Opinie o Zbójnicki Szlak Leszek Młodzianowski w Żywiec

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Zbójnicki Szlak Leszek Młodzianowski. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Zbójnicki Szlak Leszek Młodzianowski na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Organizacja podróży służbowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Zbójnicki Szlak Leszek Młodzianowski w Żywiec

Paweł Kliś, Aneta Domagała

Byliśmy z panem Leszkiem na wycieczce kilka dni temu. Okazał się być wspaniałym przewodnikiem beskidzkim. Nasza grupa była zachwycona. Pokazał nam Żywiec i okolice, pływaliśmy stateczkiem, wjechaliśmy na górę Żar, pojechaliśmy do sanktuarium w Rychwałdzie, do szczyrku. Zorganizował nam biesiadę ze swoją kapelę i porwaniem przez zbójników. Było przepyszne jedzenie na zielonym kuligu w śródleśnej kolibie. Będziemy pamiętać tą wycieczkę przez wiele lat i na pewno skorzystamy z usług pana Leszka jeszcze wielokrotnie.

Patrycja

Panie Leszku dziękujemy za wspaniałą wycieczkę z panem! Jest pan super przewodnikiem beskidzkim! Super energia, super pasja i wielka wiedza. Grupa zachwycona. następne wycieczki tylko z Panem! Grupa z Libiąża! Pati :))

Kinga

Świetne biuro podroży, pan Leszek bardzo profesjonalny. Wszystko super funkcjonuje, wypłaty zawsze na czas. Nawet w czasie koronawirusa dostawałam wypłate choć przez kilka miesięcy nie było żadnych klientów a wiele rezerzwacji zostało odwołanych. Także tym bardziej pan Leszek jest bardzo solidny bo nawet nie obniżył pensji z powodu koronawirusa. Bardzo polecam i na pewno nie zrezygnuje z pracy w tym biurze.

Krystian

Bardzo wszechstronna firma, profesjonalna, doświadczona i szybko rozwijająca się. Szeroka gama kuligów, wczasów i wycieczek jednodniowych z bardzo bogatym programem i ciekawymi kierunkami wyjazdów. Duży szacunek dla klienta, dbałość o każdy detal i rewelacyjna organizacja każdego przedsięwzięcia wyróżniają firmę Zbójnicki Szlak. Często wracam, za każdym razem w pełni usatysfakcjonowany. Polecam!

Rozmowa kwalifikacyjna nie musi być stresująca. Czy ta w Zbójnicki Szlak Leszek Młodzianowski spełniła Twoje oczekiwania? Które pytania podobały Ci się najbardziej? Twoje doświadczenia mogą pomóc innym!
logo firmy Magazynier
Opacz-Kolonia
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant Rowerowy
logo firmy Młodszy Telefoniczny Doradca Klienta
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Łukasz

Wycieczki jednodniowe za pośrednictwem firmy Zbójnicki Szlak to prawdziwy strzał w dziesiątkę! Rewelacyjna gama ofert z bogatymi programami, wycieczki dostępne na każdą kieszeń. Świetne rozwiązania nie tylko dla grup zorganizowanych, ale również dla klientów indywidualnych, jako forma spędzenia wolnego czasu z rodziną. Polecam!

Łukasz

Polecam kapelę góralską, która doskonale uświetniła urodziny mojej żony, a gawędziarz zadbał o to, by z każdej twarzy ani na moment nie znikał uśmiech, zapewniając bardzo ciekawe i oryginalne zabawy, z którymi wcześniej nie mieliśmy do czynienia. Wybawiliśmy się jak nigdy i będziemy długo wspominać. Dziękuję i polecam!

Gorąco polecam Zbójnicki Catering! Pyszne góralskie jedzenie świetnie się nada na wiele różnych okoliczności, mniejszych i tych większych. Bardzo profesjonalna obsługa i gwarancja świeżości!

Super impreza z kapelą góralską i gawędziarzem. Wszystko dokładnie jak w umowie, możliwość wyboru wielu różnych, ciekawych atrakcji. Na pewno jeszcze w przyszłości skorzystam! Polecam

Beata

Wieloletnie doświadczenie w branży daje się odczuć w jakości świadczonych usług. Zawsze profesjonalne podejście do klienta i bezproblemowy kontakt. Szeroka gama kuligów, wakacji i wycieczek, a do tego bardzo miła obsługa sprawiają, że za każdym razem chętnie wracam.

Aleksander

Z p. Leszkiem Młodzianowskim współpracuję już kolejny sezon. Od zawsze stawia na jakość wykonywanych usług i indywidualne podejście do klienta. Szeroki wybór wycieczek, wczasów i kuligów. Polecam!

Kamil

Najlepsi pod każdym względem. Zawsze profesjonalna obsługa, życzliwy personel i niezawodna pomoc na każdym etapie realizacji usługi.

Klara

Godna polecenia firma z wieloletnim doświadczeniem w branży turystycznej. Bardzo cenię sobie współpracę z p. Leszkiem Młodzianowskim wiedząc, że jakość świadczonych przez niego usług jest zawsze na najwyższym poziomie.

Łukasz

Bardzo bogata oferta wczasów, wycieczek, kuligów. Za każdym razem profesjonalne podejście, życzliwa obsługa i wysoka jakość wykonywanych usług. Gorąco polecam!

Jola

Jeśli szukacie Państwo najwyższej jakości i pewności, że umowa zostanie zrealizowana w 100% - polecam firmę Zbójnicki Szlak. Od momentu rozpoczęcia współpracy z p. Leszkiem Młodzianowskim nie wyobrażam sobie zorganizować wycieczki czy imprezy integracyjnej u innego organizatora. Za każdym razem wracam zadowolona i usatysfakcjonowana. Polecam!!

Jarosław

Współpracuję z p. Leszkiem Młodzianowskim już od kilku lat i z ręką na sercu zapewniam, że jakość wykonywanych przez niego usług jest na najwyższym poziomie. Zawsze dba o najmniejszy szczegół tak, aby klient był zadowolony. Profesjonalista i osoba godna zaufania.

Barbara

Super zabawa i pyszne jedzenie. Obsługa zawsze bardzo pomocna i sympatyczna. Na pewno wrócę!

Angelika

Impreza, w której wzięliśmy udział z firmą Zbójnicki Szlak była tym, czego szukaliśmy od dawna. Mnóstwo atrakcji, świetna zabawa, doskonałe regionalne jedzenie i świetny kontakt z właścicielem. Do tego bardzo przystępna cenowo oferta! Gorąco polecam.

Zofia

Kulig, w którym wzięliśmy udział przerósł nasze najśmielsze oczekiwania! Doskonała przejażdżka saniami, pyszne jedzenie, uprzejmy personel, a to wszystko poparte niepowtarzalnym góralskim klimatem! Na pewno wrócimy nie raz. Dziękujemy za cudowne wrażenia.

Rafał

W ubiegłym sezonie kuligowym nawiązałem współpracę z p. Leszkiem Młodzianowskim i z czystym sumieniem mogę polecić firmę Zbójnicki Szlak. Profesjonalizm, indywidualne podejście do klienta i dbałość o szczegóły to z pewnością atuty wyróżniające firmę na tle innych. Jestem pewien, że jeszcze nie raz będę z nim współpracował.

Alicja

Kulig zorganizowany dla naszej firmy był najlepszą imprezą firmową, w jakiej mieliśmy okazję wziąć udział. Wrócimy na pewno nie raz. Dziękujemy za cudowne przeżycia!

Zostaw merytoryczną opinię o Zbójnicki Szlak Leszek Młodzianowski - Żywiec

• Jak się pracuje w Zbójnicki Szlak Leszek Młodzianowski?

Zobacz opinie na temat firmy Zbójnicki Szlak Leszek Młodzianowski tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Zbójnicki Szlak Leszek Młodzianowski?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 8, z czego 7 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Zbójnicki Szlak Leszek Młodzianowski
4.8/5 Na podstawie 103 ocen.

Zbójnicki Szlak Leszek Młodzianowski