta oraz sprzedaży. Przy dwóch ostatnich stanowiskach warunkiem koniecznym jest dobra znajomość j. angielskiego. Nasze ogłoszenia można znaleźć w sieci. Zapraszamy również do spontanicznego aplikowania do naszej firmy na adres: rekrutacja@turka.pl. Chętnie skorzystamy z CV, jeśli pojawią się adekwatne rekrutacje. Proszę pamiętać o dopisaniu klauzuli RODO o wyrażeniu zgody na wykorzystanie CV przez Turka Invest w przypadku przyszłych rekrutacji. Pozdrawiamy!

Borys

Firma dobrze płaci pracownikom biurowym, socjal też całkiem przyzwoity, ale nie jest to praca dla wszystkich ze względów na różnice kulturowe. Ponad ciężko pracować bez biegłej znajomości j. angielskiego. Jeśli ktoś słabo zna angielski i myśli "jakoś to będzie" - to będzie ale cieżko. Po za tym nie uważam żeby było tam zle.

Zwykle jest tak, że większość opinii o Pracodawcy jest negatywna z tej przyczyny, iż najczęściej piszą je osoby rozczarowane. Polecam pracę w tej Firmie osobom, które wykazują się wiedzą, ambicją, pracowitością i uczciwie wywiązują się ze swoich obowiązków. Takie osoby mogą liczyć na to, że zostaną docenione. Należy wziąć pod uwagę pewną odmienność kultury organizacji i stylu zarządzania, gdyż jest to turecka firma właścicielska. W Firmie zachodzi wiele zmian mających na celu podwyższenie jakości obsługi Klienta oraz optymalizację kosztów. Trzymam kciuki, aby Firma osiągała cele i przyciągała jak najlepszych pracowników.

Aaa

Bo jestem pewny, że nie napisał jej szeregowy pracownik, tylko ktoś z działu HR

@Aaa

ty masz tyle czasu, ze piszesz negatywne opinie ? Czy tak jesteś zaangażowany w życie byłej firmy ? Ile trzeba mieć w sobie jadu albo czasu pisac takie rzeczy

Aaa

???? myślisz, że na napisanie pozytywnej opinii wystarczy mniej czasu?? Ciekawostka ????Poza tym, moja opinia była neutralna. I de facto, nie dotyczyła firmy jako firmy. Czytaj, proszę że zrozumieniem...

Witam, szczerze odradzam pracę w tej firmie. Praca sama w sobie na początku może wydawać się w porządku, ale później wszystko się zmienia. Aby wpasować się w towarzystwo musisz robić co Ci każą (nawet to co nie wchodzi w Twój zakres obowiązków) i tak samo tworzyć intrygi, wtedy może uznają, że jesteś dobrym pracownikiem. Natomiast jeśli, będziesz zauważać błędy, czy też będziesz miał inne zdanie od nich to niestety Twoja kariera w firmie Turka Invest się zakończy.(usunięte przez administratora)

Wieloletni pracownik
@123

Jako osoba pracująca w tej firmie już kilka lat nie zgadzam się z Twoją opinią. Nikt tu nie musi w nic się wpasowywać. Dobrym pracownikiem jesteś wtedy kiedy jesteś uczciwy i godny zaufania, kiedy rzetelnie wykonujesz swoją pracę. Jeśli nie, no cóż, pracodawca ma prawo być z ciebie niezadowolony. Łatwo pisać o pracodawcy niepochlebne opinie, ale wiadomo...Złej baletnicy przeszkadza rąbek u spódnicy!

@Wieloletni pracownik

Każdy ma prawo wyrazić swoją opinię na temat danej firmy, bo głównie po to istnieje ten portal. Jak ktoś Tobie podrzuci kukułcze jajo to zobaczysz jak szybko zmienisz zdanie ma ten temat.

@123

123 Bardzo dziękujemy za Twoją opinie, jednakże nie zgadzamy się z nią. W Naszej firmie wyznajemy takie wartości jak lojalność, szczerość, pracowitość i zaufanie. Każdy Nasz współpracownik ma określone zadania do wykonania i staramy się szczerze rozmawiać na temat pojawiających się problemów, aby móc je jak najszybciej rozwiązać. Staramy się każdą problematyczną sytuację rozwiązywać na bieżąco i nie wyobrażamy sobie, aby ktokolwiek tworzył intrygi, bo nie jest to zgodne z Naszymi wartościami. Pozdrawiamy!

Musieliśmy usunąć wpis ze względu na naruszenie zakazu ujawniania danych osobowych.

Jesteśmy zmuszeni usunąć wpis ze względu na treści niezgodne z regulaminem strony. Zapraszamy do pozostawiania merytorycznych opinii, które pomoga nam poprawić działania.

Musieliśmy usunąć część wpisu ze względu na naruszenie zakazu ujawniania danych osobowych.

Krzysztof
@TURKA INVEST Sp. z o.o.

Dużo tego. Mam nadzieję, że pracując u Was można wyrażać konstruktywną krytykę i przedkładać własne pomysły? Czy też można się poruszać wyłącznie w ramach określonych schematów, wytycznych?

@Krzysztof

Konstruktywna krytyka i pomysły usprawniające działania są pożądane w każdej firmie, również w naszej. Jesteśmy stosunkowo młodą organizacją na rynku, która bardzo szybko się rozwija i przed nami jeszcze wiele pracy usprawniającej niektóre procesy. Uważamy, że zawsze trzeba rozmawiać,. Dobre pomysły są nie tylko mile widziane, my ich potrzebujemy, by lepiej działać. Wpisy moderujemy/ usuwamy tylko w przypadku rażącego naruszenia zasad. Pozdrawiamy

Nika
@Krzysztof

Niestety jest dokładnie tak jak mówisz. Tworzy się fałszywa wizytówkę i robi piekna niewinna otoczkę. Rozmowy są oczywiście, ale jeśli nie dajesz się w coś wrobic wyjścia są dwa albo dostaniesz kosza z przytupem albo dostaniesz taka szkole zycia ze sam odejdziesz. Przykra sprawa ale trzeba o tym mówić głośno. Heee ciekawe kiedy ten komentarz będzie usunięty. W końcu jest niezgodny z regulaminem turki haha

@123

Zgadzam się, bo to prawda

@Nika

Bo jest prawdziwa

@Nika

Nika, dziękujemy za Twoją opinie. Zaskoczymy Panią/Pana, bo ten komentarz nie zostanie usunięty :) Bardzo nam zależy na tym, aby odnieść się do wszystkich opinii, które pojawiają się na temat Naszej firmy na forum i dać wszystkim użytkownikom swobodną możliwość wypowiadania się na temat Naszej organizacji przestrzegając tym samym konstytucyjnej wolności słowa. Przykro Nam, ale nie możemy się zgodzić z Pani/Pana zdaniem. Według Naszej wiedzy takie sytuacje nie mają miejsca w Naszej firmie, jednakże bardzo chcielibyśmy wyjaśnić tę sprawę w jak najszybszym możliwym czasie. Dlatego bardzo prosimy o wiadomość e-mail do nas. Zależy nam na tym, aby dowiedzieć się czegoś więcej o zaistniałej sytuacj, jeśli taka miała miejsce. Każda taka opinia ma dla Nas bardzo dużą wartość. Dziękujemy! Pozdrawiamy, Zespół Turka Invest!

Dramat!
@TURKA INVEST Sp. z o.o.

Moim zdaniem te cechy które zostały wymienione, czyli na przykład lojalność, pracowitość itd. są wzięte z kosmosu. Ta firma w żaden sposób nie kieruje się tymi wartościami. A problematyczne sytuacje są rozwiązywane tylko w jeden sposób, dlatego stanowczo odradzam pracę w firmie Turka.

Łucja
@123

A jak długo tam pracowałeś? czy oprócz wynagrodzenia są tu jeszcze jakieś benefity? premie? socjal, opieka medyczna?

@TURKA INVEST Sp. z o.o.

Akurat intryg, braku kompetencji, szacunku do innych to widać w Turce wiele. Głównie przez osoby na stanowiskach menadżerskich i z przykrości muszę stwierdzić, że przez Polaków, którzy chcą utrzymać się jak najdłużej na intratnych posadach

@123

Nie zgadzam się z tą opinią. Pracowałam dla Turka Invest Sp. z o.o. Opinie negatywne są rozpatrywane, o ile są konstruktywne i Zarząd podejmuje działania naprawcze. P.S. Jestem byłym pracownikiem i oświadczam, że moja opinia nie jest uzgadniana z Turka Invest Sp. z o.o.

Kkk

Uważam,że jeśli były/obecny pracownik wyraża swoje opinie na temat firmy w sposób niestosowny bądź niewłaściwy zasługuje na to by Go zwolniono. Nawet jeśli nie zgadzam się z polityką firmy to opuszczam ją z kulturą,a nie opisuje w niestosowny sposób w komentarzach pozostałych w niej pracowników. Zachowujmy się w sposób etyczny i pamiętajmy kultura słowa świadczy o naszym wychowaniu i sposobie bycia. Pozdrawiam wszystkich byłych i obecnych pracowników firmy Turka.

Bros

Taka prawda

Dominika
@Kkk

Przy czym nie da się zwolnić byłego pracownika, nie uważasz? Ja mam pytanie w temacie pracy. Czy jest lub będzie nabór specjalistów ds. e-commerce? Widziałam taki rok temu, ale ostatnio były oferty dla Strategy Managera i kogoś do działu badań i rozwoju, więc nie ten kierunek. Jakie są zarobki ludzi zajmujących się sklepem internetowym?

@Dominika

Nie mamy w tej chwili naboru do e-commerce. Poszukujemy aktualnie pracowników do działu obsługi klienta z dobrą znajomością j.angielskiego (min. B2). Praca w biurze w Tarczynie.

@Pracownik HR

Czy rekrutacja na to stanowisko jest jeszcze otwarta? :) Czy może znaleźli państwo już państwo odpowiedniego pracownika na to miejsce? Jeśli tak, mogę wiedzieć jakie aktualnie rekrutacje są otwarte?

@Zuzanna

Dzień dobry, jeśli komunikuje się Pani w j. angielskim min. na poziomie B2 oraz posiada doświadczenie w obsłudze klienta (realizacja zamówień, umowy, dokumenty sprzedaży, płatności) zapraszamy do aplikowania bezpośrednio poprzez rekrutacja@turka.pl. Z chęcią zapoznamy się z każdą interesującą aplikacją. Jeśli w tej chwili nie będziemy mieli oferty dla Pani, z chęcią zatrzymamy CV do dalszych rekrutacji (oczywiście po wyrażeniu przez Panią zgody na wykorzystanie CV w tym celu). Nasze aktualne ogłoszenia o pracę znajdzie Pani na pracuj.pl. W tej chwili do działu obsługi klienta poszukujemy pilnie osoby ze znajomością j. angielskiego i/ lub j. francuskiego, j. arabskiego. Pozdrawiamy!

Nosek
@Kkk

To zastosuj te zasady o których piszesz a nie podlizuj się firmie bo rzeczywistość jest zupełnie inna niż komentarze przedstawicieli Turki.

Co sądzisz o atmosferze w firmie TURKA INVEST Sp. z o.o.? Ile można tam zarobić?

MK

O profesjonalizmie, kompetencji, rozwiązywaniu problemów to lepiej niech pracownicy wyższego szczebla nie wypowiadają się tutaj. Tylko kasa musi się zgadzać

xxx

Jak wygląda obecnie sytuacja w zakładzie TURKA ? Czy warto się tam zatrudnić, jak traktują pracownika ? Jaka jest tam kadra zarządzająca ?

To Ja
@xxx

Nie polecam tej firmy. Na początku wszystko pięknie a później ,,dostajesz liścia w twarz,,.

Antek

Mozesz rozwinąć?

Małgorzata
@To Ja

W jakim sensie? Byłoby świetnie, gdybyś wprost napisał, co się dzieje, to sobie oszczędzę stresu może? Jeśli to nie problem oczywiście!

Nosek
@xxx

Jesteś kobitka to zależy, czy produkcja czy biuro. Jeśli biuro to ogradzam. Chyba, że jesteś wredna

zdziwiony
@To Ja

Możesz rozwinąć swoją wypowiedź? Podaj przykłady

@To Ja

Dziękujemy za Pani/Pana opinie! To bardzo przykra opinia, wręcz niewiarygodna dla Nas. Chcielibyśmy wyjaśnić tę sytuację i dowiedzieć się na ten temat czegoś więcej. Dlatego będziemy bardzo wdzięczni za opisanie całej sytuacji na e-mail. Jeśli poznamy szczegóły - będziemy mogli się do tego ustosunkować. Jako organizacja bardzo cenimy sobie szczerość, lojalność i szacunek wobec współpracowników, dlatego taka opinia jest dla Nas bardzo cenna. Jeżeli takie sytuacje naprawdę miały miejsce w Naszej firmie, chcielibyśmy w porę zainterweniować i wyciągnąć konsekwencje. Dziękujemy!

Dramat

Przepraszam pomyłka, nie ta firma

@Dramat

Nie ma problemu. Dziękujemy za sprostowanie. Pozdrawiamy!

Aktualność

W TURKA INVEST Sp. z o.o. prowadzona jest rekrutacja na stanowisko Księgowa. Jesteś osobą, która wzięła w niej udział? Napisz, jak Twoim zdaniem wyglądała rozmowa kwalifikacyjna. Ta opinia może ułatwić innym podjęcie decyzji związanej z zatrudnieniem w firmie.

Kandydatka

Nie mam dobrej opinii. Moim zdaniem rekrutacja to porażka. Nie mam wielkiego doswiadzczenia księgowego ale rozmowa kwalifikacyjna to ????????????????????????????????

@Kandydatka

Nie polecam, praca jest niestabilna i osoby, które tam pracują nie dają żadnego wsparcia jest się zostawionym samym sobie. Szkoda osób, które zrezygnują ze swojej pracy na rzecz pracy w Turka Invest. Nie polecam i nie życzę nikomu by przekonał się na własne skórze jak traktują tam ludzi, obiecują gruszki na wierzbie, ale na obietnicach się kończy.

Kandydatka

Ta kobieta Hr to jakaś (usunięte przez administratora).

Nika

Zapewniam że nie tylko podczas rekrutacji. Firmę należy omijać z daleka, po trupach do celu, szczyt hipokryzji i manipulacji do osiągania ujojonych celów.

nicki
@Kandydatka

Wypadałoby korzystać z kursów starszym ludziom, niż zajmować stanowiska.. a pani w tym wieku powinna myśleć o emeryturze

nicki

Może czuje zawiść i zazdrość ?

niesmak

Rekrutacja to dopiero przedsmak tego co się dzieje po ;) Dla nich jesteś nie tylko (usunięte przez administratora) jesteś również parobkiem, w którego ora się jak może… wszelkie normy i zasady są im obce. Musisz przecież zarabiać na osoby z tytułami w hierarchii, których pozycja daje im prawo do takiego pomiatania ludźmi. Pozostaje niesmak i odczucia w psychice.

Byłem

Pani z HR w turka powinna już isc na emeryturke. Bo nie jest profesjonalna

Niska kultura organizacyjna

Brak informacji zwrotnej po etapie selekcji. Nikt nie wymaga od łaskawcow tel. Wystarczy mail. Ale jak widać i to was przerasta. Po takich zgrzytach, kompletnie nie rozumiem utyskiwań HRowców, że kandydaci nie pojawiają się na spotkaniach bez informowania. Wy lekceważycie to i was lekceważa

@Niska kultura organizacyjna

Brak kontaktu ze strony firmy może oznaczać przedłużający się proces decyzyjny. Zapewniamy jednak, że staramy się, aby wszyscy kandydaci, którzy uczestniczyli w rozmowie rekrutacyjnej, zawsze taką informację otrzymali. Jeśli z jakiegoś powodu taka informacja mimo wszystko do Pana/ Pani nie dotarła, pozostaje mi wyrazić ubolewanie. Zachęcamy do kontaktowania się z HR w takim przypadku.

Niska kultura
@Pracownik HR

ale nie przekazaliście inf. o wynikach czy też nie przejściu do kolejnego etapu.

@Niska kultura

Zwykle wysyłamy informację zwrotną do kandydatów. Jeśli aplikacji jest bardzo dużo, zastrzegamy, że będziemy kontaktować się z wybranymi kandydatami, gdyż HR nie jest rozbudowanym działem. Jeżeli poczuła się Pani/ Pan urażony brakiem odpowiedzi, przepraszamy w imieniu firmy. Absolutnie nie było naszą intencją okazanie braku szacunku. Prawdopodobnie jest to skutek omyłki.

Czy w firmie TURKA INVEST Sp. z o.o. można pracować zdalnie?

Pracownik HR

Na niektórych stanowiskach biurowych w tej chwili możliwa praca w trybie hybrydowym.

Ilona
@Pracownik HR

To ile dni pracujecie w biurze, a ile w domu?

@Ilona

Podstawowym trybem pracy w firmie jest praca w siedzibie pracodawcy. Ale rynek się zmienia i my także jesteśmy w trakcie w trakcie opracowywania nowych ogólnych zasad dotyczących czasu i trybu pracy. Do czasu wprowadzenia tych zasad, każde nowe stanowisko biurowe rozpatrujemy indywidualnie.

@Pracownik HR

A czy firma zapewnia sprzęt do pracy zdalnej/hybrydowej? :)

Tak

@HR

I dofinansowanie do energii pewnie też? w jakiej wysokości?

Jakie warunki trzeba spełnić, by zostać członkiem zespołu TURKA INVEST Sp. z o.o.?

HR Turka

Dzień dobry. Jakim stanowiskiem pracy jest Pan/Pani zainteresowana?

Odpowiedź

Trzeba mieć tylko znajomosci.

@Odpowiedź

Bez znajomości nie przyjmują?

Turka HR
@Zuzanna

Proszę nie wierzyć plotkom :) Pracą na jakim stanowisku jest Pani zainteresowana?

Pracownik HR

Poszukujemy pracowników o różnorodnych kwalifikacjach na stanowiska biurowe i produkcyjne. Komunikacyjna znajomość j.angielskiego (co najmniej B1) jest niezbędna na stanowiskach biurowych. Zapraszamy do śledzenia naszych ogłoszeń rekrutacyjnych i aplikowania do aplikowania poprzez info@turka.pl.

HR

Zapraszamy do śledzenia naszych ogłoszeń o pracę i aplikowania :)

Jonson

Czy posiada ktoś wiedzę na temat zarobków/faktycznych obowiązków na stanowisku kierownika produkcji? "Język angielski jest językiem komunikacja w organizacji" jak to się ma do opinii, które mówią o pracy z pracownikami narodowości ukraińskiej?

Turka
@Jonson

Poszukujemy kierowników zmiany produkcyjnej do pracy zmianowej w zakładzie przy ul. Kotorydzkiej. Docelowo, praca będzie zorganizowana w systemie czterobrygadowym z 8-godzinną zmianą (praca fabryki 24/7) Do podstawowych obowiązków należy organizacja pracy zmiany i kontrola realizacji zleceń produkcyjnych oraz reagowanie na sytuacje wymagające interwencji kierownika. Płaca na tym stanowisku to 5500 brutto na start. Zapraszamy do kontaktu z działem HR.

Obcy
@Turka

Płaca na stanowisku kierownika za 5tyś brutto w okolicach warszawy i to w systemie 4 brygad to jakiś żart. Znam firmy gdzie na start tyle dostaje operator maszyn z praktycznie zerową odpowiedzialnością.

Turka HR
@Obcy

Nawiązał Pan do posta sprzed pół roku. Sytuacja na rynku pracy i poziom zarobków zmienia się dynamicznie, również u nas w firmie, po prostu musimy podążać za rynkiem :) Jeśli jest Pan / Pani zainteresowany/a pracą u nas, bardzo proszę o kontakt.

@Turka HR

Czyli tak naprawdę na każdym stanowisku stawki zostały podniesione? O ile %?

Jakie narzędzia pracy zapewnia TURKA INVEST Sp. z o.o.? Można liczyć na telefon? Czy można z niego korzystać również poza godzinami pracy?

HR

Witam. To zależy od stanowiska pracy. Na stanowiskach biurowych standardem jest telefon i komputer. Komputer ze względów bezpieczeństwa IT - wyłącznie do celów służbowych, telefon - nie ograniczamy rozmów prywatnych w kraju. Roaming jest ograniczony wyłącznie do celów służbowych.

Czy osoby bez doświadczenia mają szansę na zatrudnienie w TURKA INVEST Sp. z o.o.?

Turka

Tak, przeszkolimy do pracy na stanowisku pracownika produkcji

Zostaw merytoryczną opinię o TURKA INVEST Sp. z o.o. - Tarczyn

• Jak się pracuje w TURKA INVEST Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy TURKA INVEST Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w TURKA INVEST Sp. z o.o.?